Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
isska29

kremy przeciwzmarszczkowe które działają

Polecane posty

Gość gość
To prawda dziewczyny ze Vichy - Liftactiv działa i naprawde ja nie wyobrażam sobie teraz nie stosowac go na moje zmarszczki. Po miesiącu stosowania już widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dodam ze kremy Vichy sa rewelacyjne. I tak się sklada ze Neovadiol jest też dla nie numerem jeden jesli chodzi o świetny krem przeciwzmarszczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem ,jak można polecać markę LA ROCHE POSAY ? no a jakiś krem nawilżający po którym moja twarz będzie , nawilżona-odżywiona cały dzień? a nie dwie-trzy godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sprawdza sie krem algi morskie- z bielendy ;) no i tani jest, a skora gladsza i w lepszej kondycji ;) czasem nie ma sensu przeplacac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale który masz z bielendy? bo są różne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA tez zdecydowanie jestem za kremem Vichy Neovadiol. Dla mnie zdecydowanie najlepszy jesli same poszukujecie dla siebie kremu przeciwzmarszczkowego który faktycznie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam moje drogie, ze odpowiada mi ten krem, poniewaz ma delikatna konsystencję, nie klei się, bardzo ładnei sie rozprowadza na skórze. Do tego widzę ze po nocy moja skóra jest rewelacyjne wypoczęta. Myśle ze powinnyście go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeczytalam calosci wiec nie wiem czy byl polecany. Zakochalam sie w tej marce : clinique smart pod oczy, na dzien, maseczka i serum (to mam). Sa super ale krem pod oczy jest rewelacja ! Wart swojej ceny...pare dni temu kupilam vichy neovadiol...jestem tez bardzo zadowolona ale clinique jest u mnie number one !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też sie zgodzę co do faktu ze własnie krem Vichy Liftactive. Jestem bardzo zadowolona ze wybrałam wreszcie krem, który naprawde daje konkretne i zadowalające efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantasmagoria1
Wszystkie kremy przeciwzmarszczkowe działają, ale może nie tak jakbyśmy tego chciały, minimalnie spłacają zmarszczki i nawilżają skórę, może droższe kosmetyki robią to odrobinę lepiej, ale dużej różnicy nie ma, o najlepszych kosmetykach proszę poczytać http://www.swiatowemarki.pl/kremy-przeciwzmarszkowe-przeglad-najlepszych-kosmetykow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kremy za specjalnie z kwasem hialuronowym nie działają w moim przypadku. Polecicie doby zabieg medycyny estetycznej na suchą skórę? A no i od razu też mam pytanie o opinie dobrych gabinetów w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka316
Wypróbowałam całkiem sporo kremów przeciwzmarszczkowym i po żadnym nie zauważyłm tak dobrych rezultatów jak po tym: https://www.fenice.pl/index.php?view=product_entry&id=29 Cera jest miękka i jędrna, a twarz promiennieje, bo kobieta, która dobzre wygląda to kobieta szczęśliwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiet dojrzalszych szukających lepszych gatunkowo kosmetyków mogę Christian Laurent polecić. Luksusowa seria, zwłaszcza mam wypróbowany krem przeciwzmarszczkowy dla pań 55 plus i działa rewelacyjnie, zwłaszcza że też setek tysięcy złotych za niego nie trzeba zapłacić tak jak za konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem te kremy nie za wiele się od siebie różnią prawdę mówiąc. Moim zdaniem lepiej zastosować jakiś kwas hialuronowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, szukałam forum na którym będzie dyskusja o kosmetykach anti-age albo o starzeniu się skóry i znalazłam ten. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i chciałabym poznać opinię konsumentów kosmetyków przeciwstarzeniowych. Proszę jakbyście mogły wypełnijcie moją ankietę będę bardzo wdzięczna :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDD2kw0wCnnl4-MuU-eUGfJ6Indzs_JszK6zt7A2seuVUpKg/viewform?c=0&w=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraska780
Według mnie kluczową kwestią jest odpowiednia pielęgnacja twarzy tj. oczyszczanie, nawilżanie, złuszczanie martwego naskórka, krem przeciwzmarszczkowy same w sobie nic nie pomoże, trzeba wcielić w życie odpowiednie nawyki, dotyczy to także zdrowego jedzenia. Ja używam kremu różanego z eveline on nawilża i wygładza, jestem z niego zadowolona, aczkolwiek cudów nie wymagam. Sądzę, że dużo zależy od regularnych peelingów, ale też od naszego trybu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Przyjaciółka poleciła mi kupić Awaderm Face, który sama stosuje. Zawsze wolałam pielęgnować twarz środkami tradycyjnymi niż zwykłym kremem, ale ostatnio to przestało wystarczać. Naturalne składniki tworzące skład tego produktu mają łagodne działanie na mą skórę, które z każdym dniem staje się coraz bardziej widoczne. Drobne zmarszczki mimiczne zniknęły, moja skóra się podniosła i zaczęła wyglądać na czystą i zadbaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOBITY PO CO NA SILE ODMLADZACIE sie WSPIERAJAC CHORE KONCERNY FARMACEUTYCZNE? LEPIEJ te pieniądze przeznaczone na super podróż :) zobaczcie faceci mają wyrabke na kremy akceptują siebie takimi jakimi są. Nie bądźcie zakompleksione bierzcie przykład z facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anti Aging Floslek, cudo normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitulec3
Spokojnie można znaleźć w drogerii dobrej jakości krem przeciwzmarszczkowy, kupiłam ostatnio w Rossmannie krem rose revita z eveline 30+ on nawilża i wygładza, zdecydowałam się na niego bo był w promocji, ale muszą przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Ten produkt bardzo przydał mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak uważam, ja nie jestem zwolenniczką zabiegów. Nie zatrzymamy procesów starzenia, trzeba się starzeć z klasą :D A ja ostatnio wypróbowałam super krem przeciwzmarszczkowy serum2H na bazie colostrum i widzę efekty, skóra jest bardziej napięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza1
a co to za kremy? W sensie jaka firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wiele lepszym pomysłem jest skorzystanie z kuracji przeciwzmarszczkowej z zastosowaniem toksyny botulinowej . Podjęłam się takiego zabiegu w gabinecie http://www.lekarze-kolber.pl . Żaden krem nie podarował mi takiego efektu! Teraz prezentuje się młodziej i piekniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryJane6
seria Orient Time od Avy działa bardzo dobrze, w serii jest krem na dzień, na noc i serum. Łączy w składzie azjatyckie rośliny, jak np. wąkrota i inne składniki opóźniające procesy starzenia się skóry. Skóra jest potem gładka i miękka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalę sobie kremy https://sklep.barwa.com.pl/35-pause polecam spróbować. Sama dość długo szukałam odpowiedniego kosmetyku powstrzymującego powstawanie zmarszczek aż w końcu udało mi się. Kupiłam krem https://sklep.barwa.com.pl/pause/230-krem-do-twarzy-na-dzien-30-pause.html i jestem mega zadowolona! Skórę mam taką wygładzoną, zregenerowaną i zmarszczki wygładzone. Naprawdę warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×