Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Hej,hej wszystkim. tysiuchna, bardzo,bardzo,bardzo ładna suknia, naprawdę!!! Piękna! I nie przejmuj się gadaniem gości, ciotek, babć, wujków i zazdrosnych siótr.... Ty masz dla siebie wyglądać pięknie i to Ty masz sie czuć super/ekstra, a nie Twoja rodzina. Głowa do góry i bądź dla siebie najpiekniejsza panną młodą. SPANIELKA!!!!! Jestem przekupna, trudno :) Dawaj tu szybko zdjęcia swojej kiecki. Nam może się nie podobać, bądź podobać, ale to jest Twoja kiecka i chcemy ją zobaczyć, więc szybciutko jakies zdjątka i na maila!!! Szybko! Dziewczyny, to już tylko 16 dni. I tak, dzisiaj jedziemy do pani od poradni, mam nadzieję, że pierwszyi ostatni raz. Jestem trochę zła na siebie, bo do tej pory nie zapisałam się na paznokcie :O:O:O Ale dzisiaj będę się rozglądać i dzwonić. :):):) Może gdzies, ktoś mi zrobi. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Co slychac i czemu tak rzadko jestescie:(? Ja ciagle cos sobie wymyslam i codziennie cos robie-ostatnio caly czas bawie sie z tymi zawieszkami-najpierw zabralam sie z kokardki i zrobilam ich 90...a wczoraj zabralam sie za skladanie tego do kupy i tak udalo mi sie zrobic 50 gotowych zawieszek:)Jeszcze 200:D...kokardek 160:D Szczerze...Nie myslalam,ze tak dlugo bede sie z tym bawila...ale sprawia mi to ogrooooooomną przyjemność:) Spanielko,ja tez czekam na zdjecia-wysylaj szybciutko:) Środo-nie martw sie-kobitek do robienia paznokci sie multum:)...znajdziesz jakąś:)Ja zastanawiam sie nad tipsami-co prawda sredni mi sie one podobaja-jesli są za grube...ale moje naturalne moglby polamac sie w dniu slubu...i co?:( A poza tym dzis dizen mamy i jade zrobic mamie niespodzianke:)Tzn ona wie,ze przyjade ale mysli,ze do dekoratorki:)Kupie Jej jakies czekoladki..mysle,ze to lepsze niz kwiaty:)A Wy cos kupowalyscie? Nooo tyle u mnie....i 32 dni...lub 1 m-ąc i 1 dzien....straaaaaaaszne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja mam nadzieje, że jakas pani sie znajdzie :):):) Musi. Ja mojej mamie kupię kwiatuszka. Nie spodziewa się mnie dzisiaj, a ja zrobię jej niespodziankę. :) Ja mam swoje paznokcie takie brzydkie, że musze zrobić tipsy, nie mam wyjścia. W zyciu nie pójdę do ślubu z takimi paznokciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak teraz patrze na swoje paznokcie...to stwierdzam,ze TIPSY muuuuuuuuuuszą być:D Zastanawiam sie wciaz nad przefarbowaniem wlosow,...bo swoje naturalne mam ciemnobrazowe...ale czesto farbuje na ciemny braz ktory na moich wlosach wychodzi jak czarny(moze mniej smołowaty jak typowo czarny-ale jednak baaaardzo ciemne)...ostatnio spytalam M(stojac za laska w okropnych czarnych wlosach czy mam jasnejsze a On,ze nie:( I chyba to argument o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny na jednym topiku dziewczyna ma tekst w stopce, jesli nie czytalyscie go to wklejam:): Profesor filozofii stanął przed swymi studentami i położył przed sobą kilka przedmiotów. Kiedy zaczęły się zajęcia, wziął spory słoik i wypełnił go po brzegi dużymi kamieniami. Potem zapytał studentów, czy ich zdaniem słój jest pełny. Oni potwierdzili. Wtedy profesor wziął pudełko żwiru, wsypał do słoika i lekko potrząsnął. Żwir stoczył się w wolną przestrzeń między kamieniami. Profesor ponownie zapytał studentów, czy słoik jest pełny, a oni ze śmiechem przytaknęli. Profesor wziął pudełko piasku i wsypał go, potrząsając słojem. W ten sposób piasek wypełnił pozostałą jeszcze wolną przestrzeń. Profesor powiedział: \"Chciałbym, byście wiedzieli, że ten słój jest jak wasze życie. Kamienie - to ważne rzeczy w życiu: wasza rodzina, wasz partner, wasze dzieci, wasze zdrowie. Gdyby nie było wszystkiego innego, wasze życie i tak byłoby wypełnione. Żwir - to inne, mniej ważne rzeczy: wasze mieszkanie, wasz dom albo wasze auto. Piasek symbolizuje całkiem drobne rzeczy w życiu, w tym waszą ciężką pracę. Jeżeli najpierw napełnicie słój piaskiem, nie będzie już miejsca na żwir, a tym bardziej na kamienie. Tak jest też w życiu: Jeśli poświęcicie całą waszą energię na drobne rzeczy (pracę), nie będziecie jej mieli na rzeczy istotne. Dlatego dbajcie o rzeczy istotne - poświęcajcie czas waszym dzieciom i waszemu partnerowi, dbajcie o zdrowie. Zostanie wam jeszcze dość czasu na pracę, dom, zabawę itd. Zważajcie przede wszystkim na duże kamienie - one są tym, co się naprawdę liczy. Reszta to piasek\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole fajny dzis dzien nie dosc,ze zostalo mi 1 m-ąc i 1 dzien do slubu to jesczez 4 tygodnie i 4 dni:DBroneczko i Magdusiurose Was tez sie to tyczy:)A tak poza tym zastanawialam sie, o ktorej macie slub?Ja o 16 ma ktoras z Was o tej samej porze- i w ten sam dzien?W dniu slubu pomysle,ze Wy tez wlasnie zakladacie swoje suknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! zgadza sie,czas biegnie niemilosiernie,ciagle cos mi sie przypomina,musze wreszcie zrobic liste koncowa,bo w koncu naprawde o czyms zapomne! ja robie jeszcze refleksy tydzien przed slubem, teraz mialam byly super,ale juz ciemnieja.chce rozjasnic wlosy na slub.polecam refleksy,ekstra efekt. paznokcie bede miala zwykle,tylko jasne,bo ja nie umiem z dlugimi taka jestem ;);););) musze sie jeszcze zapisac na kok na wtorek na zdjecia slubne. madry tekst Aga, juz kiedys czytalam,kwintesencja iprzepis na zycie ;) poza tym u nas obecnie wciaz w temacie goscie,potwierdzenia i drucik do prezencikow dla gosci. jest na allegro,chyba kupimy 0,8mm grubosci,tak nam polecil jeden pan,musimy miec ok 10cm na jeden prezencik. zdjecia juz mam,tata dodrukuje winietki.tak sobie mysle,ze nawet na tym druciku mozna winietke zrobic,a nie dodatkowo stojaca. bo mozna wczepic w drut na gorze :) keidys wysylalam Wam te opcje na zdjeciu co mi sie podoba. Aga,wiem ze to mase czasu zajmuje, coz, ale jaka to frajda! a druciki u nasma wyginac tesciowa,ona ma uzdolnienia plastyczne :) sztuk 120 :):):) co do dnia mamy to dostala wlasnie od nas perfumy CK wiec sie ucieszyla bardzo,i o to chodzilo no i zadzwonilam z zyczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slubuje o godz 17 :) ustalamy wciaz kwiaty do kosciola z innymi parami,ale juz w miare wiadomo,bede stojaki z kwiatami przy lawkach, stojaki z kosciola. wiec mamy sie podzielic kasa i wsio! poza tym zastanawiam siekiedy dac zawiadomienia o slubie wspolpracownikom..mysle ok 5 czerwca,bo 19czerwca biore urlop,wiec chyba jest ok,w miare gdyby ktos chcial przyjechac,to zebym wiedziala..moze cos wyczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jutro nam Agus i Broneczko stuka miesiaczka!!!! :) szok... az nie wierze ze to tak zlecialo! ja sie obawiam wesela, Moj slubu. tzn w sensie gdzei bedzie mega stres. no tak jakos mamy.. na slub jestem spokojna,ale na wesele nie,nie lubie byc pod obstrzalem ludzi a do tego jeszcze gadac czy cus..ehh noi nie wiem czy zgrzytow nie bedzie miedzy goscmi..a szczegolnie jedna ciotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka1111
Cześć kobitki... Jestem u Was nowa, ale tez czerwcowa:) mam swoj ślub już za 11 dni i strasznie już dopada mnie stres...boje się też o pogodę,żeby nie padało....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam malenka:) Mnie zostalo 32 dni i juz nie moge sie doczekac:) Magdusiurose, to jak Ty bedziesz wchodzila do kosciola to ja z niego (tzn z mojego) bede wychodzila juz jako żona:DA Ty Broneckzo, o ktorej slub? O rany...ale mi sie nic nie chce dzis...dla odmiany;) A powaznie to slub i wesele to jednye o czym potrafie myslec:) A jak pomysle,ze jesczez tylu rzeczy nie dopilnowalam.....czas nadrobic...a jakos wciaz nie wychodzi mi:( Środo, gdzie sie podziewasz? Spanielko i Słoneczko T,a Wy? Że juz o Kawci nie wspomne.... A Teoria to chyba na dobre nas opuscila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ!!!!!!!! wczoraj na przymiarce super i nie super!!!! super-dlatego, że suknia leży idealnie, bardzo bardzo mi się podoba a nie super- dlatego, że chciałam zrobić fotki ale ta głupia baba mi nie pozwoliła( to chyba była właścicielka sklepu) , bo przedtem obsługiwała mnie inna babka. kupiłam sobie buty i biżuterię na ślub, dziś lecę za sukienką i butami na poprawiny, 18 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekstra! grunt ze zadowolona jestes :) a ja zameirzam buty rozchodzic troche,zebym sie czula jak w kapciach,zreszta one super leza.musze je wyprobowac. dzis ponosze :) zgadza sie Aga, tak to wlasnie bedzie :) aaaaaaaa sluchajcie! wpadlam na nowa koncepcje ;) otoz, co robicie z osobami starszymi na weselu?beda jakies? ja mam dwie babcie, bedzie tylko jedna obecna,druga nie przyjedzie.Moj nie ma nikogo juz. wiec tak sobie pomyslalam,bo zawsze jest jakis toastprawda? wiec aby zaspiewac sto lat dla osob najstarszych,tzn moich 2 babc,i obydwu dac prezent-kwioaty chyba nie,bo glupio dawac na weselu wlasnym,ale myslalam o tym by przygotowac album zdjec naszych z Moim ok 40sztuk wiekszego formatu zeby babcie widzialy dobrze ;) i wstwic w ladny album. co Wy na to? i dac kazdej to samo. mysle ze bedzie OK co wy na to?? bo kwiatek jakos mi nie pasuje..dostane ciete kwiaty, chyba zeby kupic doniczkowy,ale skoro ebdzie tylko jedna babcia to glupio drugiej wiezc do domu pozniej,ciotka moglaby wziac.a tak wezmie tylko album.a dac jednej kwiatka a drugiej nie,to niesprawiedliwe. co wy na to?? a jak wy robicie? robicie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myslalam o zadnych podziekowaniach dla babci:(U nas beda prawdopodobnie 3 -2 mojego M i jedna moja i jeden dziadek - moj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a ja mysle ze jakos trzeba je wyszczegolnic,mam tylko dwie.. rodzice i starsze pokolenie powinni byc zauwazeni. to mysle,ze jest mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno mile...ale ja uwazam,ze wszyscy powinni byc dostrzezeni-a wiec dobrze by bylo pokazac rodzenstwo, swiadkow(choc Oni raczej siedzac obok mlodych sa widoczni) czy chrzestnych....ja nawet myslalamz,eby powiedziec zespolowi,zeby do jednej piosenki poprosil wszystkich gosci do zrobienia duzego koleczka i kolejno wymienial kto ma tworzyc male koleckzo w srodku-kolejno rodzice, potem rodzenstwo, dziadkowie, wujkowie, ciocie....byloby milo i wszyscy poznaliby kto jets Kim:)Tak sobie wymyslilam:)Zobaczymy co moj zespol na to powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajna opcja! mozna wyszczegolnic te osoby wtedy,rodzenstwo np,bo swiadkow to wiadomo kto tojest kiedy siedza obok nas akurat. ale mysle ze babcie wyszczegolnie tak,to jedyny moment kiedy moge to zrobic,a naprawde nie jest to wielki koszt.potem dostana zdjecie nasze slubne.najwyzej wybiore jeszcze takie zdjecia gdzie jestesmy razem z babciami na zdjeciu.wiem,ze starsze osoby lubia przegladac zdjecia i wspominac. bedzie to madra pamiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to że zdjecia dostaną to tez oczywiste:)Ale to dopiero po slubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest cos jeszcze o czym latwo zapomniec na co uczulacie? u nas pani z sali powiedziala zeby np zadzwonic do nich jak bedziemy z kosciola wyjezdzac zeby wstawili ziemniaki :) bo maja opracowane ze akurat tyle czasu starcza im i sa ukurat na wejscie gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak mam was znalezc w naszej klasie???!!!! wczoraj sie zalogowalismy ale nie moge was znalezc... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko napisze Ci swoje imie i nazwisko na maila....bo po co wszyscy maja wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :D no magdusiarose stuknęła dziś miesiączka.... u mnie dosłownie i w przenośni.... heh też se małpa wredna dzień wybrała, nich ją... właśnie pojechała od nas ekipa z TVN-u :):):) zabawa była na 102!!! zrobili zdjęcia w szkole tańca, potem na plaży w Orłowie, na koniec u nas w domu, krótkie wywiady z nami osobno no i mnie piszącą bloga i potem musiałam przeczytać co napisałam, bo będzie to jakby podkład do obrazów niektórych... :D śmiechowo bo notki pisałam na przysłowiowym kolanie... ciekawa jestem ile z tego okroją :) Także Dziewczynki dla chętnych - emisja ponoć w piątek w Dzień Dobry TVN :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super!!!!!!!!!!!!!! to trzeba zobaczyc Gwiazde nasza :):):) fajowo :):) ja wybieram foty na albumy dla babc moich,zrobie jak pisalam,a co tam niech sie ciesza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ale ostanio nadmiar zajęć chyba spowodował u mnie cofkę ślubną.... nie odliczam dni, nie myślę o przygotowaniach, nie wiem co rodzicom kupić, czy tylko kwiaty czy jeszcze coś.... chyba zmęczenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe, czasem pzychodzi kryzys.. mi chwilami odchodzi a chwilami przychodzi mysl o slubie.. normalka ;) pozdrowka! wlansie burza idzie,, zrobilo sie czarno brrrrrr a tak nie lubie burz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka napewno będę oglądać:D:D:D:D:D:D spanielka w mailu podam ci namiary na mnie magdusiarose ja burze uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, ja akurat w piatek mam wolne, więc na 100% będę oglądać. Gratuluję! Ja dzisiaj wysyłam maila po kolei, do kamerzysty, fotografa i do zespołu, musze dowiedzieć się, czy jeszcze się spotkamy przed slubem, czy to będzie tak \"na żywioł\" z njimi. akle mam stresa, dziołchy mówię Wam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Broneczko...ja niestety nie zobaczę Cie w TV:(Kurcze co by tu wymyslic...nie macie czasem jak nagrac :)? Broneczko, mnie tez dzis stuknela miesiączka-ale tylko w sensie m-ąca do slubu....tamta o gorszym znaczeniu stuknela w niedziele:)jak dobrze pojdzie to przed weselem @ skonczy mi sie...ale jak dobrze pojdzie...a jak nie to niestety....w piatek planuje isc do mojej ciotki co jest lekarzem i kiedys na uregulowanie cyklu chciala mim dac tabsy wiec mzoe teraz nich mi da:) A tak poza tym nic sie nie ruszylo poza tym,ze wczoraj bylam w 2 kwiaciarniach pytac o te kosze dla mam-rozpietosc 100-120 zl...zobaczymy co powie jeszcze moja dekoratorka i inna babeczka:) Wczoraj pojechalam do mamy i wrocilam dopiero wieczorem wiec zawieszki poszly w kąt...a dzis ide na piwko z kolezankami z poprzedniej pracy (od razu wrecze zaproszenia na slub). Tyle:) Pozdrawiam..i wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×