Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

justah ja biore teraz zotral,ale na samym poczatku leczenia bralam zotral i neurol,neurol bralam jakies 5tygodni.tzn,nie mialam badania na tarczyce,ani ekg,tylko zwykle badanie krwi,a moja nerwica (ktora stwierdzil psychiatra)zaczela sie od ugryzienia szerszenia.znowu lekarz leczacy borelioze stwierdzi ze to sa objawy boreliozy wiec sama nie wiem juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jak napialas o tym szerszeniu to teraz sobie przypomnialam ze ktos o tym pisal:) a moze masz po prostu nerwocę pourazową? taki szerszen to niezle musi boleć! a wiadomo ze po wypadku albo jakims urazie nerwica moze sie pojawic i nie musi to byc nie wiadomo jak duzy wypadek. Jakiekolwiek wydarzenie w zyciu czlowieka moze spowodowac nerwicę, takze wszystkich moze to dosięgnąć niestety. U mnie wiatrzysko okropne na dworze brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justah mozliwe ze tak jest,a bol jest straszny,tylko ciekawe jak to dlugo bedzie sie mnie trzymalo :(,i co bedzie po zakonczeniu leczenia,u mnie tez strasznie na dworze,snieg sie topi :(,a zkad jestes justah?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
skad ejstescie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanesso szkoda ze z rudy :( daleko ode mnie, ja z lubuskiego, chcialabym z kims pogadac kiedys tak w 4 oczy:) z osobą z nerwicą, a co!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
no to Wanessko mamy blisko do siebie ja Chorzow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poznałam kolezanke z nerwica z mojego miasta , mieszka na osiedlu obok , ale musze wam powiedziec że ona jak sie okazało nie ma nerwicy tylko powazne zaburzenia psychiczne , (ma męza 2 dzieci mlodsza ode mnie o rok ,ale ja sie jej boje!!!!) ehhhh,szkoda gadac ... ale mam fajnego kolege tez mieszka blisko mnie ,ma nerwice ,depresje jest fajny i bardzo czesto rozmawiamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-81 to sie masz fajnie,ja tu nikogo nie znam,po blisku,wiem ze madziarka27 mieszka niedaleko,ale nie ma jej juz od 28 pazdziernika,nie wiem co sie z nia dzieje,chyba ze ktoras z was wie???ale niedawno rozmawialam z moja tesciowa ktora powiedziala mi ze kiedys tez miala nerwice i dlugo sie na nia leczyla,i minelo przeszlo 20 lat,i zero nawrotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-81 a ty skad jestes? Dziewczyny ale my mamy marzenia:D ze chcemy poznac kolezanke z nerwica lub depresja hhihii ehhh inni to by chcieli pójść na impreze albo sie zabawic ze znajomymi:) a co! a ja chcę kogos z nerwicą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
ale teraz mam stracha bo podobno moje wyniki TSH sa jednak zle chociaz mieszcza sie w gornej granicy normy no i wg internisty ejst ok:( Jesu to lekarz tez do grobu wprowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
a ja chce byc zdrowa dziewczyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanessa ja mam nawroty co jakis czas ktore trwaja po pare lat :):) a dzisiaj starsznie mi sie w głowie kręci co robic???? czy to moze byc objaw????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazanek to na pewno ze stresu te krecenia 🌼 mandziu nie wiem czy pisalam to wczoraj bo mialam napisac ale chyba zapomnialam ze jak po hydroxyzinum nie mozesz zasnac to bierz ja 2-3godziny przed snem:)a nie od razu przed zasnieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez mysle ....ze to nerwica ale czasem nawet ten co wie juz niby wszystko o tym paskudztwie ma watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
dziewczyny zrobcie sobie dodatkowe badania na hormony tarczycy bo TSH moze byc niby w normie ale tarczyca jednak moze dokuczac, tak rpzynajmniej wyczytalam z opinii roznych osob na forach. A te badania sa takie drogie 170 zeta z usg plus 75 za wizyte u endo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani!!wstyd się przyznać ale przez te kilka dni nawet nie miałam czasu zajrzec tutaj a to dlatego że po prostu dobrze się czułam i wpadłam w wir zajęć. Aż do dzisiaj. Od rana bolą, wręcz pieką mnie oczy, ukłuć w głowie miałam chyba tysiac a ponadto w autobusie miałam dwa razy coś bardzo dziwnego. to nie moje wyłaczenia świadomosci jak zwykle . Dziś moja świadomosć była włączona ale na początku byłam pewna że to deja vu. A potem chyba doszłam do wniosku że to odrealnienie cholerne.;// to było tak dziwne że chocbym chciała nie znajduję określeń na to. Strasznie dziwne uczucie trwające ok. 10 sekund. jakby wszystko było strasznie dziwne dookoła i jednoczesnie jakby to juz było. Passa dobrego samopoczucia się skonczyła:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka III roku
a ja sie oderwałam na dłuzszy czas od swiata...miałam dzis robic prezentacje i refert...ale kobieta znowu nie przyszła ...zmęczona niedospana...krew z nosa, choroba nas złapała, od wypadu do gdanska współlokatorka nas zaraża...boje sie tej prezentacji 40 minut gadania to dość dużo :/ boje się że zasłabnę...ale jedno co fajne to pojawił się stres, ale taki mobilizujący, co prawda pewnie za parę dni odczuję go w dusznościach i bólach ale był taki kop...muszę zrobić i siedziałam i robiłam, jak nie zrobię to zawale końcową ocenę itd.. myślę że jak znajdę chwile to pójdę do lekarza, zobaczę co tym razem mi przypisze...pęka mi głowa...muszę się zrelaksować poza tym jestem z kujawsko- pomorskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ja sie dzisiaj zle czuje,lapie mnie przeziebienie,meczy mnie kaszel,ale dzieki lekom na ta nerwice narazie objawow niemam,tylko ta cholerna pogoda daje popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , mnie od wczorajszego stresu głowa mnie od 5 rano tak bolała ,ze nie nadawałam sie do życia :( teraz jest w miare okey.Wiec zabieram sie do pisania pracy z anglika ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorzucam sie do listy ze swoim ciagle kiepskim samopoczuciem. Dręczą mnie dodatkowo duszności. Zwykle do popołudnia ich nie mam, dzisiaj od rana;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×