Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość dużo się módlcie
ROZMAWIAJCIE Z BOGIEM. TO NAJLEPSZE LEKARSTWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od modlitw
bianka sie odezwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba dobrze napisała
bianka:) Kto chce, ten się pomodli a kto nie chce ten uszanuje innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę w szpitalu długo bo termin porodu mam dopiero za 6 tyg. A muszę już iść z powodu łożyska przodującego, które na tym etapie ciąży zagraża krwotokiem zagrażajączym i dziecku i mnie. Oprócz tego mam inne problemy, które beda pod kontrolą. Tak więc na pewno nie wyjde za tydzien, jak ktoś tu zasugerował. Będe miała cc ale dopiero za jakieś 3,4 tyg. Tak więc nie przesadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie mowi ze przesasdzasz
tylko skąd niby ktoś ma wiedzieć, że kładziesz się wcześniej z powodu łożyska? :O Myślisz, ze kazdy akurat o tym pamięta, że pralinka ma problemy?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yenna35
ja wiem, że często zdenerwowanie wynika jednak ze stresującego trybu życia, bądź jakichś czynników zewnętrznych. ale ostatnio znajoma zaczęła mi mówić o wpływie otoczenia w jakim żyjemy, na nasze samopoczucie, i chodzi tu nawet o czynniki wydawało by się tak przyziemne jak wystrój wnętrz, czy otaczające nas przedmioty. zaczęłam się bardziej interesować tym tematem i trafiłam tu: http://www.klubdobrejenergii.pl/dobra_energia_dla_twojego_domu.html gdzie znalazłam kilka ciekawych informacji na ten temat. myślę, że warto się zagłębić ponieważ są to dość proste wskazówki które mogą pomóc dostosować nasze otoczenie dla lepszego samopoczucia:) sama się przekonałam, że nawet zmiana koloru ścian w pomieszczeniu, w którym często przebywam ma jednak wpływ na mój humor:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto przeczytac
Pielęgnuj dobre myśli Justyna BielinowiczPamiętasz „Przeminęło z wiatrem i Scarlett OHarę? Jej życie, pełne przeciwności losu, trudno nazwać pasmem szczęścia. A jednak w wielu sytuacjach potrafiła zachować wiarę w dobrą przyszłość, dzięki prostej zasadzie: nie skupiała się na nieszczęściach, a kiedy na nią spadały, powtarzała: „Pomyślę o tym jutro!. Chyba nie ma człowieka, którego życie byłoby wolne od kłopotów. Każdego dnia spotykają nas i dobre, i niedobre rzeczy. Nie zawsze mamy na nie wpływ. Jednak to, jak będziemy postrzegać rzeczywistość czy będziemy wybiegać myślą naprzeciw swoim pragnieniom, czy też pogrążać się w czarnowidztwie podlega naszej woli. To ty wybierasz, jak chcesz widzieć świat. Poczucie szczęścia jest czymś, co tkwi w nas samych. KAŻDY MOŻE BYĆ OPTYMISTĄ Przeprowadzono badania wśród ludzi, którzy ulegli wypadkowi i stali się inwalidami. Okazało się, że gdy minął szok, każda z tych osób wróciła do sposobu myślenia sprzed wypadku: ci, którzy optymistycznie patrzyli w przyszłość, w dalszym ciągu widzieli ją w jasnych barwach, natomiast ci, którzy wcześniej byli malkontentami, utwierdzili się w tej postawie. Można by więc wysnuć z tego wniosek, że na optymizm czy pesymizm jesteśmy genetycznie skazani, że taki jest nasz temperament. Otóż nie do końca. Jednym z większych odkryć współczesnej psychologii jest to, że sami decydujemy o tym, jak myślimy. Co więcej, w każdym momencie możemy sposób myślenia zmienić. Oczywiście niektórzy rodzą się ze skłonnością do pesymizmu. Ale jeśli tylko podejmiemy wysiłek, złe myśli da się odsunąć. Na początek uświadamiając sobie że naprawdę bardzo niewiele jest sytuacji bez wyjścia. To, co wygląda beznadziejnie wieczorem, rano często okazuje się mniej straszne. SŁOWA MAJĄ MOC Pani X zawsze spodziewa się kłopotów. Któregoś dnia, wracając z urlopu, zaczęła biadolić, że na pewno jej miejscówkę w pociągu sprzedano jeszcze komuś. Wszyscy pukali się palcem w głowę, ona lamentowała. I co się okazało? Przez błąd komputera na jej miejscu już ktoś siedział! Czyżby miała przeczucie? Może. Ale ten przykład dobrze ilustruje pewną prawidłowość: jeśli spodziewasz się złego, zwiększasz prawdopodobieństwo, że cię to spotka. Jest też i dobra wiadomość: jeśli spodziewasz się dobrego, przyciągasz je do siebie. ĆWICZ DOBRE MYŚLI Złe myśli da się przegonić, zamieniając je na dobre. Jeśli zabieg będziemy powtarzać wystarczająco często, wejdzie nam w nawyk. Nauczyciele wykładający języki obce twierdzą, że nowe słowo trzeba powtórzyć dziesięć razy. Podobnie jest z przywoływania dobrych myśli i odpychaniem złych. A jeśli dobre myśli mimo wszystko nie zechcą przyjść, zawsze można przynajmniej odsunąć od siebie złe. Wziąć przykład ze Scarlett i powiedzieć: „Pomyślę o tym jutro!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiejcie się!
Ale Jak nikt tutaj nic nie pisze to czuję się jakoś samotnie. Chce się wiedzieć co u was;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektra ;08
ja się czuję tak sobie. Mieszanka. Raz normalnie raz źle. I zaglądam na forum a tutaj pusto. I cicho. Ale zaglądacie. Witaj Agni-s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewpa
dobranoc cudowne forum;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja cudowne forum
nic dodac nic ujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bego
przy deszczu i wietrze śpi się najlepiej i najgłębiej. jak samopoczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec forum
//////////////////////////////////////////////////////// DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fegg
lalalalalaj po cichu lalalaj Ewa Farna. nasz hymn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agni u ciebie padał snieg?:) Mi szybko zlecialo te 5 dni, moze dlatego ze miałam je cale zajęte pozdrawiam was gorąco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani! Piękna dziś pogoda ,prawda? U mnie całkiem ok. Miałam lęki i schizy w ostatnich dwóch tygodniach ale wczoraj była terapia i znowu czuję się dobrze bo upewniłam się po raz setny ze jestem zdrowa, tylko jakaŚ przewrażliwiona na swoim punkcie:) Dziś mam urodziny. Wszyscy niby pamiętają (odkąd istnieje nasza-klasa wszyscy o wszystkich pamiętają:)) ale nie tak wyobrażałam sobie urodziny.. Jestem sama w domu. Rodzinka w rozjeździe na weekend. Dzwonili z życzeniami rano. Ale nie narzekam. Pogoda rekompensuje mi smutek który co jakiś czas próbuje mnie złamać;) miłego weekendu forumowiczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko WSZYSTKIEGO NA,NAJLEPSZEGO,DUZOOOOOOO ZDROWECZKA,SAMYCH SLONECZNYCH DNI I USMIECHU NA TWARZY KAZDEGO DNIA ORAZ WSZYSTKIEGO O CZYM MARZYSZ,BUZIACZKI KOCHANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń 🌼 troche spoznione ale juz nie wchodzilam wczoraj wieczorem na internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowko wszystkiego naj
iii zycze Tobie zebys sie wreszcie usamodzielniła , oderwała pempowine ,a zobaczysz ze twoje kłopoty zdrowotne miną ,jeszcze raz wszystkiego naj ,najlepszego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryzmacik
Bianko , myszko ,co u ciebie????? dziewczęta pisać bo smutno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinska patelnia
pisz to bedzie wesoło/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinska patelnia
na majówke ,na majówke :P jedziecie gdzies ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dziwne 2 dni tzn wtorek i srode ale chyba to przez sny, potem cały dzien chodzilam taka roztrzesiona:/Dzis tez mi sie wyrazny sen snił, ale nie byl az taki zły. Oby dzisiejszy dzien był dla nas spokojny, miły i przyjemny 🌼 zmykam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
Witam,ja tez od wczoraj czuje sie jakos dziwie,nerwowa!! tabletki biore,dzisiaj zwiekszylam sobie dawke,moze to mi pomorze!do tego żołądek sie odzywa! pozdrawiam i miłego dnia życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chromdot
MAJÓWKA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda linda
to forum jest bardzo ciepłe! tego szukam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×