Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eryk Zadziora

Co należy zrobić, żeby zadowolić kobietę?

Polecane posty

jestem kobietą ( ponoc :P ) wiec musze sie i tutaj wypowiedziec ;) mnie zadowoli facet jesli mi powie ze niechce dzieci :P no i nie bedzie zdradzał :D czy to tak wiele????????? :P hahaha _Kwiatek to bylo pikne "nie oczekiwac, nie wymagac, nie domagac sie, tylko robic tak by druga strona byla zadowolona. a efekty sie pojawia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trojer Hajni
Co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trojer Hajni
Zgadza się, ale to nie jestem przecież ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trojer Hajni
Jeśli już, to raczej Psedłonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy.femina - oczywiscie zartowalem z tym nie oczekiwac, nie wymagac itd. przeciez to farmazony. wystarczy jak sie kobiete porzadnie ze...nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam wszystko i chyba nikt nie napisal, ze zadowolona kobieta to taka, ktora wie, ze jest kochana, przy czym mamy tendencje do popadania w watpliwosci jezeli od czasu do czasu jakos tak bardziej niezwyczajnie nam sie tego nie okaze, ewentualnie zapewni, ze nic sie w tej materii nie zmienilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
byc jej ledwo osiągalnym idealem i trzymac krotko... to jak z dyscyplina w klasie... po latach nauki dobrze sie wspomina tylko tych co nie pozwolili sobie wejsc na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zadowolona kobieta to taka, ktora wie, ze jest kochana, przy czym mamy tendencje do popadania w watpliwosci jezeli od czasu do czasu jakos tak bardziej niezwyczajnie nam sie tego nie okaze, ewentualnie zapewni, ze nic sie w tej materii nie zmienilo " to jest zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
kobiete trzeba trzymac krotko bo odrazu jej wali... tak jest.. i co ty jako kobieta moze o tym wiedizec? bylas kiedys facetem i wyrywlas laski ? przypuszczam ze nie (choc teraz to nic nie wiadmo na 100% :-D )wiec co komentujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejzpierwszego : po pierwsze, to jest forum publiczne i każdy może sobie pokomentować :P A po drugie, to faceta trzeba trzymać krótko :D:D:D A jak już się z tej krotkiej smyczy zerwie, to świętować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, Twojej kobiecie odwalilo, wiec od razu cala populacja ma sie wzorowac na Twoich wnioskach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
moim raczej nie odwalalo za bardzo... ale jak patrze na te komentarze tutaj.. np paoli to widze ze faktycznie niektorych nie trzymali dosc krotko... tak sie do faceta zwracac i ogolnie o facetach mowic.... ktos ci jakies swinstwo zrobil i potem umiescil filmik w necie albo jakies inne swinstwo ześ taka pełna jadu ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z Windsorow
Olejzpierwszego W swojej nerwowosci jestes az zabawny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
dziekuje luśka... staram sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek, Poniewaz cenie sobie dobre obyczaje to pozwol, ze sie poprawie: Thanks, man! Yo! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×