Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

aha Oliwia piosenka fajna, aczkolwiek ciut zamulona jak dla mnie :D a głos mega do Górniaczki podobny :P :D Spanielka no najgorzej jest jak facet sie uprze na zupełnie coś innego niż Ty ehhehe :D ja mialam szczęście bo mój Mateo gust idento więc jemu sie podobało to samo co mi ;) chociaż ja taki uparciuch że nawet jak by mu się nie podobało to i tak bym sobie uszyła taką jaką bym chciała :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria to zazdroszcze bo my z moim lubym czesto mamy odmienne zdania :( sukienka skromna ale ladna, bukiecik fajniutki :) zazdroszcze ze masz to juz za soba ;) czy 550-600 za dekoracje skromna kosciola to duzo? kurcze zastanwiam sie czy bedziemy mieli czas dekorowac kosciol bo bedziemy pracowali do dnia slubu :( no i znalzlam ale tyle zazadali :( i niewiem, moj luby chce sam bo mowi ze troche duzo za dekoracje na godzinke... jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka ja własnie chciałam skromną i prostą i taką też znalazłam ;) ;) ;) wiadomo, każdemu się coś innego podoba ;) co do ceny za dekorację - hmm przyznam, że nie wiem bo to zależy chyba od miasta ;) pozatym najlepiej iść do kościoła i wziąć namiary na osoby, które mają w ten sam dzień ślub i spotkać sie i podyskutować ;) w ten dzień co my śluby są w sumie 4 więc kościoł ubierany jest raz a koszty dzielone na 4 pary ;) oczywiście spotkamy się żeby wybrać opcję w miarę wszystkim pasującą bo wiadomo, że nie ma szans żeby po każdym ślubie zmieniać wystrój zwłaszcza jak jedna para wychodzi a druga już będzie wchodzić :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak teoria, ale mi sie skromne sukienki podobaja! nie lubie przepychu... aczkolwiek wybiore inna, moze kiedys... :( bo kurcze na razie jak sie patrze... jak ty dokonalas wyboru??? ogladalas inne czy wybralas ja i koniec? w ogole chodzilas po salonach i ogladalas zy wiedzialas? ja sie boje ze bede sie tulac po salonach i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn tak - ja od samego początku wiedziałam mniej wiecej czego szukam ;) tzn żadnych koronek, żadnych "firanek" wystających spod spodu sukienki, żadnych falban, róż itepe ;) i wiedziałam też że nie chcę gorsetu tylko albo szelki albo takie coś na szyje właśnie ;) no i przejrzałam 4 katalogi gdzie spodobały mi się może 3 sukienki :P :P :P więc weszłam na stronę Madonny [ bo wg mnie ich suknie najbardziej mi leżą ] no i przeleciałam parę kolekcji aż zobaczyłam tą właśnie Himalayę i przestałam oglądać dalej bo stwierdziłam, że to WŁAŚNIE TA :D :D i tak już od 3 mscy mi się nie zmieniło więc zdecydowałam, że szyjemy ;) i powiem Ci, że im więcej będziesz oglądać, wybierać i przebierać tym trudniejsza będzie decyzja ;) więc jak masz jakąś, która Ci zapadła w pamięć to skup się tylko na niej, nie oglądaj innych tylko patrz na tą aż stwierdzisz, czy masz już 100 % pewności że tą właśnie chcesz ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianietka wybierz taką, jaka Wam sie podoba ;) ;) ja np Gośki nie trawię równie mocno jak Feela wiec u nas nie byłoby opcji nawet jakby piosenka miała być mega piękna :D jeżeli się Tobie podoba to się decydujcie ;) pozatym my nei chcemy nic polskiego i u nas chyba się skończy na Lauryn Hill Can\'t take me eyes off of you ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest mały problem ;) ;) ;) ;) bo nie macie za dużego wyboru :D a nie da rady iść na jakiś kurs i troszkę poćwiczyć ? :D ja mam to szczęście, że mój Mateo wymiata na parkiecie także luz ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski wczoraj bylismy poznaniu na tych targach. o matko tam bylo wszystko.... samochody, suknie,bielizna, albumy,torty,zaproszenia,dekorowanie stolu.... moj T znalazl tam sobie garnitur, na uszycie z ich materaialem za 300 zł, ale materiał jest fajny i garnitur byl super takze od razu zapadła decyzja ze ten i zaden inny, ogolnie T bedzie mial garnitur jasny.... przymiezalismy tez obraczki i dostalismy rabat jak sie zdecydujemy w tydzien cena przed to jakies 2600 a po 1390 ale obraczki takie jak chcialam tzn. z bialym i zoltym zlotem takze decyzja zapadla i kupujemy. znalezlismy tez fajny album slubny w formie fotoksiazki i na nim bedziemy sie kierowac. zaproszenia byly takie sobie jedne byly fajne w rulonie takie jakie chcemy ale 14,80 za sztukę!!!!! no bez przesady ale na allegro widzialam takie za 4 zl suknie byly przesliczne , jedna mi sie spodobała ale ja juz mam swoja upatrzona.... a w podroz poslubna jedziemy do wloch......... ach jeszcze tylko tyci tyci do czerwca!!!!!!! a co u was???? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Słonka 🌻 popieram teorię - jak się już wybrało suknię nie należy sobie mieszać w główce - wiem z autopsji ;) co do targów - czekam bo u nas są 17 stycznia więc idziemy, ja trochę też pod kątem kursu, bo w sumie wszystko już wiemy jakie chcemy i nie z tego województwa ale to będzie przyjemność więc... w sobotę pójdziemy na bank :) w sobotę miałam doła, pogoda, problemy z kursem itp... poza tym kolejna znajoma w ciąży jest....ehhhh muszę się leczyć chyba.... mam teraz średni okres w pracy więc rzadziej wpadam do Was ale serce jestem z wami cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja dzis mam maly \"zapieprz\" w pracy..czyt. Szef w poblizu;)Dlatego nie mogelam zajrzec...mam nadzieje,ze jutro nadrobie:) A teraz zmykam do domku:) Pozdrawiam i zycze milego dnia:)🌻 PS.Spanielko i Kawciu,sprawdzcie poczte..bo chyba zaproszenia mialsycie na mysli,tak?czy cos innego mialam wyslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianietka no co zły taniec ? :P :D :D :D :D :D Słoneczko - mój Mateo też sobie szyję ;) za 350 zł więc niewiele więcej niż Twój nazecony :P :D wg mnie szyty gajer jest lepszy bo idealnie dopasowany a mój Mateo ma dziwną budowę bo od 14 lat gra w piłkę więc wiadomo ma w chuj mięśni, zwłaszcza na udach i ciężko mu w sklepie znaleźć coś dopasowanego album w formie fotoksiążki my też bedziemy miec bo jak nam fotograf pokazał różne opcję to nam sie to właśnie spodobało ;) ;) a co do podróży = my też o Włochach myślimy :D :D poważnie ;) z tym, że my sie nastawiamy nie na zwiedzanie tylko na leżenie plackiem na plaży na basenie i picie wódki :classic_cool: a w lutym lecimy na tydzień do Londynu na taka małą podróż przedślubną :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Kochany :O :O my też o Włochach myślimy ---> o Włoszech oczywiście nie o Włochach :classic_cool: :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale podobaja mi sie zaproszenia, naprawde... takie... eleganckie i dostojne w swej prostocie, naprawde sliczne... oj dziewczyny ja bylam dzis przymierzac suknie i spodobala mi sie jedna ale juz mam mase swoich w glowce poprawek na niej ;) jade z powrotem i telefon... boje sie znowu o dziadka, on jest szalony, wypisal sie ze szpitala jak jeszcze normalnie chodzic nie moze, nic wiecej nie wiem procz tego ze ma guza w plucach i niewiadomo co z tym guzem jest, jeja... a ja myslalam ze to bedzie mily dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) wreszcie wypatrzyłam śliczna suknię, a nawet trzy, w środe jadę zobaczyć które są dostępne i w ogóle czy ślicznie w nich wyglądam heheh a myślałam że nie znajde takiej co mi sie będzie podobać ja tez myśle o piosence Lauryn Hill Can\'t take my eyes... albo Rod Stewart When I need you.... czy wasi świadkowie wiedza już że będą świadkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisafrank bierrrrrrrr Lauryn :D :D :D my już mamy tyle takich samych rzeczy że jeszcze piosenka niech będzie taka sama ;) ;) ;) ;) nasi świadkowie nie wiedzą, bo my sami się wahamy :O :O już 6 opcji było i za każdym razem się rozmyślamy :D także może być problem :P :D Aga a moge ja też zobaczyć zaproszenia ? :( jagusiabochnia@poczta.fm proszę ;) Spanielka trzymam kciuki, żeby z dziadkiem nic poważnego nie było !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczę co Mateusz na to:)ale piosenka fajna:) świadkową mamy, bo to moja siostra, ale świadek czyli kolega Mateusza jeszcze nie wie że ma być i właśnie chcemy go poprosić tylko ciągle brak okazji, ale mam nadzieje że się zgodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisafrank pewnie, że się zgodzi ;) w końcu jakby nie było to pewnego rodzaju zaszczyt :D ja niestety siostry nie mam :P mam dwóch starszych braci ale nie chcę żadnego z nich wyróżniać więc brata nie wezmę mój Mateo z kolei ma brata, za którym oboje nie przepadamy mówiąc delikatnie [ :P ] i siostrę, która jest spoko ale Mat jej nie chce bo jest gruba i wg niego będzie brzydko wyglądała przy ołtarzu :classic_cool: ale on jest niehalo więc tego :D :D chcemy więc znajomych ale mamy ich za dużo i ciężko wybrać :D :D :D :D ok mykam na aqua aerobic - a co ! :D :D trzeba zacząć dbać o linię :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam ;) powiem Wam, że jest koniec !!!!!! :D :D najpierw luz, śmichy chichy a po 10 minutach myślałam, ze pierdolnę na zawał i pierwszy raz w życiu spociłam się będąc po szyję w wodzie :classic_cool: ale jak dla mnie rewelacja !! Polecam - ponoć super robi na firgurę a nam niewiele czasu zostało...... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Teoria, wyslalam Ci cosik:) UWAGA-dzis jade na pierwsze poszukiwania idealnej sukni slubnej:)Wybralam pare modeli sukni od ktorych chce zaczac przymierzanie:) Zamierzam zabrac aparat wiec mama ma zadanie pstrykac mi zdjecia-wted bede mogla zobaczyc jak mnie widziec beda inni:) Jutor opowiem Wam jak bylo:) Obawiam sie,ze wszystkie beda do skrocenia,bo taka kurka jak ja to dopasowanej na siebie nie znajdzie:), przynajmniej na dlugosc-bo podobno wszystkie te sukieniki szyte sa na 170-180-a to dlatego ze jak twierdzi wlascicielka salonu skrocic prawie zawsze mozna-a wydluzyc nie za bardzo:) Jestem taka podjarana tym,ze jade wreszcie,...ze az pracoiwac mi sie nie chce:)Gorzej,ze jade do Czestochowy sama-tzn jako kierowca-i troche pekam,bo jutro dawno nie siedzialam za kolkiem:/Ale bedzie dobrze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzieki za maila 😘 powiem Ci, że cudne te zaproszenia ! ;) proste, skromne ale zarazem eleganckie ;) żadnych wydziwianych gołąbków, obrączek itepe :P :D i dobrze, że zrezygnowałaś z kokardek bo jakoś mi tam one nijak nie pasują :D no i czekam na relację z wycieczki po suknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teorii11
twoje slowa : "ale on jest niehalo więc tego" no kurde to chyba raczej z toba cos jest "niehalo" jak sie nawet po polsku wysłowić nie potrafisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do teorii11 ---> spiżdżaj dziecko i się nie WTRANCAJ :D :D :D :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teorii 11
inteligentny człowiek przyjmuje krytykę z pokorą! Twoja reakcją świadczy wyłącznie o twojej prostocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem prosta jak budowa cepa, wiec nie spodziewaj się innej reakcji :D :D :D :classic_cool: a teraz, jeżeli nie masz nic do powiedzenia w temacie to z łaski swojej ............ 🖐️ p.s jestem na tym forum ponad 3 lata i jeżeli się dobrze zorientujesz to dowiesz się, że nie było tu jeszcze takiej pomarańczy , która byłaby mnie w stanie wyprowadzić z równowagi lub dotknąć jakąkolwiek swoją wypowiedzią, gdyż ja na pomarańczowych leję a ich krytyka pod moim adresem zwisa mi i powiewa jak letnia sukienka między nogami :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×