Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Hej..chcialam sie tylko przywitac...i znikam...nie jestem dzis w nastroju...moze pozniej zajrze i jak bedziecie chcialy poczytac to napisze Wam co sie dzieje:( Pozdrawiam...a teraz popracuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aga 🌻 ja chętnie posłucham co tam u Ciebie - jak chcesz to napisz na e-mail jeśli nie koniecznie chcesz pisać tutaj :) czekam, uszy do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Aga_80 co się dzieje? Głowa do góry, ja wczopraj przeżyłam, Ty też dasz radę. 🌼 Ja tez proszę o malia. Ja dzisiaj spie na stojąco. Wiecie co jest najlepsze, że dzisiaj wygrzebali klucze ze studzienki, które wczoraj zgubiłam. Zamki wymienione, a tu prosze wygrzebali je ze studzienki, dobre co? Jedyny plus to to, że klucze od sejfu wyłowili, bo nie moglismy znależc zapasowych, a sejf zamkniety był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo..przesyłam Ci to co wysłalam do Broneczki.... A Tobie Broneczko dziekuje za to co napisalas...jestes kochana🌻 i dla Ciebie Środo tez🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, przeczytałam, odpisałam. Kurcze Aga, jak tylko znajdę więcej czasu, to ci napiszę co chciałam ci napisać od razu, ale kuźwa mam mnóstwo pracy. Zapierdziel normalnie. Dlatego zosatwiam Was kochane dziewczynki, idę popracowac. Trzymajcie się cieplutko. Dla Ci9ebie Aga 🌼 i dla Ciebie Broneczko 🌼 Jeszcze tu wrócę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrehabilitowałam system w biurze choć z wykształcenia jestem humanistką .... ale czego się nie robi z musu :) a teraz mam chwilę odpoczynku bo inaczej osiwieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotita
Witam dziewczyny!!!! Dolaczam do grona slubow w czerwcu 2009, moja data to 13/06/2009. Jestem z Warszawy ale mieszkam w Madrycie, takze zalatwiam wszystko na odleglosc ale nawet niezle mi idzie jak narazie,pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witamy 🖐️ uaktualniam Nick................... Wiek............. Ile lat razem.............Data ślubu -------------------------------------------------------------------------------------- kasiull................23lata.................5lat.....................06.06.2009 kimonko..............25lat..................7lat.....................06.06.2009 Środa.................23lata...............5 i 10mcy...............10.06.2009 sloneczkoT..........21lat..................2,5roku................13.06.2009 Dorotita..............29lat....................?......................13.06.2009 spanielka............ 22lata........w tej chwili ponad 7lat......20.06.2009 londongirl1..........28lat..................3lata....................20.06.2009 kawcia_mielona.....24lat..................3lata...................20.06.2009 Broneczka25........25lat................16miesięcy..............27.06.2009 Aga_80...............28lat................1,5roku..................27.06.2009 kimonko...............?........................?......................27.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis padam, mam tyle roboty w pracy oczywiscie...ale to i dobrze,bo inaczej zadreczalabym sie mysleniem....ale oczywiscie i tak duzo mysle,co robic:( Teraz zastanawiam sie nad jednym czy umialabym zyć....z lub bez.... with or without you... :( Środo,z niecierpliwością czekam na to co napiszesz... Pozdrawiam...i wracam do projektu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ago nie miej na razie takich myśli, najpierw spróbuj porozmawiać szczerze i otwarcie a potem... ewentualnie potem będziesz sie zadręczała, a może się okazać że rozmowy rozwieje wszelkie smutki no uśmiechnij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotita
Matko dziewczyny jestem z Was najstarsza!!!!!Zdolowalam sie normalnie!!! My jestesmy razem prawie 4 lata!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdriwionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotita czyli dobrze wymyśliłam że to przy emailu to rok Twoich urodzin :) jestes w wieku mojego narzeczonego 🌻 a który miesiąc? i skad pochodzisz z której części Polski? nie dołuj się - ja jestem najmłodsza stażem i się jakoś nie dołuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko,ja sie nie zadreczam ani nie zalamuje,,,wrecz przeciwnie...staram sie trzezwo spojrzec na wszystko...i przyznam,ze Twoj mail mial duzy wplyl na to,ze spojrzalam na sprawe,ze ewentualnie nie bylby to koniec swiata....chyba....no bo gorzej chyba byc nieszczesliwym,co? Ale poki co nic przesadzonego... I zmienmy temat, to w koncu nie miejsce na to.... A wogole to ja zaraz zmywam sie do domku,juz nie moge sie doczekac,bo zle sie czuje, chyba ta zmienna pogoda tak dziwnie wplywa na mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrób sobie dziś w domu wieczór dla siebie - ja tak czasem lubię się zaryglować w łazience i robić sobie jednoosobowe SPA jak za oknem taka nędza :) ja też niedługo zmykam - i raczej się już dziś nie pojawię więc miłego wieczoru na zaś Aga!!!!! nie uśmiechnęłaś się do mnie .... nieładnie ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotita
Broneczko stzal w dziesiatke oczywiscie!! Jestem z Warszawy, a wesele bede miala pod Warszawa w Zielonce. No a tak wogole to mieszkam na stale w Madrycie (niestety) bo moj narzeczony jest Hiszpanem, ciesze sie ze bede mogla sie z Wami podzielic wszystkim i poprzezywac troche bo tu to dziewczyny inny klimat maja. Ja w pracy jeszcze siedze :( i dla tych co juz po milego wieczorku zycze i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
hej dziewczyny :) Tulę Was wszystkie mocno! Aguś - mam nadzieję, że to nic złego... zmartwiłam się normalnie... widzę nowe buźki, to miłe, miłe : -) Co tam dziewczyny u Was : ) My ostatnio ostatecznie zapieliśmy to co najważniejsze, teraz zastanawiam się nad zaproszeniami. Miałam robić sama, ale nie dam rady. Bo raz że pracuję, dwa mam zjazdy na uczelni a trzy mam do napisania prace mgr więc ja bede musiała zamówić gotowe. poza tym teraz skupiam się nad prezenetami na święta dla rodziców, mojego oblubionego, i chrześnic : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaproszenia juz wlasciwie wybralam, mam juz sale, zespol, kosciol, fotografa, kamerzyste,nie mam samochodu a z tego co widzialam co piszecie to jest dosyc ciezko juz teraz ale moze cos znajde, no i najwazniejsze mam juz SUKIENKE, znalazlam ja z internecie juz rok temu i tak zagladalam co jakis czas na stronke az w koncu poszlam przymierzyc bo sie balam ze nie bedzie pasowac, okazuje sie ze jak dla mnie szyta!!!!!!!!! A Wy jak z sukienkami?????????? Buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
noi dalej klapa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doopa blada. Nie da sie. Szkoda, chciałam poznać Wasze zdanie na temat tej fryzury, mi się bardzo podoba, ale niestety nikt jej nie zobaczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
poprowadź nas krok po kroku :) wchodzimy na stronę: http://wedding.w8w.pl/ potem zakładka FRYZURY i co dalej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, spadam do domu, może wpadne tu do Was w weekend, jutro mam wolne, więc będę dopiero w poniedziałek. Pozdrawiam Papa 🖐️ AGA a ty czekaj na maila. Trzymaj sie cieplutko!! Mam nadzieje, że napiszesz coś na maila, jak juz bęzie "po rozmowie". Będę czekać. BUZIAK dla Ciebie dzielna dziewczyno!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawcia mielona Fryzury- włosy upiete do góry Trzecia strona, pani na samym końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×