Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Mam zapytanie czy objawy takie jak potliwo艣膰 , spi臋cie mie艣ni, strach przebywania wi臋kszych skupiskach ludzi,to mog膮 by膰 objawy nerwicy? Jestem po odstawieniu lek贸w uzale偶niaj膮cych takich jak: xanax,lexotan, tranxene,nie bior臋 ich 9 m-cy .Pocz膮tkowo po odstawieniu bra艂am fluonxetyne,obecnie nie bior臋 nic.Czy to mog膮 by膰 objawy poodstawienne jeszcze. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do urszulla
raczej wracaj膮 objawy nerwicy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do GAMEOVER88
a tarczyc臋 bada艂a艣??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do nie znam takiego objawu .....ja juz nie czytam o chorobach to by艂o 13 lat temu jak zaczyna艂a mi sie nerwica i do tej pory pozosta艂o mi w g艂owie to co czyta艂am ....to okropne gdy mnie cos zaboli to od razu przypominaja mi sie r贸zne teksty z ksiazek , kt贸re kiedys czyta艂am i od razu zaczyna sie strach .......w r贸znych cz臋艣ciach mam dolegliwo艣ci wszystko jako艣 znosze i normalnie funkcjonuje ale jak mnie 艂apie w sercu to koniec nic nie dociera a moja pod艣wiadomosc jeszczre bardziej szaleje .............wy jakos poma艂u ale wychodzicie z tego , a ja chyba jestem jakas nienormalna bo tyle os贸b madrych os贸b mi t艂umaczy a ja ciagle wierze tylko sobie .........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie choc jestem fryzjerka to nie moge sobie poradzi膰 od miesiaca wychodza mi okropnie w艂osy jak sie czesze to wok贸艂 mnie pe艂no w艂os贸w jak z艂apie reka w艂osy to zawsze cos wyciagne ja juz nawet wyczuwm ze jest ich mniej to tez zn贸w wpedza mnie w nerwice .....moze ktos zna przyczyne , moze cos poradzic .........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bianko no widzisz lekarze mowia ze serduszko zdrowe to zapewne maja racje, twoja psychika, nerwica ci wysyla takie beznadziejne sygnaly, ja jak sie balam panicznie rok temu grypy zoladkowej albo klopotow z jajnikiem to tez mnie co caly czas bolalo, mdli艂o itp itd a bylam zdrowa, wiec to musza byc nnerwy PS: a bierzesz cynk? albo skrzypowite? ostatnio tez reklamowali jakis specyfik ze oprocz skrzypu i cynku cos tam jeszcze zawiera ale nie pamietam nazwy a i wlosy w takim szamponie moze myj i pomagal zawsze: http://esentia.pl/Farmona_Radical_Szampon_wzmacniajacy_ze_skrzypem_polnym_p25191.htm

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do bianki
zbadaj dok艂adnie tarczyc臋!! Bicie serca i wypadanie w艂os贸w jest cz臋ste przy problemach z tarczyc膮!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzekuje wszystkim za odpowiedz stres-stop ja pamietam jak czesto pisa艂as o jajniku ciesze sie ze sie z tym upora艂as ....biore tan capivit podobno dobry ale miesiac min膮艂 a efektu nie widac od 3 dni zacze艂am centrum moze to pomoze ale ja tez czesto farbuje i raz na p贸艂 roku robie trwa艂a ca艂y czas farbowa艂am henna do w艂os贸w przez prawie rok a teraz ostatnio kiedy mi sie juz ca艂a zmy艂a to normaln膮 farba i od tego czasu tak mi wychodza .........farbuje bo jestem bardzo siwa m贸j ojciec zacza艂 siwiec jak mia艂 18 lat a ja mam to chyba po nim ale on do smierci mia艂 bujne geste w艂osy a moje sa teraz okropne .......juz nie wiem co nimi zrobic ..... jesli chodzi o tarczyce to mia艂am juz wiele razy badana i wszystko w normie .....ja chyba sobie zaszkodzi艂am ta farba ........nie potrafie nic znalezc w necie na temat wypadania w艂os贸w po hennie czy trwa艂ej ......mam je strasznie przsuszone juz zacze艂am kuracje z seri Dav ale jakos nic nie widac poprawy ..........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do bianka
wypadanie w艂os贸w moze byc od silnego stresu , nerwicy czyli wszystko jasne .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no fakt od nerwow tez wlosy wypadaja, ja tez mam okropne i tez czesto farbuje:(obecnie staram sie brac cynk na wzmocnienie, ale moze to tez normalne na wiosne ze tak po zimie wypadaja? No wlasnie ostatnio staralam sie nie pisac ze moje mysli tzn l臋k dotyczacy jajnika zniknal bo wiadomo jak sie powie to zaraz to potem wraca:) na razie jakos daje rade nie myslac o tym,ale mysle ze jakby znow mnie dopad艂o to pewnie znow bym rozsiala panike i sie cala trzes艂a :/wogole zapialam sie wczoraj do ginekologa na za dwa tygodnie tak na kontrole:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do Kubasia .Dzi臋ki za odpowied藕.Pocieszy艂a艣 mnie ,ja te藕 chcia艂abym aby tak by艂o. Narazie staram sie nie bra膰 偶adnych lek贸w, czekam niecierpliwie kiedy to ust膮pi. Mo偶e ty Basiu poradzi艂aby艣 mi co stosowa膰 . nie wiem czy w moim przypadku moze pomoc psychologa by pomog艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochani pogoda mnie dobija i glowa boli :-0 mam pms.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do urszulla: Kochana jak najbardziej!!!! Ja te偶 zacz臋艂am niedawno terapi臋!!! Czyta艂a艣 ksi膮偶k臋\" Opanowa膰 l臋k\"?? Polecam j膮 wszystkim znerwicowanym. Pomaga zrozumie膰 chorob臋, pokazje jak sobie radzi膰 itd. Mnie si臋 udaje, ale ja choruj臋 ju偶 tyle lat....Po prostu kiedy mi sedrucho ko艂acze nic sobie z tego nie robi臋, kiedy dopada mnie atak l臋ku gadam, nie boj臋 si臋 ciebie, nie boj臋. I to pomaga, kiedy tak my艣l臋 i m贸wi臋 wszystko mija w ci膮gu 30 sekund. Kiedy艣.. ehh, ja na pogotowie, pogotowie do mnie, ekg, usg, badania na tarczyc臋 itd, itp. Wreszcie po kilku latach zrozumia艂am, 偶e na to si臋 nie umiera a ja nie jestem chora, tylko (a偶) mam nerwic臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kozucha
Czy jest jaka艣 r贸znica mi臋dzy xanaxem i lexotanem? Wiem ze oba sa przeciwl臋kowe i uspokajaj膮ce ale czy czuc r贸znice po za偶yciu jednego lub drugiego?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej. by艂am wczoraj na pierwszej psychoterapii. Babka dosy膰 fajna,cho膰 nie chwytaza erce jak tamta psychiatra. Um贸wi艂am si臋 ju偶 na 3 spotkania z rz臋du. Dzi艣 rozstrzyga si臋 m贸j problem na uczelni, i troch臋 si臋 boj臋, nawet bardzo. I to chyba wczoraj z tego powodu na wiecz贸r za艂apa艂o mnie moje wy艂膮czenie 艣wiadomo艣ci. A przez jakie艣 3 tygodnie by艂 spok贸j. Mi艂ego dnia kochane!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do Kubasia: wiesz nie czyta艂am tej ksi膮偶ki. Ale mo偶e warto przeczyta膰. Mam pot臋g臋 pod艣wiadomo艣ci i pot臋g臋 ludzkiego ducha.Zam贸wi艂am Rado艣膰 偶ycia,ale jak narazie jest niedost臋pna w ksiegarniach, czekam na dostaw臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do Kozucha: Ja bra艂am lexotan i xanax. Po lexotanie czu艂am sie 艣wietnie, ale jak si臋 przekona艂am to stasznie uzale偶nia.Je艣li chodzi o xanax to podobnie偶 nale偶y do tych lek贸w co r贸wnie偶 uzale偶niaj膮, a mnie lekarka przepisa艂a艂a jako wychodzenie z uzale偶nienia z lexotanu.Moim zdaniem to obydwa nie powinna艣 bra膰 ,spr贸bowa膰 czego艣 innego co nie uzale偶nia, chyba 偶e przez kr贸tki czas tak jak pisze na lekach do 3 m-cy to mo偶na za偶ywa膰, wtedy nic sie nie dzieje.Ja te leki bra艂am ponad 15 lat, g艂ownie lexotan, gdyz po nim jak pisa艂am wcze艣niej czu艂am sie dobrze. Teraz pr贸buje z tego wszystkiego wychodzi膰.nie bior臋 ju偶 9 m-cy ale czuje sie 藕le, cho膰 do 5 m-cy po odstawieniu objawy by艂y znacznie gorsze ni偶 obecne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czyta艂am na forach o Pot臋dze 艣wiadomo艣ci. Nie wiem co to jest, wi臋c nie wypowiem si臋. Ksi膮偶ka o kt贸rej wpomnia艂am jest jakby wspomnieniem samej autorki, kt贸ra od lat m臋czy艂a si臋 z nerwic膮, potem sama prowadzi艂a r贸偶ne badania.Bardzo fajnie i dost臋pnie opisuje mechanizm dzia艂ania tej choroby. Naprawd臋 szczerze polecam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jest piekna pogoda , niech wszyscy wyjda na powietrze i nie narzekaja ,! czy bianka mo偶e wyjsc na zielona trawke , walna膰 sie na kocyku i zapomniec choc na minute o nerwicy ??????????????????????????????????????????????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bianka nerwica cie nigdy nie opusci jezeli nie zaufasz lekarzom,ze wszystko okey z twoim sercem . Ja zaufalam ale tez mi sie przelewa w nim i mam skurcze dodatkowe , przeciez ja to dokladnie czuje . A jak sie zdenerwuje to mam jazde na maxa w sercu. Przestalam sobie tym 艂eb zaprzatac , zyje w miare normalnie . Kardiolog mi powiedziala ,ze nie mam co sie przejmowac i myslec pozytywnie na poczatku wydawalo mi sie to smieszne , ale z czasem zrozumialam ze tak trzeba . Boli mnie w roznych miejscach czasami ale ja juz nie rozmieniam tego na drobne. Nie dowierzalam jak pisaliscie 偶eby sie najlepiej czyms zajac jak s膮 l臋ki bo si臋 zapomina o nich i to prawda tak robilam i rzeczywiscie dobrze sie czu艂am ale dopiero po tych badaniach jak kardiolog powiedziala, ze to mala wada serca i nic mi nie jest !!! Nabralam pozytywnej energii do zycia ... teraz az chce mi sie z domu wyjsc z przyjemnoscia a nie z l臋kiem...ale czasami nogi mi sie trzesa , ide bo wiem ze to tylko uczucie .....mam tez gorsze dni ale co tam trzeba zyc...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
to chyba 艣wietna ksi膮偶ka.Chyba sobie kupi臋. Pot臋ga pod艣wiadomo艣ci natomiast przedstawia afirmacje dotycz膮ce pozytywnego my艣lenia, te偶 jest niez艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Basiu a jak tam twoja terapia,zadowolona jeste艣.Czy to terapia inywidualna.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc witam mam pytanie... ostatnio starsznie zle sie czuje.... mam ciagle takie poczucie niestabilnosci nie wiem jak to okreslic.... b贸le g艂owy i normalnie sie ca艂a trzese czy to tez moga byc objawy nerwicy ... juz brakuje mi si艂y juz mam dosyc.... odp艂ywam.... b艂agam napiszcie czy ktos tak ma lub mial

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mazanek to napewno objawy nerwicowe, ja takie te偶 kiedy艣 mia艂am.Bez powodu ca艂a sie trz臋s艂am.Nawet z samego rana nie ruszaj膮c sie nigdzie z domu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzieki ja juz sobie wmowilam ze mam guza mozgu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no oczywiscie wczoraj napisalam ze daje rade i przestalam sie skupiac na jajniku i od wczoraj wieczora znow mam wrazenie ze mnie boli:( ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh pozdrawiam wszystkich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do Mazanek: Nie bierz tego sobie tak do serca , to nie guz m贸zgu, to tylko rozszala艂a nerwica.Wiem jak to jest mnie to m臋czy juz 15 lat, jesze nie ma ko艅ca. Wszystkie objawy jakie mnie dotyka艂y te偶 my艣la艂am 偶e to s膮 inne przypad艂o艣ci a to si臋 okaza艂o 偶e to nerwica.艢ciskanie w gardle my艣la艂am 偶e to tarczyca, b贸le w klatce piersiowej to skolei co艣 z sercem,b贸艂e 偶o艂膮dka, okropne duszno艣ci , nie mia艂am czym oddycha膰, dusi艂am sie . To wszystko na tle nerwowym.Straszne pieczenie oczu , z艂e widzenie , te偶 my艣la艂am 偶e co艣 z oczami .A to jak sie okazuje wszystko to ma podlo偶e nerwicowe.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×