Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Spanielko a to troszkę nie za wcześnie na takie działanie? konsultowałaś to z lekarzem? bo zobacz nie wiem czy miało sens przesuwanie już teraz... ja jak bralam tabsy i leciałam do USA to mi wypadał wylot w pierwszy czy tam drugi dzien okresu i ja wtedy po rpostu nie zrobiłam przerwy, czyli zaraz po ostatnim blistrze przed wylotem zaczelam nowy blister, i nie bylo problemu, nie dostalam wtedy przez caly nasteony cykl @, ale nie wiem czy ma sens przesuwanie juz teraz... moglas przed samym slubem wziac ciagiem dwa blistry pod rząd.... co do reszty nie wiem co planujesz *dekoracje kościoła i sali *dekoracje na auto *bukiet i przypinka *tablice na auto jak chcesz mieć * i jak mi sie przypomni coś więcej to napiszę :D My dzis mamy dzien lenia, przeglądamy katalogi wycieczkowe z biur podroży i mniej więcej zaznaczamy co nas będzie interesowało na Last Minute po slubie, bo zdecydowalismy że tak mamy zamir zrobic, poczekać i iśc na żywioł - zwłaszcza ze nie wiemy jak bedzie z urlopami, z ewentualna ciążą i z kursem euro wrrrrr a nasze marzenie o Malediwach oddala sie wprost proporcjonalnie do umacniania tamtej waluty buuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka dlatego pytałam bo jak zobaczylam fotki to własnie mi się wydawało że on starszy ;) Spanielka też uważam, że za wcześnie zaczęłaś kombinować z tymi tabsami :P przeca luty dopiero poza tym zamiasy brać 2 opak. pod rząd [nigdy tego nie robiłam bo sie balam plamień właśnie] mogłaś sobie sukcesywnie w każdym miesiącu skracać przerwę o 2, 3 dni i wtedy wyregulowałabyś sobie spokojnie na czerwiec tak, żeby @ nie mieć w dniu ślubu no i plamień by nie było a tak to teraz sie bedziesz musiala męczyć :P moja koleżanka plamiła po czymś takim przez 2 msce także tegooo :O :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem jak jest z regulowaniem o 2-3 dni co cykl bo brałam tabsy ponad 5 lat i lekarz mi mówił że jedynie mozna brać pod rząd blistry - max trzy z kolei, ale inaczej nie próbowałam kombinować.... więc nie wiem Spanielko - tak czy inaczej plamienie ustanie do ślubu i bedziesz miała pewnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam 4 lata i kombinowałam tak nie raz :D po prostu zamiast przerwy 7 dniowej robisz przerwę np 4 dni i zaczynasz brać dalej i tym sposobem za miesiąc @ masz 3 dni wcześniej ;) proste jak budowa cepa ;) a ja zaraz umrę z głodu, nie mam nic w lodówce oprócz światła i nawet na zakupy nie mogę iść bo Mateo o 9 rano pojechał na mecz i zabrał ze sobą moją kartę do bankomatu którą mu ostatnio dałam bo mi kase wypłacał :O i właśnie pomału wysycham na wior :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam dzis doła, mega klotnia, T gdzies pojechał i wogole niewiem gdzie jest, tel tez nie odbiera i nie dzwoni do mnie mama mi powiedziała ze mam sie dobrze zastanowic nad slubem!!!! i wiecie co juz mam dosyc tego jego zachowania i wylewania lez przez niego!!!!! :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotosdf
6 - 13 czerca 09r. wolny termin na foto - tylko małopolska śląsk - GG:12459613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny : ) Słoneczko - i jak? znalazł się? rozmawiałaś z nim ? Coś postanowiłaś? Przytulam mocno:) A może chcesz się wygadac? Jak nie tu, to może na maila?:) Spanielko, podzielam zdanie większości dziewczyn, że za wcześnie zaczełaś kombinowanie z tymi tabletkami, to jak już to miesiąc przed ślubem ;) Z tym plamieniem to racja, też miałam z tym problem jak kiedyś wziełam dwa opakowania pod rząd i już nigdy więcej:) Tak jak dziewczyny mówią, skrócić przerwę ; ) Dziś zaczełam intenywne ćwiczenia, w ruch poszedł rowerek, twister i chyba sobie kupię jeszcze to urządzonko ro robienia brzuszków: ) Będe piękna lekka i powiewna:D:D Wkurzyłam się dziś na mamę i tatę. Wszystko co wymyślę, co powiem oni negują, odrzucają. NAwet jak początkowo są za czymś to potem się nagadają miedzy sobą i bleeee już niedobrze. I tak sobie pomyślałam, że dopóki nie wybudujemy domu to chyba będziemy wynajmować jakieś mieszkanie. Kurna mac! Wczoraj byłam na urodzinach teścia, wesoło było:D a dziś pogoda taka że i dochodzenie do siebie nieco utrudnione a już wiosna była!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczyny latwo mowic jak ktos nie ma kilka dni przed @ bolow w dole brzucha na koniec tez, ja chce sie cieszyc slubem i kilka dni przed, tez nie martwiac sie, a nie biore tabletek od miesiaca tylko juz dluuugooo, i niezaleznie od tego czy skroce dzien czy 7 dni to mam plamienia niestety :( myslalam ze raz pocierpie i starczy :( ale to jest takie wkurzajace :( dzieki broneczka-tablice bede pamietac! sloneczko trzymama kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka a robiłaś badania przed braniem tabletek ? w sensie, czy badalaś hormony płciowe ? bo na moje oko masz źle dobrane tabsy [podejrzewam, że bez żadnych badań Ci gin wypisał] bo po pierwsze podczas ich brania nie powinnaś mieć wogóle bolesnych miesiączek [ ja głównie po to brałam bo miałam tak bolesne że jechałam na ketonalu i tramalu a i to czasami nie pomagało] pomijając fakt, że nie powinno boleć przed i po @ pozatym masz ewidentnie dobrane bo masz za słabe tzn mają za mało hormonu odpowiedzialnego za trzymanie krawienia i dlatego plamisz przy byle jakiej zmianie a tak się nie dzieje przy dobrze dobranych tabsach tylko że 9 na 10 ginekologow wypisuje receptę ot tak albo namawia na Yasmin bo mają z tego kase od firmy farmaceutycznej go produkującej a potem się dziewczyny męczą :O Ja mam szczęście, ze mam zajebistego ginekologa i nie dość, że miałam tak dobrane tabsy że nie miałam ANI PÓŁ SKUTKA UBOCZNEGO to jeszcze jest ogólnie zajebistym facetem :classic_cool: pomijam, że USG dopochwowe miałam robione ok 25 razy w ciągu 4 lat a moje koleżanki nigdy w życiu tego badania nie miały :O SŁONECZKO piszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz !!! co sie dzieje ? czy juz sie wszystko wyjaśniło ???????????????? KAWCIA a idze Ty z tym odchudzaniem pieronie jeden :P My już po księdzu, teściu z nami pojechał, wziął pół litra i po 5 minutach mieliśmy wypisane zaświadczenia :D :D :D a ksiądz zajebisty !! :classic_cool: chcemy go na ślubie ale zapomnieliśmy zapytać bo on sie na mszę śpieszył i trzeba będzie dzwonić :P I wogóle dostałam od teściów listę gości ze strony Mateo i wyszło zajebiście bo ograniczyli do 50 osób, od nas też 50 co daje osób 100 wiec zostaje nam całe 50 miejsc dla funfli :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam zmieniane tabletki, po ostatnch przytylam 10 kilo!!! bo duzo hormonow czy cos, dostalam nowe i z waga jest okej ale fakt jest taki ze mize nie umieram z bolu ale czuje jak rozmawialam z moja gin to powiedziala ze one maja zmniejszaja dolegliwosci aczkolwiek nie wykluczaja zupelnie dobra ale koniec akurat boje sie juz zmieniac bo przynajmniej nie mam zadnych skutkow ubocznych po nich kawcia, rzeczywiscie fajny ksiadz :D:D:D:D:D a co tam dziewczynki po wekendzie???? sloneczko trzymalam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!1 Wybaczcier, że sie nie odezwałam w końcu w ogole, ale miałam takiu spieprzony humor przez teściową, że szok. Nie podobały jej sie zaproszenia (przypomne, zmówiliśmy 10 sztuk, żeby zobaczyć i sprawdzić, co i jak). Mianowicie nie pasowało jej: - że mała czcionka - że nie jest napisane Katary7zna Kowalska i Jan Kozłowski \"wraz z rodzicami\" - że chcemy zamiast kwiatów kupony totolotka - że takie małe ! w ogóle jak na nia patrzyłam, to miałam wrażenie, ze ma ochote podrzec to zaproszenie.... Będę albo dalej szukac, albo nie wiem, co. Chyba jednak zmienie te toszeczkę. Zwieksze czcionkę, poprosze o dopisanie \"wraz z rodzicami\" i to wszystko, bo kuponów totolotka nie zmienie, maja być i koniec, mój Łos powiedział, że to jest bardzo dobry pomysł z tymi kuponami, ja jestem tego samego zdania, więc zostana i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niewazne... teoria, my mamy tez zajebistego księdza. Młody, ma dopiero ok. 35 lat, bardzo szybko odprawia mszę, bo ok. 30 minut. Ma świetne kazania, co tez cieszy, w ogóle jest zajebisty. Z nim wszystko złarwiamy, z nim mielismy nauki, z nim będziemy spisywac protokół przedslubny i jemu zapłacimy, więc mam nadziję, a w zasadzie jestem pewna, że to on nam udzieli slubu. kawcia- jestem z Tobą i trzymam kciuki za wytrwanie w postanowieniu poprawy swojej figury. Nie jesteś gruba, ale jeśli chcesz trochę sie poruszac, to bardzo dobrze. Ja też zaczynam od dzisiaj, tzn. Łos będzie dźwigał jakies tam sztangi czy cos, aj będę próbowała tez cos dźwigać, żeby mi łapy, tzn. przedramiona troche spadły, bo mam bardzo grube i z celulitisem, więc trza sie za nie wziąc do cholery, bo to już tylko 123 dni.... !!!!!! Tak więc trzymam za ciebie kciuki, abyś wytrwała w postanowieniu i będę razem z Toba, więc może będzie łatwiej ...:):):) sloneczko T błagam napisz co sie stało. Jesli nie chcesz tu, to dawaj na maila. Wierzę, że wszystko asię ułoży i będzie gites!!! :):):):) To jest facet, a oni juz tak mają, że lubia nas dołowac, nawet niechcący. Spanielka- Mam nadzieje, że z tabsami dojdziesz do rownowagi, i że wszystko będzie OK. Wiem, co to znaczy, ja np. barałam jedno opakowanie po drugim, jak nie chciałm mieć @, bo np. szlismy na wesele, czy coś.... O)d tego @, co będę miała, zaczynm brać tabsy, na dwa, trzy miesiące, bo jakbym nie zaczęła, to bym miała @ w dniu slubu. Będzie dobrze, you see. :):):):) Broneczka25- hi hi hi Usmiałam sie troszkę i zawstydziałnm... :) Nie no żart, mnie niewiele jest rzeczy w stanie zawstydzić, taki bezwstydnik ze mnie.... My tez non stop oglądamy katalogi. W piatek przysłali mi katalog z Alfa Star i tanm sa takie drogie wycieczki, że szok!!!! Normalnie kopara mi opadła. Dioszliś,y do wniosku z ŁÓsiem, że albo tak jak Wy pójdziemy na żywioł i pojedziemy w podróz trochę po slubie, tydzień, dwa, albo nawet trzy, z urlpopem raczej nie powinno byc problemów, więc co nam tam, albo po prostu wybierzemy sie gdzies do Polski, jeszcze nad tym myslimy.... Zobaczymy, jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa rozumiem Cie dlaczego bylas taka wkurzona :( a o co chodzi z tym dopiskem \"waz z rodzicami\"? znaczy sie piszesz Panstwo Iksinnscy wraz z rodzicami??? nie jarze ... jak ktos ma malutkie dzieci to pisze panstwo Iksinscy z dziecmi, jak wieksze to z corka czy synem... ale wraz z rodzicami? - pierwszy raz sie spotykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie ostatnio duzo myslalam i wymyslilam ze bede miala bukiet z storczykow - teraz, tak mysle :) i byc moze to postanowienie juz zostanie :) znaczy sie bukiet chcialabym mniej wiecej taki http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20ślubne/Storczyki/slides/fashmbm0203_06.html mniej wiecej ;) storczyk we wlosy kwatek storczyka dla PM jakis mini bukiecik dla swiadkowej lub ten "zegarek"-jak fortuny nie bedzie kosztowal ;) i mini storczyk dla swiadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie ostatnio duzo myslalam i wymyslilam ze bede miala bukiet z storczykow - teraz, tak mysle i byc moze to postanowienie juz zostanie znaczy sie bukiet chcialabym mniej wiecej taki http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20ślubne/Storczyki/slides/fashmbm0203_06.html mniej wiecej storczyk we wlosy kwatek storczyka dla PM jakis mini bukiecik dla swiadkowej lub ten "zegarek"-jak fortuny nie bedzie kosztowal i mini storczyk dla swiadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a teraz najwazniejsze. W piatek zamówiłam suknię. Stało się, zaliczka wpłacona, suknia juz jest szyta. Pojechałam w piatek do Piaseczna z moją siostrą(świadkowa), weszłysmy do salonu i załozyłam suknie, która juz przymierzałam wczesniej. Moja siotra (będę pisać Lola), Lola, popatryzła, usmiechnęła się, ale nie widziałm w jej oczach zachwytu, co mnie zdołowało i przeraziło. No,ale.... Założyłam inną i ta sama reakcja. Suknie, którą chcialm nie została dostarczona do tego salonu, więc pani z salonu zaproponowała nam, żebyśmy pojechały doi Warszawy, do tego salonu, w którym ta suknia jest, żebym ją sobie na spokojnie przymierzyła i przemyślała sprawe, ponieważ mogę ją przymierzyć w salonie w Warszawie, a w salonie w Piasecznie mogę ja zamówić. Spytałam się o ceny tych dwóch sukien i tak: Ta pierwsza kosztowała w salonie w Warszawie 2.850 zł, w salonie w Piasecznie 2.700 zł, w dodatku musiałabym jechac i przymierzac ją w Warszawie, potem wracać do Piaseczna i ewentualnie ja zamówić. Ta druga w salonie w Warszawie kosztowała 2.650 zł ,a salonie w Piasecznie 2.300 zł. Decyzja zapadła, podobała mi sie ta suknia, podobałam sie w niej sobie, czułam sie w niej bardzo dobrze, tren mozna całkiem usunąć, gdybym chciała, mam duzo bliżej do Piaseczna, niż do Warszawy, i jest zdecydowanie tańsza. Nie chciałm sobie mącić w głowie i zamówiłam ja w salonie w Piasecznie. Spytałam tej pani, czy mogę ja jeszcze raz złozyć i zrobić parę zdjęć, pani sie zgodziła, (przezornie zabrałam ze soba aparat tym razem ;) ), załozyłam ja po raz kolejny, a Lola robiła zdjęcia, mam ich całe mnóstwo. Dla zainteresowanych kilka fotek moge wysłać mailem, bo dzisiaj specjalnie wczesniej wstałam, żeby je przegrać na płytę z naszego domowego komputera i wgrac je do komputera w pracy. Bardzo się cieszę, że suknia juz sie szyje. Pod koniec maja będzie gotowa. Z resztą kasy mam jechac na pierwsza przymiarke, z butami i bielizna ślubną. JESTEM NAPRAWDĘ SZCZĘŚLIWA!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka, młodzi proszą wraz z rodzicami, bo my mielismy tylko nasze imiona i nazwiska, bez dopisku wraz z rodzicami. Rozumiesz? Nie wiem, jak mam to wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylaj szybko!!!!!!!!!!!!!!!! bo ja musze leciec a chce zoabczyc!!!!!!!!!!!!!!!! szybciutko!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bukiecik bardzo ładny7,. nie głupi pomysł, z tymi storczykami. Ja sobie już wymysliłam kalie i koniec kropka, chociaż mysle jeszcze o tulipanach, bo w sobotę w kwiaciarniwidziałm piękne fioletowe i normalnie sie zakochałam i nawet nie były takie drogie, sztuka 4 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend sie skonczyl a wiec jestem znow z Wami:)A weekend stanowczo za szybklo minal..w sobote poslzismy na imprezke..i tak spilismy sie z moim M...ze wczoraj tylko na cgodzine wyszlismy z lozka na obiad do M rodzicow ...zdychalam,ze szok...ale robie postepy to 1 imreza w ostatnim czasie,ze wyplilam tylko 1 papierosa:D Kurcze nie wiem jak Wy,ale ja jak mam kaca,to moglabym zgwałcić mojego tysiac razy w ciagu godziny:DTak wiec moze sie okazac,ze nie bedzie problemu z @ na wesele,a raczej z brzuchem ktory bedzie widoczny w mojej sukni:D A wlasnie jutro jade na 2 przymarke0przymierze jeszcze ze 2 inne sukienki (ktore wxzesniej pominelam) i chyba jutro bede decydowala sie ktora ostatecznie zamawiam...chce jutro wziac wolne i jechac z kumpela w poludnie do Cz-wy polazic po sklepach-za prezentem dla tego mojego-a chwilowo mam tylko pomysl na zegarek. Wiecie mamy znajomych,co maja wesele 2 tyg po nas i ostatnio w sobote Kasia zalila mi si na tego swojego-kurcze chyba kazad ma przed slubem nerwowke i watpliowsci..normalnie jak ją słuchalam to jakbym siebie slyszała:D Noo tyle u mnie Słoneczko-co sie stalo?Tzn czy sie cos wyjasnilo? Teorio-widocznie na zdjeciach nie widac,ze mam opnke...jestem szczupla ,zeby nie powiedziec chuda,ale oponke mam,taki moj urok...ostatnio wmsobte nie moglam jednej bluzki zalozyc,bo widac bylo faldki!!Szczerze!Ale pocieszam sie mysla,ze w mojej slubnej i tak faldki ukryja sie:D Środo!!Moje zaproszenia (poza Wami) widziala tylko siostra M (i to jedyna osoba z Jego strony wtajemniczona) a tak to tylko moja mama...i wiesz moja mama stwierdzila tylko(podobnie jak ktoras z Was) ze troche za duza czcionka-i moze miala racje,wiewc o jakies 2 rozmiary zminejszylam...ale tak czy naczej nie przejelabym sie chyby siostra M miala uwgai-NIE MUSI JEJ SIE PODOBAC!TO MOJE ZAPROSZENIA I NIC JEJ DO TEGO!I nie rozumiem czemu masz przejmowac sie tak zdaniem tesciowej?!Zreszta za Kogo Ona sie uwaza,ze tak Cie krytykujeChyba,ze uwazasz,ze Jej uwagi są trafne to wtedy ok,rozumiem posluchaj ją ale w innym przypakdu ja bym powiedziala -Nam sie podobaja:) Nooo czas zaczac prace-jak jutro chce wziac wolne:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wiiem o co chodzi!!! myslalam ze zaproszenia do kogos piszecie ze z rodzicami zapraszaie :( hihihhi:D glupia jestem:D:D:D:D ale to takie troszke wiesz bezczlne powinni wam pozwolic jak chcieliscie inaczej :( przeopraszam ale tak mi sie palnelo bo tak pomyslalam ;) nam nasi nic nie mowili choc na koncu zaproszenia malenka czcionka jest dopisek-bo sami zazadalismy tego, ze " na uroczystosc serdecznie zpraszaja i o potwierdzenie przybycia prosza rodzice i narzeczeni" wiem takie troche... no wiesz, nie w smak mi sie zrobilo ze koniecznie chciala tego, przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze sie Środo nie obrazaj ze tak napislam ale naprawde bezczelnoscia troche zajechalo ;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no co Ty nie ma sie co obrażać. Macie obie rację. Ja sie strasznie wkurzyłam, ale nie zmienię całkiem zaproszen, bo ona tak chce, Łosia mama ma szczególny gust, światopogląd i w ogóle, zdążyłam się przyzwyczaić. Naniose poprawki i zamówię zaproszenia takie jakie chce i już. Mojej mamie sie podobały, ale moja mam jest całkiem, zupełnie inna niz Łosia mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo, ja też ja też chcę!I wklej mi w maila linka do tyh bukietow,bo nie moge sobie poradzic z otwarciem nawet jak usuwalm spacje 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, zaraz ci wyslę maila. Czekam na opinie. TYLKO SZCZERE!!!1 Ja jestem szczera i oczekuję tego smego od Was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo,jak zawsze mozesz liczyc na szczerosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ostatnim zdaniu cos sie pokrecilo, mialo wyjsc inaczej ale zawsze sie myle jak cos szybko pisze i juz myslami jestem gdzies indziej pzepraszam! co do sukni......................... ....................... ........................ Środo fantastyczny wybor jak dla mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 wygladasz pieknie w niej i ja bym na twoim miejscu nie rezygnowala z trenu bo tez jest cudowny, az taki dlugasny nie jest a dodaje sukni elegancji, i naprawde w tej sukn i ci pieknie :D:D:D:D:D:D mam nadzieje ze ja tez tak dobrze wybralam :( :D naprawde sliczna suknia i mowie ci ja bym chciala z tym trenem bo jest piekny te hafty na nim sa sliczne, a co najfajniejsze ta suknia wygdaje sie byc troszke dwuczesciowa, bardzo ladnie podkresla talie, szczegolnie z tylu, naprawde swietnie w niej wygladasz :D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×