Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 bombonierka z kokosem
Sk艂ad: Melissae folium 60% Lupuli strobilus 25% Lavandulae flos 15% nie potrafisz sobie w procentach por贸wna膰 ?? s膮 rewelacyjne ze wzgledu na polaczenie szyszek chmielu i melisy .. a aurrora ma inny organizm niz twoj i na nic zda sie jej opinia w sprawie tego czy s膮 艣wietne , dla niej beda super a na ciebie moga wcale nie dzia艂ac lub odwrotnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do bombonierka z kokosem
a Ty sie znasz?? Bo ch臋tnie poczytam o r贸偶nych zio艂ach na te dolegliwo艣ci :) na przyk艂ad bez koz艂ka bo mi nie s艂u偶y ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi臋kuj臋 dziewczyny za ciep艂e s艂owa.:) Aurora ja te偶 mam kredyt. Niestety. Nie jest mo偶e o tyle tragicznie, 偶e zawsze staram si臋 co艣 tam zostawi膰 na koncie na wszelki wypadek. Zwykle si臋 zamartwiam przysz艂o艣ci膮, st膮d zapobiegliwo艣膰. W razie czego wiem, ze moge liczy膰 na rodzic贸w. Do kwietnia nieca艂e 2 miesi膮ce, wi臋c mo偶e lepiej popracuj臋 solidnie nad swoj膮 g艂ow膮 i p贸jd臋 \"zdrowsza\" do pracy, 偶eby mi potem nikt nie wytyka艂 \"problem贸w psychicznych\". Jak膮艣 godzin臋 temu poczu艂am 偶e co艣 mnie rozsadza od 艣rodka. W艂膮czy艂am muzyk臋 (nie za g艂o艣no,zeby nikt na policj臋 nie dzwoni艂) i skaka艂am jak g艂upia w jej takt. Chyba w ten spos贸b jako艣 wyrzuci艂am z siebie negatywne emocje, bo czuj臋 si臋 jakby l偶ej. Nie mog臋 powiedzie膰, 偶e mam dobre samopoczucie, ale na pewno lepsze ni偶 przed tym skakaniem. Czytam \"Zwierciad艂o\" z lutego i natrafi艂am na artyku艂, w kt贸rym napisane jest, ze zwalnianego pracownika powinno otoczy膰 si臋 wszechstronn膮 opiek膮. Gdy to zobaczy艂am ogarn膮艂 mnie pusty 艣miech. Chyba sobie zaprz臋 jakiej艣 mikstury...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
yhy tak tak neonerw mo偶e i otaczaj膮 pracownika trosk膮 po zwolnieniu ale nie w naszym kraju niestety. Nie przejmuj si臋 prac膮 znajdziesz lepsz膮:) ja narobi艂am leczo pychotka i mam obiad z g艂owy na jutro. ostatnio,偶eby nie siedzie膰 i nie zadr臋cza膰 si臋 my艣lami wzi臋艂am si臋 za gotowanie.tylko,偶eby mi si臋 nie przyty艂o zbytnio.:) Jutro te艣ciowa ma mi przywie藕膰 pot臋g臋 pod艣wiadomo艣ci to sobie wieczorkami b臋d臋 czyta艂a:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja dzi艣 by艂am u pani psycholog... mama ca艂y czas siedzia艂a w gabinecie... a ja d艂ugo sie zastanawia艂am zanim co艣 powiedzia艂am... zawsze tak jest. :D Eeeh... jakie艣 leki mi proponowa艂a... m贸wi艂a, 偶e \"poczuje sie lepiej\". Ale ja niezrozumia艂am tego... dla mnie najwa偶niejsze jest to, by spe艂ni膰 marzenia i doj艣膰 do wyznaczonego celu... do tej pory to ja zawsze bede chodzi膰 przygn臋biona. Nic mi nie pomo偶e. Moim problemem, na kt贸ry nie pomo偶e mi 偶adne spe艂nianie marze艅 jest moja \"niby nie艣mia艂o艣膰\", odci臋cie od 艣wiata... no i te debilne napady paniki... oczywi艣cie jeszcze nie tak du偶e. Jeszcze! :O to musz臋 wyleczy膰 psychoterapi膮... no i... ewentulanie leki. (Denerwuj膮 mnie niekt贸re skutki uboczne... s膮 jakie艣... beznadziejne :O) Dziewczyny, musimy wreszcie wyj艣膰 z tego bagna i zacz膮膰 normanie 偶y膰... Widzicie, nerwica mo偶e podszy膰 si臋 pod ka偶d膮 chorob臋... gdy jeszcze nie jest si臋 pewnym, nale偶y zrobi膰 wszelkie mo偶liwe badania, a je艣li nic nie wyjdzie, to chyba nie mo偶na mie膰 w膮tpliwo艣ci, 偶e to nerwica.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dobra juz nie zadam zadnego pytania, a mialam jeszcze pare:) kokosanka a mam siedziala razem z toba w gabinecie? Lepiej Ci troche?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aktualizacja
kokosanka-psycholog nie proponuje lekow!guzik sie na tym zna .tylko psychiatra!!!!!!!!!!!! :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tak siedzia艂a ze mn膮... ;) wg mnie nie by艂o potrzeby, 偶eby wychodzi艂a. :) a czy lepiej...? Chyba nie. Mo偶e troszk臋. Dodatkowo zdenerwowa艂a mnie lekko... eeh... :O tylko mnie wkurzaj膮 takie pytania, wiem...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
aktualizacja - wiem o tym. Dlatego zdziwi艂am sie... ale ona tylko zaproponowa艂a... jest znajom膮 takiej pani psychiatry, u kt贸rej kiedy艣 te偶 by艂am i kt贸ra stwierdzi艂a u mnie jak膮艣... depresj臋... :O To na pewno ona, je艣li ju偶, by mi je zapisa艂a... z reszt膮 kiedy艣 zapisywa艂a ale ja ich nie bra艂am... :O Ale ja w ko艅cu sama si臋 zdiagnozowa艂am... nie tylko, je艣li chodzi o nerwic臋 ale te偶 o emetofobi臋. :) Podejrzewano u mnie... anoreksj臋. Pff... 偶eby a偶 tak si臋 nie zna膰?? :O Lekarze powinni zna膰 l臋ki, bo cz臋sto imituj膮 one choroby! :O Eeh... ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a po co wy sie podszywanie pod jakis mijoll i aktualizacja ?????? przeciez to nie ma sensu , wy jestes z tego forum.! to podszywanie sie pod pomaranczowe to jeszcze jeden z objaw贸w w nerwicy, z ktorym trzeba walczyc , \"niesmialosc i l臋k przed szczero艣ci膮 nie tu przed ludzmi ale samym sob膮 \" jestescie smieszni !!! macie l臋ki przed samym soba i ludzmi z tego forum ! a co sie stanie jesli bys napisala to co myslisz o danej osobie ? boisz sie braku akceptacji ,wykluczenia z grupy ?? wyglada na to ,ze tak ,a to oznacza brak pewnosci siebie -nadaje sie to tylko do leczenia poprzez psychoterapie zeby zrozumiec swoje mechanizmy obronne i zmienic siebie .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no to jak wolisz z mama to ok:) wiesz nie zawsze po pierwszej wizycie sa efekty...wazne zeby sie na maksa otworzyc, nie bac sie gadac o tym co nas boli,meczy i trapi i pamietaj jak nie ta to inna! bo psycholog nie zawsze nam pasuje..wiec czasem trzeba poszukac innego:)ale wybor zawsze masz Ty sama!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja juz nie wiem co myslec o takich pomaranczowych wpisach...czy to nasi z forum z nerwica, czy ludzie ktorzy na serio potrzebuja pomocy psychiatry tylko w innych sprawach niz nasze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc, wiesz co ---.stres-stop piszesz ze nie wiesz co myslec o niesmacznych pomaranczowych wpisach, kto je pisze .Ja mysle ze to nikt inny jak tylko tzw nasi z forum nerwicy, tak , tak sa to ludzie ktorzy na serio potrzebuja max pomocy psychiatry .Zdrowy czlowiek napewno nie bedzie tracil czasu na takie igraszki.Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kolejny ponury dzien.... ale mam nadzieje ze w waszych sercach i glowach bedzie dzis weselej:)a moze u ktorejs jest sloneczko nawet:) Ja zaraz do centrum jade na spotkanko:)a od jutra znow mnie czeka nauka na egzamin...ehhh pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za p艂oty
Neonerw przykro mi z powodu twojej sytuacji ale pod艣wiadomie mysl,偶e wszystko b臋dzie dobrze i tak sie stanie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za p艂oty
Kochane dziewczyny jakby艣my sie gdzie艣 spotka艂y by艂yby艣my jedn膮 rodzin膮, nie pisa艂am bo smutno mi bo takie nieszcz臋cie w rodzinie, najpierw zmar艂 moj wujek a wczoraj by艂 pogrzeb jego syna rzuci艂 sie po poci膮g. Ta jego osobowo艣c, ta inno艣膰, to patrzenie na 艣wiat, zgubi艂o go.B y艂 taki zdolny, same pi膮tki i dlatego uwa偶am,偶e 5 nie s膮 najwa偶niejsze, najwa偶niejsze,偶e dobrze si臋 czujesz psychicznie i fizycznie,偶e otaczj膮 cie dobrzy ludzie, 偶e w rodzicach masz wsparcie.Kochane wasze serca s膮 przepe艂nione mi艂o艣ci膮 to bardzo wa偶ne. Ja 偶le si臋 czuj臋 a nigdy nie pisz臋 o tym tutaj bo to pogarsza moj stan. Neonerw mo偶e b臋de pisa膰 o ciebie po kawa艂eczku bo z polaka dobra nie by艂am raczej preferuj臋 przedmioty 艣cis艂e.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za p艂oty
Wiecie,偶e ka偶da herbata zawiera du偶o aluminium czyli glin /Al/, w艂a艣ciwie jest on wydalany z naszego organizmu, kumuluje si臋 tylko wtedy, gdy np dodajesz cytryny do herbaty. Alumunium przechodzi do po偶ywienia je艣li np gotujesz kapust臋 w garnku alumuniowym. Zkumulowane Al w organizmie powoduje np raka.W miksury 偶adne nie wierze ostatnio pi艂am Alweo przez p贸艂 roku nie widzia艂am 偶adnej poprawy a bardzo drogi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a kto gotuje w dzisiejszych czasach w garnkach aluminiowych ????? :D ale 偶e艣 ameryke odkry艂a ,bosh czuje sie jak z epoki kamienia 艂upanego :D z t膮 herbata to pieprzysz takie bzdury jak ma艂o kt贸ry !!!! :D jak nie filtrujesz wody i czajnik masz aluminiowy i lejesz wode z kamieniem to i masz gline w szklunce !!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja moge powiedzie膰 偶e nigdy sie nie podszywa艂am pod inna osobe Bianka to Bianka i zostania Bianka .....a jesli chodzi o to co pisze Frosta to wydzje mi sie ze racje .....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za ploty
A Ty frosta nie wiesz te偶 wszystkiego i nie wym膮drzaj si臋 tu, wod臋 mo偶na gotowa膰 nie zachodzi wtedy 偶adna reakcja i glin nie dostaje sie do wody, reakcja nast臋puje w zetkni臋ciu z produktami kwa艣nymi. Z tymi pomara艅czowymi to te偶 nie masz racji.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za ploty
A Ty frosta nie wiesz te偶 wszystkiego i nie wym膮drzaj si臋 tu, wod臋 mo偶na gotowa膰 nie zachodzi wtedy 偶adna reakcja i glin nie dostaje sie do wody, reakcja nast臋puje w zetkni臋ciu z produktami kwa艣nymi. Z tymi pomara艅czowymi to te偶 nie masz racji.Mo偶e sama by艂a艣 pomara艅czowa to wiesz jak to jest.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za ploty
A Ty frosta nie wiesz te偶 wszystkiego i nie wym膮drzaj si臋 tu, wod臋 mo偶na gotowa膰 nie zachodzi wtedy 偶adna reakcja i glin nie dostaje sie do wody, reakcja nast臋puje w zetkni臋ciu z produktami kwa艣nymi. Z tymi pomara艅czowymi to te偶 nie masz racji.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za ploty
A Ty frosta nie wiesz te偶 wszystkiego i nie wym膮drzaj si臋 tu, wod臋 mo偶na gotowa膰 nie zachodzi wtedy 偶adna reakcja i glin nie dostaje sie do wody, reakcja nast臋puje w zetkni臋ciu z produktami kwa艣nymi. Z tymi pomara艅czowymi to te偶 nie masz racji.Mo偶e sama by艂a艣 pomara艅czowa to wiesz jak to jest.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za ploty
mia艂am przerw臋 w necie i dlatego tyle razy powtorzy艂o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
przepraszam jesli to co nnapisalam cie urazilo 馃憚 ale ja nie lubie owijac w bawelne a pisac tu moze kazdy kto chce , wszystkie rady sa cenne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za p艂oty
Ok frosta, nie gniewam si臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wszystkich czytam te wszystkie posty i juz niewiem czy warto tu pisac odgrywacie sie jedna na drugiej i po co tu sie chce jakies rady wsparcia >.. napisze troche o sobie nie wstydze sie ze chodze do psychiatry biore leki jest dobrze ale nie wspaniale teraz mam pogorszenie samopoczucia czuje sie zle smutno dola mysli caly czas zle spala bym tylko nie lubie siebie nic mnie nie cieszy ani zakupy ani nowe rzeczy wszystko to tak biore a po co a na co itd pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×