Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

cześć:) hmm dla mnie dziwne jest że takie problemy z terminami szycia sukien, jak chodziłam po salonach u siebie, i pytałam kiedy trzeba najpóźniej zacząć szyć czy zamówić, to mi mówiły że kwiecień to ok, w sam raz, oczywiście można wcześniej ale po co ma leżeć, ale najlepsze było, że kilka kobiet powiedziało, że jak coś to mi w tydzień kiecke uszyja bo nieraz tak robia, jak jakaś panna młoda z Anglii sie opamięta, więc że nie ma problemu może w większych miastach jest inaczej?nie wiem, w Krakowie mówili że w lutym-ale że oni licza tak żebyś miała suknie miesiąc przed weselem ja mam o tyle dobrze, że suknię kobieta z wypożyczalni sprowadza dla mnie nową, płace koło tysiaca zł z dodatkami, i później ta suknia zostaje u niej, więc nie musze sie niczym martwić:) na pewno wszystkie znajdziecie śliczne suknie:) Broneczko bardzo ładna suknia:) co do teściów, jak mówiłam teścia na oczy nie widziałam, może poznam?kto wie, a mama Mateusza..hmm wydaje mi sie taka oficjalna, ogólnie rzedko się widujemy, a mieszkamy w tym samym mieście, nie wiem czy przejdzie mi przez gardło mamo do niej, nawet nie wiem czy ona by chciała tego, nle myśle o tym na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) hmm dla mnie dziwne jest że takie problemy z terminami szycia sukien, jak chodziłam po salonach u siebie, i pytałam kiedy trzeba najpóźniej zacząć szyć czy zamówić, to mi mówiły że kwiecień to ok, w sam raz, oczywiście można wcześniej ale po co ma leżeć, ale najlepsze było, że kilka kobiet powiedziało, że jak coś to mi w tydzień kiecke uszyja bo nieraz tak robia, jak jakaś panna młoda z Anglii sie opamięta, więc że nie ma problemu może w większych miastach jest inaczej?nie wiem, w Krakowie mówili że w lutym-ale że oni licza tak żebyś miała suknie miesiąc przed weselem ja mam o tyle dobrze, że suknię kobieta z wypożyczalni sprowadza dla mnie nową, płace koło tysiaca zł z dodatkami, i później ta suknia zostaje u niej, więc nie musze sie niczym martwić:) na pewno wszystkie znajdziecie śliczne suknie:) Broneczko bardzo ładna suknia:) co do teściów, jak mówiłam teścia na oczy nie widziałam, może poznam?kto wie, a mama Mateusza..hmm wydaje mi sie taka oficjalna, ogólnie rzedko się widujemy, a mieszkamy w tym samym mieście, nie wiem czy przejdzie mi przez gardło mamo do niej, nawet nie wiem czy ona by chciała tego, nle myśle o tym na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka tenks za linka 😘 spodobały mi sie jedne - str. 8 pierwsze z lewej ;) tylko powiedz mi bo tu ani ceny ani niczego ni ma :P pozatym to jest w Grudziądzu więc w chuj daleko anie pisze nic o możliwości zakupu przez internet pomocy ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha teraz doczytałam, że salony w całej Polsce więc może w Krakowie tez jest :P tylko kurde ani słowa o cenach a mniej wiecej nie wiesz w jakich przedziałach sie mieszczą ? ;) Lisafrank - u nas jest masakra jeżeli chodzi o szycie :O przynajmniej tam, gdzie ja szyje babeczka mówiła, że w tym roku MASA ślubów i podobno w lipcu jest najwieksze oblężenie , zwłaszcza 4-go lipca więc pewnie stąd te problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja Wam ponabijam postów a co :P :P :classic_cool: bo zapomniałam zapytać - czy z taką odsłonięta częścią stopy pasuje na ślub ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria nie ma za co ;) ładne są - ja swoje kupiłam za 180zł w salonie Agnes w Gdyni... wiec poszukaj może napewno gdzies będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal nie wiem jaki ma byc-chociaż w zarysie- bukiet ślubny a wy macie cos wybranego? jak jest z tymi kwiatami, pani i pan mlody wiadomo maja, a świadkowie?tzn świadkowa ma jakiś bukiecik(dla niej czy ze później dla mnie niby??? różnie słyszałam)a świadek mniejsze coś w klapie?a ojciec pani młodej?ma cos w klapie? zwłaszcza że bedzie mnie prowadził do ołtarza?czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka w Grudziądzu jest salon tych bucików Rowikar ;) bardzo fajne, dobrze Broneczka mówiła ;) Broneczka moje są po 130 zł więc jeszcze mniej niż Twoje ;) muszę koniecznie do Krk jechać tylko kurna teraz ni mom piniędzy a jeszcze za 3 tyg do Londynu lecę :O :O a wogóle to ja się boje jakichkolwiek butów kupować bo mam dziwne stopy i raz pasuje mi 38 a raz 39 i czasami biorę 38 bo babka w sklepie twierdzi że się rozbije ale się nie rozbijają i potem ciśnie :O a raz biorę 39 i się rozbijają i spadają :classic_cool: ehhhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria zdecydowanie musisz je przymierzyć może beda idealne, a jeśli nie to lepsze wieksze, nie zlecą bo są zapinane, a zawsze mozesz włożyć w paluszki chocby watke o juz bedzie lepiej niz miałyby cisnąć. moje są 37 rozmiar i idealnie pasuja :) a firma nazywa się Growikar :) co do bukietów - mi się marzą tulipany ale nie da się chyba sprowadzić, więc myślę też o frezjach :P a do dekoracji moze też lilie użyje - zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej faktycznie Growikar :D sorki :) ja bukiet już mam, nie wiem czy pisałam , z kwiatów kosmos ;) prawie czarne, o zapachu czekolady :classic_cool: do bukietu potrzebne jest minimum 70 kwiatów a jeden kosztuje 4 zł także jak nic z 400 zł bukiet wyjdzie :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski!!! 🖐️ teoria, bardzo podobaja mi sie te buty, do których wkleiłas link. Chcę prawie takie same, z tym , że ja wole kokardkę, na przodzie, taką jakby wiązaną. Ale buty prawie identyczne. Masz dobry gust ;) Twój bukiet będzie rzeczywiscie imponującej ceny!!! Ale zapewne będzie urodziwy. Mogłabys dać linka, jak te kwiaty wyglądają? {Proszę! :) lisafrank, co do kwiatów dla świadków, rodziców i naszych, czyli młodych. My kupujemy dwa bukiety, dla mnie i świadkowej, dla świadkowej skromniejszy, bo nim będę rzucać zamiast welonu. Dla pana młodego i świadka kupujemy butonierki, takie na klapę marynarki. Dla rodziców, tacie Ł. kupujemy tez taka butonierkę, a dla mam takie niby \"zegarki\" z kwiatów na rękę. Myślę, że to wystarczy. spanielka, mam nadzieję, że czujesz sie juz nieco lepiej, niz wczoraj. Trzymam kciuki za dobry nastrój. dorato skończony? ;) broneczka, 🖐️ Aga_80, czekamy na ciebie. Gdzie sie podziewasz? Mam nadzieję, że jesteś tak bardzo zajęta [przygotowaniami, że dlatego nie masz czasu do nas zajrzeć. :) Odezwij się! kawcia_mielona 🖐️🌼 sloneczko T 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka! Środa dorato skonczony a ja nienasycona jeszcze ;) wczoraj dostalam bzika i ogladalam suknie uzywane, czasami suknie po 6 tys wycenialy dziewczyny na 1500 bo sprzedac nie moga, ale jaja... to takie powiedzonko, a mi od razu torty sie przypomnialy, hahahahahha :):):):):):):) zaraz znajde link Broneczki i zobacze buciki, ciekawe czy sa tam czolenka na niskim obcasie bez palcow ? mama dzis rano dzwonila, milo sie dzien zaczal, zmartwila sie o suknie ze sie zdecydowac nie moge, ze moze gdzies pojedziemy... :)powiedzialam jej ze ogladam uzywane, zachwycona nie byla ze oszczedna chce byc :) ale ogladam je dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisafrank czyli zamawialas juz ten bukiet tak??? bo ja chce bukiet takich jakby zwiazanych j=kwiatw w peczek i chce zeby byly jak najciemniejsze... czy mi sie zdaje czy te twoje sa najciemniejsze ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mi sie dzisiaj sniło? Normalnie obudziłam sie z krzykiem.... Pojechalismy z moim lubym gdzies na wieś do jakis bardzo dobrych znajomych na noc, miała być impreza itp itd Nie wiem, kim byli ci znajomi... Popilismy, pobawilismy sie i nagle ta dziewczyna zaatakowała z nożem mojego Ł., zaczęła dźgać go w serce, Ł. osunął się na podłoge i przestał oddychać. Ja w tym czasie byłam w innym pokoju, zamknełi drzwi na kluczi ogladałam to wszystko przez szybę, zaczęłam krzyczeć, błagać, płakać, prosić, żeby przestała,... ale ona jakby nie słyszała... Miałam przy sobie telefon i zadzwoniłam na policję, ale kompletnie nie wiedziąłam, gdzie jestem, nie miałam pojęcia jak to wytłumaczyć stróżówi prawa, krzycze do tej słuchawki, patrzę do tego drugiego pokoju, a tu mój Ł. podnosisię z podłogi i zaczyna mnie wołac. Płakałm, krzyczałam i w ogóle.... Później okazało się, że to ja miałam jakies paranoje, na koszulce Ł. nawet nie było śladu krwi, żadnych ran kłutych- JAKAŚ MASAKRA!!!! Nawet nie wiem, jak się skończył ten sen, bo obudziałm się z krzykiem i mocno przytuliłam do mojego lubego, sprawdzając czy oddycha.... Nie wiem, skąd ten sen... ale przezyłam horror.... SZOK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej spanielka 🖐️ Widzisz wszystko sie jakoś układa... :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) U mnie jest szansa na to, ze jednak w sobote będę miała z kim pojeździć po sklepach w celu mierzenia sukien, ale to nic pewnego, więc sie jeszcze nie cieszę, bo nie chcę zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo zjadlas na noc ;) zartuje, ale wspolczuje bo wiem ze niektore sny sa tak realne ze porzadnie mozna sie wystraszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te buty z growikar :) Środa ciesze sie i trzymama kciuki, napewno sie wyjazd uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja wiem czy mi lepiej, wczoraj moj luby za twoja rada zrobil mi masaz :):):) no i jakos humor mi sie poprawil aczkolwiek gdzies tam jeszcze siedzi ten moj maly nerw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenia będą albo te: http://www.allegro.pl/item533740274_zaproszenia_slubne_slub_jedyne_na_allegro.html Tylko maja mało miejsca w środku i nie wiem, czy wszystko, co tam chcę mieć napisane się zmiesci... Albo te: http://www.allegro.pl/item526019555_zaproszenia_perlowa_koperta_gratis_od_ss.html Te sa znowu bardzo drogie, ale też mi się bardzo podobają. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz spokojnie: bardziej podobaja mi sie drugie, szczerze to te pierwsze w ogole mi sie nie podobaja, no moze troche te zlote i biale przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We mnie też sie to tli, jak nie pojadę w ta sobote, to sie wkurzę!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×