Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

DZWONILI WŁAŚNIE Z INNEJ FIRMY JAAAAAAACIE jutro o 12:00 mam też jedną rozmowe - trzymać kciuki!!!!!!! :D:D:D ale sie cieszę !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kochane sie worek urwał !!!!!!!!!!!! :D:D:D właśnie dzwolini z 3 formy dzis mam jutro 2 rozmowy na 12:00 i na 14:00 :D:D:D:D:D huraaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za jak najklepszy wybór spośród wszystkich ofert. I gratuluję oczywicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa :) ja sie tak ciesze od razu mi się chce wszystkiego kto wie moze się okaże że w marcu jednak będziemy tą dzidzię płodzili :D:D:D albo przynajmniej zaraz po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,no,no, czego ci się chce Broneczka? Co? ;) Czemu nie! ;) Trza korzystać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko, jutro zaraz po rozmowie czekamy na dokladna relacje:)Ja wciaz sie nie moge zebrac do pracy...ale pocieszam sie mysla ze pozostalo mi juz tylko godzine i kawalek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie działają :) ale Pani w sklepie mozg nie działał... juz chciałam powiedzieć że jak ją ta praca przerasta to niech poszuka innej ale się ugryzłam w język... nie umiem czasem powiedzieć tego co myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Środa fajnie, że Ci sie moje buty podobają bo już słyszałam że wyglądają jak do komunii :P :P :D :D a sram na to i tak se kupię ! :classic_cool: co do bukietu to kwiaty wyglądają tak : http://www.zeberka.pl/art.php?id=1860 natomiast moja kwiaciarka robi zajebiste, mega awangardowe bukiety więc nie wiem czy coś nie pokombinujemy ;) ;) co do wklejonych przez Ciebie zaproszeń - wybrałabym drugie aczkolwiek ani pierwsze ani drugie nie w moim guście bo za bardzo się błyszczą ;) a ten tekst co Spanielka wkleila ja pierwszy raz na oczy widzę :D :D :D :D Broneczka trzymam kciuki !! ;) za wszystkie rozmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, zamówiłam ją 10 grudnia, a dopiero w przyszłym tygodniu jade odebrac, troche czekałam, ale nie spieszyło mi się, ważne, że juz z głowy. Teraz się cieszę, że w końcu będę miała tą dekoracje i następny punkt z listy do odchaczenia. :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa fajna ta dekoracja ;) taka nie za bardzo wydziwiana ;) ja bym tylko odpuściła te kokardy na klamkach bo psują cały efekt ;) ale to tylko moje zdanie ;) No kwiatami tymi jestem zachwycona :D i wyglądem tego pana też ;) dlatego mój Mateo bedzie miał czarny gajer, jasną koszulę i czarny krawat mrrrr :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria a suknię jaka będziesz miała? bo chyba mi umknęło ... a te kwiaty się nazywają - kosmos? bo próbowałam znaleźć coś w necie na ich temat i nie znalazłam... no to fajnie będziecie wyglądać :) ja dekorację robię w stylu takim troszkę podobnym ale trochę inną - ta też mi się podoba a najbardziej te serca z tylu na szybie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej płodne kobiety!!!! Normalnie ale się rozpisałyście, że masakra. Jak zwykle zreszą :) Kurna, że Wy na to macie czas w pracy to szok, ja mam taki zapierdziel w pracy, że nie wiem gdzie łapy wsadzić i za sie chwycić:) Jeśli chodzi o buty, to ja też będę miała na niziuteńskim obcasie:) Nie chodze na codzień w obcasach więc nie mam zamiaru się zabić. JEszcze coprawda nie znalazłam takich zajebistych co by mi się podobały ale szukać będe :) Co do sukni, to mnie się cały czas wydaje że to kupa czasu, ale kurna, jednak warto się może porozglądać?! Sama nie wiem, chyba musiałabym zobaczyć jak to wyglada w moim mieście :) Bukiet to nie wiem jaki... nie przywiązuję do tego wagi i jak już kiedyś, kiedyś ktoś napisał mogę mieć mlecze:) No, nie, mlecze nie bo jestem na nie uczulona:D Ale nie ukrywam, że podobają mi się słoneczniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka moja suknia wygląda tak: http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=135.himalaya i już się szyje ;) ;) ;) ja o tych kwiatach w googlach znalazłam ;) tzn znalazłam kiedyś dawno zdjęcie w gazecie ze ślubu Kożuchowskiej a potem czytałam na necie ;) Twoja dekoracja też bardzo ładna i w niej te kokardy bym zostawiła bo są jakieś takie ładniejsze niż te w dekoracji Środy ;) a my się wogóle zastanawiamy, czy dekorować samochód czymkolwiek :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy Warszawą do ślubu a ona jest klasykiem sama w sobie i wg mnie nie trzeba jej jakoś przesadnie stroić, bo stytraci cały swój urok. Ale mój Oblubieniec sie wziął i uparł, żeby jednak coś było, więc myślę, że jakieś drobne pojedyńcze kwiatuszki się naklei :) Żeby już tak nie stękał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Teoria witam w klubie z tym strojeniem :) Jak my przykleimy jakieś kwiatki to tylko kilka, naprawdę niewiele, i to myslalam o tych niby stokrtokach??!!! Nie wiem nawet jak to się nazywa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja powiem szczerze że jestem zachwycona autem ktorym jedziemy http://zaslubiny.blog.onet.pl/3,1,0,album.html i nie chcę popsuć jego uroku samego w sobie więc myślę o delikatnej dekoracji, ale jeszcze nie wiem do końca jak ma wyglądać ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zastanawiałam sie nad tymi kokardkami na klamki, myslałam o tym ,eby jakies cos innego tam dac, ale jak nic nie wymyśl, to dam te, które ona mi da. My jedziemy małym samochodem, więc weźmiemy dwie kokardki, dwie pójda do samochodu świadków. A niech mają. kawcia. margerytki powiadasz, mój brat miał prawie cały samochód w margarytkach jak jechał do ślubu, wygladało to świetnie, może wam sie wydawac, że tobyła przesada, ale nie, to było super. Jnie było widać karoserii, jakby jechali łąką. Nie mam zdjęć :( niestety, a chętni bym Wam pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margarytki czy margaretki Nie wiem, poprawcie mnie, analfabetkę.... ;) :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba jednak margaretki :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P ale ja głupia jestem ;););););););););););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margerytki chyba ;) Broneczka weszłam po raz pierwszy na Twojego bloga ;) prześliczny ten Wasz kościółek jest ;) no a zaręczyny to miałaś mistrzowskie :D :D :D :D :D samochód fajny aczkolwiek kolor jakiś taki dziwny :D ale autko fajne, stylowe moim zdaniem też nie ma go co za bardzo paćkać ozdobami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Kawcia fajny pomysł z samochodem :D :D u nas to raczej by nie przeszło bo mój Mat ma fioła na pukcie samochodów, felg itepe więc on pewnie jakieś BMW M3 znajdzie albo coś innego obniżonego, na felgach 17-stkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski, strzała :):):):) Ide do domu. dzisiaj odwiedzam mamusię i jadę do niej na pyszny obiadzik, potem dojedzie moja druga połowa, troche posiedzimy, potem pojedziemy do mojego brata, bratowej i bratanka (jeden dom :) ), no a potem do domu, do łóżka i bzyku bzyku, ba dzisiaj jakoś intensywnie misię chce ;) ;);););););););) ;);););););););) ;);););););););) ;);););););););) ;);););););););) ;);););););););) ;););););););) ;) ;););););););) Trzymajcie kciuki!!! HEJ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Środa - nie znikaj na zbyt dlugo :D:D:D teoria - dziękuję :) piszę tego bloga w sumie na pamiątkę żeby bybym mogła powspominać kiedyś jak to się przygotowywałam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ ale sie rozpisałyscie!!!!!! ja teraz mam ograniczony dostęp do laptopa bo jak kłade sie o 7 rano spać i spie do 15 to jak sie budze to moj tata siedzi do wieczora przy laptopie buuu :(:(:( ja tez jade warszawa do slubu i mysle aby tak delikatnie ubrac tylko maske no i moze kokardki na klamke a ten moj wymyslil sobie zeby przywiazac z tylu puszki tak jak kiedys robili ale mi sie to nie podoba ja chcialabym miec bukiet slubny z niebieskich kwiatkow taki delikatny ale nie wiem jeszcze szkualam czegos tu http://www.wedding.w8w.pl/index.html a i butki tez chce miec na niskim obcasie Spanielka🌻 Środa🌻 Teoria🌻 Kawcia_mielona🌻 Aga_80🌻 lisafrank🌻 Broneczka🌻 🌻 i gratulacje widzisz horoskop się sprawdza a ja niestety też muszę rozglądać się za czymś innym bo u nas w pracy jest redukcja i narazie polecą ci co mają umowy na 3 lata a m.in. ja się do nich zaliczam bu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×