Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

fresh ty juz kiedys wyzywalas na tym forum ludzi ale pod innym nickiem , zablokowali ci go i teraz figurujesz od jakiegos czasu pod innym!!!!! i znow zaczniesz wyzywac nas!!! bianko nie przejmuj sie!!!! masz racje gardleko trzeba leczyc tym bardziej jak nie przestaje bolec jak sie bierze zwykle leki bez recepty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gołąbekoj
to prawda. FRESH jest fałszywa. FAŁSZYWA! fałszywa. fałszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bianka_120 nie przejmuj się tymi jadowitymi wpisami , niech tak tylko nie skacza!!!bo tak jak napisałas dzisiaj ja a jutro ty!! człowiek wchodzi tu na forum by sie zwierzyc co mu na duszy piszczy , a wzamian dostaje nie zyczliwosc od drugiej osoby ,tylko jadowite ciosy , byscie sie wstydziły takie wpisy pisac do tak juz schorowanej bianki, ona potrzebuje ciepła , dobrego słowa , oj tak sie nie postepuje z chora osoba .Pozdrawiam cie bianko ,wiem ze dasz rade , musisz!!!! Zycze wszystkiego naj, najlepszego , trzymaj się , nie przejmuj sie ludzmi , o ile mozna ich nazwac ludzmi , dla mnie to ........Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie znalezc wytlumaczenie....., cos na obrone Bianki, ale zaczynam sadzic, ze fresh ma racje. Bianko chcialas podszyc sie pod pomaranczowego, prawda?, ale przez pomylke zatwierdzilas swojego wlasnego nicka. Chcialas tym samym wywolac nasze oburzenie, malo tego, chcialas abysmy znowu stanely po twojej stronie krytykujac pomaranczowych? Jezeli naprawde istniejesz, to nie jest to zachowanie godne matki czworki dzieci, ale z drugiej strony nikt nie jest bez winy. Takze, nie rob wiecej takich glupot. Chcemy cie w naszym gronie, bo jestes jedna z nas i nadal chcemy wierzyc, ze jestes prawdziwa i twoje problemy rowniez sa prawdziwe. Ale sie rozpisalam. A to dlatego, ze lubie zagadki w kazdej formie, szkoda ze ta okazala sie ta przykra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, wiec po co ten wpis... bianka_120 (etger120@vp.p) Bianka jestes poj**ana , idz sie dziewczyno powiesic i bedziesz miąła spokój ... co on ma oznaczac......? Mamy na to nie zwracac uwagi?. Jestesmy dorosle i powazne. To forum jest mala czasteczka naszego zycia. Nie chce sie bawic w kotka i myszke. Nie podobaja mi sie tego typu wypowiedzi pod wlasnym adresem. Bianka jest z nami bradzo dlugo. Zawsze jestem chetna jej pomoc piszac odpowiednio. Uwazam ja ja wyjatkowa kobiete, za matke i zone. Rozumiem ja i jej problemy i wspolczuje i bardzo pragne jej szczescia. Az tu nagle taki niepowazny wpis......, Stres-stop, zdrowko, agnis..., co wy o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forwescik
pokasowac te bzdety i do lekarza kto chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Czytam co tu sie porobiło :/ nie wiem co o tym myśleć ,ale powiem wam jedno ,to jest tylko internet i tu kazdy moze sie podszywac tzn. pisac ze swojego nicka ,pozniej pod pomaranczowy wpis zeby dokopać !!!! wiec nie mozna oceniac jednej osoby , ja to tak z przymrużeniem oka troszke na to patrze , bo mam na uwadze ze to jednak swiat wirtualny. Bianka_120 odezwoj sie Kochana i wyjasniij nam o co tu chodzi ..... pamietaj to tylko forum !!! masz tu kilka osób które zawsze Cię wspieraja... Kochani ogólnie u mnie dobrze wiec rozpisywac sie nie bede bo i po co ...bylam nad morzem ,jestem opalona i pojade znowu w przyszlym tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę kochane że na naszym forum to tak cyklicznie się dzieje. Ja niestety nie wiem co powiedziec bo już trochę się pogubiłam. Bianka fajną kobietką była ,dlatego mam wątpliwosci czy to pisze ona czy nie. Ale nikogo skrzywdzic nie chcę. Mam nadzieję ze sprawa się rozwiąze, A Ty stres stop where are You?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna nerwuska
Jednak poprzednie forum bylo fajniejsze ,mimo tego ,ze tez dzialy sie rozne nieprzyjemne historie. Moze warto wrocic tam? Tak sobie poczytuje Was.Uwazam,ze Bianka niezaleznie jak piszac to ta sama osoba.Klikajac w nicki wyskakuje ten sam opis,czyli to ta sama Bianka. Pozdrawiam Cie Bianka,pamietam Cie sprzed ponad 2lat a moze nawet i troche dluzej.Widze,ze nic u Ciebie sie nie zmienilo jesli chodzi o nerwice.Moze warto skorzystac jeszcze raz z pomocy psychiatry i wlasnie psychoterapii.Moze warto tez siegnac po leki?Bo samo pisanie na forum nie wyleczy.Tutaj mozna sie wspierac,doradzac,wysluchac rad innych,ale ostateczna decyzja odnosnie brania lekow,czy innych spraw nalezy zawsze do nas samych. Zycze zdrowka . Pozdrawiam wszystkie nerwuski i nerwusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare forum juz tak nie jest sprawne, posty dochodza z opóznieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna nerwuska
Jesli tak to szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna nerwuska
No wlasnie. :) Mnie tamte wpisy bardzo pomogly w osiagnieciu tego co mam-tzn.pozbyciu sie w duzym stopniu objawow nerwicy,zrozumieniu ich,zobaczylam,ze wszystkie mamy podobne objawy i mozna z nimi zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna nerwuska
Wedlug mnie nie ma opoznienia na ,,starym,, forum. :) Moj post doszedl odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie zupelnie nie znam....
(etker120@vp.pl) (etger120@vp.pl) (etker_120@vp.pl) mozna miec przy nicku tyle adresow?zawsze wyswietla sie inny.a wpisow wszedzie jest tyle samo.nic nie kumam😠 czyli pisze ciagle ta sama osoba tylko te adresy.zawile to jak dla mnie.moze mnie ktos oswieci bo siedze i dumam:P 864 wpisy ......gdzie bys czlowieku nie kliknal eeeeeeee bianka zdradz tajemnice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popłakałam sobie troche bardzo mnie dotkneły te oskarzenia , bardzo mi przykro uwazałam was za prawdziwe przyjaciółki ......jak tak płakałam syn dopytywł mnie o co chodzi najpierw nie chciąlm mu powiedziec ale pózniej opowiedziałam i przyznał mi sie ze do zartów na tym forum napisal chciał widziec jak bedzie reakcja .....ale ze mnie to zrani to nie pomyslał .......... Nie jestem osoba wymyslona szczerze zawsze tu pisałam otwarłam przed wami swoje serce i nie spodziewałam sie ze tak mnie potraktujecie teraz mi sie przypomniało ze juz kiedys byla tu taka sytuacja pisała pewna kobieta nie pamietam juz nocka ale wiem ze jej maz tez sie wtracił tu na forum i tez był taki raban .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonimka , zocha , zdrówko , agnis dziękuje wam tobie tez dawna nerwusko ......dzieki za dobre słowa bo sotatnio nie wiem ale czuje sie tu niepotrzebna . Gdybym miała inne otoczenie to bym juaz dawno była zdrowa , ale zawsze co sie troche podciagne ze zdrowiem to com mnie przygniecie jakas sytuacja .......a jest ich w mojej rodzinie wiele jak któras urodzi czwórke dzieci wychowa je bedzie matka i zona w kazdej sytuaji .....to pózniej póznij moze sie ze mna porównac i zobaczy jakie bedzie miała nerwy ......... Piszac do was chciałam sie tylko dowiedziec czy ktos z was brał te leki o które pytala bo przepisał mi je lekarz ale powiedzial ze decyzja nalezy do mnie serce kołacze ale to jest powiedział normalne przy nerwicy tylkoze ja jestem bardzo wrazliwa i bardziej to odczuwam i z takiej błahostki pewne osoby zrobiły ze mnie wariatke .....nieszkodzi słowa krytyki tez sa tu dopuszczalne ......Nie wiem zstanawia mnie tylko jedno jak przez ten cały okres co tu pisałam doradzałyscie mi leki , przedewszystkim leki a teraz jak sie o nie spytałam bo juz naprawde mam dosc tych kołatan to zostałam wariatka bo sie zdecydowałam na leki ....cos yu chyba jest nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonimka , zocha , zdrówko , agnis dziękuje wam tobie tez dawna nerwusko ......dzieki za dobre słowa bo sotatnio nie wiem ale czuje sie tu niepotrzebna . Gdybym miała inne otoczenie to bym juaz dawno była zdrowa , ale zawsze co sie troche podciagne ze zdrowiem to com mnie przygniecie jakas sytuacja .......a jest ich w mojej rodzinie wiele jak któras urodzi czwórke dzieci wychowa je bedzie matka i zona w kazdej sytuaji .....to pózniej póznij moze sie ze mna porównac i zobaczy jakie bedzie miała nerwy ......... Piszac do was chciałam sie tylko dowiedziec czy ktos z was brał te leki o które pytala bo przepisał mi je lekarz ale powiedzial ze decyzja nalezy do mnie serce kołacze ale to jest powiedział normalne przy nerwicy tylkoze ja jestem bardzo wrazliwa i bardziej to odczuwam i z takiej błahostki pewne osoby zrobiły ze mnie wariatke .....nieszkodzi słowa krytyki tez sa tu dopuszczalne ......Nie wiem zstanawia mnie tylko jedno jak przez ten cały okres co tu pisałam doradzałyscie mi leki , przedewszystkim leki a teraz jak sie o nie spytałam bo juz naprawde mam dosc tych kołatan to zostałam wariatka bo sie zdecydowałam na leki ....cos yu chyba jest nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam wyłało sie dwa razy teraz znów ktos bedzie sie mógł pastwic nade mna ze jestem wariatka ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bianka
tak to jest jak sie ma brak wiedzy o kompie i dzieci sledza co matka robi albo maż. teraz juz nigdy nie bedzie wiadomo kto i co pisze , uwazam ze z tym synem to jakis wymysł twój. teraz sie tłumaczysz bo wiesz ze zrobilas głupote. ehh szkoda pisac idz do psychiatry i to z marszu , ty potrzebujesz leczenia ,leków! mam wrazenie ,ze naprawde nie jestes normalna kpbieta tylko z nerwicą ! zadna z nas tu sie w taki sposób "dziwny" nie zachowuje ! ale tez biore pod uwage ,ze bralas tyle lat leki psychotropowe i one niestety ryja psychike czego ty jestes przykladem. wspólczuje ci i zalecam lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bianka
pamietaj to jest tylko internet i tu nie ma zadnych przyjaciól nigdy nie wiesz czy np. za nickiem stres-stop czy agni-s,emma nie siedzi jakis facet bądz ktos komu sprawia przyjemnosc doradzania ,wspolczucia itp. jeszcze malo wiesz na temat internetu. to tylko forum. któe nic nie zmieni w twoim zyciu , skoro ciagle je czytasz i wiecznie narzekasz na to samo , a nie działasz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do do bianka widze ze twoja jadowitośc nie zna granic leczyc to sie ty powinnas bo nie masz zadnej osobistej kultury ja mam rodzine i mam sie kim zajmowac ale ty pewnie nie więc siedzisz tu całymi dniami i dokuczasz innym , na starym forum pewnie tez jestes bo teraz akurat czytała i wydaje mi sie ze to ten sam jad .........była by z ciebie super psycholog tu sie wysmiewasz ze kiedysm brałam leki a yu mi karzesz isc sie leczyć zastanów sie kobieto nad soba i pomódl sie o przemiane twojego serca bo tu w twoim przypadku juz tylko moze pomóc Bóg .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bianka
ale co ci da ze ktos napisze ,ze bral te leki co tobie przepisal lekarz ??? co ci to da ??? jak ty masz zupelnie inny organizm i inaczej zareagujesz ,mozesz spuchnać , albo wymiotowac ,nawet jak inny napisze tak bralem i polepszylo mi sie -to nie znaczy ze tobie sie cisnienie po nich nie podniesie !!! musisz spróbować wziac 1 tabletke i zobaczyc czy cos sie bedzie dzialo ,czy nie ! to tak jak pytalbym czy braliscie magnez i czy ja tez moge , a wezme i bede sie zle czul bo mam za wysoki poziom mg. nie wiem skad masz te leki skoro tak sie obawiasz ich wziac , chyba lekarz ci na "oko"przepisal !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka 1978
jakbys byla u lekarza i miala robione ekg ,usg serca to kardiolog wiedzialby co ci jest .... a jezeli masz badania w normie to nic ci nie dolega tylko wszystko siedzi w glowie i musisz isc do psychologa na terapie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszim
tobie nawet bóg nie pomoze , bo nadajesz sie do zamkniecia w psychiatryku na miesiac na badania i leczenie -to ci dobrze zrobi ,mamy XXI wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do bianka oj widze ze jestes facetem ....wiesz wole juz takiego meza jak mam bo widze ze sa jeszcze o wiele , wiele gorsi a ty jestes tego przykładem .......mógłbyś sie wstydzić , kultura zerowa ....... a na oko to ty se mozesz klapke załozyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszim
dziewczyny ci dobrze radza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka 1978
to dlaczego cie taki cudowny mąż nie wspiera , tylko narzekasz na niego na forum .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszim
wlasnie ty se załoz na oczy klapki i idz spać ,moze ci schiza przejdzie . iw ez te leki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszim
niech cie maż zacznie wspierac i zacznij do niego zwracac sie z czułascia ,miloscia a nie warczysz na niego ,skoro lezałas na podlodze zemdlona z leków a on udawal ze cie omijał ,nawet pomocy nie udzielił ! ma cie dosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×