Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Już odpisałam. Broneczka, czekam na maila od ciebie. Każde zdanie sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że do tych kiecek, które Wam pokazałam dobrze będzie wyglądał kapelusz. Nie miałam możliwości żadnego przymierzyć, dlatego nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dostałam!!!!!!!!!!!! aaaaaaa :D:D:D:D dzięki waszym kciukom !!!!!!!! właśnie dzwonili, jeszcze mi podnieśli podstawę w porównaniu do tej co na rozmowie mówili!!!!!!!!! 🌻 KAMIEŃ Z SERCA!!!!!!!!!!!!!! napiszę Wam na e-mail co to za robota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka GRATULACJE!!!!!!! Wiedziałam, że sie uda!!!! Liczyłam na ciebie!!!1 Twarda sztuka z Ciebie!!! I nerwy ze stali!!!! Cieszę się bardzo razem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i Broneczka, dzieki za zakup @ :D w sobotę rano dostarczyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pisałam emaila do Środy ;) wlasnie Stara - przeczytaj i..... sama zobaczysz 🌻 jeju ale mi sie wszystko chce nagle :D:D:D hehe zaraz ide na spacer na plaze, slonko cudne jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ BRONECZKA gratulację!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Środa bardzo ładne sukienki i powiem szczerze że mi się też najbardziej podoba ta co twojemu Łosiowi Spanielka również piękna sukienka a i Środa niewiem co ten twój powiedział ale ten mój mnie też często rani, po prostu zanim pomyśli to już powie a póżniej próbuje wszystko odwrócić w żart, ale już się wypłakałam za wszystkie czasy(na początku naszego związku łatwo nie było, ponieważ on....) i teraz zamiast się smucić i płakać odpowiadam mu również coś głupiego i wychodzę z pokoju.... dla ciebie ode mnie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu:)Mialam wlasnie klientow-przyszli znjaomi znajomych i troche zeszlo:)Ale juz ejstem..i juz sparwdzam co tam naskrobalas Środo na maila mi:) Broneczko- gratulacje!!!!I czekam na opis co to za praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi nie działał internet przez chwilę, ładna chwilę :) Ale juz jestem. Dzięki sloneczko T 🌼 Dzieczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ide ogarnac i na spacerek nad morze :D bede potem - niech Was jak mawia Teoria - Bóg nie opusci - nie plodzcie za duzo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broneczka tylko proszę napisz mi też co to za praca :):):) miłego spacerku:) ja też nie długo będę miała spacerek.... do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też na chwilę uciekam. Każdej odpisałam na maila.] Zajrzę tu za jakąś godzinkę. Przed chwila dostałam sms-a od siostry, że mój szwagier, a jej mąż zdał prawko, zdawał po raz 4 i w końcu sie udało. Sa jakieś pplusy tego dnia ;) Ale goólnie jest :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...dzis jestem jakos optymistycznie nastawiona do zycia:)I pewnie to dlatego,ze tak milo dzien sie zaczal..teraz dopiero wiem co trace gdy nie jadamy wspolnie sniadan:(Ale poki co ciesze sie ze moge troche wiecej pobyc z moim M:) A wogole wiecie co, kiedys Wam pislam,ze zlikwidowalam konto na NK..i wiecie co, niedawno zalozylam z powrotem :)Macie tez:)? Jak chcecie(ia pmaietacie jak sie nazywam) to mzoecie zajrzec:)Mam tylko aktualne zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, wysłałam Ci zaproszenie na nk, bo kuźwa masz ablokowany profil i nie można obejrzeć Twoicvh zdjęc :P Tak więc przyjmij mnie proszę do grona swoich znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie. Dobrana z Was para. Bardzo ładnie raem wyglądacie. :) Idę zaraz zapalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko T - juz teraz rozumiem o co chodzi z tym T w Twoim nicku:) Strasznie łądnie ze sobą wygladacie:) A Ty Środo,nie wiem coc hcesz od swojego pieprzyka....moj M tez ma i ja w Nim go baaaaaaaardzo lubie:)A wogole to nie musze sie chyba powtarzac,ze super ze soba wygladacie i widac jak baaaaaaaaardzo jestescie za soba...wiec wierze ze problemy sa chwilowe...i w czerwcu czy lipcu na profilu kazdej z nas pojawia sie zmienione nazwiska i zdjecia w bialych sukniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha rozwiązałaś zagadkę:) a dziękuje, dziękuje:):):) wy też bardzo ładnie ze sobą wyglądacie, dobrana para:D:D a i bardzo sympatyczna osóbka z ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak!!!!!!!!!!!!!!! buziaka ode mnie 👄 z języczkiem :p hahahahahahahahahahahaha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×