Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
isska29

kremy przeciwzmarszczkowe które działają

Polecane posty

oczywista sprawa że już czas na kremiki anty zmarszczkowe - gdyż jak się już pojawią to będzie za póżno. - na początek może być delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ja mam 22 lata to
ten ava mustela bedzie dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ja mam 22 lata to
uuuuuuuuuuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ja mam 22 lata to
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ja mam 22 lata to
a co z moim pytaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Najlepsze są loreala i Oliflam-kupuj tylko spr ,super jest też serum do twarzy,czy pod oczy-działa silniej niż krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przyłączam sie do Was i mam prośbę do Agyness :) Zaczęłam stosować witaminę Ai E w kroplach ,dodaję je do kremu nawilżajacego ,który mam.Nie wiem czy te witaminy nadaja sie do smarowania skóry ...Mam też ochote na zakup kramu diacneal .Ciekawa jestem Agness ,co o tym sądzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbngugt
Iza nie wiem czy dodawanie witamin w kroplach do kremu ma sens - w końcu witaminy są "ulotne". mOgą róznie oddziaływac na krem i może dochodzić do różnych reakcji cheimicznych. Napewnojesli juz nalezy je dodwać tylko do takiej porcji którą nakłądamy w tej samej chwili na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mbngugt ale nie wiesz na pewno ,że nie należy ich łączyć z kremem :o Jeśli masz na ten temat wiedze ,to prosze Cie o opinie ,będe wdzieczna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ja mam 22 lata to
ale ja pytalam czy ava mustela bedzie dobry skoro mam dopiero 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ava mustella będzie dobra dla każdego po 20 roku życia jest to dobry kremik przeciwko pierwszym zmarszczkom i składzik ma super - tak wyczytałam . Oczywiście musisz dobrać odpowiedni ja naprzykład po długodystansowym opalaniu w solarim używam kremików do twarzy suchej. Ale ciesze się że odkryłam mustelle - jest supcio pod oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ja mam 22 lata to
dzieki ja tez mam wlasnie sucha skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona8608
ja polecam kosmetyki firmy herbalife efekty widoczne juz po pierwszym zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam o herbalife od jakiego wieku te kremy a jaki składzik? używałaś na które zmarszczki działa ten kremik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjjjjjj
idźcie do apteki i zapytajcie o jakieś DOBRE kremy. W większych aptekach jest ich mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na próbe to troche za drogie są te apteczne kremy, ale teraz jak się troszkę dokształciłam wiem co kupię w aptece. Co myślicie o stosowaniu filtrów wysokich codziennie z tego co czytałam robi się z tego mania, a jak tak nie lubie być biała jak ściana szkoda że nie jestem mulatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowałam sie dziś nanokosmetykami ,wcześniej retinolem ,jeszcze wcześniej mikropdermabrazja domową...i wiecie co???? zawsze znalazłam coś w ziai!!!! Jest tanio i mysle ,że warto spróbować.Niestety do tej pory niewiele miałam kosmetyków z tej firmy ,ale na pewno sobie kupię i spróbuję!! Testowałam krem anno d\'oro na noc i jeśli miałabym sie do czegoś przyczepić ,to tylko do tego ,że był niewydajny.ale....nie wymagajmy aż tyle od kremów za kilka złotych !!! Na pewno zamiast pilingu kupię sobie tą mikrodermabrazję i myslę keszcze o kremie z serii spa i w/w anno d\'oro Odpiszcie coś ,bo jestem bardzop ciekawa Waszej opinii Co do nanokosmetyków ,przychylne opinie znalazłam dla loreala ,ale one sa już droższe...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulina123
jak można używać kremu, który zawiera w sobie tłuszcz z norek!!!ja pierdziele...to ja wole mieć zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj ziaji z serii pro
są fajne maseczki, a ze zwyklycj polecam wlasnie anno d'oro, spa oraz kremy bielendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam kremy dr. brandt
:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulina123 A żebyś ty jeszcze wiedziała co czasem zjadasz i nawet o tym nie wiesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne a rosołek jesz- to tłuszczyk z kurczaczka i każda zupka którą ci mamusia robi, robiła zawiera tłuszcz zwierzęcy. Sama natura taki kremik i podobno jeszcze działa, a norka to pikne zwierzątko, może bym się wzdrygnęła gdyby to był tłuszcz z nutrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loreal podobno ma nieciekawe składy ja się niestety nie znam aczkolwiek wyczytałam. Osobiście miałam loreala z beswosweloxem, z kolagenem, dermagenezis, ultralift głęboko zaznaczone zmarszczki. Co się okazało kolagen to pic na wode w kremach podobnie jak beswoswelox- jedna wielka ściema. Jak ufać i komu? a te kremy wcale nie są tanie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej działajace
to: kremy/serum z witamina C (min.5%) kremy z retinolem , kremy z kwasami AHA/BHA, filry UV sp50 -reszte badziewia drogeryjnego do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agyness nas opuściła 😭 ....szkoda ,bo widać ,że dziewczyna jest w temacie ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok już się zorientowałam i postanowiłam LPR redermik albo aktiv c plus filtr - co lepsze redermik czy aktiv c? to na dzień. Natomiast na noc Roc-Ox z retinolem albo Awene Ywestal z retialdechydem - który lepszy? co drugą nockę ava mustella przeciwzmarszczkowa. Tak myślę flawo c 15 % punktowo na dzień. Poproszę o pomoc i co sądzicie o tej kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×