Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość asia1985
h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko trzymam kciuki 🌼 wogole to ciekawe jakby z toba bylo gdybys np przez jakis czas przyjmowala leki na padaczke.. ale mam nadzieje ze teraz lekarz Ci cos zaradzi:) mieszkankalondynu pozazdroscic takiego zycia, oprocz tych leków oczywiscie:)postaraj sie jakos jeszcze bardziej poswiecic zainteresowaniom , moze jeszcze jakas lekka dorywcza praca by odciagnela cie od myslenia? no bo wiadomo ze im czlowiek ma wiecej zajec tym mniej leki dokuczaja:) Agni mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej:)moze to tylko chwilowe, wina pogody?Ja sie troche przestraszylam tymi skurczami brzuch i znow jakby lewa strona bolala...ale mam nadzieje ze mi sie to tylko wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja nie mam wsparcia rodziny:( nie moge nic powiedziec mamie, tacie juz predzej, zostaja mi dwie najblizsze kolezanki i chlopak:( nie mowie nic rodzicom bo mama to przezywa mocno a i tak nie umie pocieszyc ani dac wsparcia, wiec po co ja bede martwic:( zreszta szkoda slow na moje relacje z mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowko bedzie dobrze:) musi byc:) Zdrowko dobrze cie rozumiem jesli chodzi o te ataki lęku! ja wlasnie tak miałam i terazczasami tez tak mam, nachodzi mnie czasami w domu lęki i nie wiem dlaczego, wszystko siedzi w naszych głowach i od leczenia np u terapety trzeba zacząć:) Kupuje zaraz przez neta książke ktora stres-stop mi poleciła:) pozdrawiam wszystkich bez wyjątku:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres-stop jest wlasnie po nawalaniu jajnika prawego :/ ale przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc jestem* :D zakrecona jestem na maxa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, strasznie szybko stron przybywa :D oj... moze jutro poczytam.... mnie dziś strasznie głowa bolała... taki pulsujący ból, nasilający sie jak wstane... Któraś z Was tak dziś miała? Może to zmiana ciśnienia? Ja to chyba meteopatką jestem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam
……………………._.; _'.-._ …………………… ….{`--♥.-.'_,} …………………… {;..,__...-'/} ....._.;_'.-._ …{..'-`.♥_;..-'; ...{`--.♥-.'_,}…`'--.._..-' ....._.;_'.-._ .{;..,__...-'/}…._.;_'.-._ ...{`--.♥-.'_,} .{..'-`.._;..-';.{`--.♥-.'_,}.{;..,__...-'/} ....`'--.._..-'.{;..,__...-'/.{..'-`.._;..-} ........,--\..,-"…`'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_'.-._..... ||......// ..........{`--.♥-.'_,}.,-"-.....//.,-"-.. ........{;..,__...-'/....'-..// (..'-... ………..{..'-`.._;..-'. ,/. // ;---, ......../....-'.)\......... /.,-"-.... ........,---'`...\.......//. (..'-..... .....................\ ..// ................../_\Y//_ .................(_,-}={-,_) ..................._//((_/ .....................//))( ....................(/..)) ........................(( .........................)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani. Najpierw jadę z mamą na zakupy potem na EEG. Ona już wczoraj nie po raz pierwszy powiedzała żebym rozejrzała się za jakimś psychiatrą , specjalistą kiedy będę robić to EEG. I ma rację. Ucząc się na egzamin z psychologii wyczytałam że na nerwicę najlepsze są terapie grupowe które trwają tylko około 3 miesiące i dają dobre efekty.. ciekawe czy tak faktycznie jest. pozdrawiam w zimny dzień:) wczoraj znów z rodzicami szusowaliśmy do późna na naszej klasie śmiejąc się. Życzę wam z całego serca dobrych stosunków z rodziną. Choćby nie wiem co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tak dawno dziewczynki tu nie zagladalam:( pom prostu mam taki kolowrotek z sesja ze na nic czasu:( pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justah tylko nie badź zla na mnie jak ksiazka ci sie nie spodoba:(bo wiadomo rozna gusta są:/ mieszkankalondynu smutna ta historia twoja az mi sie łezka zakręciła w oku:( kokosanko mnie to od wtorku do niedzieli glowa bolala, oczywsice we wtorek bylo najgorzej potem to juz takii lekki ból był zdrowko daj znac jak bylo na badaniu agni jak sie dzis czujesz? basiu a wszystko zdane jak dotad? U mnie strasznie zimny wiatr, zmarzlam...a juz bylo czuc wiosne w sobote:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie stres-stop koszmarnie do 14:30 mialam takiego muła w głowie ,że szok! chyba krew z nosa mi leciala bo czulam w gardle! w nocy 3 razy sie budzilam , zasnelam po 1 i przed 3 sie obudzilam , mialam fatalny sen, pokazywalam palce swoje przyszyte i jakby nogi :( tylko płakać :( tzn. widzialam takie koleczka na okolo :( teraz juz jest lepiej odpuscilo ! ciesnienie niskie i ja sie fatalnie czuje! na wieczor czytalam potege podswiadomosci :) za duzo chcialam powiedziec swojej podswiadomosci i takie popierzone sny wyszly z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mialam okropne sny...obudzilam sie przerazona:( basiu nie martw sie, na poprawce sie zapewne uda 🌼ja tez mam juz zagwarantowana jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wiem, ze moja historia jest okropna, ale nie moglam sie powstrzymac kiedy jedna z was napisala ze mi zazdrosci i glupio mi sie zrobilo, bo moja przeszlosc jest nie do pozazdroszczenia, taraz mam kochanego meza i plany i oby do przodu.... pozdrawiam wszystkie nerwuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkankalondynu, to Ty naprawde miałaś okropnie... jak tak można z własną córką postępować i lekceważyć jej problemy... :O nic dziwnego, że zaczęłaś się załamywać... Żeby jeszcze specjalnie źle odczytywać wyniki badań?? To jakieś chore! :O Hmm... co do mojej wizyty u psychologa... to ona mówiła, że moje lęki mogą być wynikiem dawnej sytuacji rodzinnej... problemy finansowe i takie tam... mama mi u psychologa przypomniała, (bo ja tego nie pamiętam!) że pod koniec 6 klasy podstawówki zaczęłam sie jakoś zamykać w sobie... i pani wychowawczyni to zauważyła... hmm no to faktycznie... poszłam do 1 gimnazjum... dodatkowo moje znerwicowanie pogłębiła ta klasa... no i jest gotowa nerwica... tyle, że te małe napady paniki pojawiły się niedawno. Czy to możliwe, żeby tak późno się ujawniły...? Jeszcze dodatkowo ta nerwica natręctw i w ogóle... to można powiedzieć że mam dwie nerwice. Nie wstydziłam się mówić pani psycholog o moich dziwactwach związanych z tymi natręctwami, no co, w końcu wiele osób ma takie natręctwa i często, że tak powiem, sobie z nich żartuje, no ale jednak... potrafią one lekko uprzykrzyc życie... :D Podobno wraz z wiekiem przechodzi... no ale lepiej to jakoś już leczyć... i mieć to z głowy... ach, ta ludzka psychika, tak łatwo może zrobić się w niej bałagan... :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie no... z tymi napadami lęków to chyba jednak już dawniej były... tylko, że wyglądały inaczej. Kołatania serca, wzrastający niepokój. A teraz to są tylko takie dziwne odrealnienia... zauważyłam, że podczas tego najpierw jest jakiś niepokój w głowie... i jakby płynie on przez ciało uciekając nogami i wtedy w stopach czuje jakby taki zimny pot... coś tak przepływa przeze mnie... to trwa raczej krótko... pare sekund. Takie nagłe "wystraszenie" się... ale ostatnio to kilkadziesiąt sekund miałam... taki spory lęk, jakbym zamknęła się w swoim świecie i bodźce z otoczenia do mnie nie dochodziły... cały czas tak samo nasilony niepokój, nie wiadomo skąd. :O I w głowie coś się dzieje... no trudno to opisać... ;/ Pytanie do dziewczyn, które też mają takie lęki: podobnie byście to opisały...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosanko pytalas wczesniej czy to mozliwe ze pozniej doszly te wieksze leki, no to jasne ze mozliwe, ja tez tak mialam! tzn przez ostatni rok mialam najgorzej bo doszedl lęk przed pewnymi chorobami, ale wczesniej byla ze mnie straszna panikara, wiele rzeczy sie bałam, bylam skryta zreszta nadal jestem, ze nie umiem sie przed kazdym otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani. Dzisiaj byłam z mamą na mieście i dwa razy w tym czasie się wyłączyłam. no i pojechałam na EEG. Wyszło tak samo jak ostatnie, czyli fale Theta zawyżone, troszkę wyższe niż ostatnio ( w płacie czołowo-ciemieniowo-skroniowym). No i zobaczymy. W poniedziałek idę do neurologa i zobaczymy co powie. Poza tym dziwne lękliwe dni mam ostatnio. Dzisiaj wogóle apetyt mi nie do0pisuje coś. Mało jem. ale mama zauważyła dziwną rzecz. Że jak jestem gdzieś sama, w dużym mieście ,zdana na siebie to mi się to nie przytrafia. Ale jak ktoś jest obok to zdarza mi się to. W każdym razie myślę ze neurolog poprubuje z lekiem antypadaczkowym a i ja chyba wybiorę się do psychologa. Bo duuużo też leży po stronie mojej psychiki. Mam nadzieję że pozyję jeszcze trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np dopiero od roku mialam napady paniki takie ze trudno mi bylo oddychac, mialam mega mdlosci albo krecilo mi sie w glowie, wczesniej mialam ze tak powiem bardzo lekkie:) ja sie wlasnie teraz ogrzewam podusią bo chyba naziebilam podbrzusze:(albo mi sie wydaje...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko a to zazwyczaj jest chyba na odwrot ze jak jestesmy same zdane na siebie to wtedy mam napady lekow,a jak jest ktos przyjazny przy nas to czujemy sie bezpieczniej i raczej nic nam nie dolega, przynajmniej tak jest u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosanko pytalas wczesniej czy to mozliwe ze pozniej doszly te wieksze leki, no to jasne ze mozliwe, ja tez tak mialam! tzn przez ostatni rok mialam najgorzej bo doszedl lęk przed pewnymi chorobami, ale wczesniej byla ze mnie straszna panikara, wiele rzeczy sie bałam, bylam skryta zreszta nadal jestem, ze nie umiem sie przed kazdym otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że te napady mogą się pogłębiać... cóż, trzeba zacząć działać... Wiecie co, ja Wam współczuję, to Wy naprawdę macie gorzej... bo macie tę nerwicę w takim pięknym okresie życia - 20 - 30 lat... z tego co tutaj się dowiedziałam to tyle gdzieś tak macie... no i też na pewno są tu starsze kobiety... no wiem, że mówi sie, że wspaniały okres to czasy nastoletnie... heh, każdy może uważać inaczej... może to dobrze, że zachorowałam teraz... bo teraz mogę się z niej wyleczyć i później mieć już spokój... trudno... nie cieszę się tym, ze mam 15-16 lat. Narazie muszę zmagać sie z nerwicą... Ale później, w wieku 19-20 lat kiedy już całkowicie sie od niej uwolnię, chcę zacząć nowe życie... Wiecie ja też sobie wmawiam jakieś choroby... ciągle mi sie wydaje, że te napady paniki to nie nerwica tylko jakaś poważna choroba... :O mam już tego dość, chce mieć świadomość, że to zwykła nerwica... czasem jak sobie leżę w łóżku to ciągle mi się wydaje, że zaraz znowu dostane jakiejś \"lękowicy\"... ;/ albo te uciski w czaszce, szumy uszne, nagle pojawiające się długie \"piiiii\" w uchu... :D też macie takie dźwięki w uszach? Albo jakieś kłucia w głowie, pieczenia i to tylko w jednym malutkim punkcie - to jest nerwica czy objaw niedoboru magnezu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tego sie nie uwolnisz , nerwica bedzie ci towarzyszyc przez cale życie , mniej lub bardziej , na tyle na ile sama sobie poradzisz ze stresem , jezeli nie uda ci sie zapanowac nad nim , niestety nerwica powroci jak bumerang ! ja tez tak myslałam ze bedzie fajnie i w ogole , bylam w twoim wieku i sobie swietnie z nia poradzilam, a czym starsza sie i dojrzalsza jestem tym trudniej mi z nią sie uporać ! takze nie licz na cuda z nerwica! owszem ona na jakis czas odpusci jak sie nie bedziesz stresowala ....ale powroci jak beda problemy , a ty jest mlodziutka wiec przed toba jeszcze nie mało stresu i walki o lepsze jutro , musisz sie zebrac w sobie bo pozniej bedzie ciezko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agni odebralas nadzieje kokosance, najpierw czytajac post kokosanki pomyslalam to samo co ty ze pewnie kokosance nie przejdzie bo nerwica czesto wraca:( ale pomyslalam dobrze ze jest pozytywnie nastawiona, ze ma nadzieje!!!!Ze nie napisze jej ze ma sie nie łudzic ze bedzie potem lepiej! No ale kokosanko musisz byc wytrwała, na pewno dzieki psychologowi ktory powinien towarzyszyc nam przez cale zycie i wsparciu najblizszych jest szansa ze sobie z nia poradzisz, trzeba tylko bardzo chciec, niestety tak jak napisala Agni to raczej malo prawdopodobne ze ucieknie od Ciebie na zawsze:( ona pewnie bedzie wracac w trudnych momentach naszego zycia! Ale trzeba sobie umiec z nia radzic i ja olewac! czego na pewno powinna nauczyc Cie psycholog:)jak sobie ją olewać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kOKOSANKA jest młoda i da rade , w jej wieku sie nie zamartwialam , ale tez zaniechalam kilka spraw. A Kokosanka dziala, wiec nie powinno byc tak źle ! jezeli teraz sie wzmocni i bedzie dzialac z psychologiem to bedzie w przyszlosci miala lżej :) U mnie dzis o wiele lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie beznadzieja:( mdli mnie i chyba zaczne wymiotowac, nie wiem czy to z nerwow czy jakis wirus mnie dopada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale od czego , mialas cos stresowego?? mnie dzis boli na lewym cyckiem na lini sutka, co jakis czas -nie wiem co to ? i glowa robi mi sie juz ciezka , pogoda bleeee, sypie snieg i chlapa na maxa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucze sie do ostatniego egzaminu a tego jest tyle ze na pewno nie zdaze sie nauczyc:(na dodatek od poniedzialku mam mega klopoty z \"tesciami\" po prostu nienawidze tych ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba wszystko sie skumulowalo i to od nerwow, bo zoladek boli ale normalnie pracuje wiec zaraz postaram sie nalykac magnezu i jakos odprezyc mam nadzieje ze przejdzie pogoda okropna w TV mowili ze cisnienie niskie, bedziemy odczuwac zmeczenie i przybicie, wiec oby jutro bylo lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×