Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

http://www.forum.o2.pl/emotikony.php to strona z buźkami Mi te pierwsze kiedyś bardziej się podobały. Teraz podobaja mi się bardziej te drugie, ale są cholernie drogie, sama nie wiem. wysłałam do nich maila, pokazli mi przykładowo wypełniony środek zaproszenia w środku i tak troche nackane. Zastanawiam sie, czy wierszyków, jeden o kasce zamiast prezentów, drugi o kuponach totolotka za miast kwiatów nie dac na osobnej wizytówce i powkładac do zaproszenia... Zastanawiam się. Spanielka te, do których Ty dasłas link kiedys i się tez bardzo podobały. Nawet tego sprzedawce mam w ulubionych, bo maja ładne zaproszenia i co chwila tam do nich zaglądam i sprawdzam ;) Tak więc, ładne te Twoje. A ja się nie gniewam, spoko ;);););););););););););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, jestem :) Tylko pisałam maila do tych od drugich zaproszeń i chwilowo znikłamz pola widzenia... ;) ale jestem teraz do Twojej dyspozycji, bez skojarzeń ;) :):):):):):):):):):):):):):):) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zyli Środa chcecie dac te wkladki do zaproszen ze np. zamiast kwiatow kupon totka, ale zeby zamiast prezentow kasa... ja sie zastanawialam ale w mojej rodzince to chyba nie przejdzie, boje sie zeby foch niektorzy nie mieli ;) dzieki za linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam to w nosie. Tak sobie mysle, kwiaty nam niepotrzebne, bo i po co? Zwędną i po kwiatach, goście za kwiaty, tak na oko, za jeden bukiet zapłaca ok. 20 zł, a za jeden kupon totka zapłaca 2 zł, jest różnica. Ich taniej wyniesie, a my możemy na tym skorzystać. Jeśli chodzi o kaske zamiast prezentów, to sama nie wiem. Na pewno sie nie obraża, wiedzą, jak jest, ale to zaproszenie będzie takie naćkane, że sama nie wiem. W zasadzie, jakbysmy dostali jakiś ładny komplet sztućców, albo zestaw obiadowy, albo jakies urządzenie elelktryczne do kuchni, to nie byłoby takie zła, ale jak mamy dostać telefon stacjonarny bezprzewodowy, tak jak to było w przypadku Ł. barat, to dziekuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczaczek! powiem szczerze ze dopiero teraz na cene sie spojrzalam, no troche duzo ale jak wam zalezy :) ja chcialam tanswze ale moj K mowi ze na tych kilku zlotych sie nie wzbogacimy a skoro chcemy piekny slub to zaproszenia tez musza wygladac, no i w ogole bo nam sie bardzo podobaja a my bedziemy mieli takie wypelnienie w srodku Szanowni Państwo …………………………………….. Teatr Umyślnie Straconej Wolności zaprasza na przedstawienie pod tytułem: ,,A potem żyli długo i szczęśliwie" Adaptacja sztuki przez życie napisanej w 3 aktach PREMIERA 8 lipca 2007 OBSADA W rolach głównych Panna Młoda: Pan Młody Katarzyna Nowak Kamil Kowalski W pozostałych rolach: Ksiądz, Świadkowie, Rodzice, Goście i Gapie AKT 1 ,,Dla Duszy” Ceremonia zaślubin, 8 lipca 2007 roku, godzina 13.00, Kościół p.w. Świętej Elżbiety we Wrocławiu AKT 2 ,,Dla Ciała” Przyjęcie weselne w restauracji La Mirage w Siechnicach AKT 3 ,,Noc Poślubna" bez udziału widowni Prosimy o potwierdzenie przybycia do 18 czerwca 2007 roku tel 501234567

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No drogie i podejrzewam ,że mój Ł. będzie im przeciwny... Bo jeszcze ich nie widział.... Dzisiaj, albi jutro mu pokażę... Spanielka, raz tylko w zyciu dostalismy zaproszenie z tym tekstem w srodku, jest Ok, ale jak dla mnie, tylko prosze sie nie obrażać, juz taki lekko oklepany, przynajmniej w moich stronach. Tylko się nie pogniewaj... Proszę!:) 🌼 Mi się osobiście ten tekst podoba, ale nie chciałabym go w swoich zaproszeniach. Spanielka, a jak piszecie w zaproszeniu, Ty piszesz swoje panieńskie nazwisko, czy już męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam focha :p no co Ty! w zyciu, nie wszystko musi sie nam Czerwcowkom to samo podobac ;) masz racje tekst stary ale mojemu sie tak podoba ze nie odpusci, ee tam! cenie sobie szczerosc, i dziekuje za nia! moja bratowa prawie zawsze sie ze mna zgadza - wkurza mnie to, bo ogolnie to zajebista dziewczyna, ale dziewczyna mojego brata numer 2 wiesz co powiedziala jak chcielismy czarna limuzyne : "a co wy na pogrzeb jedziecie??? to pogrzebowe a nie weselne " pozniej przepraszala, najpierw zrobilam oczy jak pieciozlotowki a pozniej sie smialam i powiedzialam eby sie nie zmieniala bo dostanie odemnie ;) w koncu nie mamy czarnej limuzyny aczkolwiek jeszcze prowadzilysmy utarczki na ten temat z nia ;) ja lubie roznice zdan i dyskusje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam te zaproszonka wlasnie, teraz szukam tych zaproszen na ktore sie uparl moj facet aaa! pytalas sie o nazwisko jakie pisze...? najpierw se zastanawialam nad panienskim, ale moj K foszke mial jak sie dowiedzial, pozniej moja mama mnie uspokoila ze rodzinka wie jak sie teraz nazywam - bo glownie chodzilo mi o to - i pisze juz swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli piszecienp. na ślub Jana i Ewy Kowalskich? No i dobrze. Przecież wszyscy wiedzą, że jesteście małżeńsywem "cywilnym" i kazdy wie, ze zmieniłaś nazwisko. Ja teraz sie trozglądam za artykułami do dekaracji sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. chyba tak. W sobotę jedziemy sie upewnić, co do dekaracji sali, bo jedziemy na sale pogadać z właścicielką. Wtedy dowiem się na pewno, co z dekaracją. Szukam jakis organzy, rattanu itp itd Musze też znaleźć jakieś wieksze kokardy na ławki do kościoła, bo nie będzie kwiatów, tylko kokardy, a nimi mam największy problem, żeby znmaleźć takie kokardy, jakie chcę. ale wiesz, chyba chciałabym dekorować sma salę, bo wtedy cieszyłabym sie jeszcze bardziej, a poza tym dzień przed slubem, może bym tak nie świrowała, bo miałabym czym się zająć. Byłoby nas pewnie paręnaście osób i byłoby weseoło. Kwiatów na sali nie chcę, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podobaja czerwone z kwiatkiem, pewnie ze dekoracja to frajda :) my jedziemy tydzien przed na sale wybrac dekoracje i menu, do Kosciola tez mamy dekoratorke, ale planujemy pracowac do piatku z piatkiem wlacznie a w sobote fryzjer, makijaz a o 16.30 msza slubna, a u mnie jest tradycja ze goscie najpierw sie zjezdzaja do domu panny mlodej-a postanowilam ze dom panny mlodej bedzie domem rodzinnym-a z domu do Kosciola jest 20 km, z Kosciola na sale tez :( wiec raczej brakowac bedzie nam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji tego, że slub bierzemy w środę i przysługuja nam dwa dni urlopu okolicznościowego, to wtorek i srodę bierzemy wolne, a że głupio tak iśc tylko w poniedziałek do pracy, to i poniedziałek bierzemy wolny, no i piątek po Bożym Ciele, żeby mieć długi weekend, tak więc poniedziałek i wtorek będzie na dekoracje sali, kościoła itp itd.Środa, rano fryzjer, makijaż, po południou krótki plener z fotografem, potem na zdjęcia studyjne, no a potem kościól i przysięga w trakcie mszy. Potem weselisko, na drugidzień dłuższy plener z fotografem i kamerzystą przed południem, a po południu niby poprawiny, troche z moją rodzina, trochę z Ł. rodziną, a piatek odpoczynek, sobota też, w niedziele pakowanie, a w poniedziałek rozpoczęcie podróży poslubnej... ale jazda, kosmos... Będę żoną mojego Ł., niźle, naprawde nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi! a mnie za pierwszym razem to bardzo krecilo ... on ma obraczke, zone, naparawde mnie to krecilo, co wiecej, za drugim razem teraz znowu to czuje, doszlo dodatkkwow zdenerwowanie ale znowu czuje to, jest jakby atrakcyjniejszy ;) moje ciacho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciacho :) Ładnie. Ja nie moge sie doczekac, kiedy juz mój Ł. bedzie chodził w obrączce, to będzie symbol, że jest on TYLKO MÓJ!!!! MÓJ i już! Pytałam sie go ostatnio, czy będzie chodził w obrączce, powiedział powagą, że tak, pytam sie czy do pracy też, on na to, że oczywiście, że tak. Ale fajnie ;););););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, znalazłam fajna suknie, co o niej myslisz? Tylko nie chciałabym takiego kwiatka na dole, jak ona ma i to nad koronkami, żeby nie było marszczone, tylko proste. Najbardziej podoba mi sie dól, jest bardzo oryginalny, taki styl BOMKI, wiesz o czym mówię? Suknia numer 6: http://www.allegro.pl/item531011455_wyjatkowe_suknie_slubne_na_miare_moda_sposa.html Tylko szczerz, ja byłam szczera i oczekuje tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my teraz jakos nie chodzimy, moj K mnie goni czasami zebysmy ubierali, po slubie zaczniemy juz w nich chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ogladam tablice na autko teraz? masz juz jakies wybrane??? czy jedziecie wspolnym samochodem z swiadkami? u nas jest taka tradycja ze swiadkowie jada z mlodymi ale niz nosze sie gniesc, wolalabym zabrac fotografa zebym nam pstryknal foto a swiadkowie pojechaliby swoim i im tablice by,m kupila, jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy FIATEM 500, więc nie ma szans, żeby świadkowie jechali z nami. Jedziemy sami, ewentualnie z fotografem, świadkowie jadą ZAnami innym samochodem, tablice juz im kupilismy, więc będą się czyms wyróżniać, no i jeszcze będą mieli kokardy na drzwiach, co tez ich wyróżni. My dodatkowo kupilismy tablice dla rodzicó, no i do autokaru z napisem "GOŚCIE WESELNI", nie jest to bardzo duży koszt, a fajnie będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie tablice kupilismy bo widze ze sa dwa rodzaje z tektury i z czegos jeszcze...? te z tektury to chyba lepiej nie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki spanielka, dodałam do obserwowanych, super te kokardy, tylko szkoda, że nie ma złotej :( Ale może maja, tylko nie wystawili... Nie napisałas mi,co myslisz o tej sukni, spójrz kilka postów wyżej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to mi sie podoba i to bardzo, zostawilabym wszystko tylko chcialabym zeby byla jenoczesciowa, zeby suknia byla polaczona z gorsetem bo dwuczesciowe raczej mi sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×