Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Ja bym spytala mame i jestem pewna ze wyczujesz czy ma cos przeciwko-szczera rozmowa powinna zalatwic:)Ja bym spytala jak powinnam usadzic gosci-a nie od razu mowic czy obrazi sie jak bedzie dalej siedziala:)A co z tesciami?Oni nie obraza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze swiadkowie powinni siedziec przy mlodych-albo sama nie wiem-nigdy nie widzialam niczego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie wiem, ze rozmowa, ibnaczej tez nie mam zamiaru tego rzegrać. Rozmowa zawsze i wszedzie jest podstawą. Muszę z nią pogadać, i spróbuję wyczuć, jednak ona żeby mi nie robić przykrości nie pokaze jej po sobie, za dobrze ją znam... a co do teściów to szczerze mówiąc nie wiem czy sie obrażą czy nie :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm albo posadzimy pol stolu rodzina Mojego a pol moj brat i moi znajomi..ale wtedy moze sie moja rodzina dasac ze tak rozsadzone... mysle ze najpierw zobacze jakie sa mozliwosci rozstawienia stolow,a potem bedziemy pytac czy druga siostra Mojego mialaby cos przeciwko gdyby siedzieli przy stoliku obok z rodzina Mojego i tam by wiodla prym ;) ja bym tak wolala,bo byloby madrzej.nie upchniemy pol gosci kolo nas przy stole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów sie nudzee💤i jeszcze Was nie ma, Kawciu,Magdusiurose,Panielko,Broneckzo gnie ma was az chyba z tego powodu zrobie sobie sniadanko:) A tak na marginesie-TEORIO!!Gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero zjadłam na śniadanie jajuszko na miękko i croissanta - nic innego bym nie przełknęła bo chleb jaki mamy to taki ciemny zdrowy podrażnilby mi gardło :( ale mam kochanego Prawie-Męża - już mi zameldował że wracając z pracy podjedzie do Liroy Melin kupić konwektor przenośny i nawilżacz powietrza.... że i tak się też rzeczy przydadzą jak będzie dzidzia więc teraz kupi i mi bedzie lepiej siedzieć w ciepłym domku i oddychać :) Kochany jest.... ale wiem po kim dzwoniła teściowa i mówi mi że może zrobi dziś obiadek i mi przywiezie? ja że zrobię naleśniki ze szpinakiem bo i tak tylko delikatne rzeczy połykam a poza tym dziś piątek, to tylko kazała siedzieć ciepło ubrana, mowi że jak skarpet cieplych nie mam to mam wziąć od Marcina :D i że ugotuje mi rosół z robi ręcznie makaron tak jak lubię to M. jutro od niej odbierze ........ 🌻 złota kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozazdrościc takiego domyslnego faceta:)Ale masz racje ma to zapewne po mamusi:) Moj nie powiem aby byl nietroskliwy czy nie pomagal mi...ale az tak domyslny nie jest:) Ja znow MUSIALAM zabrac sie do pracy....a tak nie mam nastroju do tego,ze szkoda gadac:( Chce juz isc do domku...dzis sredni ze mnie pizytek...kurcze ostatnio chyba non stop tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajną masz teściową i przyszłego męża :) Ja nie mogę powiedzieć, bo mój też jest fantastyczny pod tym wgzlędem. Wystarczy, że mam katari np ogolnie osłabiona jestem a on już leci do sklepu po tonę owoców, soków i do apteki po witaminki i każe mi to wszytsko jeść :) teściowa w sumie też nie jest taka zła :classic_cool: Ogólnie jest ok :D Zdrowiej kobieto, zdrowiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajną masz teściową i przyszłego męża :) Ja nie mogę powiedzieć, bo mój też jest fantastyczny pod tym wgzlędem. Wystarczy, że mam katari np ogolnie osłabiona jestem a on już leci do sklepu po tonę owoców, soków i do apteki po witaminki i każe mi to wszytsko jeść :) teściowa w sumie też nie jest taka zła :classic_cool: Ogólnie jest ok :D Zdrowiej kobieto, zdrowiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko jak zdrowko?? mam nadzieje ze juz lepiej i sie poprawilo na weekend :) choc po antybiotyku to poprawa jest po 2-3dniu dopiero. w zasadzie mam do Ciebie pytanie, czytalam jak chwalilas perfumy davidoff echo woman no i dzis polazlam do sklepu powachac rozne w tym te. i musze stwierdzic ze sa sliczne :) i sie teraz zastanawiam za ile je kupujesz? bo chce z netu kupic i nie wiem ile powinny kosztowac/lub z jakies strony kupowac zeby byly prawdziwe a nie podrobki.. czy z allegro warto? sa tam rozne ceny.. ile powinny kosztowac? mysle o 100ml. buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej magdusia.... ja ostatnio kupowałam jes jak byłam w USA po 20 $ za 50ml - kupiłam 3 paczki :D a teraz dostałam od Mojego na rocznicę :) więc mam zapas i nie wiem ile się płaci... co do zdrowia-srednio - nic nie mogę mówić poza tym nawaliło nam nowe auto :(:(:(:( jestem podłamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej... to fatalnie!! ale cos powaznego?? u nas nie lepiej ehhhh wlasnie sie dowiedzialam,ze przyszlo poczta do domu to potwierdzenie zapowiedzi w parafii Mojego.. i tam jest napisane nie moje imie ale mojej mamy............. moj ksiadz sie pomylil, Malgorzata zamiast Magdalena wpisal..a juz byly zapowiedzi..ehhhhhhhh teraz sie zastanawiam czy znow trzeba bedzie drolowac i wysylac to do tamtego proboszcza ze zmiana czy wystarczyloby jakby moj ksiadz zadzwonil do tamtego i powiedzial ze to nie to imie.. jak myslisz?? ja juz rece zalamuje.. nikt tego nie zauwazyl! robilismy sto rzeczy w 1 dzien i po prostu nie zauwazylam, na kartce gdzie sie wpisuje spowiedz i etyke i doradztwo tez jest nie moje imie a mamy..ale przekresilam,zreszta ta kartka jest dla mojego proboszcza wiec ja uzna. gorzej z zapowiedziami w tamtej parafii yyy a dobrze wpisywal i w zeszycie i w protokole! szok :( niedopilnowanie.. i nikt nie zauwazyl..dopiero moj tata... musi znow isc do niego. co do perfum-wlasnie znalazlam na allgero,szukalam na dolce.pl ale na allegro jest za 170zl 100ml wiec chyba najkorzystniej a ma duzo pozytywow,oby byl oryginal. bo kupuje mamie CK euphoria blossom podoba mi sie,mysle ze jej tez.. a davidoff.. coz nastepnym razem musimy odlozyc na to :) dzieki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja psikne się moimi cacharel amor amor, kupilam sobie od razu 100 ml żebym miala na jakiś czas, jak dla mnie super zapach! moja mama mi z Włoch przywiozła Euphorię Calvina Kleina bo to tez nasze ulubione perfumy, ale ja będę na ślubie miala swoje amorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny już tak malo czasu a ja nei mam nic na poprawiny!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autko już odstawione do warsztatu - uspokoił mnie M. bo to mała pierdoła prawdopodobnie ale jutro się okaże. Póki co właśnie załączył nowiuśki konwektor i jest od razu cieplej, zaraz włączę nawilżacz i będzie bosko :D:D:D dokończę robić krokiety ze szpinakiem i mamy wieczór dla siebie - uwielbiam te nasze wieczory wiecie??? :) możemy leżeć na dywanie (miękkciutkim jak kaczuszka) i sluchać muzyki rozmawiając i miziając się, albo polegiwać w sypialni każde ze swoją lekturą :) Albo siedzieć w salonie ja z kompem :classic_cool: On z pilotem i dotykać Go choćby stópką, ktorą mi głaszcze........ Boże jak ja Go kocham :) najmocniej jak mogę chyba :) achhhh chyba się troszkę rozbiadoliłam wybaczcie ;) Madzia ja nawet nie wiem czy będę robiła poprawiny a jak tak to mogę podesłać fotki dwu sukienek i powiecie która będzie lepsza? buziaki już mi lżej na sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne podsylaj :) a ja ukladam pytania dla Pani od sali i wymyslam co tylko sie da. wstepnie tez rozplanowalam dzis royklad gosci przy stolach. wyszlo po 3 stoly z kazdej strony od naszego stolu. przy naszym swiadkowa maz i corka my swiadek i dziewczyna.ha! czekam na akceptacje ;) ciezko to ustalic,wiecie..znajac kto kogo nie lubi,kto drze koty,kto kogo lubi itd.. ufff meczaca robota. milego wieczorku :) to widze ze CK E.blossom to dobry wybor. dla mamy tez? czy to tylko dla mlodej kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeeeeeeej! wiec: 1.tata byl na sali, gadal z babka, ma odpowiedzi na nurtujace pytania. co mnie zaskoczylo: od dekoracji sali ekstra,dodatkowej,czyli balony,zdobienia itd chca 1000zl!!! wiec szczeka mi opadla i powiedzialam ze oczywiscie nie placimy i sami ozdobimy jakimis szarfami tylko od sufitu lub w ogole nie,bo jak postawimy lilie na stolach to juz jest mega elegancko, sala jest elegancka sama w sobie. wiec jesli nam nie pozwola samemu dekorowac to beda kwiatki tylko i bedzie OK. rowniez kwota fajerwerkow 2,5tys zl!!!!!!!! mnie zwalila. os razu powiedzialam ze za duzo,tyle nie dajemy, zadzwonilam do goscia z GROMU i juz mamy zamowione za 1200zl podstawowy zestaw,wedle naszego uznania, 2-3sekundy. bez problemu. godz 23 bo jakis sasiad sie rzuca,a chyba to dobra godzina. do tego dekoracja - w przypadku wyniesienia tortu na zewnatrz 1000zl! bo musza udekorowac wszystko,pochodnie itd. wiec musze to obgadac jak zrobic zeby pochodni byly 4 tylko przy mostku i koniec. dostalam rozpis pokoi-wiec juz pogrupowalam sensownie gdzie kto i jak mozna kogo w wiekszym pokoju lub domkach po 8 osob. pokoj mamy po 100zl rozne ilosci ludzi, jesli pokoi bierzemy powyzej 20. ale sie ruszylo troche. wiec sie ciesze,no i mamy te fajerwerki za najnizsza cene jaka byla mozliwa bo za mniej nie robia na dojazd. ha :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa dzwonilam do salonow z garniturami... jestem troche podlamana. Bytom uszyje garnitur ale 2tyg musi miec na to. kamizelek nigdzie juz nie szyja od 2lat do garniturow koniec mody!!! no tak my ostatni kupowalismy 3lata temu,wiec juz nie szyli potem.... moga nam dobrac w Prochniku jakas kamizelke do garnituru,ale niekoniecznie bedzie taka jak garnitur.. ewentualne poprawki jesli maja byc-to oczywiscie tez moze potrwac -1-2dni lub 4. :(:(:( wiec albo idziemy zaraz na poczatku czerwca kupowac albo czekamy do poniedzialku przed slubem i kupujemy od razu.. co doradzacie??? garnitury do 1000zl maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie szukałaś, gdzie indziej? Zależy Ci koniecznie na metce jakieś oryginalenej żeby miał? Bo wiesz, jest kupę porządnych sklepów z garniturami, które po pierwsze mają niskie ceny, po drugie razem z kamizelkami. Nie mówię o takich targowych czy coś, ale o takich normalnych, które mają tańsze tylko dlatego, że nie są sławne. Nie znaczy że gorsze. U nas jest taki sklep CAMELEON i tam są garniturki wszelkiej maści, i wszyscy się tam ubierają, znaczy męska część rodziny i nie tylko, bo mają tanio a dobrze:) Ja od wczoraj wegetuję u rodziców na piętrze, bo robilismy wylewkę w kuchni naszej przyszłej!! Wreszcie!! I muszę czekać do wtorku aż porządnie wyschnie. Poza tym, kupiliśmy płytki do łazienki na ścianę i podłogę, dekory, listewki ozdbne, trafiliśmy na promocję, która trwa UWAGA tylko dziś:D:D:D Pojechaliśmy z głupia franc, a tu jeb! taka okazja, nie dość, że takie co nam się podobają, to jeszcze za połowę ceny :classic_cool: głupi ma zawsze szczęście : )))) A teraz po obiadku, robi się kawka powoli, i trzeba uciekać gdzieś na słoneczko, do ogrodu posiedzieć : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja fajnie ze choc taniej :) no wlasnie musi byc markowa firma..bo jak ja mam markowa, to powiedza ze Mojego ubralam gorzej-taniej! wiem ze tak beda myslec, tym bardziej,ze juz Mu szwagier proponowal w jakich firmach ma kupowac. wiec tego... eh no coz,nadal myslimy. w ogole to posle Wam propozycje wystroju sali,bo musi mi ktos doradzic :) no i zobaczcie ktore prezenciki dla gosci sa fajniejsze-ja chwilowo sie sklaniam ku opcji z drucikiem,ale nie wiem czy ciezko taki drucik znalezc,gdzie kupic i jak wygiac.. w to moznaby wpiac kartke dziekujemy za przybycie M i A. oraz moznaby wywolac kilka zdjec naszych wspolnych w najmniejszym formacie i zaczepic tam zeby kazdy gosc mial jako pamiatke nasze zdjecie. fajne czy nie? zaraz wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz rozumiem : ) Zapomniałam o tej całej sytuacji : ) To masz rację, w takiej sytuacji nie ma innego wyjścia, wiem o co chodzi : )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Witam sie weekendzie:) Bylo super:) W piatek pojechalismy do jednej kolezanki i tam bylo gorzej..gorzej bo Ona ma kota....a ja mam alergie na kota i astme(nasilajacy sie glownie przy kocie:() W sobote w poludnie poszlismy na miasto i kupilam 2 pary butow-ale chyba ze slubnymi mocno pospieszylam sie(tzn nie to zebym miala duzo czasu-tylko chyba nie do konca przemyslany to wybor...bo są troszeczkę za małe:(Alejak ich nie rozchodze to kupie nowe...trudno,nie chce sie tym przejmowac:) Na 2 dzien kupilam sliczne sandaleczki wiec juz moge skracac według nich sukienke:) Pod wieczor pojechalismy do Józefowa do drugiej kolezanki.....i pochorowalam sie...Oni tak booooooooooosko mieszkaja:( Bawilismy sie super chyba do 4 rano:)M.in. grając w Darta i spiewajac Karaoke:DA wczoraj spacerowalismy i zwiedzalismy bunkry kolo Otwocka:) Odpoczelam jak nie wiem co:) Noo..a teraz do pracy:) Zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeń dobry bardzo :classic_cool: Czy wyspalyście się ładnie? Bo ja wcale. Wczoraj poszliśmy do znajomych tylko na kawę, skończyło się na piwach nawet już nie wiem ilu, bo po 5 przestałam liczyć :classic_cool: Do domu wrócilam po 2, potem musiałam odganiać psy od mojej psiny, bo ma cieczkę, więc z jakąś godzinkę sobie jeszcze porzucałam kamieniami w nie a moja mama wyszła do mnie na ławkę i mówi \"a w dupę celuj, żebyś nie trafiła w oko czy coś bo jeszcze płacić będziesz\" :classic_cool: ale się uśmiałam :) Także dziś jestem mega niewyspana i kurka nie wiem jak przetrwam dzisijeszy dzień. Masakra jakaś. Mówię Wam :) 🌻 a jak Wam minął weekend? Zapraszaliście jeszcze kogoś? Czy moze jakieś grille, imprezki? Wczoraj była u nas taka piękna pogoda, że normalnie cukierek:classic_cool: 🌻 dziś i jutro mam zamiar napisać conajmniej dwa rozdziały pracy mgr, muszę to popachać, bo w czwartek mam już pierwszu egzamin, potem następny pięć dni później a następny w czerwcu. Najlepiej jak bedzie 20 czerwca:classic_cool: 🌻 dziś rano w łazience widziałam pająka, takiego wielkiego, tłustego i kudłatego. Brrrrrrrrrrrrrr Ogólnie nigdy się pająków nie bałam, dopóki jakiś czas temu mi jeden właśnie takie tłusty i kudłaty nie ożył nagle . Chciałam go wyrzucić bo myślalam, ze nie zyje bo się w ogóle nie ruszył i jak go chwyciłam z łapkę to mi momentalnie ożył, odrzuciło mnie chyba na poł metra :classic_cool: i teraz mam awersję do tych tłustych i kudłatych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, to fajnie : ) Ja też odetchnełam, i nabarałam sił, choć teraz jestem śpiaca. Dobrze, żeś wypoczeła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany julek!!! ZOSTALAM CIOCIA!!! WCZORAJ PRZED POLUDNIEM!!! DOSTALISMY SMSA NAJPIERW JA DOSTALAM OD MOJEGO BRATA \"JESTES CIOCIA\" A POZNIEJ MOJ K DOSTAL \"JESTES WUJKIEM\" fajnie co? dostalam juz wczoraj dwa zdjecia od mojej bratowej malutkiej... slodziutka... a dzis pewnie podjade do niej bo dzwonila ze dzis moge juz przyjechac do niej... :D:D:D... JESTEM CIOCIA!!! jak dam rade to wyrwe sie przed poludniem, chce jej jeszcze kupic jakies slodkie body i ramke do zdjecia i wywolac to zdjecie co mi je przyslala...! jestem ciocia... wczoraj sie wstrzymywalam i nie dzwonilam do brata bo sie balam ze sie rozrycze i glupio mi pozniej bedzie... ranyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczęłam psychicznie...ale fizycznie to bardziej sie zmecyzlam:DWeekend pełen wrażen:) Spanielko,gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski!!!! Ale nabazgrałyście!!! No, nic przeczytałam, uf :) Spanielka, gratuluję!!!!! Aga, fajnie tu w naszych stronach, co nie? kawcia, a kupka była ??? ;););) Nie wiem, od czego zacząć. Pozamawiałam ostatnio troche na allegro, czekam teraz na przesyłki :) W piątek byłam na próbnym czesaniu i jestem zachwycona, jesli prawie tak sammo uczesze mnie na ślub, to będzie super. Zdjęcia oczywiście mam, ale musze je teraz zgrać do komputera, poprzebierać i potem Wam wyślę. Mam nadzieję, że Wam tez się spodoba. :):):) W sobote byliśmy na zakupach, w celu kupienia napojów na wesele i kolorowego alkoholu do drinkbaru. Wydalismy kupę kasy, ale jesteśmy zadowoleni. Za alkohol do drinkbaru zapłaciliśmy 1.000 zł i kupowaliśmy tylko po jedenj sztuce!! Mówię Wam jakie to świństwo jest drogie :) Jakieś \"whiskacze\", brandy, likiery, kolorowe wódeczki i inne, ale kupiliśmy tyle róznych kolorowych alkoholi, żę powinno starczyć :):):) Napojów też trochę, jak potem w domu liczyłam, to wychodzi napojów (bez wody gazownej i niegazowanej) prawie 4.9 l na osobę, więc zabraknąć nie powinno. Co lepsze, kupiliśmy piwo butelkowe dla barmana, takie małe 0,33l i w domu okazało się, że kupilismy piwo bezakloholowe!!! :D:D:D Ale jesteśmy nieżli co? No, nic kupimy jeszcze raz... Bo piwo puszkowe, na drugi dzień kupilismy dobre. :):):) Zosatła nam do kupienia szampan, tak jeszcze z 7-8 butelek, bo ostatnim razem kupiliśmy za mało, ale to już kupoimy w Auchan, nie będziemy jechać do Makro. :) To samo z tymmałym piwem :):):) Wczoraj pojechaliśmy na chwilę do mojej mamy i była moja siostra cioteczna, ktora odmówiła nam przyjścia na ślub i wesele i wczoraj była, żeby zaproszić na swoje, które jest w sierpniu. Dostaliśmy zaproszenie, ale dziwne bo nie imienne, tylko na kopercie ręcznie napisali dla kogo i co. nie podobały mi się zupełnie. I teraz nie wiem, czy iśc... Łoś by miał chęć, ale ja niebardzo... Zła jestem na nią, żę do nas nie przyjdą. Po prostu jestem zla. I nie wiem, co zrobimy. Tym bardziej, że to wesele będzie 100km od Warszawy, więc kawwałek. nie wiem, mamy czas na zastanowienie sie do 10 lipca, wi.ęc jeszcze trochę czasu. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO!!!!!!!!!! Mam rozumieć, ze pierwszy raz jesteś ciocią? Wiem, wiem jakie to fajne uczucie. Pamiętam jak ja zostałam pierwszy raz ciocią, jaki szał :classic_cool: Teraz już mam 3 chrześnice, każda jest zupelnie inna, wszytskie 3 tak samo kocham, i w ogóle jest super. Jeszcze raz Ci gratuluję zostania ciocią !!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Środo-baaaaardzo tam u Was ładnie:) Czeam na zdjecia-ja zporobie w domu zdjecia nowych nabytkow to tez Wam wysle:)A co do Twojej kuzynki to czemu Ona nie przyjdzie do Was?Bo ja uwazam,ze jak nie ma powaznego powodu to po prostu nie poszłabym na do Niej na 100%..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×