Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

No nie kupki jeszcze dziś nie było, ale wiesz akwka jest, fajeczka była to już czuję że zaraz pójdę :D Nieżle Środo zaszaleliście z tymi piwami, kto teraz będzie wypijał to bezalkoholowe? masakra. Ale tez z resztą alkoholu poszaleliście. Ja dopiero muszę się wybrać po piwa, wina, szampany i soki. I kurna mać nie wiem ile czego, muszę jakiś wywaid :classic_cool: Ale mam kaca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie, Środo zależy czym się kierujesz. Jesli chcesz iść do niej, bo ją lubisz to ja bym poszła mimo że ona nie bedzie u Ciebie. Niewarto kierować się tym, ze do mnie ktoś nie rpzyszedł to ja też nie pójdę do niej. Być może ma jakiś powód, nawet jesli Tobie jest on bliżej nieznany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusiurose-jak dla mnie za tę dekorację dać 1000 zł to duzo-ja mam płącić co prawda wiecej ale i wiecej bedzie przyozdobionego-tak mis ie wydaje-na temat podziekowan dla gosci nie wypowiadam sie-nie uznaje tegoz wyczaju po prostu:)Tzn u nas daje sie ale ciasto na zakonczenie(i na pudelakach ktore zamowilam jest wierszyk podziekowan)ale tylko taki zwyzaj uznaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie , własnie. Jeśli chodzi o podziękowania dla gości, to ja także tego zwyczaju nie uznaję, ale te prezenciki z drutami są całkiem fikusne. Myślę, że będą ok : ) Co do dekoracji, to ja nie musze się niczym martwić, ponieważ dekroracja sali jest w cenie, wiec mam luz. Byłam już na tej sali na kilku weselach i zawsze ładnie przystrojona była, więc ja mam problem z głowy. Poza tym mnie nie zalezy na jakieś specjalnej dekoracji, więc luzik mam i jeszcze 1000 zł w kieszeni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! hm no prezenciki beda dla kazdego,a dodatkowo niektorzy dostana ciasto na wynos,bo mamy pudelka zamowione. a prezenciki chyba sa fikusne nie? chce domowic zdjatka nasze i wczepic w drucik.. bedzie troche nieytpowo ;);) sala - to ktory wystroj Wam sie podoba? nie patrzcie na kase,ze macie placic za nia 1000zl,ale wybierzcie ktory nr Wam pasuje? ja mam swoj typ,jestem ciekawa czy macie podobne zdanie i czy tak wlasnie beda myslec goscie.. Prosze podajcie numerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszedł do Was mail z próbnym czesaniem. Nie mam dzisiaj czasu z Wami plotkować. ale będę zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusiurose-ja na swoja sale dekoracje (a raczej kolorystyke dekoracji sali)uzależniłam od paru szczegółow-po 1 istniejący kolor ścian, po 2 kolorostykę kwiatów w swoim bukiecie i ogolnie swojego (naszych) strojow. Z Twoich zdjec najbardziej podoba mi sie nr 6-najprostsza i przez to jaladniejsza wg mnie...ale to tez czy wezmiecie kalie do wazonow powinno uzaleznione byc od tego cy takie kwiaty beda w Twoim bukiecie a jesli inne bedziesz miala to czy chociaz w takiej samej kolorystyce. A gdybym juz miala stroic jakimis materialu(u sufitu) to wybralabym jakies lekko wygladajace-np chyba szyfon używa sie i juz w istniejącej kolorostyce (zaslon) i sufitu albo ecru lub nialym(wg Twojej sukni)ale osobiscie uwazam,ze dekoracja ze zdjeci 1-1e jest niepotrzebna na suficie-jak tak malo tego materialu mialabym wieszac to wogole wolalabym wcale nie wieszac-bardziej psuje to tę sale(juz bardzo strojną) niz poprawia:) MOJE ZDANIE JETS TAKIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!! wiec, ja tez uwazam ze 6 jest najpiekniejsza,podoba mi sie jeszcze 4 z szarfami z sufitu. wiec dzieki za opinie!! Aga,co do kwiatkow na stolach to myslimy o liliach,ja mam storczyk w bukiecie,ale nie szkodzi,chce biale kwiaty. jedyny problem,ze ta dekoracja nr 6 to jest gdy ludzi jest 190osob... wiec nie wiem czy jesli bedzie osob 90-100 czy sala nie bedzie gola bez innego ubrania... co myslicie?? ale mi sie tez tylko ta biel podoba :):) dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo-baaaaaardzo łądnie wygladasz:)Mnie najbardziej spodobaly sie zdjecia gdy jesczez nie masz wszystkich pasemek upietych-a wiec czesc rozpuszczona(ale to bardziej myslalam podlug siebie-tzn swojej fryzury:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroda-tam makijaz tez Ci robiono,tak? delikatny,powieki chyba w lekkim fiolecie czy zle widze? ale widze ze delikatny wiec mi sie podoba. fryz fajny tak na bok,myslalam ze wszytskie wlosy na gore,ale chyba masz tak zgarniete na bok zwiniete,wiec fryzura ciekawa i pokazuje wlosy ;) fajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na tych zdjęciach naturalna, jak jestem na codzień, ale fakt magdusiarose, mam wory pod oczami :) Niestety... :O:O:O Robione miałam tylko włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRYYYYYYYYYYYY 🖐️ a wiec Magdusiarose82 zgadzam się ze wystroj nr 6 jest najładniejszy ja bym wybrała ten Podziekowania dla gości Fajowe, myślę że z zdjęciem bedzie jeszcze lepiej, bardzo mi się podoba my zamawiamy z allegro takie torebeczki z wierszykiem i do środka włożymy jakieś rafaello lub coś innego a więc byliśmy na naszej sali i oni nam ustroją za 700 zł w kolorze łososiowym,, bardzo nam się podoba, bo delikatny kolor a jak nam pokazała wystrój to poprostu cudny ale efekty zobaczycie dopiero za miesiąć :P:P:P ustaliliśmy też menu( cena 125 za osobę), 1500 za poprawiny ( niezależnie od ilości osób), i 30 zł pokój za osobę a że bedzie spało tylko 6 osób to luzik a i jest też pokój dla nowożeńców i z niego skorzystamy, fiu, fiu..... dziś mama jedzie zza plackami i za tortem byliśmy też u kamerzysty i nam wezmie po \"starej znajomości\" 650 zł co nas cieszy bo normalnie bierze 1500 odebraliśmy zapowiedzi z parafii T i było napisane zamiast jego prawidłowe nazwisko było Paliesak normalnie ale się wkurzyłam ale ksiądz zrobił korektę Ładnie środo wszystkim wysyłasz a ja???? 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal chora, le glos już odzyskałam przynajmniej dziewczyny cosik się dzieje tzn strasznie mnie jajniki kłują i mam napuchnięte.... @ najwcześniej za tydzień mam dostać, nigdy tak nie miałam więc nie wiem o co chodzi... Środo nie dostałam fotki z fryzurą - żółta kartka :D ;) hehe Spanielko ja tez ostatnio zostałam ciocią :) od strony M. - fajne uczucie Magdusia - ja pisałam Ci w mailu o dekoracji :) AGA - no to wypoczęłaś i fajnie!!! Buziaki dla Was Dziewczynki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko dzieki :) Broneczka dzieki,wiem czytalam :) wiec ja tez chce te 6. stwierdzilismy z Moim ze jak nam babka nie pozwoli samym rozwiesic tych szarf na sufit to nie bedziemy ich mieli,bedzie jak na nr 6. nie dam tyle kasy za upstrzenie sali. kwiaty kupimy sami i damy im na stoly.ewentualnie swieczniki. oczywiscie krzyk w domu,ze ja nie chce dekoracji haha ehh rodzice ;) dziewczyny wiec jak tesciowa podejmie sie wyginania drucikow haha to bedziemy miec te opcje,bo obliczylam ze wyjdzie nas ok 150zl.wiec jest OK. a bedzie ciekawie i smiesznie. zdjecia juz wybralam daje dzis do wywolania na format 6*9cm akurat taki maly jest OK. mam jeszcze dylemat odnosnie tyhc zdjec-mam ich tyle ze co 4 osoba dostanie losowo inne nasze zdjecie. jak byscie sie czuly jako goscie kiedy osoby obok Was by dostaly inne? zaznaczam ze rownie fajne,po porstu mamy duzo ciekawych wspolnych. czy mam raczej dac kazdemu takie samo?zeby nie bylo ze ktos dostal inne? jakbyscie sie czuly?? Moj mowi,ze moze byc,ale gosc moze sie czuc ze dostaje jedno a nie wszystkie jakie wywolujemy.. ale to chodzi o symbolizm a nie zeby dac kazdemu caly album.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzien dobry!!!!!! chyba trzeba Was obudzic,bo nie manikogo od wczoraj! gdzie sie podzialyscie? :):) coz,ja wczoraj wyslalam mailem zaproszenie na wieczor paniensko-kawalerski do znajomych,zobaczymy ile przyjdzie,jakby wszyscy to bedzie 22 osoby z nami! czekamy :) poza tym nic nowego, ciagle mysle o rozmieszczeniu gosci przy stolach. co by ulepszyc zeby bylo najlepiej. ale to chyba kwestia czasu,niektore rzeczy trzeba przetrawic. kolezanka wczoraj mnie pytala jakie ja mam terminy przedslubne wszelkie zeby ona wiedziala,bo numerantka sie zapisala do ginekologa na godzine 15 w dzien mojego slubu,a slub o 17! wiec teraz przesuwa termin! mowie Wam,uwazajcie na terminy i na osoby roztrzepane ;) co myslicie o beyonce halo? mi sie bardzo podoba, zastanawiam sie czy nie dac jej na poczatek filmu-jak beda nasze zdjecia.. chyba ze mi sie do tego czasu znudzi,bo slucham jej za czesto ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ zagladam tu co troche i ciiiiiiiisza jak makiem zasial...chcialam do Was napisac po i nawet zaczelam...ale z przyczyn technicnych wszystko stracilam:( A u mnie co nowego? Ustalilam wstepna liczne kobitek na moj wieczor panienski-13:)Jak narazie powiadomionych jest trzy:)(w tym moja swiadkowa) W tym tygodniu musimy zaprosic ostatnich gosci-zostalo pare zaproszen do rozdania. A poza tym juz dopada mnie stres i to porzadny....doslownie codziennie przestaje mi sie cos podobac (z tego co zakupilam) a to buty,a to sukienka.....straszne,a co bedzie za 39 dni? Magdusiurose, Bronecczko-zostalo nam 1 m-ac 1 tydzien i 1 dzien:) Magdusiurose czyli Wy robicie łączony wieczor?Ja uparłam sie,że chce sama i bede miec sama:D Broneczko, jak zdrowie?🌻 Środo,cos ostatnio zaniedbujesz kafe:(Wracaj szybciutko!! Ja ostatnio (od wczoraj) jestem sama w biurze-czasem wpada tylko szefowo,wiec mam troche \"luzniej\" delikatnie mówiąc;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aga :) tak,robimy laczony.tydzien przed slubem. chyba ze kolezanki zachca sobie panienski typowo wieczor,to moze uda sie w srode wieczorem go zrobic.ale nie planuje. zobaczymy jak wyjdzie. mamy sporo znajomych,czesc nie idzie na wesele,dlatego chcemy sie spotkac wszyscy na luzie. mysle ze bedzie im odpowiadalo. gril,salatki,piwo,wodka,moze tort zamowimy.. tak wiecie,niezobowiazujaco. tym bardziej,ze dwie pary juz hajtniete teraz przed nami,reszta wolna,jedna para malzenska.wiec zbitek ludzi,ale takich bardzo w porzo ;) Aga, nie mysl tyle o wszystkim to wtedy bardziej Ci sie bedzie wszytsko podobac. ja tez tak chwilami mam jak zaczynam panikowac,ale to chyba ten stres przedslubny wlasnie ;);) dac sobie na wstrzymanie i bedzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :!!! :D:D:D:D:D:D:D ja na moment i zaraz znikam:D my także mamy łączony wieczór, będzie mało może z 10 osób, wynajmujemy busa i jedziemy na weekend do Karpacza, mało osób dlatego że z większością koleżanek nie utrzymuje kontaktu i zapraszam tylko te co prosiłam na wesele a mój T bierze kolegów którzy nie są zaproszeni na wesele i jedziemy...... będziemy pić,pić,pić,pić..... więcej znajomych będzie na pultrze więc odbijemy to sobie wczoraj byłam ugadać się z babką od placków, z dekoratorką kościoła także wsio załatwione tylko czekać na 13........ buźki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :classic_cool: Musze Wam powiedzieć, że u mnie leje jak jasna cholera i to od rana. Jak wychodziłam do pracy to lało jak cholera, chyba się chmura oberwała bo normalnie ściana deszczu, do tego waliło piorunami. Jakie na akrobacje musiałam wykonać zeby jak najszybciej do auta dolecieć jak najmniej moknąć. I tak nogawki miałam mokre. a kolezanka wziela dziś urlop bo sie cholernie boi burzy i mówiła ze chyba by zawałau dostała nuim by dotarła do pracy : ) 🌻 nic mi sie dziś nie chce. Kompletnie. Aż jetsem czasem na siebie zła że taki leń ze mnie choerny, ale no nie umiem sie w sobie zebrać by to naprawić. Ale co tam, nie masz szkód to nie ma co się szarpać :classic_cool: 🌻 Wczoraj podzwoniłam do zespołu,. foto, video aby sie dogadać kiedy na umawianie szczegółów i wszędzie jest czas tydzień przed, wiec mam luzik. W sumie to nawet i dobrze hihi : ) 🌻 ja panienskie chyba jednak robię w górach. Zabieram moje najblizsze kumpele i tam je wezmę i tam potańcujemy. Bo ja mam większość kolegów, dużo więcej niż koleżanek, więc wiecie :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie :) u nas teraz slonce,ale wczoraj lezalam w lozku,gadalam z Moim do polnocy, i sie blyskalo co chwila,a ja tez strasznie nie lubie burzy,szczegolnie w nocy!!! ale nie bylo,przeszlo obok :) wiec widze ze kazdy ma pomysl na panienski ;) super!! grunt,zeby byla udana zabawa!!! jakas muze bedziemy musieli skombinowac na kompie i uprzedzic sasiadowze bedzie glosnawo ;) ale raz jedyny moze byc glosno.przezyja a co! nie wiem jak Wy ale ja mam wrazenie ze ciagle chudne! czy to stres? suknie przymierzalam koniec stycznia,a teeraz mam wrazenie ze bedzie sporo poprawek.. w sumie chcialabym troche przytyc... nie wiem nie wiem... mam nadzieje ze to tylko stres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! Sroda ranyyyy!!! wybralas ta fryzurke z katalogu fryzur taki pomaranczowy czy zolty????? bo ja bylam u fryzjerki i mialam sie zdecydowac na co sbardzo podobnego albo na taki ulozony koczek nad karkiem :D chyba sie gniewac mocno nie bedziesz jak bede miala podobnie ulozone wloski? ;) :D podobnie bo dokladnie nie pamietam, choc ja sie jeszcze nie zdecydowalam... :o juz mi troszke emocje opadly, wczoraj bylam u bratowej w szpitalu, widzialam malenka... cudna... az naszlo mnie ze tez bede niedlugo chciala byc mamusia :) nie mam nic na poprawiny... co najgorsze - nie mam nawet pomyslu ani czasu zeby jechac i cos wybrac :( moj K mial odebrac spodnie od garniaka w tamtym tygodniu i wymienic koszule - tez nie ma czasu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Cos się ostatnio zaniedbujecie... :) Wczoraj miałam się odezwać, ale nie działał mi internet w pracy i jak zaczął działać, to już miałam tyle pracy, że nie miałam gdzie rak wsadzić :O Ale nic to. :D Spanielko, dziękuję za kiomplement. Ja się zakochcałam w tej fryzurze i mam nadzieję, że duzo się nie zmieni w momencie, w którym zie czesała mnie na slub. Pewnie, że nie będę zła o to, że będziesz miała podobną. Te fryzury są teraz w modzie, więc w zasadzie wcale się nie dziwię. :) Nawet się cieszę, że mam dobry gust ;););) Broneczko i słoneczko, macie małą pojemność poczty, dlatego do Was nie doszedl mail z moim uczesaniem, ale dzisiaj wyslę Wam jeszcze raz, z mniejsza ilością zdjęc... :) Mam nadzieję, że się nie gniewacie ? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licze na to, że jutrzjszy dzień będę miała wolny, bo miałam mieć wczorahj, trylko koleżanka się rozchorowala i ktoś musiał za nią pracować, więc przyszłam. Ale jak jutro będę miala wolne, to jadę po sukienkę na drugi dzień i jakieś buty do niej. :) Mam nadzieję, że coś znajdę. :):):) Od razu musze kupić do niej koszulę dla Łosia i krawat. Też licze na to, że się znajdzie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :classic_cool: Muszę Wam powiedzieć, że środa wcale nie jest lżejsza od poniedziałku, zwłaszcza jak poprzedniego dnia się popiło:classic_cool: No ale nic, dochodzę do siebie. Miałam spotkanie z kumpelą, takżeśmy sie zagadąły, ze nawet nie liczyłyśmy które piwo z kolei pijemy. Hihi :classic_cool: 🌻 Masakra, za równiutki miesiąc wychodzę za mąż!!!Ja piździele, teraz to naprawdę mi zleci. Masakra jakaś. Kurcze, w sumie iespodziewałam sie, że aż tak szybko to poleci jak aktualnie mi leci. Szok. 🌻 Podsumowanie z listą gości mam takie, że na 100 osób tylko 7 osób nie przyjdzie :D Super, bardzo się ciesze z tego powodu. I postanowiłam, że w związku z tym doprosze jeszcze jednego kolegę ze swoją panną. Wiem, ze to moze troche chamskie, że na soptatnią chwilę, że takie wpychanie go za kogoś, ale musiałam zrobić selekcje i nie zaprosiłam go wcześniej tylko ze wzglegu na brak wiecej miejsc na sali. Ale teraz mogę to zrobić. Choć kurde ciągle się jeszcze waham. Cobyście zrobiły? 🌻 Mój wciąż-niemąż ma teraz w sobotę kawalerskie, więc weekend będzie miał raczej nieprzytomny, hehe : ) A ja dopiero ostatni weekend maja lub pierwszy weekend czerwca : ) Jeszcze muszę się namyśleć :classic_cool: 🌻 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawcia, wiem, co znaczy zapomnienie się z kumpela, nie raz to przerabiałam ;););) Ty masz JESZCZE miesiąc, a ja tylko 22 dni.... Ja nie wierzę, cały czas wydaje mi się, że to nieprwada, jakoś nie mogę do tego "dojrzeć", mam tyle na głowie, bo niby wszystko załatwione, a tu jeszcze to i jeszcze tamto i tak w kółko, nie moge znieśc myśli, jak siedzę sobie w domku i nic nie robie, to myślę sobie, że za chwilę okaże się, że o czyms zapomniałam i tego się najbardziej boję. Kurcze, nie zapisałam się jeszcze na paznokcie i jestem przerażona!!! Nie mam jeszcze nic na drugi dzień!!! Jeszcze poradnia!!! Jeszcze spotkanie z księdzem!!! Jeszcze kupićpiwo buteklkowe małe i szampana!!! Mówię Wam, niby już drobnostki, a jeszcze tak dużo przede mną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚRODA fryzurka bardzo,bardzo ładna!!!!!!!!!!!! Bardzo Ci pasuje!!!!!!!!!!!!!! 🌻 ślicznie,ślicznie,ślicznie,ślicznie.......... ja dopiero idę 27 na próbną ale jeszcze nie wiem co chce mieć, mam nadzieję że fryzjerka mi doradzi... nadal nie mam butów na ślub (ale mam nadzieję,że kupię sobie w tym samym sklepie co suknie), sukienki na poprawiny i butów..... temu mojemu muszę kupić koszulę na 2 dzień + krawat ja też mam takie wrażenie że niby wszystko po załatwiane ale jeszcze wciąż czegoś brakuje, mam nadzieję ze o niczym nie zapomniałam jakoś jeszcze aż tak bardzo do mnie nie dociera że wychodzę za mąż....... pewnie mega duży stres dopadnie mnie w czerwcu....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej...... dopiero co odliczałam że nie ma już 1 z przodu a tu raptem zostało 24 dni:):):):O:O:O:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja tylko na chwilke bo nie amm kompletnie dzis czasu! ciagle cos,wiec nawet nei zerkam tu.. od jutra urlop,bede w poniedzialek :) jedziemy odpoczywac ;P nic nowego poza ty,wszystko stoi w miejscu, jedynie wiem ze 2pary kolejne potwierdzily i ciocia. wiec znow zmieniam ustawienie stolow. jest OK, kupilam prezent dla mamy na dzien matki-perfumy CK. Moj odlozyl mi troche na kiecke,wiec sie ciesze :) poza tym stara bieda, pogoda ladna wiec bedzie opalanko i odpoczynek :) buziale dla Was jakbym juz nie zdazyla tu wpasc ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×