Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Hej dziewczynki:) Wczoraj dostalam paczke z papierA4...i jestem zaaaaaaachwycona....papier hest taki jak sobie go wyobrazalam...wczoraj tez moja Szefowa powiedziala,zebym drukowala w pracy zaproszenie i że Ona mi pomoże wiec niedlugo zabiore sie za to:)...teraz mamy wazny propjekt do skonczenia dlatego musze chwilowo odlozyc na dalszy plan przygotowania ślubne..przynajmniej w pracy;)bo w domu to spac po nocach nie moge bo mysle mysle mysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny u mnie mały zastój ślubny, tyle że mam dużo zaproszeń do roboty z czego się akurat bardzo cieszę :o) Co do tulipanków - pytałam w dużym ogrodnictwie powiedzieli że może z tym być problem pod koniec czerwca :( ale nie wiem - jakoś poszukam jeszcze a jak się nie da to trudno - będą frezje albo lilie - tyle jest pięknych kwiatów więc nie zamierzam się tym martwić absolutnie!!! będzie pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. My dzisiaj jedziemy do pierwszego fotografa. Zobaczymy co nam zaproponuje. Wczoraj poprosiłam moja przyszła tesciową, żeby skończyła liste gości. Mam nadzieję, że juz dzisiaj albo jutro mi ją da. Chciałabym juz zamówić :) W sobotę jadę do Warszawy z dwiema koleżankami i bratową oglądać suknie slubne, może już coś znajdę? Bardzo bym chciała... A za dwa tygodnie jedziemy do MAKRO po wódkę, wino i szampana. Trzeba kupić jeszcze w tym roku, bo nie wiadomo co będzie po Nowym roku :) teoria----- WITAMY w naszym gronie. Zaraz znajdę gdzieś tabelką i Cie dopiszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to już mamy plan, jak będziemy ubrani, chodzi o kolorystykę. Ja będę w sukni ecru, z jakimś złotym dodatkiem, nie wiem, coś złotego muszę mieć. Łukasz sobie wymyslił ( co bardzo mi się spodobalo), że będzie miał brązowy garnitur, do tego złotą kamizelkę, złoty "krawat". Moimi oczami wyobraźni wygląda to świetnie. Salę i kościól też przystroimy w kolorach ecru i złotym. Takie same będą zaproszenia i wstążki na alkohol i poduszka do podawania obrączek i w ogóle wszystko co jest do udekorowania będzie w tych kolorach. Mam nadzieje, żeto będzie dobrze wygladało. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa będzie ładnie pasowało do siebie ale grunt by nie przesadzić z tymi złotymi akcentami. Może byś miała w bukiecie jakąś złotą wstawkę albo przewiązany złota kokardą ładną taką. Właśnie kupiła ostatnio kilka kolorów złotej wstążki do zaproszeń jakie robię dla koleżanki . Jeśli chcesz z domu prześlę Ci fotki. A ja zaraz idę po kawkę bo mam lekki kryzys :) ktoś reflektuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie moge sie doczekac,jak zaczne drukowac zaproszenia i moje bede brazowo(czy zloto brazowo raczej) z ecru. Broneczko...male pytanko,czy strasznie ale to strasznie obrazisz sie jesli spapuguje po Tobie Twoje wierszyki z zaproszen..szukalam czegos innego,ale twoje sa zdecydowanie najlepszejsze:)...a widzialam te wierszyki na wielu stronkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja własnie chcę tylko akcenty złote. Jestem na najlepszej drodze, to jest link do poduszki na obrączki, którą wczoraj zamówłam, skromna i z dodatkiem złota. Mnie się podoba http://www.allegro.pl/item475629971_poduszka_do_podania_obraczek_na_slub_wesele_pkw.html 🌼 Najbardziej jestem przerażona tym , ze chociaż ogladamy obrączki już to żadne nam się nie podobają :( Bronka, Twoje zdrowie, ja własnie parzę sobie kawwkę, z mlekiem, bo rano przed pracą piłam fusiastą i to mocna, bo moja tesciowa robiła. Teraz czas na coś delikatnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio wymyslilam sobie kalie do bukietu-ecru (z przybraniem pomaranczowym lub zlotym) lub pomaranczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - ja nie pisałam tych wierszyków więc nie mam praw autorskich i cieszę się że Ci się podobają więc śmiało pisz!!! :) Środa no to zdrówko hehe podusia fajna!!! ja biorę się niedługo za drukowanie zaproszeń naszych - choć czekam jeszcze na potwierdzenie od księdza po tej zmianie kościoła :) czas leci naprawdę coraz szybciej - moi rodzice ostatnio powiedzieli że może kupimy w tym roku alkohol na wszelki wypadek jakby miał podrożeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Broneczko, balam sie ze mialabys cos przeciwko...ale straaaaaasznie sie ciesze,ze sie mylilam...i wierz mi,ze chcialam byc ardziej orginalna i nie papugowac...ale nie podoba mi sie nic bardziej:( A co myslicie o tych moich kaliach-mnie podobaja sie te biale z ecru wstazka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko,ostatnio wydrukowalam sobie z jakiejs stronki(nie pamietam juz jakiej) wierszyki i bylo ich sporo nawet...ale ja ubzduralam sobie,ze chce dwa-jeden ode mnie drugi od M...i zadne inne nie podobaly mi sie tak jak \"Twoje\"...inne byly albo banalne albo zbyt poetyckie:)..ale moze jeszcze cos znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ciebie Aga doskonale rozumiem bo mi też one zapadły w serce i powiedziałam te i żadne inne (tu zwizualizuj sobie tupnięcie nogą) ;) podobnie jak mojego M. urzekły jedne obrączki i też nie chce innych - z tym że On nie tupał hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko,doskonale Cie rozumiem...i wyobrażam sobie jak tupiesz nóżką:) Ja przejrzałam koljne stronki z cytatami,wierszykami itd itp...i nadal Twoje sa najpiękniejsze:) No nic...koncze co mam do zrobienie i uciekam do domku, moje kochanie ma przyjechac po mnie:)A wieczorkiem ide do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Środę :) !!!!! Wczoraj bylismy u fotografa, świetny facet, super zdjęcia, w zasadzie jestesmy zdecydowani, ale spotkamy się jeszcze z dwochma, dla czystego sumienia. :) Chociaż Łukasz, to jest przekonany do niego na 99%, zauroczył go ten facet. Teraz zabieram się za szukanie kamerzysty, jak juz będzie kamerzysta, to juz będzie prawie wszystko, mam nadzieje, że i z tym nie będzie żadnych problemów. :) BNuziaki dla czerwcówek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witka w środę Środa ;) fajnie ze macie fotografa, słuchaj się przyszłego męża -jeśli faceta coś zauracza to znaczy że musi być to coś naprawdę w dechę :) mojego zauroczyły obrączki i o innych nie chce słyszeć, mnie to w pewien sposób rozczula... A ja mam dziś dobry humor i za oknem świeci słoneczko choć wczoraj kurczę sypnął przez chwilę pierwszy w tym roku śnieg z deszczem... Środa wysłałam Ci fotki moich drugich zaproszeń które robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... Poszłam sobie do kibelka i kuźwa klucze wpadły mi do sedesu i wiecie co, popłyneły do kanalizacji, dwie godziny wiercili dziurę w zamku ale w końcu i na szczęście się udało... Jestem roztrzęsiona. Tragedia. Tam był cały komplet kluczy, od drzwi wejściowych do mojej pracy, do wewnętrznych i sejfu.MASAKRA. Teraz siedzę przy otwartych drzwiach, bo wyjęli cały zamek. Dawno nie miałam takich przygod, bez kitu. Do tego jeszcze boli mnie ząb i chce mi się płakać. Nie jadłam nic od rana, a teraz nie wiem, za co sie złapać, bo mam trochę pracy. NIKT mnie dzisiaj nie przebuiję. Robię sobie herbatę i się rozluźniam. Kto ze mną? Mówię Wam dziewczyny, masakra!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka25, zaproszenia bardzo ładne, chociaż chcialabym zobaczyć je w srodku, bo jestem ciekawa, ale o tym napisalam ci już maila. 🌼 Normalnie nie mogę się pozbierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa nie pękaj ;) mnie kiedyś wpadłby telefon do sedesy gdyby nie fakt że zahaczył się końcem dyndadełka o koniec kieszeni ... więc nie jesteś odosobniona a kluczy wyjąć nie mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Środa....straaaaaasznie Ci współczuje twoich dzisiejszych \"przebojów\"..🌻 dla Ciebie Ja chwilowo czekam na wolniejszy okres w pravcy..wtedy zabiore sie za drukowanie zaproszen:D A wogole dzis moja Szefowa-cudowna osoba (i chyba postanowilam,ze za to wszystko jaka jest dla mnie dobra i wogole to musze Ich zaprosic na wesele-teraz juz nie widze tego inaczej:) )no wiec Ona podala mi kilka namiarow na swoje znajome-kosmetyczki,fryzjerki,kwiaciarki,dekoratorki...i wkrotce (choc jeszcze nie wiem dokladnie kiedy) zabiore sie za odwiedzanie tych Pań,żeby popytac sie rozne sprawy i poogladac propozycje:)...juz nie moge sie doczekac...najbardziej nie moge sie doczekac jak pojade do jednak Pani Bożenki (sowja droga to sama kiedys tez z Nia pracowalam i mam nadzieje,ze potraktuje mnie taniej;) ) Broneckzo,czy ja rowniez moglabym zobaczyc Twoj nowy projekt?,....Obiecuje,ze juz nic z Ciebie nie sciągne:)Moj projekt jest juz skonczony-jeszcze tylko mysle nad wstazką do kokardek na zaproszeniach i gdzie ją umiescic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko zrobie od razu Wam wysle, pochwalic sie...i licze na szczera opinie:)...a mam nadzieje,ze juz w przyszlym tygodniu bede miala mozliwosc wydrukowac jakies na probe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moga wyjąć, bo one poleciały sobie do oczyszcalni ścieków :( Już mi przechodzi, ale teraz nawet na fajka nie mogę wyjśc, bo drzwi się nie zamykają.... :( :( :( :( :( :( :( :( :( W momencie jak mi wpadły do kibla, zaczęłąm spuszczać wodę, moment i już ich widać nie było, jeszcze próbowalam łapać, ale prąd wody okazał się silniejszy, cały rękaw mokry, łzy w oczach, szkoda że nikt tego nie nagrywał... Bez kitu, ale jaja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, poproszę projekt Twojego zaproszenia na mail. mrowkaandlos@wp.pl Ten maila przy moim nicku jest nieaktualny, wcale z niego nie korzystam. Zaraz zmienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już!!! :) :) :) :) :) Już mi lepiej, ale chce mi sie palić, a nie mogę. Jutro jest dzień rzucania palenia, może spróbować. Ale nie, nie przed ślubem, nie moge tak przytyć... :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, dziewczyny. Taka gaduła jestem i już nic na to nie poradzę, to jak gadanie do siebie. Za duzo mnie tu na topiku, już się zamykam, będę obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa to rzuć palenie i zacznij ćwiczyć !!!!! Ja właśnie zaczęłam na porządnie co dwa dni w domu z dvd - mam zakwasy ale czuje sie super zapraszam do towarzyszenia wirtualnego :) a pomyśl ile kasy zaoszczędzisz i ZDROWIA!!!!!!!1 🌻 nie myśl już tym nieszczęsnym kibelku - niedługo bedziesz sie z tego śmiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo, projekt moich zaproszen jest-ale jeszcze nie złożony do kupy:)dzis wydrukowalam na innym papierze niz ten na ktorym bede drukowala ostatecznie(z oszczednosci;) ) i zeby sprawdzic co nieco:)Ale mysle,ze najpozniej do przyszlej srody podelse Wam co nieco, chociaz nie wiem czy do tej pory wymysle co z tasiemka:) No i juz nie przejmuj sie tymi kluczami:) A mnie zaczela bardzo bolec glowa-chyba przez te pogode...i chce juz do domku..a najlepiej do lozeczka prosto:( Milego popoludnia i wieczorku...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×