Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

a jak Ty nad nią panujesz ????????? udaje Ci sie to??????????? łatwo Ci powiedziec bo moze juz dlugo z tym walczysz a ja dopiero od 2 tygodni................ żałuje ze tu wogole weszłam co za ludzie BRAK ZYCZLIWOSCI I WSPARCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina_21 ja mam nerwice od sierpnia 2008 roku,i caly czas jestem na lekach,ale nie zawsze jest ok,od pazdziernika zaczynam terapie,moze w koncu uda mi sie odlozyc leki i zyc tak jak kiedys,pomarancze wchodza tu tylko zeby podokuczac nam nerwicowcom,nie przejmuj sie,latwo komus podzialac na nerwy gdy sie jest anonimowym-my sie denerwujemy,a oni sie ciesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulijanko
własnie to że masz ją tylko 2 tygodnie to nie wiesz co mówisz. A ty wanessa radzisz sobie doskonale i też mozesz być dla niej wzorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malino to ze od 2 tygodni tak sie czujesz to nie oznacza ze bedziesz miala nerwice na cale zycie!moze to tylko chwilowe bedzie? mialas jakis inne tego typu objawy w ciagu swojego zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no cóż szarańcza zaatakowała ...... Widze tu wypowiedzi ludzi niepowaznych. !! żegnaj forum . PS.Zycze wszystkim poważnym osobom cierpliwości w walce z ta chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odczowam ciągly ból w okolicach serca jak bardzo się zdenerwuje to mam drgawki trzesie mnie tak jakby mi bylo bardzo zimno przytym mam mdlosci neurolog przepisal mi Lexotan ...mam prośbe jesli ktos bierze to samo lub zna lek który mi bardziej pomoze niech napisze bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malino a to masz ciagle te objawy czy napisalas to co masz od 2 tygodni? Nic w twoim zyciu sie takiego nie stalo, że sie denerwujesz? Bo wiesz wiele osob mowi ze to przyszlo tak sobie nagle... ale wg psychologa zawsze jest jakas przyczyna, nawet blaha ale psychika ludzka to wykorzystuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina_21 mnie sie to zaczelo po uzadleniu szerszenia,wiec myslalam ze cos powaznego sie ze mna dzieje,zjadlam mase tabletek,kazda byla na cos innego,i nic nie pomagalo,1 lekarz stwierdzil ze to nerwica wiec od razu zapisalam sie do psychiatry,ktory stwierdzil to samo i przepisal mi neurol i zotral,no i namawial mnie na terazpie,nie zgodzilam sie,i niestety nie minie mi ta terapia musze na nia isc bo przy probie odstawienia lekow znowu objawy wracaja,jak raz mnie zlapalo tak trzymalo dziennie,nie jadla,nie pilam,schudlam 13kilo w ciagu 2 tygodni,teraz jest dobrze,ale to zasluga lekow.ile czasu bierzesz te leki?leki tez zaczynaja dzialac dopiero po jakims czasie,napewno bedzie dobrze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandziara
kłujące bóle głowy są zupełnie nieszkodliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie znalazłam ciekawy artykuł http://zdrowie.onet.pl/1570429,2039,,,,omdlenia_z_jedzenia,profilaktyka.html i tak sie zastanawiam czemu ona nie poszla na psychoterapie tylko od razu zdecydowala sie na ten rozrusznik ..skoro w ciazy wszystko ustało ... pozdrówka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC FORUM
jESTESMY NA INNYM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC FORUM
wanessa1984, jesli chcesz to ołacz do nas , nowe forum jest o podobnej nazwie , poszukaj nas .Nie podajemy specjalnie stronki , sama wiesz dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie różnie ale jakoś leci, jestem na lekaku Zotralu, niestety zmarł mój dziadek, w sobote był pogrzeb i troche samopoczucie mam gorsze i od dzisiaj zwiększyłam lek na 2,5 tabl. bo tak jakoś mnie telepie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tez 50 mg. Ile czasu juz go bierzesz? Ja 2 m-ce, ale zaczynałam od 50 mg od dzisiaj jestem na 125 mg, zobaczymy co będzie dalej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore go od wrzesnia,przez 3 dni bralam po pol tabletki,po trzech dniach juz po calej rano i wieczorem,pozniej mi sie pogorszylo troszke i zwiekszylam do trzech,po jakims pol roku probowalam zmniejszyc na 2 ale objawy wracaly,i od razu lekarz zwiekszyl mi na 4,2 rano i 2 wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nie bylo mnie jakis czas. Chcialam sie dowiedziec co slychac u Zdrowko, Stres-stop, Agnis i Bianki, ale nie ma zadnych wpisow. Co porabiacie dziewczyny? U mnie leci calkiem niezle. Ciagle sie boje, sama nie wiem czego, tych piskow, choc i z nimi mozna zyc w pelni wartosciowo, tylko ja chcialabym nie miec zadnych dolegliwosci, zadnych problemow. A czy wy macie jakies reflekcje na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midaa
hej mogę się przyłączyć?? też zmagam się z nerwicą 4 rok leci i próbuję zajść w ciążę nie jest lekko z tą chorobą, chodzę na psychoterpaie zażywam leki- aktualnie asentri,ale od czasu do czasu i tak mną telepie.............szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tamten tydzien zlecial bardzo szybko, troche sie stresowalam na wieczor i rankiem co mnie czeka w pracy... ale po kazdym dniu moglam powiedziec nie trzeba bylo sie denerwowac!:) A o starych lękach nie mam zbytnio czasu myslec, jak je juz mam to jak juz jestem w domku pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×