Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Sroda wysylaj dzis :) dziewczyny,ja na czacie szukam faceta dla kolezanki ale numer :):):) dwoch znalazlam.zobaczymy... Spanielka,musze ochlonac,za duzo mnie to nerwow na razie kosztuje.. zdecydowalismy ze pojdziemy zMoim do psychologa omowic sytuacje,niech nam pomoze.powie czy mamy racje. poki co odpoczywam...musze ochlonac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroda dawaj mi te zdjecia tu! juz! bo ciekawa jestem :) magdusiarose82 - 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh spanielka-tez kwiatuszek :) nie wiem jak sie go robi ;) ahh wiecie kochane jestescie ze tak podtrzymujecie na duchu i mozna sie wygadac Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka-sliczna bielizna :) czy to ecru? tak wyglada ale nie wiem.. fajnie ze masz dobrane w komplecie :) ja to bede miala kazde co innego haha ale tez dobrze. :) grunt ze bede miala sliczny gorsecik na noc poslubna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w Środę ;) !!! 🖐️🖐️🖐️ Kochane, wczoraj jak tylko zgrałam te zdjęcia, uciekłam od komputera, bo tak zamulał, że miałam ochotę go wyrzucić przez okno :) ale już Wam wysyłam :):):) Broneczka, bielizna śliczna!!!! Piękny kolor. Bardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lachony :classic_cool: Broneczka coś ostatnio niedomaga :( co prawda od niedzieli aż do wtorku kurowalam się mlekiem z miodem i czosnkiem oraz nurofenami... i w gardło też sobie psikalam czymś tam co mialam, ale za słabe to to wszystko. Dziś rano wstaję chcę powiedzieć Swojemu \"Miłego Dnia\" a wyszło mi mniej więcej tak: \'\' chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr\'\' - na co On no to zacznij dziś od lekarza, więc zaczynam. Lece za 15 min po Bioparox na gardło niech mi przepisze - to taki psikacz z antybiotykiem. Nie chcę brać żadnego świństwa tak do ustanie a temperatura mi już zeszła i mam tylko 37,00 więc zaraz zobaczymy, ale na L4 raczej się nie wybieram ;) Choć dziś zostanę w domu i zrobię sobie dzień biurowy... bo rozmawiać z klientami raczej nie mam jak.... hehe Bielizna jest delikatnie kremowa. Środa, Spanielka, Magdusiarose, Słoneczko - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszły do Was laseczki maile:) Czekam na opinie, komentarze, chociaż i tak nikt mi nie wmówi, że NASZE obrączki sa brzydkie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Nie, no żart, ale czekam na opinie, tak czy siak. Broneczka 🌼 i kuruj sie szybciutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dylemat.... :O z moją teściową :O:O:O Tzn. przez nią. W sobotę kupiliśmy koszulę do muchy, taką specjalną z małym mankietem, o taką: http://www.dyplomata.pl/sprzedaz/koszula4.jpg Łosia mama uważa, że powinna być taka: http://www.dyplomata.pl/sprzedaz/koszula1.jpg Bo według niej brzydko wygląda ten trok od muchy, ktory widać wokoł szyji. Sama nie wiem, niby taką koszulę , którą my kupilismy nosi sie do muchy i smokingu, a Łoś ma zwykły garnitur :O I teraz nie wiemy, czy kupować drugą koszulę z normalnym kołnierzykiem, żeby zakrył ten trok, czy zostać przy tej. Łoś uważa, że tak wygląda fajnie,bo wuidać tą muchę bardziej, a ja sama nie wim, bo jak mamy się wygłupić, że koszula jest do zmokingu, a Łoś ją założy do zwykłego gtarnituru to wolę kupić nową koszulę, niż robić z siebie, hmm z Łosia pośmiewisko :O Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu znowu jestem sama :(:(:(??? Uciekam.... Nikt mnie nie kocha... 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Witam sie z rana...z bólem głowy...pić to trzeba umiec...a zaczelo sie tak niewinnie...moj M pojechal po napoje-wczesniej wyliczylismy co i ile czego i dalismy takie zestawienie Jego ciotce..a Ona zamowila i wczoraj M oebral-jak ja bylam w pracy..potem przyjechal po mnie i ja siedzialam z Jego mama a On wnosil (potem sąsiad Mu pomogl-milo z Jego strony,co:) )No i Jego mama wyjela Redds-a i mowi-Agniesiu napijemy sie...wiec jak juz 0,5 z 0,5l wypilam to juz jezdzic nie chcialam a pojechalismy do brata M do salonu zeby Go obcial-u Nich w salonie tez napilismy sie (i juz zapowiedzielismy szefowej R ze bedziemy Ich zapraszac na wesele-to ta osoba ktorej nie chcialam-ale przezyje-ostatecznie to nie chodzilo o Nia tylko o sam fakt,ze musze dodrukowywac zaproszenie).W salonie spotkalismys ie ze znajoma wiec umowilismy sie,ze za chwile podjedziemy z zaproszeniem...potem pojechalismy na pizze z M i R...i znow kolejne piwko...do domu wracalam wstawiona...az wstyd pomyslec,ze po takiej ilosci cokolwiek bylo mi...szok:)A jeszcze musialam siasc do rysowania inwentaryzacji domku jednego..i pewnym czasie wkurwilam sie-bo jakos nie mialam glowy ....i poszlam przytulic sie do M i spac:D A dzis ide na miasto kupic M koszule na 2 dzien-wczoraj juz upatrzylam i ugadalam sie z sklepowa:)I pojde poszukac butow dla siebie na 1 i 2 dzien...a jak nie to w koncu w W-wie tez są sklepy w sobote bede miala czas lazic:)Środo-gdzie polecilabys mi zebym pochodzila:)?Amoze jesczze ktoras z Was laseczki jest ze stolicy czy okolic? A poza tym zrobilam zdjecia naszych obraczek, mojej kiecki..i wciaz nie zabralam ich bo dopiero w pracy znalazlam Pen drive-przypomnialo mi sie,ze mam dziure w podszewce torby i rozne roznosci mi wpadaja tam:DTak wiec pewnie jutro przyniose Wam cosik:D Srodo, juz patrze cos tam wyslala,kochana:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierd.... zsotal 1 m-ac i 2 tyg...szok:)Dziala na wyobraznie, strasznie:)nawet bardziej niz te 45 dni...6 tyg i 3 dni...Boze,zaczynam panikowac...a tyle rzeczy nie zalatwionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo-mysle,ze obie koszule wygladaja dobrze z mucha:)A Wy jaka macie?kurcze..wciaz nie sprawdzilam poczty..ale zaraz sprawdze i skomentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba juz nikt mnie tu nie zauwaza wiec ide sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroda obraczki cudowne... podobne do naszych :) tylko ze ten paseczek posrodku naszych jest cieniutki taka kreseczka tylko a co do pierscionka zareczynowego... powiem jedno... w moim stylu! :D moj K kiedys mnie zabral tak niby sobie poogladac rozne rzeczy u jubilera i wlasnie byly same dziwne, i tylko jeden mi sie podobal w Aparcie , mam podobny tylko ze podzielony na 3 czesci... ogolnie rzecz biorac, jestes u mnie na plusie!!! :D:D:D:D:D:D:D Agniesia kiedys tez przecholowalam z alkoholem, zdarzylo mi sie z 2-3 razy w zyciu... raz wiem ze stalam w drzwiach pokoju i plakalam bawiac sie swiatlem (wlacznikem) i pytajac sie mojego K czy spac idziemy... siara... :o takze sie nie martw, bywa jeszcze gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja jestem. Nie czytasz postów. OPisalam, że mamy tą z małym mankietem. Kuruj się, bo źle z tobą :):):) Pijaczko:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co do koszuli... ja specem Srodo nie jestem od takich galowych rzeczy ;) :D wiec najlepiej zebyscie sie spytali facetki w jakims renomowanym salonie... moze tam gdzie kupowaliscie koszule albo garniak... one wiedza co jest modne, pracuja w tym i ja sie zdalam na ich zdanie jak nie wiedzielismy co zrobic, co wybrac (oprocz paskudnych butow ktore one uwazaly za cudownie pasujace, trzeba wszystko brac z przymruzeniem oka) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my się pytalismy i to babeczka nam dała własnie koszulę z małym mankietem, ja nie wiem. Będziemy w tym tygodniu pewnie jeszcze w maximusie i zapytamy, jak coś to kupimy druga koszulę i już :) Musimy jechać jeszcze do Maximusa po sukienke dla mnie na drugi dzien i po buty na drugi dzień, ewentualnie jeszcze jakies buty na wycieczki górskie na podróz poslubną, tylko wydatki wydatki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopada mnie stres przedslubny, mysle o tym ze moglismy sie zdecydowac na cichy slub... :o rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, co do pierścionka zaręczynowego, Łos sam wybierał, mi sie kiedys tam podobał taki inny pierścionek , o ten, tylko w białym zlocie, widocznym niżej, ale Łos bał się zamawiac przez inteenet, więc poszedl sam i kupił. Jak zobaczyłam swój zaręczynowy, to oniemiałam, był po prostu idealny.... http://sklep.zareczyny.pl/index.php?d1=1&d2=4&d3=-1&d4=0&id=299&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=kdZBJnSf&k=0&dd=5&pp=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też dopada... wiecie o czym ostatni myslę... że będę musiała ze wszystkimi tańczyć... :O Tzn. to jest tak, ze jak szłam do kogoś na wesele, to nie musiałam, bo tańczyłam głownie z Łosiem, chyba że byli jacys ludzie, z ktorymi się bawiliśmy, a tu, będę tą, z którą każdy chce zatańczyc, przeraża mnie to... A mojemu Łosiowi to w ogóle wspólczuję, bo on umie tylko ze mną dobrze tańczyć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka, Ty ślubujesz 13 czy 20 ??? Wydaje mi się, że 20, ale pewna nie jestem ... :) wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle spanielko, nie podziekowałam za opninie na temat naszych obrączek i pierścionka, więc robię to teraz DZIĘKUJĘ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam na pięć minut, bo mam potrzebę... ;) Niech ktoś tu przyjdzie, bo mi nudno... :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie wiem, czy Wam mówiłam, ale w środę w starostwie jest dzień pracy wewntęrznej i mam mało klientów, bardzo mało, dlatego tez takstrasznie sie nudzę. Mogłabym poczytać książkę, którą wczoeraj Łos dla mnie wypozyczył, ale wolę z Wami popisac, chociaż w ten jeden dzień w tygodniu. Wczoraj gadałam z tesciową na temat kwiatów do kościoła i kuźwa znowu cos wymysla, tzn. my chcieliśmy skromne przybranie kościoła, jeden duzy bukiet przy ołtarzu, jeden mały na ołtarzu, kokardki przy ławkach i wsio. Obowiążkowo będzie czerwony dywan i pokrowce na krzesła, ale to jest jakby w cenie, więc... A ona wymysla, jakąś nioestworzoną ilość kwiatów do kościoła, my nie chcemy,. a ona twierzi, że potrzeba. Gdyby się dołożyła do tego, to spoko,ale jak się nie dołoży, to tryle kwiatów nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od lekarki - miała ze mnie małą bekę jak jej powiedziałam że trochę mi odeszły dolegliwości żołądkowe jak się okazało że będzie na pewno umowa na stałe - podświadomość robi z nami różne rzeczy... dostałam bioparox do psikania w gardziel i aspirynkę, nie brałam zwolnienia, bo bez sensu, ale dziś siedzę w domu już dostałam z gory pozwolenie na tzw dzień biurowy - mam do porobienia parę ofert - kilka e-maili itp... więc akurat a do jutra powinnam już mówić a nie charczeć ;) Aga - ja tam nie raz przegięłam z %%%% więc :classic_cool: łaczę się w bólu. Środa - obrączki zajebiste - pięknie bedzie pasowała do klimatu pierscionka :) ja na razie nie mam stresu przedślubnego za to Moi Rodzice zaczynają pomału świrować :D:D:D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×