Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maaadie

Kto przebywa w Kanadzie i mógłby mi cos tam kupić?

Polecane posty

Gość Maaadie

Z jakąś mała prowizją oczywiście :). Chodzi o perfumy z butiku Jacob... baardzo prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzoo
nie mozesz sobie ich kupic przez ebay?? przeciez o proste jak drut i bedziesz miala te perfumy bez placenia nikomu "prowizji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotersky
hehe :). Niektórzy żyją w innym świecie i nie zdają sobie sprawy z istnienia serwisów aukcyjnych, na których można kupować rzeczy z calego świata. ja sie zastanawiam - do czego w takim razie wam ten internet, skoro nie dotarliście jeszcze do serwisów aukcyjnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiix
To sprobuj to znalezc gdziekolwiek na serwisach aukcyjnych ;P;P. Ni-Dy-Ry-Dy. To da się kupić tylko i wylącznie w buikach. Ponawiam pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooo
wiesz! jezeli nawet ktos nie dotarl do allegro czy ebey-a to sprobuj sobie wyobrazic,ze sa inne ciekawe rzeczy w internecie niz tylko zakupy. mam wrazenie ,ze ty to tylko zakupy robisz przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaadie
Hehe, doceniam szrera zapewne chec pomocy ale to nie te zapachy ;P. Te mozna bez problemu kupic nawet na allegro. Tamte ta sa perfumy ze sklepu, tak jak nie wiem, perfumy Zary. Nikt poza sklepami nie zajmuje sie ich dystrybucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×