Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

mysle ze jutro bede miala skos z tego powodu ze mnie piersi zaczeły bolec, jezeli nie bede miala to ja juz nie wiem... wtedy zostaje mi test i wizyta u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love chyba za bardzo się nakręcasz. uwierz my tu wszystkie czekamy i wszystkie mamy wspólny cel. Musisz trochę wyluzować bo to do niczego dobrego nie prowadzi:( blokada i koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja juz sie poddalam po tym okresie, dopiero od 3 dni sie zastanawiam dlaczego mnie dalej bola jajniki, dlaczego nie mam skoku temperatury... zastanawiam sie tylko dlatego ze jeszcze tak nie mialam... i mysle ze albo rzeczywiscie to ciaza, albo mam cos na janikach albo poprostu zdazyl mi sie cykl bezowulacyjny ktory czasem sie zdaza Ok kochane ja mykam spac bo zmeczona jestem :) Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz jeszcze nie wrocil z pracy juz nie mam sily na niego czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam ze po slubie poprostu przestaniemy sie zabezpieczac i za pierwszym razem sie uda. ZA pierwszym sie nie udalo, teraz jest drugi i wiem ze sie nie udało;( powiedzialam mojemu mężowi że w grudniu nic mnie nie obchodzi i przyjeżdża do domu na tydzień w "te" dni i nie chce sluchac ze nie moze ze praca , ja go zatrudniam na etat do siebie:D hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój dopiero wyszedł na nockę:( Karola można zajść w ciąże w jeden dzień, w jajeczkowanie. Plemniki jednak utrzymują się w ciele kobiety w płodnym śluzie( płodny śluz= przeźroczysty lub mętny ale zawsze rozciągliwy, podobny do jajka kurzego, a także uczucie wilgotności i mokrości w majtkach, że tak się wyrażę:))Płodny śluz pojawia się przed jajeczkowaniem( u mnie na przykład około 5 dni przed)i utrzymuje się do jajkowania. Od czasu pojawienia się śluzu można zacząć starania bo plemniki mają szansę dożyć tego właściwego dnia. Musisz obserwować kiedy pojawia Ci się śluz i wtedy przytulanko Tylko żebyście nie skończyli starań za wcześnie:) My próbowaliśmy co drugi dzień od pojawienia się płodnego śluzu aż do paru dni po jajkowaniu Nie bylo łatwo:) ale za trzecim razem się udało Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, czasem ponoc przemeczenie ma wpyw na zywotnosc plemnikow, polecam urlopik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już tej jego pracy dosyć:( wiecznie go nie ma, a ja jestem sama:( dobrze że pracuje bo inaczej bym zwariowała:( co to za życie on tam ja tu???: wiem że potrzebujemy pieniędzy ale nie takim kosztem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, pieniądze to nie wszystko ja też tak mówie, to oddala ludzi hmmm wiesz Twoje życie ale ja bym tak raczej nie umiała, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczymy powiem jeszcze ze mialam 20lat jak zaszlam w ciaze moj maly ma juz 3,5 roku a ja juz 24 i dalalm sobie rade jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Kasiu że tak mówisz bo trochę sie obawiam ciąży:) Karola mam pytanie czy konto na 28dni.pl jest płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak Z Twojego wykresu i opisów odczuć wynika że płodne rozpoczęły Ci się już jakieś 6 dni temu Tylko teraz nie wiem czy owulka to była 2/3 listopada czy dopiero jutro będzie Ponieważ dzisiaj spadła Ci temperatura a ona często spada przed jajkowaniem W takim razie zajrzę jeszcze jutro i zobaczymy jak to się potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak Z Twojego wykresu i opisów odczuć wynika że płodne rozpoczęły Ci się już jakieś 6 dni temu Tylko teraz nie wiem czy owulka to była 2/3 listopada czy dopiero jutro będzie Ponieważ dzisiaj spadła Ci temperatura a ona często spada przed jajkowaniem W takim razie zajrzę jeszcze jutro i zobaczymy jak to się potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to jest ze sluzem?? bo on u mnie tylko przez 2 dni był tak przejrzysty a teraz jest taki biały poprostu ale mocno rozciągliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jezeli moja owulacja wypadla by 2/3 listopada to byłaby duza szansa na dzidzie;) obyś była dobrą wróżką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie kiedy był przejrzysty ? bo to były najprawdopodobniej najbardziej płodne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×