Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Środa ja też sobie popalałam ale nie nałogowo ale już od dawna nie ciągnie mnie - rzuć przed ślubem Panna młoda w sukni z fajką nie wygląda ładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, jak ostatnio rzuciłam to przytyłam 10 kg, nie chce w dniu slubu wyglądać jak nie ja, dlatego rzucę po ślubie, tym bardziej, że może pojawić się dziecko, więc, trzeba juz o tym mysleć na powaznie. Nie bęę dużo palić w dniu ślubu, bo Łukasz nie pali i będzie zły, jakbędę palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da sie wkleić linków z pojedynczych zdjęć, ale chodzi mi o bukiet młodej z gaslerii tego fotografa ( nawiasem mówiąc jest to nasz fotograf).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podobają storczyki w każdym kolorze i myslalam o bukiecie wlasnie z nich...ale z drugiej strony sa dosc kosztowne...a poza tym to wtedy cala dekoracja (kosciol, sala, samochod) musi byc w podobnym typie...i chyba poszlabym z torbami muszac zaplacic za to:) A co do palenia,to jak poznalam mojego M to palilam,ale przy Nim rzucilam...ale moja wola jest slaba i czesto (a ostatnio coraz czesciej) zdarza mi sie zapalic choc tylko w towarzystwie-jakos nie zdarza mi sie tak bez okazji kupic papierosy i zapalic...zreszta moj M zabilby mnie chyba, bo sam rzucil niedlugo przed naszym poznaniem i obawia sie,ze wrocilby do nalogu,zreszta On nie lubi jak smierdze dymem:/...a poniewaz mieszkamy razem to raczej nie ukrylabym tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, macie jakies zabawy oczepinowe, my duzo nie chcemy, góra trzy, ale chciałabym mieć z czego wybierać. Mamy juz kilka na oku, jak napiszecie co wy znacie i chcecie mieć, to ja też napiszę. Czym rzucać bukiietem, czy podwiążką ( chyba lepiej bukietem, co?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o fryzurę to mniej więcej coś takiego, tylko opaska bliżej czoła, a te włosy z tyłu podniescione do góry i spiete w jakiś fajny sposób. Gdybym nie uparła sie na tą fryzurę z opaską, to te które mi przysłałas na maila bardzo mi sie podobały. Duzo zabaw na weselu planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zabawy, które tam opisują wszystkie znam. my chcemy z balonami, z odpowiadaniem na pytania ona-on, no i jakiś konkurs dla gości. Tylko nie za długi, bo to lipa, tak myslę. Oczywiście rzucanie welonu i muchy, no i zbieranie na wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nad zabawami nie myślałam i to zostawiam sobie jeszcze do decydowania po rozmowie z zespołem, nie chcę za dużo zabaw to na pewno, na razie myślę o oprawie wizualnej tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam cos fajnego, łapcie dziewczyny: Ja chyba głupieję na starość... :) Kiss*.......*Kiss* *Kiss*.....*Kiss* *Kiss*...*Kiss* *Kiss**Kiss* *Kiss*...*Kiss* *Kiss*.....*Kiss* *Kiss*.......*Kiss* *Kiss*.........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* .........*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*......*Kiss* ......*Kiss* ...........*Kiss* *Kiss*......*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .........*Kiss* .........*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*......*Kiss* ......*Kiss* ...........*Kiss* *Kiss*......*Kiss* .*Kiss*.......*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .........*Kiss. ...*Kiss**Kiss**Kiss* ...*Kiss**Kiss**Kiss* ...*Kiss* ...*Kiss* ...*Kiss**Kiss* ...*Kiss* ...*Kiss* ...*Kiss* ...*Kiss* .......*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* *Kiss*........*Kiss* *Kiss*........*Kiss* *Kiss*........*Kiss* *Kiss*........*Kiss* *Kiss*........*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .......*Kiss* ....*Kiss* *Kiss*..*Kiss* *Kiss*......*Kiss* *Kiss*......*Kiss* *Kiss*...*Kiss* *Kiss**Kiss* *Kiss*...*Kiss* *Kiss*.....*Kiss* *Kiss*........*Kiss* *Kiss*........*Kiss* ..*Kiss*.....*Kiss* .....*Kiss**Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* ........*Kiss* .......*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* *Kiss*........*Kiss* *Kiss*........*Kiss* *Kiss*........*Kiss* *Kiss*........*Kiss* *Kiss*........*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss* .......*Kiss* *Kiss*........*Kiss* *Kiss*........*Kiss* *Kiss*........*Kiss* *Kiss*........*Kiss* *Kiss*........*Kiss* *Kiss*........*Kiss* *Kiss*........*Kiss* ...*Kiss*...*Kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te zabawy-mnie najbardziej spodobala sie balonami i z tymi pytaniami ja on:)Musze podpowiedziec swojemu zespolowi:) A wogole dzieki Broneczko za maila-fajne te fryzury i bukieciki tez...hmm kto wie,mzoe jednak przerzuce sie na tulipanki, sa sliczne, moja kolezanka w zeszlym roku miala tez bukiet tyle z bailych tulipankow...i nawet ja dostalam bo bylam swiadkiem,szkoda tylko,ze tak brzydko wygladaly jak zaczely wiednac...no i musialy byc powiazane drucikami,zeby sie nie rozwinely..ale wogole sliczne:) No nic, po wolutku sprzatam stanowsko pracy;)napracowalam sie dzis jak nie wiem co;) I zmykam do domku:) Pozdrawiam...i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, niedawno wróciłam z pracy i jestem juz po kolacji i jestem dostępna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzewczyny ale sie rozpisalyscie, ja bukietu nie planuje, podejrzewam ze bedzie to spontaniczny wybor juz w kwiaciarnii, a jeszcze jedno glupie pytanko ile cm wlosow urosnie w ciagu pol roku???? bo kurcze chcialam troszke bardziej je zapuscic.. ale nie wiem co wyjdzie z tego zapuszczania i nie skonczy se na sztucznych:) ja fryzurke chce miec fale i moze lekko gdzies upiete.. ale to moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ile placicie za dekoratorke i czego przystrojenie w tym macie???? a i zywe kwiaty do kosciola tez sa u was w cenie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,jezeli chodzi o wlosy to juz pewnie zalezy od ich rodzaju.Dekoratorki my jeszcze nie mamy i wciaz sie zastanawiamy nad ty poniewaz mamy bardzo ladna sale i nie wiem czy jest sens ja ustrajac ,myslimy jak narazie tylko o dekoracji stolow i koscioła zywymi kwiatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×