Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

15.10.08 - start

Czy platki owsiane codziennie rano pomoga schudnac??

Polecane posty

Gość .......no zależy...
ale jak je zamierzasz przyrzadzic bo to tez wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vv vhdsvff
A bedziesz do tego robila jakies cwiczenia? Najlepiej bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos wie...
A ile masz lat waga i wzrost? Bo moze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos wie...
B o55 kilo to malo-chyba ze jestes niziutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos wie...
Moja siostra ma tyle samo wzrostu i wazy 60 kilo i bardzo dobrze wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos wie...
Tez nie wiem Wiem tylko ze np fotosika mozna uzyc do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sie wtracam w twoj topik:P Mam nadzieje ze nie masz mi tego za zle:P Lepiej platkow nie rozmaczac-wtedy szybciej sie trawia i nie zaspokajaja glodu na tak dlugo. Jesc znacznie leepiej na sucho- mozesz wkroic do nich swieze jabuszko, lub troche rodzynek i suszonych owocow. Do platkow osianych daj jeszcze troche otrebow pszennych (maja duzo blonnika) I dodaj jeszcze jakiś posiłek bo masz zamiar troche za malo zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zalewam zimnym mlekiem i są bardzo dobre. W końcu nie chodzi o to, aby sie męczyć, bo jedzenie na diecie też może być smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleko ogolnie jest niezdrowe. Ja odradzam wszystkim picie mleka czy na diecie czy nie. Ale jak wkroisz do tych platkow owsianych owoce swieze badz suszone ,uwierz ze sa calkiem smaczne-jak beda za suche lepiej je zmieszaj z jogrtem naturalnym, a nie woda i mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anorektyczki
Sa dobra jogurty naturalne danona moga byc tez naturalne ze zbozami -sa smaczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem od czasu do czasu zalane zimnym mlekiem, takie musli domowej roboy. dobre, smaczne i dobrze czysci kiszki. nie wiem czy od tego schudniesz ale gwarantuje zero problemow z zaparciami. ja robie tak: do miski wrzucam nastepujace produkty: torbe platkow owsianych gorskich 5-6 lyzek siemnie lnianego mala torebka pestek slonecznika garsc orzechow laskowych morele i sliwki posiekane garsc rodzynek albo i dwie suszone jablka mieszam wszytko, przesypuje do pojemnika i mam na minimum 4-5 miesiecy. jem jakos ze 4 czubate myzki, wiecej nie wcisne ale zalewam zimnym mlekiem albo mlekiem sojowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejjjjjjjjjj
oczywiście, ale tylko jak spozyjesz dziennie paczkę czokaladowych... mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrgtrg
ja jem płatki owsiane od ponad dwóch miesięcy codziennie na śniadanie, zalewam je wrzątkiem i dosypuję szczyptę soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owsianka jest bardzo zdrowa i rzeczywiście pomaga w chudnięciu ;) Osobiście nie wyobrażam sobie mojego dnia bez owsianki :p jest bardzo bogata w witaminy ;) więcej przydatnych informacji na temat owsianki jest na tej stornie http://www.kreatywna.pl/styl-zycia/smaki/oswoic-owsianke/ która pomaga oswoić się z owsianką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×