Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Ja bym baaaaaaardzo chciala miec juz dzieci...najwyzsza pora wkoncu za 3 dni skoncze 28 lat:(...ale tez dlatego,ze juz bym bardzo chciala...czuje sie gotowa :) Dziewczyni, bede zaraz uciekala do domku(dzis pracuje krocej) wiec chcalam zyczyc udanego weekendu-mimo,ze to bedzie pewnie weekend spedzony przy grobach:( Pozdrawiam i zycze nowych pomyslow,ktorymi podzielicie sie z nami oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już bardzo chcemy mieć do tego stopnia że kilka ciuszków malutkich mamy w szafie i wybrany wózek hehehe :D a ciiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też juz bym mogła dziecie mieć. W sumie, to mam jeszcze czas, ale gdyby sie pojawiło, to wcale bym nie płakała. W sumie duzo przed nami, musimy sobie wyremontowac mieszkanie, żeby mieć gdzie mieszkac po slubie ( żeby nie mieszkać z rodzicami), trochę kasy na to pójdzie, ale będzie mieli ciasne ale wlasne, no a potem budowa domu, ciężko będzie jeśli nic się nie zmieni w naszym kraju. Dobrze, że chociaz działkę już mamy, to juz coś, jak się uda postawić funamendy bez zaciągania kredytu, to juz o duuuuzy kredyt też będzie łatwiej, eh całe zycie przed nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie boje... ze nie dalabym rady, ze jeszcze tyle przed nami... kurcze wiem ze gdyby bylo to moj K by sie cieszyl, ale oboje chcemy jeszcze zaczekac, choc On wspomnial ostatnio ze po slubie gdyby nasza dzialalnosc w miare szla to moze bysmy sie postarali o bejbi...? ale ja czuj sie nie gotowa, mam 22 lata i chce miec dziecko - oczywiscie ze chce!- ale jeszcze nie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dziewczynki, zmykam, jak znajdę chwile w eekend, to sie odezwę, a w poniedziałek napiszę Wam, jak przebiegło podpisywanie umowy z zespołem. Udanego weekendu. Broneczka, wróc trzeżwa z urodzin teściowej Trzymajcie sie ciepło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być ;0 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cholera jasna, to miało być ;) Dobra, ide do domu, bo zaraz zrobie z siebie posmiewisko!!!! Do przeczytania! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cholera jasna, to miało być ;) Dobra, ide do domu, bo zaraz zrobie z siebie posmiewisko!!!! Do przeczytania! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiull
hej dziewczynki, troszke mnie tu nie bylo, ja oczywiscie marze o dzidiziusiu zaraz po slubie:0 jak niektore z Was:) jak wam sie podoba ta suknie, mi sie wydaje ze to juz bedzie ta: http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=hechizo prosze o wasze opinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczonki otwieram biznes zaproszeniowo - winietkowo - pudełkowy :) jeśli któraś by chciała to się polecam - fotki macie na mailu ;) oczywiście są to jeszcze niedopracowane wzory ale w głowie aż roi mi się od pomysłów :):):) aha i sprzęt zakupiłam też do robienia więc jak macie ochotę proszę bardzo - mogę robić też według sugestii ;) już zamówienia do mnie spływają hura :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki1 Kasiull, bardzo ładna suknia. Mi sie podoba. Broneczka, juz ide na poxczte i oglądam, może coś mi wpadnie w oko. A tak poza tym to GRATUILUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z ranka u mnie straszna mgłaaaaa - prawie jak u Carpentera ;) Kasiull wczoraj zapomniałam napisać - suknia mi się też bardzo podoba!!! A tak poza tym to życzę wszystkim miłęeo poniedziałku - jeśli to w ogóle możliwe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, sliczne. Ty na prawdę masz DAR!!!! Ja teraz zastanawiam się nad winietkami, wcześniej o tym nie myslalam, bo stwierdziłam, że nie będę na siłe sadzać, gości, ale teraz się powaznie nad tym zastanawiam, Łukasz i jego rodzice sa przeciwni, ale ja sama nie wiem, moż etak będzie lepiej. Nie wiem, zobaczymy. My wczoraj bylismy podpisać umowę z zespołem, zajebisty facet z zespołu, gaduła niesamowita, bardzo dobrze nam się gadało i prawie wszystko ustalismy. Targowaliśmy się z nim troszkę, bo chciał od 3.500 zł w górę, ale go trochę przekabaciłam, powiedziałam, że to środa, dodatkowy zarobek itp. i zszedł do 3.000 zł!!! ;) Jak jechalismy do Radomia, ja prowadziła i zatrzymała nas policja, za przekroczenie prędkości :) Byłby mandat w kwocie 300 zł i sześć punktów, ale dali w prezencie ślubnym te trzy stówy i nie było mandatu :D :D :D :D :D Farciara za mnie, ale chyba z dziesięć minut z nimi gadałam, a tak po prostu, trochę o slubie, trochę o tym, ża św. Magdalena była grzesznicą, trochę o [pracy i tak jakos się zlitowali. Mojemu Łukaszowi na pewno by dali, bo on to nie umie gadać. Kolesiowi, którego złapali przed mną też dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, sliczne. Ty na prawdę masz DAR!!!! Ja teraz zastanawiam się nad winietkami, wcześniej o tym nie myslalam, bo stwierdziłam, że nie będę na siłe sadzać, gości, ale teraz się powaznie nad tym zastanawiam, Łukasz i jego rodzice sa przeciwni, ale ja sama nie wiem, moż etak będzie lepiej. Nie wiem, zobaczymy. My wczoraj bylismy podpisać umowę z zespołem, zajebisty facet z zespołu, gaduła niesamowita, bardzo dobrze nam się gadało i prawie wszystko ustalismy. Targowaliśmy się z nim troszkę, bo chciał od 3.500 zł w górę, ale go trochę przekabaciłam, powiedziałam, że to środa, dodatkowy zarobek itp. i zszedł do 3.000 zł!!! ;) Jak jechalismy do Radomia, ja prowadziła i zatrzymała nas policja, za przekroczenie prędkości :) Byłby mandat w kwocie 300 zł i sześć punktów, ale dali w prezencie ślubnym te trzy stówy i nie było mandatu :D :D :D :D :D Farciara za mnie, ale chyba z dziesięć minut z nimi gadałam, a tak po prostu, trochę o slubie, trochę o tym, ża św. Magdalena była grzesznicą, trochę o [pracy i tak jakos się zlitowali. Mojemu Łukaszowi na pewno by dali, bo on to nie umie gadać. Kolesiowi, którego złapali przed mną też dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa widzę że korzystasz z kobiecego uroku ile wlezie - i dobrze bo powiem Wam tfu tfu że mam prawko od 8 lat i jeszcze nigdy nie zapłaciłam mandatu za prędkość - odpukać - a lubię pocisnąć :D Ale cóż - trzeba czasem zrobić "oczy kota ze Shreka" do Pana w mundurze i jakoś zaoszczędzić żeby było na waciki ;) Dziś odbieram gilotynę do papieru :] więc jeszcze tylko wstążki i jadę z koksem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak tam mija dzionek? Mi dzisiaj straaaaaasznie nie chciało mi sie wstac do pracy...ale za to od rana dostaje sms-y z zyczeniami i nawet moje kochanie dzwonilo z zyczeniami(jakby nie mogl mi wychodzac rano do pracy zlozyc zyczen;) ) Broneczko, sliiiiiiczne Twoje zaproszenia:)Masz talent naprawde:) A wogole to w sobote troche zdenerwowala mnie moja bratowa bo zaczela mowic,ze znudzi mi sie to planowanie wszystkiego i wogole..nie wiem jaki ma cel w tym,zeby sporwadzic mnie na ziemie...to,ze Ona miala robic duzo rzeczy sama a w koncu nie straczylo Jej czasu,to nie oznacza,ze ja bede tak samo miala...ja juz sie zabieram-w tym tygodniu:) niedlugo wybieram sie do ksiedza i jak ustalimy godzine (a mam nadzieje na 16) to kupuje papier-najpierw pojde do miesjcowego slepu a jak okaze sie ze jest drogo to zamowie na necie i juz..biore sie do drukowanaia:) Kasiull-Twoja suknia jest sliczna:) Pozdrawiam i zycze milego dnia:) 🌻 na dobry poczatek dnia dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziny :( ale jak napisala mi kolezanka:na szczescie my kobiety sie nie starzejmy i wiecznie mlodebedziemy wiec tylko swietowac nam zostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Aga wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!! Spełnienia marzeń oraz uśmiechu na co dzień i pociechy z przyszłego męża 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Broneczko:) Kurcze, wlasnie kolezanka uswiadomila mi,ze to ostatnie panienskie urodziny..hmmm..moze jakos by inaczej je spedzic;)..ale to nie dzis napewno,bo dzis juz przyjezdzaja moi rodzice do nas:) ale jutro...hmmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko, mam pytanie jaki bralas papier do swoich zaproszen,bo ogladam tak te stronke www.papiera4.pl i podoba mi sie np papier Esprit de Nature -blask slońca, a Ty jaki bralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki poszły sobie gdzies:(? Ja wlasnie dzis lub jutro dostane moj dziurkacz do zaproszen,czekam z kupnem papieru do tego momentu,bo co ejsli nie spodoba mi sie efekt?Wtedy najwyzej zmienie projekt na inny...np jak Broneczki;) ..zartuje koleżanko:)...nie będę papugować:) A w czwartek wybieramy sie do księdza ustalac godzine no i dowiedziec sie cos o naukach :) A u Was cos sie ruszylo? Pozdrawiam 🌻 na dobry paczatek tego nie zaladnego dnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic..zabieram sie do pracy...skoro Was nie ma:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
Ja jestem : -) Witam sie wtorkowo, mam nadzieje, ze dzisiejszy dzień będzie o niebo lepszy niż wczorajszy : -) Czy wszyscy w Waszych rodzinach wiedza już o waszym slubuie? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kawcia:) W naszych rodzinach wszyscy juz wiedzą- u mojego M będzie tylko najblizsza rodzina-tzn rodzenstwo rodzicow..u mnie troche wiecej i dalszej rowniez-ale i tak juz wszyscy wiedzą bo widujemy sie ze wszystkimi i nie robie tejemncy z tego:) Wiecie,wczoraj przypomniało mi się,że jeszcze czegoś nie wiem...i pomyślałam,że trzebaby to skonsultować z Wami...ale zapomniałam:( Jak mi sie przypomni napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ale mnie dziś głowa boli :( normalnie albo pogoda albo wyląduję na L4 bo katar też się pojawił nie wiadomo skąd... ehhh Aga - ja się nie pogniewam ;) identyczne jak moje robię dla swojej koleżanki tylko ze złotą wstążką :) więc luzik hehe mogę Ci nawet zrobić - nie mam problemu z tym że komuś podoba się to co mi ;) U nas też chyba już wszyscy wiedzą :) ale akurat w rodzinie mojego M. ktoś tam tez ma w ten sam dzień więc nam ubędzie kilka osób - i nawet mi to jest na rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się pytanie jakie chciałam wam zadać a o którym wczesniej zapomnialam. Chodzi mi o proszenie na wesele Szefow -bo np ja pracuje w malej firmie-jestem tu tylko ja i szefostwo:) no i podobno powinnam Ich prosic...a ja juz sama nie wiem,co prawda ostatnio dodalam Ich do listy,...ale sama nie wiem:( Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem i ja, zagladam czasem, ale nic nowego sie u mnie w zasadzie nie dzieje, więc nie piszę zbyt częśto. Co do proszenia szefostwa. Ja pracuję w małej firmie, podobnie jak Ty Aga i stwierdziłam, że nie wypada nie zaproszić szefiowej i męża. Tak mi się wydaje, ja bynamniej mam ich naliscie i zapraszam ich i na ślub i na wesele. Zapraszam ich samych, bez dzieci, bo maja ich pięcioro i nie wyorbiłabym z kasą. :D Mam dzisiaj jakiś taki dziwny dzień. Czas jakby stał w miejscu, nic mi się nie chce. Jak nie ja :) Broneczko, jesli bym zamówiła u ciebie zaproszenia, to ile sobie zyczysz za zaproszenie? Bardzo mi sie podobają, mam juz wybrane teksty do zaproszeń, godzinę i miejsce slubu, miejsce zabawy weselnej no i czas, w którym prosimy o potwierdzenie przybycia. W zasadzie ma już wszystko i mogłabym zamawiać, ale jeszcze brakuje mi listy dokładnej od Łukasza strony, jego mam kombinuje i kombinuje :) Broneczko, przemysl sprawę, wiesz co robić i daj znac. Wiecie co, my chyba jednak ślub weźmiemy o 18.30, facet z zespołu powiedział, że jak bysmy brali o 16.00, to oni będą wtedy grać do 4.00 rano, a za kolejną godziną krzyknął sobie 200 zł. Z reszta powiedziałą, że 18.30 to bardzo dobra godzina i że nie będziemy żałować, dla mnie najgorsze będzie czekanie na tą godzinę, na tę chwilę cały dzień! :) Ale Łukasz stwierdził, że chyba tak będzie lepiej, rodzice i jego i moja mam też byli za 18.30, tylko ja wolałam 16.00, stanęło na ich zdaniu i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×