Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

dziewczyny.. ja te偶 wierz臋 w Boga.. od dziecka zosta艂a mi ta wiara zaszczepiona i w Nim pok艂adam nadziej臋! ja mam co艣 od dw贸ch dni chyba tzw. wolne jelita;) jak zjem wi臋kszy posi艂ek to ci臋偶ko mi na 偶o艂膮dku plus md艂o艣ci. nigdy nie mam problem贸w z 偶o艂膮dkiem chyba dzi臋ki jogurtom cooodziennie zjadanym. potem go zjem;) Stres stop m贸w co si臋 dzieje!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anemi
witam wszystkich ja z nerwica zmagam sie od okolo 9 lat teraz chyba jest najgozej mam straszna nerwice lekowa i tylko ci ktorzy to przezywaja i przezyli wiedza co to znaczy.....czasem juz nie daje rady nie biore prochow bo wciaz jeszcze karmie dziecko piersia choc juz bardzo malo zreszta nie mam pojecia gdzie mam szukac dobrego psychiatry niedawno sie przeprowadzilam do Gdanska a samotnosc jeszzce poteguje wszystko maz za granica ja sama z dzieckiem czesto chce mi sie wyc z tego straszliwego bolu psychicznego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hydroxyzinum
mo偶esz bra膰 karmi膮c dziecko, lekarz Ci przepisze:) Bez recepty syrop z melisy forte plus neospasmina na noc.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anemi
wlasnie rzecz w tym, ze musze brac te najsilniejsze a ich nie moge brac karmiac , kiedys bralam tyle ze nawet dwa afobamy na raz nie pomagaly melisa itp to nie w moim przypadku , leki lykalam roznorakie potrem nerwiczka sie uspila aby jakis juz czas temu wrocic z mega moca :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kierunek lekarz sama sobie
nie poradzisz, zw艂aszcza bez m臋偶a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oj poradzisz sobie z nerwica
bylam u psychiatry i powiem wam ze jeszcze takiej wariatki nie widzialam , niedosc ze nadpobudliwa to traktowala tasmowo , niemila psychiatra z katowic kwiatkowska , jak najdalej od niej brrr

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 asia-joasia
kto to pisze na pomaranczowo ?? ktos znany!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam, czytam i czytam, normalnie wsp贸艂czuje wam ludziska ale wasze wypowiedzi przestraszy艂y mnie troche. Mo偶e przedstawie moj膮 sytuacje, no wiec nie wiem czy mam nerwice czy co艣 i nie wiem jak to w og贸le rozpozna膰, tak wiec nie wiem czemu strasznie boje sie kontakt贸w z ludzmi, np musze zadzwoni膰 do mojej bebki od angola 偶eby da艂a mi wpis a ja sie zwyczajnie boje, s膮 te偶 takie chwile kiedy wszystko mnie przyt艂acza boje sie i艣膰 na zajecia bo my艣le 偶e sobie nie poradze, ze nie potrafie, og贸lnie jestem osob膮 kt贸ra bardzo 艂atwo sie wzrusza i potrafie sie rozp艂aka膰 z byle powodu, czesto jestem z艂a sama na siebie 偶e jestem taka ofiara losu ale czy te moje leki, strach mo偶na nazwac nerwic膮? pom贸偶cie, lizcze na do艣wiadczenie i jak膮艣 podpowied藕, pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 deseczka
d偶oannna - to nie jest nerwica... nie masz atak贸w paniki nie masz l臋k贸w, nie dr偶y Ci cale cialo, nie masz md艂o艣ci jak patrzysz na jedzenie, nie jest Ci raz zimno ani raz gor膮co, nie masz duszno艣ci, nie masz guli w gardle, nie mam odruch贸w wymiotnych, nie masz bezsenno艣ci, nie mdlejesz, nie boisz sie ze zaraz umrzesz... - to jest nerwica ..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzia za odpowied藕, wiec co mi jest? kurcze czemu czuje taki strach i czesto p艂acze, czemu przerazaja mnie ludzie? tak na prawde nikt dobrze mnie nie zna dobrze, potrafie sie maskowa膰 i stwarza膰 pozory 偶e jest ok,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak okropne to:( ale coz zrobic:( pewnie wszyscy w rodzinie maja nas do艣膰, wiec chociaz tu sie wy偶alajmy:) mi dzien w pracy tak jak wczoraj min膮l bardzo szybko, ale oczywiscie jak wrocilam do domu to wroci艂y l臋ki, dzis chyba na noc znow musze koniecznie siegna膰 po potege podswiadomosci

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anemi
deseczka ja nie mam tylko objawow zwiazanych z jedzeniem haha :) a tak to wszystko co napisalas plus te ataki leku w zasadzie cala jestem jednym wielkim lekiem moo umysl nie moze sie uwolnic nawet w nocy wczoraj w nocy obudzilam sie i poczulam ze cala sie trzese a serce wali mi jak oszalale ech a gula w gardle to normalka kiedys jedna pani doktor psychiatra do ktorej chodzilam poradzila ze w momencie kiedy czuje ze zaczyna mnie mocno dlawic w gardle - wziasc torebke papierowa po cukrze np. i oddychac w nia z calej sily - pomagalo troche niestety pani doktor zostala daleko a ja szukam wciaz dobrego psychaitry w zasadzie nie znam tu zadnego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 deseczka
kochani spr贸bujcie pic melis臋 i dziurawca codziennie, bierzcie jaki艣 tabletki zio艂owe na uspokojenie, walerian臋 w kropelkach dodawajcie sobie do napoj贸w.. ja mia艂am nerwice po 3 latach wr贸ci艂a.. ale zacz臋艂am od kilku dni to stosowa膰 i po nerwicy ani 艣ladu a by艂o ze mn膮 juz na prawd臋 藕le..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie Kochani :) u mnie dobrze ,nie narzekam ! az sie boje pisac zeby nie zapeszy膰! oczywiscie moja nerwiczka ciagle jest ze mn膮 , wszedzie mi towarzyszy ale to minimalne l臋ki ,smigam po sklepach cho膰 czasami jest 藕le ale oswajam l臋k ! no i przede wszystkim chodze na kije :) oj jak to mnie relaksuje , a jak sie um臋cz臋 po 10km to o niczym nie my艣le , a na drugi dzien dostaje mega powera i na miasto id臋 :) a w zeszlym tygodniu mialam 2 dni przekichane ,oddalam obr膮czk臋 do poszerzenia i na drugi dzien odbi贸r ,wiec cos sobie ubzduralam ,ze mo偶e mi sie cos "stac" jak bede szla po ni膮 ! noc mialam z g艂owy !! :D nie wiem co mi sie w t臋 czache sta艂o !!!! ja strasznie nie cierpie robi膰 co艣 bo "musz臋"(!) -wtedy w艂aczaja sie straszne objawy nerwicy (walenie serca, brak apetytu, sikanie co chwila, odruchy wymiotne)! jak "musz臋" za艂atwic co艣 ,albo isc na si艂e do miasta na zakupy wtedy 藕le sie czuj臋 ! pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam, Chcia艂am zapyta膰 si臋, jaki specjalista mo偶e orzec o nerwicy? Jak wygl膮da leczenie nerwicy i czy w og贸le da si臋 wyleczy膰 wieloletnia, nieleczon膮 nerwic臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
vestera,nawet rodzinny lekarz moze rozpoznac nerwice,ale najlepiej zna sie na tym psychiatra,czy sie da wyleczyc tego nie wiem,narazie chodze na terapie i zobaczymy jak to dalej bedzie.pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A czy s膮 psychiatrzy op艂aceni przez NFZ czy tylko prywatni? Ostatnio jest u mnie krucho z pieni臋dzmi, a wizyt臋 u psychiatry odk艂adam od oko艂o 5 lat, kiedy to chyba mia艂am najwi臋ksze za艂amanie nerwowe.. a rok temu 艣wiat mi si臋 totalnie zawali艂 i od tego czasu nie mog臋 si臋 podnie艣膰.. wystarczy podniesiony ton g艂osu, a mi ju偶 si臋 艂zy cisn膮 w oczy..nie wspominaj膮c o tym, 偶e walcz臋 z moimi zewn臋trznymi objawami ci膮g艂ego denerwowania si臋.. i wcale mi to ju偶 nie wychodzi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Vestera sa psychiatrzy na nfz jak i psycholodzy:) troche trzeba zapewne czekac, ja np u siebie czekalam 2 tygodnie na wizyte. powinnas udac si臋 do psychiatry albo do neurologa i zaczac regularne wizyty u psychologa, jak bedzesz wierzyc to na pewno pomoze:) Nie wiem czy da sie to wyleczyc, ale na pewno mozna nauczyc sie z tym 偶yc, nauczyc sie olewac pewne rzeczy, objawy i wlasnie dzieki psychologowi to moze sie udac! bo to tak jakby przyjaciel ktoremu mozesz sie zwierzyc i nikomu nie powie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×