Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
isska29

kremy przeciwzmarszczkowe które działają

Polecane posty

Iza ile masz lat. może razem zaczniemy kuracje przeciw zmarszczkową , jaki jest twój problem? a raczej w któym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Isska z kremów ,o które pytasz wybrałabym roc , co do mustelli ,był juz taki tamat na kafe http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3190736 Ja ma 36 lat i cerę mieszaną suchą .Mam zmarszczki po d oczami ,lecz te są jeszcze tak uciążliwe jak te nad ustami i bruzdy nosowo wargowe... mam ochotę na diacneal i chyba sie na niego skuszę... Niestety na nic droższego nie mam funduszu i o roc ,moge tylko pomarzyć... Byłaś na stronie b.kwiatkowskiej ,którą tu wcześniej wkleiłam ??? Wybieram sie niedługo do dermatologa i chce go spytac o retinol .Zobacze co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu uważasz że Roc jest lepszy niż Ywiostin Awene pierwsz zawiera retnol a drugi retinoaldechyd który lepiej podobno działa - może coś pomyliłam? Moim utrapieniem są zmarszczki koło oczu jak się usmiechne to jest ich z 7 i ciągną się od oczka po linie włosów. Jestem początkująca o filtrach wit c, i wit a dowiedziałam sie tydzień temu . To jak jest z tym Roc? bo już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diacenal jest dobry tylko szkoda że nie ma takiego sężenia retinaldechydu w Ywiostin,, a ja mam raczej suchą skóre i jak bym użyła diacenalu to pewnie byłoby gorzej narazie zobacze chyba Ywiostin no i jak będą działać na mnie . zastanawiam się też nad kremem odżywczym z www.zrób sobie krem - taki bez konserwantów może być dobry - niby tanio wychodzi jakieś 20zł tylko że z miarkami i łyzeczkami to z 47zł a to sporo no ale jak zaczyna sie z retinami to raczej trzeba zaopatrzyć sie w coś tłuściejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam dziewczyny
Mam pytanie,czy ktoś może mi doradzić kremy dla cery dojrzalej,ktore naprawdę daja jakies efekty.Chociaż watpie czy w moim wieku cos pomoze.Ale pytam moze jednak.Z gory dziekuje za ewentualna porade.Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmonijna relacja
spróbujcie kremów z serii guinot - są zarąbiste i naprawdę warte swej ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam dziewczyny
Ponawiam swoja prosbe napisalam wyzej.Bardzo mi zalezy moze jednak ktos sie zlituje i odpisze.Dzieki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tyż mam
Do cery dojrzałej dobry jest Neovadiol firmy Vichy. Mam cała serię, serum, krem pod oczy, krem na dzień i na noc. Nie jest tani, ale ja kupiłam hurtem na Allegro w postaci mniejszych słoiczków, tubek i saszetek. naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla cery dojrzałej spróbuj kremy z wit c LRP na dzień plus serum aurigii a na noc coś z retinoaldechydami - na początku możesz się złuszczyć wtedy dodatkowo coś tłustego ale musisz przetrzymac pogorszenie cery a potem będzie super efekt. Poczytaj Basi Kwiatkowskiej stronke a stwierdzisz że to jedyny ratunek z wymiernymi efektami. a wogóle ile masz lat i jakie zmarszczki że wątpisz w ich zwalczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam taką kuracje, i jestem pewna rezultatów - tyle już szperałam tu i tam i kremów też wypróbowałam mase i sadze że jak na moje zmarszczki to tylo wit c czyli kwas askorbinowy i retinoaldechyd w produkcie avene- jedyna taka postać wit a w kosmetykach a jednocześnie jedna z silniejszych jeżeli chodzi o działanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny ja w zasadzie to jestem wkurzona na te wszystkie firmy które na opakowaniach piszą że w kremie jest wit a, e, k, c kwas hialuronowy czy jakieś wyciągi z nasion , kwietów itp, podczas gdy spojrzy się na skład z tyłu opakowania a szczególnie na pudełku a tam brak nawet śladowej ilości tych cudownych składników - jak to możliwe że takie jawne oszustwo jeds bezkarne - dotychczas kupowałam sobie loreala i myślałam że zajefajnie dbam o buzie a tu guzik prawda bo skład kremiku słabiutki a no cena oczywiście wysoka, podobnie puder mineralny loreala 98% minerałow tak reklamują w rzeczywistości 98% sztuczności śladowa ilość minerałów. nie rozumiem za bardzo jak im to uchodz na sucho czy nie ma żadnych kontrolerów - traktują ludzi jak ciemną mase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam dziewczyny
Do isska29 Dzięki za informacje,widzę,że duzo wiesz na temat kosmetyków.Ja mimo dojrzałego wieku nie za wiele a mam niestety 56 więc jestem bardzo dojrzała hihihi.Fakt nie mam aż tak dużo zmarch ale mam.Kupuję rózne kremy i żaden nie dał w miarę widocznych efektów.Oczywiście cudów nie oczekuję ale wmawiam sobie,że skoro te moje zmarszczki nie są (mimo wieku) tak drastyczne to może jakiś choć trochę zadziała.Ostatnio jestem na etapie myslenia o botoxie i takich tam innych ostrzekiwaniach ale wolałabym jednak jeszcze popróbować mniej drastycznie.Przyznam Ci się,że jak na swój wiek aż wstyd ja nie za bardzo mam pojęcie o tych wszystkich kosmetykach.Dlatego tutaj proszę o pomoc.Jeśli możesz to napisz bardziej konkretnie te nazwy kremów potraktuj mnie jak laika bez obaw .Jestem nietypową 56-tką ;) mimo wieku duchem czuję się młodo :D. Jeszcze raz wielkie dzięki isska29 :) Aaaaaa jeszcze coś o co chodzi z Ta Kwiatkowską pisze coś na forum czy gdzie mam szukać ? widzisz jaka ciemnota ze mnie 😭 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam tego osławionego kremu Ystheal w poprzednim sezonie zimowym. Na dzień używam filtru 50. Ystheala używałam zgodnie z zaleceniami jak na wizażu, czyli jeden dzien retinol drugi nawilżacz itd. Zużyłam 3 opakowania i nie widziałam efektów pięknej skóry. Za to nabawiłam się od pierwszego słońca (mimo ciągłego używania 50+ z LRP!!!) pięknych przebarwień na twarzy. W tym sezonie zimowym bedę wiec walczyć z przebarwieniami. A Ystheal odkładam na bok bo wydaje mi się ze wcale mi nic nie dał w wrecz pogorszył moj stan cery. Wiem, ze kazda skora reaguje inaczej, ale tak własnie było ze mną. TEż szukam cały czas dobrego kremu nawilżającego i p.zmarszczkowego albo odżywczego, ale nic mi nie pasuje. Vichy to wogóle porażka i kilka razy sie na nich zawiodłam. Pasuje chyba tylko tym, ktorzy nie mają wogóle zmarszczek i problemów ze skórą. Zdecydowanie lepsze są La Roche Posay czy Avene, albo Bioderma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isska nie potrafie z Tobą dyskutować ,bo za mało wiem o kosmetykach...niestety... Jesli już coś kupiłaś ,lub zdecydowałaś sie na konkretny kremik , koniecznie napisz jaki ,bo jestem ogromnie ciekawa. Moze Ty polaciłabyś mi coś fajnego do mojej cery ??? Co do składników w kremach...mam takie samo zdanie jak Ty i dlatego też szukam na początek czegoś tańszego...:o do witam dziewczyny , stronka b.kwiatkowskiej była wcześniej podana ,ale nic nie szkodzi zapodać ją jeszcze raz http://www.biochemiaurody.fora.pl/retinoidy,4/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała trudno mi powiedzieć ponieważ nie mam możliwości zobaczyć stanu twojej skóry. Wg kosmetologów, dermatologów najwieksze działanie mają pochodne wit a i wit c w odpowiedniej formie. No i tak na dzień krem La Roche Posay redermik do cery suchej ale najpierw serum miejscowo Aurigii Flawo C- koniecznie na to wszystko filtr Awene 40. Na noc osławiona wit A . Awene Ystheal plus. Ystheal zapewne sprawi że skóra ci się pogorszy zmarszczki pod oczami będą większe, skóra będzie się łuszczyć - ale musisz to przetrwać bo to normalne. Jeżeli skóra nie zareaguje łuszczeniem warto zdobyć recepte i kupić Retin - a jest tańszy i ma najsilniejszy skutek przeciwzmarszczkowy, ale najpierw sprubuj Ystheal i zobacz jak reaguje na nigo twoja skóra. Konieczny będzie nawilżający krem również najlepiej z apteki coś z Awene, La Roche Posay Nutric, albo coś naprawde mocno nawilżającego może być nawet wazelina , bo łuszczenie będzie napewno jeśli będzie uciążliwe stosuj co drugą noc. Taką kuracje zaleciłabym tobie i każdej pani która ma problem ze zmarszczkami, są tam najwyższe stężenia dostępne w kosmetyce w Polsce. Często producenci pisząc że krem jest powyżej 45 lat dodają do kremu więcej silikonów co nie znaczy że dobrze one nam zrobią - dadzą tylko wrażenie polepszenia stanu skóry, dlatego taka opisówka do mnie nie przemawia. Jeżeli chcesz zatrzymać czas to kup sobie ten filtr 40 dobrze nawilża jest on jeszcze o tyle ważny że twoja buzia po wit c i Ysthealu będzie wrażliwsza na wszystkie czynniki zewętrzne więc jeśli nie chcesz jej zaszkodzić ... To jest tylko moja propozycja jest to optymalna walka jak na naszą wiedzę, rezultaty nie będą od razu widoczne, no ale cierpliwość to podstawa. Również nie wiem jak mówiłam jaką masz skóre, może ci coś nie podpasować ,różnie bywa nigdy nie ma 100% zadowolonych. Moja mama ma 53 lata i pasuje jej podobny zestawik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodać trzeba, że po retinolu nie można wystawiać skóry na promienie słoneczne. Mozna nabawic się przebarwien i wtedy znowu walka. Dlatego chyba najlepiej jest używać go na noc a na dzień własnie filtry. Jesli skóra złuszczy się bardzo w penym momencie to stosować krem co 2, 3 dni a wtedy na noc coś super nawilżającego. Trzeba zobaczyć jak skóra reaguje i nie przedobrzyć. Ystheal też, powoduje czasem lekkie pieczenie i jest to zupełnie normalne. Dodam jeszcze, ze efekty stosowania tego kremu widać (podobno! bo ja tego nie zauważyłam) po ok. 14 tyg od stosowania. Poszukaj jakiejs dobrej apteki internetowej, moze nawet w swoim miescie gdzie kupisz Ystheal taniej. Porównaj ceny w kilku aptekach bo są spore roznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie jakąś sprawdzoną apteke z neta i oczywiście najtaniszą która do zamówienia daje równiez próbki. A może ktoś zna tanią aptekę w Toruniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś zamawiałam z vena-vita.pl i byłam zadowolona. A teraz znalazłam aptekę u mnie w mieście i tylko tam sobie robię zamówienie przez net a po pracy odbieram. Próbek mi nigdy nie żałują, dają co chcę. W Vena-Vita też przysyłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belfelicee
Bardzo fajny topick! Czy może stosowałyście krem AA prestige liftingujący na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny topik:-) Szkoda ze umarl:-( Ja wlasnie musze sobie kupic kremik na noc i dzien,i nie wiem jakiiiiiii:-( Przetestowalam juz multum,i dalej efektow brak:-( Dodam ze mam 35 lat,i mega zmarszczki:-p Moze jednak ktos napisze swoje spostrzezenia,a moze jest jakis super krem na zmarchy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podtrzymuje
fajny topik PODTRZYMUJE ja od kilku lat stosowalam kremow lloreal revitalift jak tylko wyszla jakas nowosc-byla moja,le w styczniu skora zaczela mnie piec,luszczyc sie ,oczy byly spuchniete i wogole byla masakra .dopiero teraz moja cera sie poprawila,po zwyklych polskich kosmetykach z seri kozie mleko i oliwkowym i teraz musze przejsc na jakies odpowiednie kremy,poniewaz mam41lat i nie moge bazowac na kremach tlustych no i podejrzewam,ze sa za slabe dla mnie.jezeli nikt nie chce tu juz pisac to moze znajde jakas rade na stronie Barbary Kwitkowskiej ,do ktorej podano link. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro podtrzymujesz temat to już piszę :) Ostatnio słyszałam o nowych kosmetykach sprowadzanych z Nowej Zelandii. Proponują kremy z płatkami złota, które podobno opóźniają efekty starzenia się :) Na tej stronce masz ich cały asortyment: http://www.aanatural.pl/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka ciekawych składników
aktywnych działających na zmarchy: snail secretion filtrate, olejek rosa mosqueta, wyciag z papai, retinoidy i tego trzeba szukać w kremach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna102
hej dziewczyny :) kto wie gdzie kupić kem z norek ? podobno super - chce spróbować a tam gdzie kupowała kumpela już nie ma ;( ... chętnie kupię sobie pod oczy też na zime super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssikk
Piękna102 z tego co wiem to w rossmanie dostaniesz ten krem a nazywa się Ava Mustela. Sama zastanawiam się czy go nie kupić, ale nie jesten pewna, potrzebuję czegoś skutecznego na zmarszczki mimiczne, co pomoże na pewno, bo nie chcę mi się testować miesiącami, chce efektów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodja
ja nie nakladam niczego na swoja twarz dopoki nie poradze sie swojej kosmetyczki z Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vodja
ja nie nakladam niczego na swoja twarz dopoki nie poradze sie swojej kosmetyczki z Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×