Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość mala _czarna
Zdrówko czytałem ciebie teraz. Te twoje wyłączenia to nerwica złoteczko. No kto zaprzeczy? to chyba padaczka ! takich wylaczen przy nerwicy nie , a zreszta one nie sa połaczone z lękiem , i zwykle nie dzieje sie to przy atakcha takich jak szybko bijace serce ,panika, słabość itp. to sa od tak sobie wyłaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach mala _czarna
twoje gadanie to sranie w banie , skup się na sobie , a dobrze zrobisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi strasznie dokucza,niema dnia kiedy nie da mi o sobie znac,przewaznie z taka sila ze nie wychodze wogole z lozka,a od wrzesnia jestem na zotralu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolllo
mała czarna ty orzechu zgnity. jakbyś przeczytaŁA historię zdrowka to bys wiedziala ze to nie padaczka. zreszta poczytaj o nerwicy histreycznej. wogole nikt cie tu nie lubi chyba orzechu ty zgniły.. mala czarna,orzech zgniły. i wszystkie pomarańcze . mała czarna-orzech zgniły, bleeech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolllo
przeczytaj to ty zgniły orzechu, gdyby to była padaczka to daaawno zmuiła by ją do leczenia i nie w tym wieku. będę tak obrażać każdego kto ludziom z tego forum będzie dokuczał mała czarna ty orzechu Napady małe - petit mal lub napady nieświadomości - to krótkotrwała (2 do 30 s) utrata świadomości lub jej znaczne ograniczenie. Zwykle nie dochodzi do upadku a jedynie przerwania kontaktu z otoczeniem, lub wykonywanej czynności. Nie pojawiają się drgawki i dziecko nie zapada w sen ponapadowy. Pojawia się pomiędzy 4 a 8 rokiem życia. Temu chwilowemu przerwaniu kontaktu z otoczeniem towarzyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamkaa
:( z tymi wylaczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W \"charakterach\" jest ciekawy artykuł \"dr google\" cytuje to dotyczy studentów medycyny , ale do nas sie tyczy jak najbardziej ,my nerwicowcy jestesmy w wynajdowaniu chorób lepsiejsi od od studentów medycyny :D \"Diagnoze stawiaja sobie na podstawie pojedynczych objawów, a lęki juz same dbaja o to by było sie czego bać... Tak tez jest z lękowych przeglądaniem zawartości Internetu w poszukiwaniu czegoś,co by mi \"odpowiadało\". Wiele chorób i objawów idealnie wpasuje się w nasze aktualne samopoczucie , a jeśli coś niezbyt pasuje , lęk znajdzie odpowiedni objaw. Cyberchondrycy(to ja :) nie wzbogacają swojej wiedzy - wzbogacone i bardziej urozmaicone staja sie tylko ich lęki. A że jednym z najczestszych przedmiotów lęku jest stan zdrowia ... \" :D i wszystko jasne :D sami sie nakręcamy jak stare zegary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili-ana.
TO PRAWDA - SAMI SIĘ NAKRĘCAMY, najlepiej nie myśleć o nerwicy, o lękach, jak się o tym myśli to daje się temu moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pierwsza wstałam ale mam dzis mnóstwo roboty , która nie czeka zwłoki pisałam wam juz ze mieliśmy wypadek dzis rano był rzeczoznawca i stwierdził samochód do kasacji ........córka zdaje dzis na politechnice ostatni egzamin we wtorek obrona ........a ja byłam wczoraj u lekarza tak jak mi radziłyście i od razu zapytał jakie znów miałam przezycia ze te kołatania sie nasiliły ..........rozdrazniona na maxa przebadał ekg i nic jak wyszłam to znów łancuszek kołatań , zalecenia Propranolol do 4tabletek na dobe oraz krople Milocardin doraznie jak krople nie pomoga to znów ten Opacorden ale to w ostateczności bo on zawiera jod .......na ta tarczyce dostałam nie potrafie przeczytac z recepty ale cos Elthroxim czy cos podobnego jeszcze nie wykupiłam .......... Ciesze sie ze moge tu z wami porozmawiac bo mąz nawet sie nie zapytał co mi jest a ostatnio to cały czas sie ze mna kłóci , ze wymyslam sobie choroby a on to naprawde jest chory bo ma cukrzyce i inne choroby a ja wystarczy to olac ......tylko trzeba miec siłłe zeby to olac gdybym ja miała to nie była bym chora ......Od wczoraj boli mnie głowa ale taki ból jakiego dawno nie miałam wczoraj zarzyłam trzy ibupromy i czopek pyralgina i nic dziś wstałam i dalej mnie boli .......... Musze sięwam pochwalic mam małEGo kotka tak słodkiego tylko strasznie rozrabia ale jest śliczny dłuzsze sierść czarno biały cały czarny a łapki i krawacik białe .........w uszkach białe oraz białe brwi i wasy przesliczny ........to mój uspakajacz ............Zycze wszystkim miłego słonecznego dnia u mnie trochę sie przejasnia ale chyba nic z tego nie będzie ........ Tak jeszcze apropo Sulpirydu ja go kiedyś brałam i po nim miałam wstrzymaną miesiączke ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab1
Witajcie z ranka, moja głowa tez od wczoraj jak balon i strasznie boli, nie wiem czy to pogoda czy leki (biore od wczoraj). To nasze nakręcanie się, znam to doskonale, wiem że wystarczy olać te leki i będzie lepiej ale ..... to się łatwo mówi ;) Powiedzcie mi jak to zrobić aby być czarną a nie czerwona (pseudonim)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab1
bianka_120 a ten sulprymid pomógł Ci, pamiętasz jak się po nim czułaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka 120 też bym chciała mieć kotka, uwielbiam, kocham kotki ale nie mogę bo mój mąż uczulony :( szkoda, bo taki kotek jak się go pogłaszcze, w ogóle samą swoją obecnoscią, potrafi ukoić i pocieszyć:) Zazdroszczę kotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że tutaj trwała dyskusja o mnie;) kochani! już kilka lekarskich głów odradzało mi takie fora. jednak jestem tu i powiem wam, że nic się nie zmieni,.dlaej będę tu z wami biadolić jednak dzisiaj chciałam po raz kolejny uzyskać od psycholożki potwierdzenie czy moje wyłączenia są na tle psychogennym. ONA POWIEDZIAŁA \"ROZMAWIAŁYŚMY JUŻ O TYM TYDZIEŃ TEMU\". TROCHĘ POŁĄCZYŁYŚMY TO Z INNYMI SPRAWAMI I ONA NAWET W 1% NIE WYKAZAŁA ABYM MIAŁA ZNOWU BADAĆ SIĘ FIZYCZNIE. CZYLI PADACZKI NIE MAM. MAM TAKĄ SOBIE, CZARUJĄCĄ, ODMIANĘ NERWICY. W TO MAM ZAMIAR WIERZYĆ BO WY (NIE CHCĘ ZEBY TO TERAZ TU ŹLE ZABRZMIAŁO) NIE JESTEŚCIE LEKARZAMI. I JA TEŻ NIE. JESTEM W RĘKACH SPECJALISTY I DLATEGO WIERZĘ ŻE TO NERWICA. ufff ale się nagadałam:) i tak was lubię bardzo;) cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kotka kochani. swojego mam już 5 lat. zwierzęta cudowne, niezwykle terapeutyczne. ciepłe, kochane, oddane mruczki. pooolecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrealnienie...., tak czytalam o tym i bardzo sie dziwilam, pisali ze to jakby nie nalezalo sie do wlasnego ciala....., ale szczegolow nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowko ludzie na forum czesto pisza o tobie i twoich wylaczeniach. Jedni bardzo cie wspieraja a drudzy doluja. A ja tak sobie mysle, ze to niezwykle co cie spotkalo. Takie nietypowe. Ja czulabym sie wyjatkowa. I potraktowala to jako list od podswiadomosci. Masz wylaczenia, ale nie powoduja nic nadzwyczajnego. Nie przewracasz sie, nie tracisz przytomnosci. Nic ci sie nie dzieje, po prostu przez pewnien kruciutki moment jestes gdzies indziej. Ale gdzie? To bardzo ciekawe. Moze jestes w niezwyklym swiecie? Moze jestes wybrana. Spojrz na to z perspektywy duchowej. Zainteresuj sie tym z innego punktu widzenia. Wiesz, ze nie jestes chora. Nie musisz nas i siebie przekonywac na tym forum. To widac, ze bardzo sie tego boisz i tzw. trole to wykorzystuja. Bo z twoich wypowiedzi mozna wywnioskowac, ze jestes bardzo wrazliwa, mloda kobieta. Masz dobre serce i kochasz bliznich. Sam fakt, ze nie mialas jeszcze partnera swiadczy o pewnej wyjatkowej osobowosci. Nie boj sie. Jestes bezpieczna i wyjatkowa. Gdybys byla chora na cokolwiek, juz dawno testy by to wykryly. Sprobuj stanac po drugiej stronie. Badz obserwatorem samej siebie. Zaczelam sie zastanawiac na twoja sytaucja. I powtorze raz jeszcze. Uwazam, ze masz swietna odmiane nerwicy. Chetnie bym sie z toba zamienila. I potraktowala to jako znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo...powiem Ci, że nikt chyba tak mnie nie wzruszył na tym forum.. nie powiedziałaś ani słowa o tym, że jestem chora tylko wyjątkowa.. jestem człowiekiem wręcz nadwrażliwym ,to prawda..i myślę że tak bardzo iż moja podświadomość tak się zachowuje.. moze nie uwierzysz ale ryczę sobie.. bo pięknie napisałaś. Raz w życiu, (oprócz psychologa ) ktoś to tak ujął, tak inaczej. dziękuję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszafianka
hej, widze że macie całkiem aktualny topik, mogę się przyłączyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zdrowka.., tak jestem osoba wierzaca, a teraz pytanie w co wierze? Otoz, wierze w wiele rzeczy. Jestem przekonana o istnieniu Boga i prawdach zawartych w biblii. Interesuje sie religia buddyjska takze. Bo wszystko jest takie niezwykle, a ja przez 26 lat zylam w nieswiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem katoliczką. Uważam, ze Bóg cudownie czuwa nade mną i moją rodziną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna b.
Nie boj sie. Jestes bezpieczna i wyjatkowa. Gdybys byla chora na cokolwiek, juz dawno testy by to wykryly. jakie testy ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelidek
hej. powiedzcie mi proszę coś o leku Zoloft. Brał go ktoś z obecnych na forum? o co w nim chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie moze miala ktoras z was w nericy odrealnienie?odczucie nie bydzia soba?jesli tak prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×