Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 dont try to fix me
Ja mam ju偶 do艣膰.Od kilku tygodni strasznie trz臋s膮 mi si臋 r臋ce. Np. szef kaza艂 mi co艣 ostatnio podpisa膰, patrzy艂 si臋 jak to robie i jeszcze bardziej mnie to stresowa艂o, normalnie tak mi si臋 trz臋s艂a r臋ka 偶e nie mog艂am trafi膰 w kratk臋, podpisa艂am si臋 jak przedszkolak...By艂o mi tak strasznie wstyd!!!!! On uda艂 偶e tego nie widzia艂, ale ja wiem 偶臋 by艂o inaczej. Czuje si臋 strasznie!!!!!! Tak mi wstyd. Og贸lnie mam straszne problemy z tymi trz臋s膮cymi si臋 r臋koma i zacinaniem si臋 ( zapominam s艂贸w, przekr臋cam s艂owa...mam problem z u艂o偶eniem prostego zdania). Z ch臋ci膮 zamkne艂abym si臋 w domu i nigdzie nie wychodzi艂a. Najgorsze jest to 偶e ja ca艂y czas zadr臋czam si臋 tymi my艣lami "napewno widzia艂 jak mi si臋 trz臋s膮 r臋ce", "napewno uwa偶a mnie za jak膮艣 psychiczn膮". TRAGEDIA!!! cA艁Y CZAS O TYM MY艢LE I PUKAM SI臉 PO G艁OWIE

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 DONT TRY TO FIX ME
W艂asnie, nied艂ugo minie rok jak odstawi艂am sama leki kt贸rew bra艂am przez p贸艂 roku (Bioxetin). Przez pierwsze miesi膮ce czu艂am si臋 tragicznie. Moje ataki by艂y 100 razy silniejsze ni偶 kiedykolwiek. Jak ju偶 napisa艂am min膮艂 ju偶 prawie rok jak odstawi艂am czy to 偶e ju偶 nie mam takich silnych atak贸w znaczy 偶e m贸j organizm "wr贸ci艂 do normy" mam tu na my艣li to 偶臋 przyzwyczai艂 si臋 ju偶 do braku bioxetinu??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sateeee
ja te偶 chyba mam nerwic臋... od dawna mam takie problemy i z ko艂ataniem serca, i z dr偶eniem, do tego poczucie derealizacji,zawroty g艂owy, problemy z pami臋ci膮 i koncentracj膮, zapominam nawet jakie艣 oczywiste rzeczy,nie potrafi臋 czasem u艂ozy膰 zdania a nawet w og贸le czego艣 wypowiedzie膰, nie radz臋 sobie w pracy ani w og贸le sobie z niczym nie radz臋. Mo偶e polecicie mi jaki艣 lek,kt贸ry by pom贸g艂? tylko nie zio艂owy, bo to na mnie nie dzia艂a :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dont try to fix me
je艣li nie zio艂owy to my napewno nie mo偶emy poleci膰 Ci czego艣 innego...id藕 do lekarza, nie m贸wie 偶臋 odrazu do psychiatry, id藕 do rodzinnego, powiedz mu o wszystkim jezeli b臋dzie uwa偶a艂 za potrzebne wys艂a膰 Cie do specjalisty ti id藕, nie mam co zwleka膰. Samo nie przejdzie a mo偶e si臋 niestety pog艂臋bi膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sloneczka
Czesto przyjmuje sie nadmiernie upraszczaj膮c, 偶e skoro dana metoda leczenia l臋k贸wokaza艂a sie skuteczna,oznacza to jednocze艣nie,偶e znaleziono w ten spos贸b r贸wnie偶 przyczyn臋 zaburzenia. Je艣li np. lek, kt贸ry podwy偶sza w mozgu poziom serotoniny,stanowi skuteczn膮 pomoc w wypadku zaburzenia l臋kowego, to nie nalezy automatycznie zak艂adac,偶e przyczyn膮 problem贸w jest zak艂贸cenie gospodarki serotonin膮 ,i rezygnowac z poszukiwania innych przyczyn. Gdy z kolei pomocna jest terapia behawioralna , nie musi to oznaczac ,ze proces powstawania l臋k贸w mo偶na wyjasnic na podstawie teorii uczenia si臋. Te zwiazki nie s膮 takie proste. Terapie behawioraln膮 wykorzystuje sie z dobrym skutkiem r贸wniez w przypadku upo艣ledzenia umys艂owego. Niekiedy zaburzenie , kt贸rego przyczyna jest czysto psychiczna, moze zostac na kr贸tko z艂agodzone przez przyjmowanie lek贸w , np. reakcj臋 偶a艂oby os艂abi diazepam, nale偶膮cy do srodk贸w nasennych i uspokajajacych z grupy benzodiazepin. Nikt jednak nie zaklada ,ze czlowiek op艂akujacy smierc bliskiej osoby, ma zak艂贸cone dzia艂anie receptor贸w dla benzodiazepin w m贸zgu. innymi s艂ow: nawet jesli znale藕lismy skuteczn膮 terapi臋 ,nie oznacza to jeszcze ,ze znamy przyczyny zaburzen l臋kowych. NIE obowiazuje tu zasada"kto uleczy, ten ma racje ".

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja sama
don`t try to fix me-------------- mam identycznie. czesto zapominam prostych slow, nie potrafie sie wypoweidziec, przekrecam zdania,z apominam sie, nie potrafie sie skoncentrowac itp itd. Dlatego tez czuje sie strasnzie glupia i najchetniej zamknelabym sie w d omku. Cokolwiek robie wpracy to trzesa mi sie rece robie sie czerwona cisnienie mam wysokie przez te 8 godzin, serce kolacze, czesto robie bledy po ktorych wlasnie tak jak ty analizuje po setke razy i sie zadreczam. najgorsze jest to,z e w pracy tez uwazaja mnie przez to za glaba:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dina20
kolatanie serca i trzesace rece ja pije hydroxizinum w syropie ,ale to musi przypisac lekarz,jesli nie ma arytmi serca,bo inaczej trzeba brac lekipolfenon i metocard a na nerwy coaxil,tylko zapisane przez lekarza,koniecznie potrzebna wizyta u lekarza ,takie kolatania doprowadzaja do arytmii zycze zdrowia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dont try to fix me
a ja sama------chodzisz na jak膮艣 terapie? A co do lek贸w to nie chce bra膰 偶adnych!! Wiem 偶e problem nie zniknie po nich... Wiem 偶e musze sobie wszystko pouk艂ada膰 w g艂owie na nowo, musze zmieni膰 my艣lenie. A leki nic tu nie pomog膮, no mo偶臋 pomog膮 przetrwa膰 ten trudny czas ale napewno nas nie wylecz膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja sama
a ja nadal nie wiem co to arytmia------------choc kilka lat temu podczas meirzenia cisnienia mialam wlasnie kopniaki szarpania i lekarka pwoiedziala, ze to arytmia. Natmiast jak mnie dewa czy trzy razy kopnelo zaznaczam ze tylko kopnelo u kardiologa to on poweidzial,z e to normalne wiec nie weim co o tym myslec:(Mialam 3 holtery zalozone i na zadnym z nich zadnej arytmii nie wykazalo. Takie szarpania pjawiaja mi sie przy ogromnym stresie gdy moje serce wali strasznie i po chwili zamienia sie to wlasnie w taki szereg szarpan gdzie rytm serca calkiem zanika. To trwa kilka lub kilkanascie minut ale neistety tego upolowac nie moge:( Zastanawialam sie na Tele ekg ale jak ma chodzic z tymi diodami 24/h to jestem przerazona. DON`T TRY TO FIX ME------------------- nie chodze na zadna terapie bo mnie na nia nie stac a u psychiatry nie bylam . ale chyba sie zapisze bo nie daje rady . Tak bardzo sie boje o serce szczegolnie w rpacy bo non stop mi kolacze i cisnienie mam wysokie:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dont try to fix me
ja sama-----mnie tez nie sta膰 na prywatnego psychiatre. By艂am kiedys na kase chorych, to by艂o straszne. Ja gada艂am, on pisa艂...my艣la艂am 偶e mi co艣 powie, powie jak mam powstrzymac te g艂upie my艣li a on tylko powiedzia艂: "no to do zobaczenia za tydzie艅". Siedzia艂am tam ok 5 min. Wog贸le jak siedzia艂am w poczekalni i s艂ucha艂am co Ci ludzie gadaj膮...Jezu, m贸wili jakby byli dumni z tych chor贸b kt贸re maj膮...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ......widze ze ten sam problem co m贸j ci膮gnie sie na topiku ....... do a ja sama powiem ci ze ja juz tez trace nadziej臋 ze kiedykolwiek sie tego pozbedem te ko艂atania sa straszne najgorsze ze ja to s艂ysze jak serce robi tak szzzzzzzzzzzzzzzzzi p贸zniej z ogromna si艂a chlup .biore ten Propranolol ale po nim spada mi chyba za bardzo cisnienie dzis jestem nie do zycia ......w nocy obudzi艂 mnie straszny b贸l brzucha dosta艂am okres kt贸ry mia艂am dostac dopiero w niedziele wzie艂am ibuprom troche mi ulzy艂o ale nie wiem co sie ze mn膮 dzieje do g艂owy wesz艂o mi takie og艂upienie , otepienie czuje sie jakbym by艂a pijana w uszach g艂ucho jakbym mia艂a zemdlec co sie dzieje czyzby od miesiaczki ????????? prosze poradzcie cos moze ja juz mam taka anemie i jestem taka s艂aba ......ale zelazo podnios艂o mi sie do g贸ry .... No i sie denerwuje i juz sie zaczyna z moim sercem to jest b艂edne ko艂o z kt贸rego nie widze wyjscia .....a by艂 taki okres ze by艂o juz wszystko dobrze .................

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja dzis postanowilam wybrac sie do przychodni opowiedziec o moim brzuchu... trafilam na mlodego lekarza ale chyba sie nie rozumielismy, by艂 jaki艣 t臋py no bo przeciez ja nie mowilam po chinsku! Kazal czekan na usg ktore mam dopiero za miesiac i przepisa艂 debridat! wrrr ale wciaz nie wiem co to za dziwny b贸l po lewej pod zebrami:/ Dzis glowka tez boli, spa艂am niespokojnie... DOBRZE ZE JEST TO FORUM, MOZNA PONARZEKAC:) BO WIADOMO ZE NASZYM BLISKIM PRZESZKADZA TO MARUDZENIE ITP :) bianko no tak nerwy nas wykanczaja... nie wiem co tu zrobic...fajnie by by艂o miec wlasnego psychologa z ktorym codziennie mozna by by艂o pogadac...moze to realne ale na takie wizyty potrzeba duzo kasy:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kto karmi swoje l臋ki, ten coraz bardziej ogranicza swoja swobode poruszania sie , a jego zycie staje sie jedna wielka ksiega za偶ale艅. ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
agni a u ciebie ok?:) moja psycholog jeszcze na urlopie jest:/i to jeszcze przysz艂y tydzien jak nie d艂uzej:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja czekam na popraw臋 i jest jao艣 tak nieciekawie i smutno :( Kiedy ten lek zacznie dzia艂a膰, zwiekszona dawka Zotralu (dzisiaj 6 dzie艅) narazie dzia艂a na mnie gorzej niz ta ma艂a, mam nadzieje 偶e to tylko skutki uboczne i nied艂ugo b臋dzie lepiej. Dziewczyny czy Wy czujecie taki nieokre艣lony niepok贸, l臋k ale ja nie wiem przed czym, czuje sie tak jakbym si臋 czego艣 ba艂a?!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja sama
ja bylam u psycholoszki. gadalam i gadalam a ona tylko sluchala. nic nie mowila procz ejdnego "rozejrzyj sie w okolo siebie " nawet nie zaprosila mnie an drugie spotkanie i neistet jakby wyrzucila z gabinetu bo czas sie skonczyl:( I to ma niby w czyms pomoc? Bianko----a moze to przez ten propanolol? ja mam ogolnie niskie cisnienie wiec boje sie brac te tablety. Moglabym je ejedynie brac doraznie w takich chwilach gdzie cisnienie mi sie dzwiga aby opadlo i kolatania przeszly ale te leki chyba wszystkie dzialaja dlugo:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja sama
gab-1-------czasem wlasnie tak mam, czuje sie jakas taka neiswoja,z alekniona, czuje ten lek w klatce piersiowej, dr偶e rpzy tym i nie moge zlezc miejsca, ruszam sie byle nie czuc tego dziwnego uczucia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
gab_1 ja tez czuje l臋k, ale tak na serio to jak sie bys zastanowi艂a i szczerze odpowiedziala sobie na pytania czego sie dokladnie boisz, przeanalizowala dziecinstwo, rodzine i znajomych to mysle ze dosz艂abys od czego jest twoj l臋k do poprzedniczki psycholog psychologowi nie rowny, poszukaj innego i nie poddawaj sie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja sama
stres-stop---------zgadzam si臋. Dalej jednak szuka艂a nie b臋d臋 poniewa偶 to juz nie na moje si艂y. Ten psycholog jest juz daleko a co dopiero inny. Wiec ide do tej samej placowki do psychiatry bo moze i lekami wspomoze. Mysl臋 tak偶e , ze depresja tak偶 e mnie dopad艂a i to juz jakies 3 lata temu. A moze to brak mezczyzny sexu? mzoe ejsli bede szczesliwa to wszystko minie? Tylko jak kogos poznac gdy sie w domu siedzi?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
"a ja sama" wazne zebys miala taka bratnia dusze aby z kims pogadac wtedy nawet psycholog nie jestjuz potrzebny ale ktos wlasnie taki kto wyslucha da dobra rade, powie cos pozytwnego.... a co do facetow to powiem tak: z nimi 藕le ale bez nich te偶:) bo wiadomo jakie z nich swinie... tez trzeba pocierpiec przez nich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a ja sama
stres-stop---jesli chodzi o bratnia dusze to neistety takowe mi brak. Kazdy ma swoje problemy a i znajomi maja dosc mego anrzekania. neistety wstyd mi powiedziec, ze cos takiego mnie gnebi i szukam roznych wymowek by sie nie spotykac bo to dla mnie udreka. Jesli chodzi o mezczyzn to masz racje ja wlasnie przez mezczyne nabawilam sie tego swinstwa:( ale wierze, ze kiedys spotka mnei cos dobrgo i ktos mnie s zczrze pokocha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣膰 dziewczyny. nie mia艂am komputera i by艂am od艂膮czona od 艣wiata. s艂uchajcie ja przezy艂am straszne dni. w skr贸cie wam opisz臋. w niedziel臋 w drodze do ko艣cio艂a mialam wy艂膮czenie 艣wiadomo艣ci. wr贸ci艂am si臋 do domu. i w domu znowu by艂a o tym mowa. za艂apa艂am takiego do艂a 偶e przez ostatnie 4 dni nie mog艂am jesc, nic mi si臋 nie chcia艂o i mialam uczucie 偶e zwariuj臋. dzi艣 na psychoterapii babka powiedzia艂a mi ze mam syndrom masochizmu. Ale 偶ebyscie dobrze zrozumia艂y. chodzi o to 偶e nie umiem broni膰 si臋 jak kto艣 co艣 na mnie m贸wi, wpadam w do艂ki a to wszystko wynika z mojej niewiary w siebie i uderza we mnie. w kazdym razie mam neurologa w poniedzia艂ek i pewnie cos dostan臋 na te wy艂膮czenia. Jeden problem z g艂owy. musz臋 zacz膮膰 pracowa膰 nad sob膮 ostro dziewczyny bo babka m贸wi 偶e mam stany depresyjne ale powiedzia艂a 偶e nie depresj臋. Powiedzia艂a 偶e depresja i stany depresyjne to kolosalna r贸znica. wierz臋 偶e mi si臋 uda. zaczynam wychodzi膰 do ludzi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
m贸wi臋 wam te dni by艂y straszne. Ale psycholog powiedzia艂a 偶e jak wr贸ci z urlopu to zaczniemy pracowa膰 nade mn膮. Powiedzia艂a 偶e zobacz臋 r贸偶nic臋. Zobaczcie jaka jestem uzale偶niona od rodziny, szczegolnie mamy. Psycholog stwierdzi艂a 偶e jestem bezkrytyczna wobec rodziny i to te偶 nie jest dobre. Ciesz臋 si臋 偶e jestem tu z powrotem;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
o zdrowko to ja mam podobnie:) tez nie umiem sie bronic jak ktos bliski mi cos zlego powie, moze i jakos slownie sie obronie, ale wtedy i tak to we mnie siedzi i mi bardzo przykro:/ Swiat stworzony jest dla ludzi twardych, trzeba byc chamem a nie wrazliwcem! no i dlatego mamy pewnie tak przesrane:/ spokojnej nocki 鉂わ笍 buziaki 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do a ja sama no wiem ze kazdy wlasnie ma swoje problemy i inn膮 wage, dla niektorych nasze problemy sa przeciez smiechu warte...mo偶e maja racje bo w zyciu zdarza sie wiele tragedii.. no ale coz poradzic, takie wrazliwe jestesmy i dlatego to tak wszysto przezywamy i sie martwimy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak jest Stres stop. ale m贸wi臋 wam. Takiej doliny nigdy nie prze偶ylam jak w te dni. dzisiaj wsta艂am i jako艣 jest normalnie. maMA z bratem na weekend wyjechali. My艣la艂am 偶e b臋dzie strasznie ale nawet ok. psychol9og chce mi pokaza膰 ze rodzina te偶 ma wady. ja je widz臋 ale mam tendencj臋 do obrony ich.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja znow dostalam ataku, tak mnie mdli ze nie wiem:/boje sie ze znow dopadnie mnie atak wymiotw, sama nie wiem czy to nerwy czy cos zaszkodzi艂o, centralnie w poniedzialek dzwonie do psychiatry , mam tego dosc!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie zdr贸wko , stres-stop ..........bardzo mi przykro ze zle sie czujecie wiem co to znaczy ja mam to samo wczoraj pisa艂am ale nikt mi nie odpisa艂 a dzis w nocy mysla艂am ze bede dzwonic po karetke dosta艂am okres i jeswzcze nigdy nie mia艂am takiego b贸lu jak teraz .Dziewczyny mia艂am taki b贸l w nocy obydwea jajniki ale taki b贸l ze nie mog艂am nawet oddychac a jak zakaszla艂am to mysla艂am ze juz koniec ......nie wiem dlaczego tym razem nie tak boli ca艂y dzien i noc na lekach przeciwb贸lowych .....do tego taka s艂abosc ze nie mam si艂y stac na nogach , zawroty og艂upiejnie , no i moja kolezanka arytmia ........dzis juz mam natretne mysli ze cos jest ze mna nie tak jestem coraz s艂absza ........a stresu w tym tygodniu tez mia艂am nie ma艂o .....moze to sie tak odbi艂o na moim zdrowiu ...........albo faktycznie cos mnie od srodka zzera ...........mam totalnego do艂a ............

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bianko to bierz nadal cos przeciwbolowego, mozliwe ze to przez okres tylko te bole, bo nieraz tak bywa ze nawet jak sie co miesiac ma normalnie, to moga nieraz zdarzyc sie wyjatki i mozna miec takie mega bole 馃尲 ja bez tabletek hormonalnych to umiera艂am podczas okresu:/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×