Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
isska29

kremy przeciwzmarszczkowe które działają

Polecane posty

Gość gość
Barwa to niech sie skupi na produkcji mydla bo to im najlepiej wychodzi i przestan reklamowac tą firme. Wiem jak tam sie produkuje i wykorzystuje pracownikow. A poza tym kazdy kopie pod kims dolki. Kremow nie macie dobrych a sprzęt stary i co chwilę się psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatako
Krem Royal nasil ze śluzem ślimaka jest niedrogi i dobrze się sprawdza, przynajmniej u mnie, także mogę polecić. W Rossmannie w szafie eveline go znalazłam, dobrze nawilża to na pewno, mam wrażenie też, że nieco napina skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka

Ja właśnie testuję AVA ProRenew z kompleksem probiotycznym. Miałam wcześniej inne kosmetyki tej marki i bardzo fajnie wpływały na moją skórę, korzystnie. Dlatego zamówiłam nowość, używam od kilku dni i wygląda na to, że jest OK. zobaczymy, czy da jakieś efekty 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaza

Ja koncze za 2 tygodnie 34 lata i najwiekszym problemem sa opadajace policzki a nie zmarszczki. Skora traci jedrnosc i gestosc i opada. Przez to skora tez znad powieki gornej zaczela mi spadac na powieke. Porazka. B postarza wyglad. Mialam miliony kremow. Jeden nawet za 800zl. Nic. Ten super power nivea q10 obecnie reklamowany tez nic. Jedynie efekty jakiekolwiek widze po Garnier Ultralift. Najgorsze dla mnie sa kremt L'Oreal. Vichy ma niezle kremy ale zauwazylam ze jesli przestaje je uzywac to skora sir b wysusza jakby firma chciala uzaleznic klienta od swojego kremu. Garnier zdecydowanie na razie najlepszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaza

Mezczyzni nie maja wcale "wyrabane" w kremy. Moj coraz czesciej mowi o liftingu twarzy i moim zdaniem to lepsze niz te niedzialajace kremy. 1cm skory a -10 lat od razu. Taniej i efekt od razu. P.s. stosowalam Vichy liftactive na dzien i na noc. Moj facet tez. Ja do tego mialam jeszcze krem Vichy na wyspana skore. Zero efektow u nas. I tak jak pisalam, wrecz wysuszaly skore kiedy zwiekszalo sie odstepy w stosowaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaza

Ja tez sie zgadzam ze geny najwazniejsze. Ja wedlug mnie sie zestarzalam ale ostatnio poznalam 23letniego chlopaka ktory siedzial kolo mnie w aucie. Widzial mnie z bliska. Pytal potem mojego chrzestnego o moj nr telefonu. Chrzestny sie go spytal ile on uwaza ze ja mam lat a on ze 20... Ja zawsze wygladalam b mlofo a mega duzo sie opalalam bez filtrow. Zero zmarszczek (zaluje ze sie opalalam bo by bylo jeszcze lepiej) ale widze utrate gestosci skory. Widze duza roznie miedzy 24 a 34 swoimi. Jednak moja Babcia ma 83 i nie ma zmarszczek. Mama 59, Tata 60 i nie maja zmarszczek w ogole. Takze to geny. Rodzice takze duzo sie opalali bez filtrow (raz w zyciu jak uzyli filtrow to sie poparzyli). Babcia tez cale zycie w polu a potem na dzialce. Chusteczka na glowie a cialo zawsze opalone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

Od jakiegoś czasu zamawiam sobie kosmetyki na beesthetic.pl/. Marka, która nie jest na rynku jakoś szczególnie znana, ale rzeczywiście warto z ich produktów korzystać, są rzeczywiście na wysokim poziomie, będziesz zadowolona. Świetny krem Age Prevent Cream anti-aging

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

Moze cos od yoskine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonała jest ta linia kosmetyków przeciwzmarszczkowych Diamentowe LipidyDoskonała jest ta linia kosmetyków przeciwzmarszczkowych Diamentowe Lipidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×