Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Jak pokonałam depresję i nerwicę Kazimiera Sokołowska OD LĘKU DO RADOŚCI ŻYCIA, Tepperwein Kurt 1. Pojedynek z nerwicą A. Polender 2.Autosugestia. jak mysleć pozytywnie- Anselm Grun OSB 3.Lęk i depresja Shirley Trickett 4.Jak przestać się martwić i zacząc żyć D. Carnegie 5.Potęga optymizmu A.L.McGinnis 6.Jak zwycieżyć depresję Serafino Falvo 7. Jak pokonać depresję Dr. Archibald Hart 8.Depresja przyczyny objawy jak sobie radzić bez leków M. Sara Rosenthal 9. Pokonać lęk- Lavinia Plonka 10.Spokój od zaraz Paul Wilson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara nerwuska
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie dopisujcie się kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie wanessa1984......26.....zaburzenia lękowe z napadami lęku....śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wziąć dwanaście miesięcy, obmyć je dobrze do czysta z goryczy, chciwości, pedanterii i lęku. Podzielić każdy miesiąc na 30 lub 31 części, tak żeby zapasu starczyło akuratnie na rok. Każdy dzionek przyrządzać oddzielnie, biorąc po jednej części pracy i dwie części wesołości i humoru. Dodać do tego trzy kopiaste łyżki optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarnko ironii i szczyptę taktu. Następnie masę tę polać obficie miłością. Gotowe danie ozdobić bukiecikami małych przyjemności i podawać je codziennie z pogodą ducha i porządną filiżanką ożywczej herbaty Katharina Elizabeth Goethe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie napiszecie
nowej listy nerwuskow, przeciez oni nie pisza,wracacie do przeszlosci.Napiszmy nowa liste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babet dlaczego mnie atakujesz , dlaczego nie zajmiesz sie swoim życiem tylko atakuujesz innych , ty chyba mylisz pojęcia to forum istnieje po to zeby sie wzajemnie wspierac a nie jeden drugiego atakowac .........co cie tak interesuje moja terapia weż sprawdz zadzwon do Gliwic na Debowa i tam sie dowiesz może jeszcze ci moje dane podac zebyms mnie mogła sprawdzic , chodziłam 9 lat temu wtedy brałam leki i cierpiałam, strasznie , chodziłam pół roku pózniej przerwa i znów ale ostatecznie zakończona stwierdzeniam ......odizolowanie od teściowej ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeślichodzi o toksyczny związek to nie wiem czy w takim związku tylko jedna osoba jest winna w małrzeńswie nie jest całe zycie pięknie i kolorowo sadnie dobre ale sa i dni złe trudne które trzeba przetrwac nie od razu rozwód .......nie wiem jak ty postrzegasz małrzeństwo dla mnie małrzeństwo to swieta rzecz co Bóg złączył niech człowiek nie rozdziela ........nie wie,m jak by to było na tym swiecie jakby wszyscy którym sie nie układa w życiu sie rozwodzili ......nie wiem jaka jest twoja wiara ale nigdzie np w Piśmie świętym nie jest napisane że zycie nasze bedzie łatwe , piękne usłane kwiatami wprost przeciwnie Pan Bóg daje kazdemu krzyż , kazdemu kto nalezy do niego , kto chce kroczyć jego droga do wieczności ........i nie będe sie tu z tobą spierac bo znów odczepisz sie od tterapi i wsiadziesz na mnie za moja wiare .......a to jest moja wiara i szczyce sie nią bo jedyne co mam , czego nikt mi nie zabierze to Bóg ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ci cos napisze zebys dokładnie wiedziała od dwóch lat kontynuuje terapie w innym ośrodku jest to mprzychodnia rehabilitacyjna w której przyjmuje nneurolog , psychiatra , psycholog .........to dzięki niej poznałam swoja wartość i dzieki tej wlaśnie psycholog nauczyłam sie zyc w tym związku razem z moja teściowa i rodzeństwem męża i jeszcze ci cos powiem od prawie roku nasze stosunki z tesciowa bardzo sie zmieniły zyjemy po 20 latach nareszcie normalnie teściowa pokochała dzieci , zajmuje sie najmłodszym zmieniła swoje postepowanie ale ja tez zmieniłam swoje postrzeganie jej i inaczej reaguje na to co sie dzieje nie tłumi tego w sobie jak mi sie cos nie podoba tylko od razu prowadze z nia na ten temat rozmowe wyjasniamy sobie sprawy i zyjemy normalnie nie pamiętając o tym co sie przed chwila wydzrzyło a do tego czsu ciągle rozdrapywałam rany i rozczulałam sie nad sobą .........wiesz za duzo pisania i nie mam juz 5 lat zebymk musiała sie komus tłumaczyc ze swojego zycia ......... Jak wchodze na to forum to tylko po to aby poczytac co dzieje sie u was .....jak toczą sie wasze sprawy czasami moge tez cos doradzi9c bo wiele w życiu przeszłam oraz poradzic sie jak mi cos dloega bo kiedys z każdym problemem latałam na pogotowie a teraz pisze tu .............czy masz jeszcze jakies pytania ???????????? dziewczyny pozdrawiam w te piękną niedzielę u mnie wszystko p[okryte lodem jakby ktoś bezbarwna galaretke wylał na drzewa ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo bianka 120
co oczekujesz od takiej babet25 osoby co pisze ...ot co....WIOCHA . ...RUSKA granica..... Na takich troli najlepsza jest ignoracja danej osoby .Pozdrawiam jestes super kobieta .Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy macie tak
Ja choruje na ta chorobe co wy , stwierdzono u mnie nerwice lekowa z agrofobia.Prawie codziennie odczuwam objawy nerwicy , jednak jak mam np grype tak jak teraz , biore leki na grype , w tym czsie grypowym ,nerwica odemnie odplywa.Ach jaka to ulga nie miec nerwicy , czuje ze zyje.Jeszcze niech grypa zniknie i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy macie tak ja tak nie mam,nerwica jest ze mna od sierpnia 2008,tylko dzieki lekom moglam normalnie funkcjonowac,teraz jestem bez i niema za wesolo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biofan
bianka załóz habit i do zakonu wstap ! bo na głowe ci sadzi nauka kosciola i źle to sie odbija na twoim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mna tez nerwica jest od 2008 .08 ale zdecydowalam sie pojsc do lekarza , przebadalam wszystko ,ogólnie jestem zdrowa , lekarz powiedzial ze to nerwy , dostalam leki na kolatania serce , bo głownie serce mi szalało, jeszcze kilka wizyt u psychologa i daje rade do przodu :) uwierzylam w słowa lekarza ,ze nic mi nie jest -to tylko emocje. Zaopatrzylam sie w ksiazki . Było ciezko , ale zaczelam pomalu wychodzic , najpierw z pomocą meza , a teraz juz sama ...moje lęki to byly głównie zwiazane z wychodzeniem poza dom ,ze cos mi sie stanie ,ze padne :( to bylo okropne . Teraz jak sobie przypominam to nie dowierzam ,że tak można zeswirowac ,to jakby ktos inny mną wtedy kierował !! Jesli chodzi o Ciebie wannessa to uwazam ,ze terapia powinna Ci bardzo pomóc chociaz zrozumiec te objawy i skad to sie bierze . Daj czas sobie na rehabilitacje , niech te emocje opadna . Musisz uwierzyc w to czego dowiedzialas sie na terapii , bo jezeli bedziesz nadal sie podkrecala to droga do wyzrowienia sie wydluzy. Te objawy beda z Toba caly czas , niektore zanikna , a inne bede mało dokuczliwe . U mnie zmniejszyly sie do minimum. Czasami jak sie podkrece to normalne ,ze cala sie trzese i wraca wszystko ,ale wiem ,ze to sama wywolalam jakims stresem. Nie kontroluj siebie , bo wystarczy jeden objaw i juz wszystko sie włącza. To jest trudne ,bardzo! bo sama tego doswiadczylam , balam sie wlasnego cienia. Coś mnie zabolało juz zawroty głowy , serce dudniło , cisnienie kiedys zmierzylam podczas ataku to mialam 160/90 i jeszcze wiekszy atak mialam . Dałam sobie spokój z tym nakrecaniem , droga donikąd która moze zmarnować życie . Nie poddawaj się ! Nie wsłuchuj sie w siebie ,skoro wiesz ,ze jestes zdrowa , to tylko natretne myśli które nakrecaja. Moge wysłac Ci na meila taki trening , bardzo dobrze opisany , zebyc poczytala i zobaczyla jak to dziala . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biofan jestes
...... człowiekiem cierpiącym na dużą niezależność intelektualną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biofan
a co to jest "niezaleznosc intelektualna" bo nie bardzo rozumie ????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biofan nie rozumisz
to jestes niestety niekumaty lub nie kumata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biofan poprostu
brzydko mowiac Wariat:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka z ksiezyca
vanessa jakie leki brałas na nerwice?mam nerwice od 3 miesiecy, doszła do tego dperesja..lekarz przepisal mi effectin er ale po nim dostałam strasnych atakó paniki..nie wiem juz co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE CZYTAJCIE FORUM
BO TRAFICIE DO WARIATKOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdrówko
do zdrówko Skąd jesteś? Chodzi o prywtną terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effectin pobudza wychwyt serotoniny i noradrenaliny , a więc jednocześnie uspokaja i pobudza i to jest niewłaściwy lek w początkach leczenia depresji lękowej . Moim zdaniem zawsze powinno zaczynać się leczenie od paroksetyny , która działa na wychyt jedynie serotoniny - ogranicza lęki i powoduje uspokajenie pracy ukł. nerwowego. Póżniej dopiero można przejść na pobudzający effectin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARODZIEJKA Z KSIEZYCA
wysany dzieki takie same mialam przypuszzcnia co do tego leku ze nadmiernie pobudza..a czy cital byłby dla mnie dobrym lekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wanessy 1984
i do WANESSY 1984 JESTESCIE odzielnymi osobami , czy jednoscia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cital byłby lepszy , gdyż działa tylko na serotoninę , ale nie jest tak skuteczny w poczatkach leczenia jak paroksetyna , czyli np. paromerc ( 1 tabletka dziennie - 20 mg tylko ). Na mnie zaczął działać już po kilku dniach - minęły poranne lęki i pocenie nocne. Ale jednocześnie zaczęłem ćwiczyć i odżywiać się prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×