Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
isska29

kremy przeciwzmarszczkowe które działają

Polecane posty

już Ci szukam linku, wkleję, co dzejzi miała na co psioczyć :P możesz spróbować w aptece poprosić o próbki, dostają zawsze, więc powinny byc i wówczas zobaczysz czy Ci krem odpowiada. Poszukam na allegro, są tańsze znacznie, momencik :) powiedz mi masz 29 lat? sugeruję się nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawdaa
ja ci polecam krem retin - ox ROC-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam 29 lat i kilkuletnią przygodę z solarium - więc wyobraż sobie jaką mam skóre po tej trumnie i kiepściutkich kremikach jak się okazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałam Cię dołować :( loreal ma dobre produkty, myślę,że spokojnie można je stosować, są zwyczajnie lepsze, moim zdaniem. Wiadomo, że każda kobieta ma inne preferencje. Próbowałaś kiedyś kremów Ziaji? jest nowa seria spa, mają kapitalne składy :) są tanie, ja stosuję je jako maseczki, okłady na piersi, na twarz, nigdy nie spodziewałabym się po takiej firmie czegoś takiego :) super bo to Polska marka :) ja np. nie mam pojęcia o pedagogice, a przydałoby się, bo studenci się mnie bali swego czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlldldllld
Cóż, panny tu pisały o znikających zmarszczkach, ponoć. Ja używam kremów od lat i wierzę, że bez nich wyglądałabym gorzej niż wyglądam. Ale zawsze jak już zauważyłam jakieś zmiany - nie było odwrotu bez względu na to, jaki krem używałam. Zresztą ja zapewne robię błąd, bo jestem niecierpliwa i bardzo często zmieniam kremy. A co sądzicie o Yves Rocher i ich produktach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłabym od pilingu z kwasów, jeśli nie chcesz iść do kosmetyczki poszukam Ci preparatu mikrozłuszczającego. Na noc stosowałabym to LA ROCHE - POSAY NUTRITIC 2,5 % SUCHA SKÓRA to bardzo łagodny krem, nie bombarduje skóry nośnikami więc spokojnie może ją wyciszyć przez noc. Na dzień to La Roche-Posay:REDERMIC jest do skóry suchej i normalnej. Zawiera kwas hiauluronowy, więc spokojnie pomoże po solarium, to coś w rodzaju wypełniacza, zatrzymuje też wodę w naskórku. Zawiera też 5% wit. C, która jest stosowana w nośniku-tylko tak migruje przez naskórek, inaczej się rozpuści a chodzi o to , by weszła do skóry właściwej i pobudziła rozleniwiony kolagen i elastynę, po solarium na pewno siateczka włókien jest lekko naciągnięta :) A pod oczy to LA ROCHE ACTIV C jeśli nie są wrażliwe, natomiast jeśli łatwo coś Cię podrażnia to może być to La Roche-Posay Hydraphase pod Oczy, zawiera hiauluronianu sodu, który nawilża, pisałam wcześniej o kwasie oraz kofeinę, która drenuje więc na worki pod oczami i opuchnięcia powinien być ok, ja go trzymam w lodówce i jest bombowy. Dodatkowo ma bardzo mało konserwantów więc to też skórę wycisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlldldllld lubię, miałam kilka, szczególnie na żel na opuchnięte nogi był fajny, lubię też serię z mimozą :) ale jakoś specjalnych efektów nie widziałam, moze za mało znam tę firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbanowanaaaaaaaa
Agyness a co jest takiego dobrego w Ziaji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choćby algi, Laminaria digitata i Enteromorpha compressa, Porphyra umbilicalis jako hydrolizat, za tę cenę to bomba. Jest też piling gomaż( spalszczam nazwy), fajnie złuszcza, delikatny, ja nakłada na szyję, dekolt, piersi i twarz. Ścieram. Potem krem w formie maski. Bardzo mi odpowiadają te kremy :) Zaskoczyłam sie pozytywnie, wcześniej nie miałam dobrego zdania o tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna stara panna........
mam 36 lat, palę, nie odzywiam sie dobrze, uzywam roznych kremow z niskiej (ziaja, bielenda) i sredniej (l'oreal, avene), polki i jak na razie nie widze zadnych zmarszczek, bywalo ze uzywalam cliniqua, lancoma ale nie widzialam wiekszych efektow, wiec z tych firm kupuje tylko podkłady, raz w miesiacu robie sobie peeling kwasem migdałowym, nigdy nie opalalam twarzy, jak cos to samoopalcze lub kremy tonujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna stara panna........
Ja moge odpowiedziec dlaczego mi ziaja odpowiada. Nigdy mnie po niej twarz nie piekla, kremy są czesto tluste ale dobrze sie whlaniają i robią miekką cerę, co nie kazdy tlusty krem potrafi, do tego rano mam normalną twarz, wygladzoną, napietą, a nie jak czeto po innych złojoną, Polecam szczegolnie nową serie sopot spa, serie herbikaplant (ten niebieski i rozowy są super) i serie calma. Polecam tez maseczki z nowej serii ziaja pro, mam 2 i są narawde fajne. Wiem ze te kremy nie mają glebszego dzialania, dlatego stosuje je okresowo, a zresztą nawet nie wiadomo czy te drozsze kremy w ogole cos dzialają, wystarczy spojrzec na niektore bogate panie i widac ze niekoniecznie, bo taki mają cery :P Wkrotce wybieram sie pierwszy raz na mikrodermabrazje, mam nadzieje ze bedzie widac efekt, gdyz po zwyklym czysczeniu moja cera nie wyglada najlepiej. Z drozszych kremow polecam redermic, diacneal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droższe kremy w swojej cenie, oprócz ceny za samo mazidło :P zawierają cenę za wyszukane opakowanie, reklamę, modelkę, sztab ludzi pracujących na to. Nie dziwi, że potem są tak wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam
Znakomite rezultaty dają kosmetyki ARTISTRY. Tutaj jest krótkie info o nich. Nawet ja ich używam. ;) Tylko, że to po angielsku wszystko. http://video.interia.pl/obejrzyj,film,86942,sortuj,s,st,artistry|wszystkie|nazwie;tagach;autorach|popularnosc,pozycja,5,dr_Patricia_Ogilvie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam
Trzeba usunąć spacje oczywista, aby link chodził. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agyness TAK MI PRZYSZŁO TERAZ DO GŁOWY. dZISIAJ ZAMÓWIŁAM SOBIE TE KREMIKI Z ROCHER LA- POSAY I PYTANIE - REZYGNUJĄC Z SOLARIM UŻYWAM CHUSTECZEK SAMOOPALAJĄCYCH W ZASADZIE ZAWSZE MAM AKĄŚ WARSTEWKE SAMOOPALACZA NA SOBIE I PYTANIE - CZY TE SAMOOPALACZE NIE BLOKUJĄ W JAKIŚ SPOSÓB DZIAŁANIA KREMÓW PRZECIWZMARSZCZKOWYCH CZY JAKIŚ SUBSTANCJI W NICH ZAWARTYCH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skład: /nowa formuła/ aqua, cyclopentasiloxane, glycerin, paraffinum liquidum, myrisyl myristate, shorea robusta, strearic acid, palmitic acid, peg-100 strearate, cera alba, glyceryl strearate, drometrizole trisiloxane, etylhexylmethoxycinnamate, peg-20 strearate, polyacrylamide, stearyl alcohol, boron nitride, cetyl alcohol, c13-14 isiparaffin, glycine soja, ascorbyl glucoside, tocopheryl acetate, pisum sativum, acrylates copolymer, triethanolamine, laureth-7, sodium citrate, retinyl palmitate, disodium edta, polycaprolactone, methylparaben, diazolidynyl urea, butylparaben, chlorphenensin, parfum Specjalistki co sądzicie o tym składzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a uzywałyscie nivea q10 przeciwzmarszczkowe?sa niezłe .mnie np linie usmiechu ładnie znikneły ,ale fakyt nie były duze .Pozatym tak jak tu ktos napisał -geny,geny i geny bez dwoch zdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbanowanaaaaaaaa
Ja mam zmarszczki mimiczne na czole Doraznie, cieniutko smaruje vichy neovadiol ciekawe czy pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zmarszczki na czole kupie serum z 18% wit c - wydaje mi się że te stałe zmarszczki należy potraktować kwasem. co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vichi miokin - zauważyłaś by zmarszczki się wymazały jak tak to które. Ogólnie Ja postawiłam na la roche posay i to serum z 18% kw.askorbinowym. Zastanawiam się co z szyją i dekoldem te tubki takie małe szkoda troszke musz coś wymyśleć - chybA NA SZYJE I DEKOLD KUPIE COŚ TANIEGO MOŻE TEN KREM Z NUSTELLI - CHWALONY JEST I KOSZTUJE KILKANAŚCIE ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirre.
Jak myslicie, czy kwas hialuronowy zamkniety w kapsulce i polykany dociera do skory i zatrzymuje w niej wode? Zastanawiam sie nad kupnem hialu-femin, ale kosztuje on 50zl i boje sie, ze to jeden wielki pic na wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIAU FEMIN, - NAPEWNO W COŚ TYM JEST, MUSZĘ WYPRÓBOWAĆ JAK TROSZKĘ STANĘ NA NOGI FINANSOWO PO MOICH OSTATNICH WOJAŻACH KOSMETYCZNYCH NARAZIE BIORE KAPIWIT HYDROKONTROL ALE SZAŁU NIE ROBI NIE WIDZĘ POPRAWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie odnosnie wieku. Zawsze slyszalam, ze by nie uzywac kremow przeciwzmarszczkowych jak sie nie ma jeszcze 30 lat. Ile w tym prawdy? Mam 26 i moja skora nie wyglada juz rewelacyjnie. OD razu mam postawic na przeciwzmarszczkowe czy narazie uzywac kremow lekko ujedrniajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbanowanaaaaaaaa
Homerkowa myśle, że w wieku ok 25 należałoby już zakupić krem przeciwzmarszczkowy i stosowac profilaktycznie ale narazie najdelikatnieszy jaki jest na rynku na zmarszczki mimiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×