Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Dzięki. W tym tygodniu rozejrzę się za suknią. Ehhh.. Dobrze, że znalazłam ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj o fotografie, kamerzyście, zaproszeniach, itp To trzeba rezerwować trochę wczesniej, może nie zaproszenia, ale resztę na pewno. trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!!!!!!!!!! Dostałam propozycję pracy od lutego!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D udało się, co prawda nie ma jakiś wielkich rewelacji ale zawsze to lepiej niz nic, jutro kolejna rozmowa w innej firmie i bede się musiała decydować pomalutku .... zobaczę jeszcze muszę to obgadać z M. Ale kamień z serca :) Spanielka - suknia mi się podoba :) Środa pokazuj zaproszenia, chyba ze mam je już na e-mailu - zaraz sprawdze ;) Reszta - macie tu po buziaku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Broneczka. Zaproszenia wyslę ci na maila, jak tylko przyślą skończoony projekt, bo jeszcze musza zrobić kilka poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo ;) co do sportowego zacięcia to Mateo ma więsze bo od 14 lat uprawia sport regularnie ;) natomiast ja uwielbiam oglądać ;) ręczną, siatkówkę, biathlon, tenis, snooker i wiele innych dyscyplin :D do tego stopnia, ze np na Australian Open nastawiam sobie budzi na 2 rano, wstaję, oglądam a na 7 do pracy :classic_cool: SPANIELKA -- dla mnie ta suknia jest za bogata a ja takich nie lubię :) :) ale jak Tobie się podoba to bierz i nie zważaj na inne opinie - to ma być Twoja wymarzona suknia a nie nasza ;) WEJDA --- jak sie dobrze sprężycie to zdążycie ze wszystkim ;) i jak masz mocne nerwy to luz ;) bo ja np mogłabym miec lekki stres że nie zdąże z wszystkim ;) AGA --- ja to wogóle sie dziwię, że zapraszacie szefostwo :D :D :D dla mnie to jakaś jawna nieprawda [ może dlatego że za moimi szefami nie przepadam mówiąc najbardziej delikatnie :classic_cool: ] ale jak już postanowiliście no to ja też bym byłą za tym, zeby z żonami ich zaprosić i napisać tak jak Ci podpowiedziała ŚRODA BRONECZKA ----gratuluję !! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRONECZKA WIELKIEEEE GRATULACJE!!! Agusia jak dla mnie to wszyscy powyzej 18 r.ż powinni byc pisani + osoba towarzyszaca, a jak juz pislamm napewno z zonami osobne zaproszenia, a jak nie znasz to napisz \"Sz. P. Jerzy Alex z żoną\" i juz! Wejda WITAM!!! no fakt ze jak sie sprezycie to zdazycie... aczkolwiek stres wam chyba pisany juz jest ;) DZIEWCZYNY! widze ze moja kiecuchna sie Wam nie podoba, co do drapowan-mi chodzi tylko o fason wiecie bo jak szyje to moge zazadac prosta, albo w ogole pofalowana itd. ale no cóż... MI SIE PODOBA i juz! i bede piekna a moj K padnie na kolana i juz! ciesze sie ze nie macie takiego samego gustu co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, tak trzymać!!!! Kurka wodna, jak ja cie lubię!!!! Noirmalnie odwiedze Cię jak będę w Lidzbarku, mam nadzieję, ze zaprosisz na kawę. Miałam być w poprzedni weekend, ale moja druga połowa nie dostała wolnego, więc doopa z tego wyszła, za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka i o to właśnie chodzi, że Tobie ma się podobac :D moja sukienka też sie wielu osobom nie podoba ale mnie to mówiąc delikatnie wali bo ja się w niej zakochałam i nie obchodzi mnie opinia innych :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa - Spanielka Cie zaprosi na kawcie mieloną :D:D:D heheh tak mi sie jakos pomyslalo a propos naszej kolezanki topikowej ;) a ja czekam na mojego z obiadkiem ... juz sama głodna jak wilk.... :D teoria - moj rowniez jest nie do wytrzymania z tym sportem, w podstawowce był w klasie plywackiej, potem ratownikiem, w LO w sekcji siatkowki ( co mu do dzis zostało), poza tym grał też w nogę.... i jeździ na nartach.... a ja muszę teraz uczyc sie pływać delfinkiem, serwować porządnie za siatkę, i szusować po czarnych stokach.......:D:D:D ale za to Go kocham!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny ogólnie jesteście małpy, żadna nie pogratulowała mi dzisiejszej rocznicy!!! 😠 A wierzcie mi jest czego gratulowac, już tyle czasu męćzę się z tym sowim, że chociaz odrobinę byście sie postarały :P:P:P:P Nie lubię Was!!!! 😠 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wiecie co mi sie marzy, a na co nie moge liczyć? Żeby moje kochanie przyjechało z pracy z kwiatami, na pewno pamieta o "rocznicy", bo jeszcze wczoraj mówilismy o niej naszym znajomym, ale niestety nie mam na co liczyć, pod tym wzgledem, Ł. jest taki sam jak prawie, podkreslam prawie wszyscy faceci, jeszcze na czwartą rocznicę dostałam bukiecik i Rafaello, o piątej obydwoje zapomnielismy, a dzisiejsza to juz tak jak nie rocznica.... Niedługo slub i w ogóle, chociaz jest to nasza ostatnia rocznica jak nie jesteśmy małżeństwem. Może wyciągnę go do MacDonalda na romantyczna kolację? :):):):):):):):):):):):):):) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria, czy Ty pokazywałaś nam swoja kieckę? Bardzo proszę na mail, albo jakiś link. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba żadnej nie ma, no nic, sprawdźcie pocztę i napiszcie co i jak myslicie. Zajrzę do Was wieczorkiem i zobacze, czy któraś choć troszkę mnie lubi :P Muszę uciekać do domku, pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚRODA gratuluję rocznicy !!!!!!!!!! :D :D piękny staż 🌻 🌻 ja po prostu nie wchodzę na Wasze suwaczki i dlatego nie wiedziałam ;) ;) ;) ;) I widzę, że Twój chłop taki sam romantyk jak mój, czyli żaden :D :D :D :D :classic_cool: Suknię pokazywałam milion razy ale mogę milion pierwszy :D http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=135.himalaya otóż i ona :P Broneczka mój Mateo na szczęście mnie nie przymusza do angażowania się w sprawy sportowe więcej niż ponad siedzenie przed TV w celu go oglądawszy :P :P :D i dobrze, bo ja jestem leń milion :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi maila nie wysłałaś świnio :P :P :P więc orzekam, że Cię nie lubię :P :P :P :P :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa ta skrzyneczke juz ogladalam... zajebiste... Środo kochana gratuluje Wam rocznicy, ze tyle jestescie z soba, bo wiem co czujesz, w koncu wszystkie, prawie wszystkie mamy podobnych buraczkow! naszych kochanych! Środo a tak powaznie to zycze Ci abysmy sie spotkaly na tym topiku za 50 lat w tytule topiku majac "szczesliwe 50-letnie malzenstwa" :):):) hihihihihi kurna no pewnie ze moja kiecja jest zajebista a co?! masz u mnie kawke, ale nie mielona, taka 3 w 1 nawet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria, a ja ma Twojego maila, dawaj go tu szybko. suknię rzeczywiście widziałam, lubię skromne suknie, podoba mi się ta Twoja, ale troche bym w niej pozmieniała. Dawaj szybko maila, bo lecę na chatę, a rocznica się pochwaliłam, jak tylko przysżłam do pracy, nie musiałas zaglądać do suwaczka :( :):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, dzienks A nawet 3w1 bardzo lubię, codziennie rano ja piję, na umór.... :) Zajrze do Was jak wróce z roboty, bo kuźwa, uciekam, nie ma co tu dłużej siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa-- gratuluję:)i oby jak najwięcej rocznic przed wami:) Spanielka- mi sie suknia bardzo podoba, cały urok w tych drapowaniach:) ja nie zapraszam swoich szefów, Mateusz swoich tak, ale już teraz wiemy że szefa nie będzie bo ma jakis wyjazd, no chyba że jego żona sama przyjdzie(zaproszenie i tak damy) Broneczka- gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa twoja sukineka jest ładna, w ogole mi sie podoba aczkolwiek na mnie by nie pasowala i bym jej nie ubrała ale w ogole na modelce fajnie wyglada :) a ja bede miala czółenka bez palcow z kokardeczka :D tez sie wam nie podoba?! jak znajde gdzies podobne to wam linka rzuce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa mail pod moim nickiem jest przecież :P :P Spanielka no na modelkach to z reguły wszystko fajnie wygląda :D :D :D ale ja mierzyłam - może nie identyczną ale bardzooo podobną i przede wszystkim też z muślinu i spoko luz także jestem dobrej myśli :P :D co do butów - pokaż a nie opowiadaj :P choć ja od razu uprzedzam, ze jestem zdania iż na ślub to tylko zakryte buty ;) ;) już argumentuje dlaczego : nigdy nie przewidzisz czy w dniu ślubu nie będzie napierdalało deszczem :D :D :D :D :D a jeżeli zdarzyło Ci się kiedykolwiek popierdalać po deszczu w butach z odkrytymi palcami [ a na pewno zdarzyło ] to wiesz jak to jest jak Ci sie cała noga ślizga :classic_cool: :D :D drugi powód który wg mnie przemawia za tym, żeby buty były zakryte to fakt, że ja nie uznaję rajstop do butów z odkrytymi palcami [nawet tych najnowocześniejszych bezszwowych - po prostu nie uznaję i koniec :D :D :D ] a gołe nogi do sukni ślubnej to wogóle jakoś mi nie pasuje :P no i chyba dlatego chce zakryte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak... niewiem po raz pierwszy biore slub ;) ale zakryte sa ladne i prawdopodobnie bede miala zakryte, a poza tym jesli bede miala kolo przy sukni, to ktos by musial na mnie wejsc zeby mi palce podeptac do tego stopnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×