Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość osoba powyżej ma rację
według polecam biedny ma się powiesić! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli męzczyzne terapeute bo juz u mnie w poradni takiego widzialam przystojniaka po 30 ;) od razu lęki mi przeszły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanesso a musisz brac te leki? no bo skoro zle sie czujesz po każdych to moze jakies tylko ziołowe łykaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witm wszystkie nerwuski , u mnie swieci pieknie słoneczko .........ale samopoczucie nienajlepsze .......ale musze walczyc osiebie bo mam dla kogo .........Dziewczyny mam do was ogromna prosbe może ktos pomoże mi znależć kontakt do sklepu lub firmy która zajmuje sie sprzedaża farb roslinnych do włosów ....konkretnie chodzi mi o henne , basme ale firmy ANZA , szukam juz od rana ale tylko znalazłam firmy VENITA lub ELD ale ja potrzebowała bym z ANZY co chwila zawiesza mi sie komputer i nie moge dac sobie rady .......... chciała bym zafarbowac włosy na kolor ciemny brąz mam równiez zamiar przedłuzyc zamówiłam sobie fajne pasemka do przedłuzania .......... prosze poszukajcie mi adres gdziw mogła bym zamówic te ziółka ........z góry pieknie dziekuje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do to dla ciebie Bianko ......... dziekuje ci z całego serca za przecudna piosenkę ...... bardzo lubie słuchac tego typu piosenek ale tak pieknej jak ta jeszcze nie słyszałam ......... pozdrawiam cieplutko i dziekuje za miła niespodzianke .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellergot niestety bez lekow wogole nie funkcjonuje,tylko leze,nie jem nie pije itd,jutro znowu terapia i sie stresuje strasznie,do tego terapeuta nie naprowadza mnie na tematy tylko sama mam gadac,i gadac a ja w tym stresie nie wiem o czym mam gadac. Bianko ja pale papierosy tu masz stronke o papierosach i nerwicy lekowej http://abcnerwica.pl/nerwica-lekowa-a-papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci Wanesso ........ wstretny nałóg ale po 16 latach nie palenia znów zaczełam palic niewiele bo niewiele ale pale i to te najsłabsze SLIMY te cieniutkie .........powodzenia , nie poddawaj sie dziewczyno ja miałam to samo te 14 lat wstecz nic mi nie pomagało a wrecz przeciwnie było coraz gorzej dopiero jak całkowicie odrzuciłam leki psychotropowe zaczęłam czytac książki o nerwicy wtedy dopiero uswiadomiłam sobie co sie ze mna dzieje ......... do tego dołaczyłam terapie i jakos pomału usamodzilniłam sie ........... gdyby nie te moje kłopoty z kołataniami serca dała bym juz całkowicie rade bo tylko to wzbudza we mnie lęk .....pozdrawiam dziewczyny .....zdrówko , agni-s , stres - stop , wanessa , Latino Girl , belergot ......i pozostałe beznocowe kobietki , miłego , spokojnego dnia .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do to dla ciebie Bianko
Nie dziekuj , bardzo lubie cie czytac , ty wnosisz tu zycie , poprostu jestes sobom .Nie przejmuj sie dokuczliwymi wpisami na twoj temat , sama wiesz ze sa ludzie i ludziska .Ja mysle ze twoj problem ze zdrowiem to tarczyca , z niej sie biora te wszystkie twoje objawy .Pozdrawiam cieplutko Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Wanesso wiem o czym mówisz:) chodzę na swoją terapię od póltora roku i czasem ciągle mam problemy z tematem na terapię;) moja pierwsza terapia wyglądała tak, że ona usiadła,uśmiechała się i nic nie mówiła. to był znak dla mnie, że ja mam się produkować:D zobaczysz, z czasem będzie Ci łatwiej;) ostatnio, jakieś 3 tyg. temu terapeutka powiedziała mi że mam objawy dysocjacyjne. Wiecie te moje wyłączenia i takie dziwne uczucia ,niby lęki, ale takie specyficzne. No i tydzień temu spytała mnie czy je dalej mam. Ja powiedziałam że z 3 tygodnie nie mam ich wogóle. Ona powiedziała że objawy zdarzać się bedą coraz rzadziej bo coraz więcej nieuświadomionych konfliktów przechodzi do mojej świadomości. Zresztą wiecie o co chodzi;) Tyle co mi to powiedziała,po powrocie do domu zaczęłam je mieć. No itak dziwnie czuję się i dzisiaj. Lękowo plus te własnie objawy, jakby jakaś aura. Czekam więc do piątku żeby to przeanalizować;) poza tym u mnie pogoda senna i szarobura. Pozdrawiam was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję tym razem za szczsrośc , EWELINKO nareszcie ktos imienny i zresztą bardzo miły ........ ja tez mysle że to przez ta tarczyce ale nerwice tez mam wczoraj wieczorem znów wróciłam do starej książki SPOKOJNIE TO TYLKO PANIKA i tam własnie opisane jest jak wygląda nerwica , lęk jak sie człowiek zachowuje i jak reaguje w tych momentach organizm ..........zdaje sobie sprawe z tego , staram sie wciąz iść do przodu ale jak wiesz zdarzaja mi sie dni że stoje w miejscu i wtedy wgłebiam sie w swój organizm ale po jakims czasie mija i znów sa dni radości i normalnego zycia ....... Moze czytałas jak pisałam że w pazdzierniku córka wychodzi za mąz teraz to jest mój glówny cel , przygotowac wszystko , dzieci wyszykowac , córke bede czesac do slubu , siebie , mame , teściowa , młodsza córkę , juz tu pisałam że z zawodu jestem fryzjerką , więc to moje zadanie ........, nie kupiłam jeszcze zadnej sukienki dopiero przedemna szał zakupów no i ciągle chodzi mi po głowie przedłuzenie włosów ............ to takie moje codzienne sprawy .......tez sie nimi z wami podziele ........szukam od wczoraj sklepu z faerbami ziołowymi firmy SIPA ANZA i nie moge znależć .......może ktos znajdzie i da namiary ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej nerwuski a jak
stan Waszych miesni, sciegien , stawow? nerwica tez jakos na nie wplywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie że ktos mi pomógł , dziekuje za trud i za przysługe przejżałam to ale ceny dosyc wysokie ......... potrzebna mi jest jeszcze farba koloru INDYGO i BASMA moze byc innych firm np. ELLD lub ANZA bo tu nie ma w tych zestawach ......... i to musi byc koniecznie w proszku gdzie barwnikiem sa liście lawsonii ........ może znajdziesz mi jeszcze cos .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cover
szukaj leniu sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niteczka199
hej:)czy mnie wesprzecie,pogadacie ze mna?prosze... mam problemy i potrzebuje pogadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, ratunku, czy ktoś tu zna się na nerwicy natręctw/napadach paniki? Już wariuję, o ile nie zwariowałam całkiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życieżycie
ja potrzebowałabym terapii, ale ciagle urywac sie z pracy to nierealne:( wiec nie chodze, zazdroszcze wam że mozecie Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam późniejsza porą. U mnie dzisiaj od rana było nie najlepiej, ale wieczorem miałam wizytę u mojej terapeutki i od tego spotkania dobry nastrój mnie nie opuszcza:) Niteczka 199i Helgaa piszcie co się dzieje może będę mogła jakoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niteczka199
ja jestem mloda,lat 19 ale chyba mam nerwice..i stany lekowe..panicznie boje sie zycia,boje sie byc sama..na dodatek te pieprzone haluksy na ktore nie moge nic zrobic i boje sie co bedzie..brak wsparcia najblizszych ehh,potrzebuje rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam-hej nerwuski a jak
stan Waszych miesni, sciegien , stawow? nerwica tez jakos na nie wplywa? ja ostatnio budze sie cala obolala i zastanawiam sie czy to nie efekt stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Niteczka199 - ja też często miewam napady paniki i są momenty, że nie chcę mi się nic, ale zaraz potem ganię się w myślach, że nie wolno tak mówić bo to wpędza nas w jeszcze większą nerwicę i stany lękowe. Strach przed tym co będzie jest normalny, ale nienormalny jest paniczny lęk, który trzeba starać się eliminować. Ja np kiedy dopada mnie takie uczucie sięgam po lekturę lub rozmawiam z kimś kto mnie rozumie. Poszukaj na pewno jest wokół Ciebie osoba, która by Cię zrozumiała. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok po kroku a.....
Otóż miałem to szczęście spotkać świetnego psychiatrę -przez półtora roku chodziłem na psychoterapię dynamiczną. Facet krok po kroku rozgrzebał moje życie, zadawał mi ćwiczenia i trudne pytania, rozmawialiśmy o wszystkich trudnych rzeczach, o relacjach z rodzicami w dzieciństwie. Musiałem krok po kroku pokonywać sytuacje, w których TO mnie dopadało. Kazał mi zapamiętywać myśli kołaczące się w głowie w czasie odczuwania lęku i zapisywać w notesie. Powoli zrozumiałem, czego tak na prawdę w środku się bałem, a czego nigdy nie rozumiałem. Nigdy nie brałem żadnych leków dzięki Bogu, bo to nie załatwi ostatecznie sprawy. TO dzieje się w twojej głowie i tylko upór i konsekwencja Twoja i terapeuty pozwoli Ci Wyzdrowieć. Ale naprawdę można. Oczywiście nigdy już do końca nic nie będzie takie samo-drobne dolegliwości będą się jeszcze pojawiały- ale można nauczyć się z tym żyć i znów normalnie funkcjonować. Wiem, że pomaga już samo uświadomienie sobie, ze nie umrzesz nagle na ulicy, to nie jest schorzenie fizyczne. I jeszcze jedno: po tym wszystkim jest się dojrzalszym i lepszym człowiekiem. Poszukaj dobrego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi najbardziej na nerwice pomogla terapia psychostatyczna tzn. zajecie sie czyms co sprawia przyjemnosc. Calkowicie darmowe a efekty widoczne juz po 1 dniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jakże budujące są takie wpisy jak wasze krok po kroku i LoveBoderline! Przyznam szczerze, że i mnie pomaga najbardziej zajmowanie się czymś co sprawia przyjemność i dlatego zapisuję się na kurs językowy. Dzisiaj mam spotkanie w tej sprawie także trzymajcie kciuki bym nie spanikowała i dała radę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja rowniez bardzo sie ciesze ze moje wpisy moga byc pomocne. Dla podpowiedzi powiem jeszcze ze cala istota psychoterapii polega na tym zeby widziec problem w sobie a nie w innych tzn, przewaznie wina zawsze lezy po obu stronach ale drugiej strony nie zmienimy natomiast siebie mozemy wiec nalezy sie skoncentrowac na poprawie swojego zachowania i myslenia. Gdy to pojmujemy to nie potrzebna jest nam zadna psychoterapia poniewaz sami mozemy byc swoimi wlasnymi terapeutami i sami mozemy sie wyleczyc nawet z najciezszych psychoz. Dawniej nie bylo na swiecie takich dziedzin nauki jak psychologia czy psychiatria ale stara prawda zeby nie zajmowac sie tym czego nie mozemy zmienic czyli postepowaniem innych ludzi a zajmowac sie tym co mozna zmienic czyli swoim postepowaniem byla znana od wiekow i dzieki temu ludzie sobie radzili duzo lepiej niz teraz bo teraz czlowiek schorowany idzie do terapeuty i uwaza go za Boga przez co zamiast codziennie samodzielnie nad soba pracowac to tylko czeka zeby niczym ksiedzu spowiedziec sie jemu z problemow i jeszcze za to zaplacic. Psychoza nie ma zwiazku z komputerami ani internetem ani nowoczesnoscia i istniala od zarania dziejow a wczesniej bylo mniej samobojstw i zabojstw i generalnie wiekszego niz obecnie procenta populacji miescilo sie w normie. Dlaczego? Poniewaz ludzie zdolni byli sami myslec. Dzis nie sa do tego zdolni bo od malego terapeuci im piora mozg wymyslajac rozne pseudo-schorzenia jak np. ADHD i wyciagajac kase od biednych rodzicow. A tak naprawde to najlepszym terapeuta dla nas jestesmy my sami jesli zrozumiemy ze nawet jesli inni sa nie w porzadku wobec nas to warto zmieniac swoje postepowanie zeby sobie z tym radzic a nie zloscic sie ze ci inni nie chca sie zmienic. To jest klucz do sukcesu. A psychozargon wyparć i zaparć sluzy temu zeby prawdy zyciowe przedstawic jezykiem naukowym wzbudzajac w pacjentach poczucie fachowosci i posiadania jakiejs specjalistycznej wiedzy. Terapeuta nie posiada zadnej specjalistycznej wiedzy. Po prostu jest zwyklym czlowiekiem ktory najczesciej troche lepiej siebie rozumie niz przecietny obywatel i dzieki temu rozumie rowniez innych i daje rade pomoc ale to co on ma to zwykle zyciowe umiejetnosci a nie wiedza naukowa. Psychologia i psychiatria nigdy nie byly, nie sa i nie bede dziedzinami nauki wbrew temu za co same sie uwazaja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna b.b
wiecie jak odblokowac swoje uczucia by nie czuc smotycznych dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×