Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olejek migdalowy

czy facet wiazacy sie z kobieta z dzieckiem ma prawo

Polecane posty

Gość olejek migdalowy

do wychodzenia z kumplami w takiej samej czestotliwosci jak zanim sie z niaz zwiazal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo mowisz
Sprawdz w Kodeksie Cywilnym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek migdalowy
bardzo smieszne:Ouzylam niewlasciwego sformulowania,ryczec mi sie chce,bo prez moj egoizm mielismy straszna klotnie i boje sie,ze on mnie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek migdalowy
jest mi tak smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekati
a co do rzeczy ma fakt, że masz dziecko? przez to ma się tobą mniej przejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I can feel you
ale że co? o co Ci chodzi z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet wiążący się z kobietą z dzieckiem ma takie samo prawo do wychodzenia z kumplami jak facet, wiążący się z kobietą bez dziecka nie rozumiem, jakie to ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I can feel you
komiczne: a weź Ty się strzel w łeb, ale tak porządnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama proponuję mojemu facetowi żeby się wybrał gdzieś z kumplami na piwo. Nie chcę żeby zaniedbywał swoje znajomości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek migdalowy
lady f,posprzeczalismy sie o to wlasnie,ona zawsze spedza ze mna kazdy weekend,w tygodni widzimy sie pare razy,przykro mi troche,bo caly przyszly weekend zaplanowal beze mnie.wiem,nie mam racji..jestem do dupy:-( nigdy mu nie wmawialam,ze ma nie wychodzic,teraz tylko jakos mnie to dziwnie zabolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek migdalowy
tak komiczne,mam dzieciaka nie z nim splodzonego,on wiedzial o tym,wyobraz sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak komiczne,mam dzieciaka nie z nim splodzonego,on wiedzial o tym,wyobraz sobie" pytałem Lady F, bo to, że Ty kazesz mu dźwigać ten ciężar, juz sie domyslilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek migdalowy
tu nie chodzi o dziecko,bo J mu wcale nie przeszkadza,czasami mam wrazenie,ze berdziej mu zalezy na niej niz na mnie,co oczywiscie mi sie podoba i nie narzekam.wiem,ze tu nie dziecko jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek migdalowy
ja mu nic nie kaze,nie wszyscy faceci sa tak ograniczeni,dzieci niczemu nie sa winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ze nie dziecko jest problemem... probleme jest zawsze jego mamusia, kóra wkręca faceta w dziwne fazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek migdalowy
jakie znowu dziwne fazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejek mogdalowy niewdawaj sie w konwersacje z komiczne bo niepotrzebnie tylko nerwa załapiesz.... a jesli chodzi o twojego faceta to musicie chyba sobie ustalic to jak to bedzie wygladac,jego zycie towarzyskie z kumplami. bo wiadomo ze tego nie da sie uniknac,a on i tak bedzie wychodzil, problem tkwi w tym zebys Ty tez wychodzila, wiec jesli on wychodzi to ty dziecko moze rodzica podeslij i tez sie zabaw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma prawa... powinien cierpiec za to, ze ktos jego kobiecie strzelił bachora zgadzam się z komicznym w 100procentach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne jest zjadany przez niezaspokojony insynkt ojcowski. dajcie mu spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem ci komiczne w najgłebszej tajemnicy, że jestem przez męża nazywana Hitlerem nie przez jakieś tam głupie żółte żelazka- ale właśnie za to , że każę mu dźwigać ten ciężar jakim jest uciążliwy balast w postaci mojego syna niech chuj jeden wie- w życiu nie ma lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×