Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 edziulek 13
ezeli chozi o bycie w tlumie ,to nie mam paniki,nieraz problemy z orientacja,jak sie widzi wszystko jak z gory,jakby sie bylo obok siebie ,to odrealnienie,mam nieraz,ale zadko,w tlumie jestem raczej agresywna,ludzie ktorzy sie pchaja dzialaja mi na nerwy,chalasy tez mnie wykanczaja,nieraz jak za duzo impulsow,wystarczy ,ze moje dzieci cos mowia i ktos jeszcze cos odemnie chce,powstaje wojna w glowie,nie znosze chaosu,wtedy serducho kluje,i te inne,,mialam momenty tez ze balam sie wyjsc gdzeies z dziecmi,bo brak orientacji,ze cos nam sie stanie,masakra,teraz mam to zadziej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 g膮ska...
pom贸偶cie jak nam贸wi膰 moj膮 mam臋 na wizyt臋 u specjalisty, od d艂u偶szego czasu my艣l臋 偶e ma depresj臋 ale jest coraz gorzej i gorzej... bardzo si臋 o ni膮 boj臋, dzi艣 mi powiedzia艂a 偶e najlepiej by by艂o gdyby umar艂a, ale wysz艂a z domu i nie wr贸ci艂a...p艂aka艂a. Serce mi si臋 kroi nie wiem jak jej pom贸c, rozmowy nic nie daj膮. Znalaz艂am fajn膮 pani膮 doktor ale moja mama nie chce nawet o tym s艂ysze膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 edziulek 13
Gasko,przede wszystkim musi mama sama chciec i byc przekonana,ze ten stan w ktorym sie znajduje to nie przelotny zly nastroj,tylko powazna choroba,wytlumacz jej ,ze bedziesz przy niej a warto sprobowac,pokaz jej nasze forum,badz przy niej,nic wiecej zrobic nie mozesz,ona musi chciec

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 g膮ska...
wpad艂am na pomys艂 aby um贸wi膰 i zapisa膰 mam臋 na wizyt臋 bez jej wiedzy. Po prostu postawi臋 j膮 przed faktem dokonanym... czy to dobry pomys艂?... boj臋 si臋 偶e w tym stanie dopadn膮 j膮 mysli samob贸jcze:-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 g膮ska...
bardzo j膮 kocham i zrobi臋 wszystko 偶eby jej pom贸c...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Teraz jak przeczyta艂m wpis G膮ski to a偶 mi 艂zy polecia艂y nigdy nie pomy艣艂am 偶e przez swoje postepowanie tak bardzo ranie swoje dzieci , tyle razy panikowa艂am , umiera艂am co one wtedy czu艂y , Bo偶e jak wielka krzywde im wyrzadza艂am ..............

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bianeczko,nie umieraj,ja tez mialam stany ze mialam panike w oczach,ale u mnie wtedy sie wlanczal ogromny strach i automatycznie to odrealnienie,brak orientacji,taka ucieczka przed zyciem chyba,tylko moje dzieci male jeszcze chyba nie czaily o co chodzi ,bo podstawowe zeczy przy nich wykonywalam,raczej zmuszalam sie,ale wtedy to naprawde mialam stracha z nimi gdziekolwiek wyjsc,balam sie ,ze ich nie przypilnuje,to bylo 3 lata temu ,kiedy bylam przekonana ,ze mam raka jelita grubego,culam nawet przezuty,teraz wydaje mi sie to przesadzona panika ,wtedy bylam w strasznej rozsypce,mieszkala z nami przez 2 miesiace mama mojego meza i mi pomogla,pozniej zrobilam badania i bralam tabletki 2 miesiace opripramol,poszlo,ale rozumiem co czujesz,czulam tez sie paskudnie ,jak wyrodna matka,wtedy nie cierpialam swoich dzieci,teraz jest troche inaczej ,ale przez moje dolegliwosci cierpi zycie rodzinne,to napewno

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
w艂asnie to 偶ycie rodzinne najbardziej cierpi i przykro mi z tego powodu , wiecie ze ta nerwica to naprawd臋 franca po kolej zn贸w wszystko leci teraz skonczy艂am piec pierniczki swi膮teczne i wiecie co mam zawroty g艂owy i to takie jak cholera ale staram sie nie zwracac na nie uwagi , pr贸buje wszystkie te dolegliwo艣ci ignorowac wi臋c skacze to po ca艂ym ciele ...........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to ja tuja
Witam Was nerwuski! A umnie dzisiaj - 20 st. Edzia - mieszkasz w Hannowerze - a jak niemieccy lekarze podchodz膮 do Twojej choroby? Nie r贸bcie sobie wyrzut贸w,偶e Wasza choroba wp艂ywa na dzieci - JESTE艢CIE ICH MATKAMI - a kto dla dzieci jest najwazniejszy? Teraz jest strasznie ci臋偶ko wychowywac dzieci - nacisk spo艂eczny,wtr膮canie si臋 do rodzin - co艣 okropnego.to te偶 ma wplyw na samopoczucie obecnych matek. Biurokraci i rz膮dy wymy艣laj膮 coraz wi臋cej "bzdur" i powod贸w,aby w艂a偶i膰 z kopytami w 偶ycie rodzinne. G膮ska - depresja Twojej Mamy jest problemem. Najgorsze jest to,偶e osoba kt贸ra w ni膮 wpad艂a - PONIEK膭D Z TAKIEGO STANU RZECZY JEST ZADOWOLONA - wszystko jej jedno,nie musi nic robi膰,aby 偶y膰. To taki "fajny" dla niej stan - znam to z w艂asnej sytuacji. Spr贸buj na ostro,wstrz膮艣nij ni膮 w jaki艣 spos贸b - nawet po chamsku. M贸j m膮偶 w takich momentach u mnie - doprowadza艂 mnie do parteru ironicznymi gadkami - tupu- "p艂acz,p艂acz.. lituj si臋 nad sob膮,ale ty jeste艣 biedna ..'- wkurza艂 mnie,a to ju偶 by艂 pow贸d do z艂o艣ci u mnie - a z艂o艣膰,to ju偶 jakie艣 uczucie. Do lekarza,jak dasz rad臋 - to koniecznie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to ja tuja
Bianka - zawroty g艂owy.. ciary po ciele...... A TY JESTE艢 WIELKA,PIECZESZ CIASTECZKA. Dzisiaj te偶 mi si臋 kr臋ci - pogoda ma wp艂yw.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A tam wielk po prostu uwialbiam to robic , gdy pieke swiateczne pierniczki to juz czuje w taki szczeg贸lny spos贸b 偶e nadchodz膮 艣wieta powiem 偶e to fajna tradycje i trzeba to kontynuowac ,,,,,,,,,,,, sa osoby kt贸re powiedza po co piec , zawracac sobie g艂owe ja dzis wszystko mozna kupic ..........ale to nie tak mozna kupic ale jak sie piecze i z dzie膰mi sie to robi p贸zniej maluje dekoruje pierniczki to na zawsze pozostaje ja pamietam jak u nas w domu mama piekla a teraz c贸rka kt贸ra wysz艂a juz za m膮z tez wspomina dzwoni艂a nawet czy moze przyjecha c na pierniki ......to naprawde piekna tradycja ....... a i ta psychike czyms zajme to tez plus ....... chetnie bym was zaprosi艂a na kawusie .........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
szczerze mowiac bylam tylko u ogolnego,zawsze do niego chodze,jak mam paranoje,daje mi skierowania na badania,pobiera krew ,to mnie jakby uspokaja,dostaje tez od niego takie slabe tabletki na uspokojenie nerwow,opripramol,bralam jak bylo zle 2 dziennie,chodzilam troche spiaca,teraz biore po polowce,albo doraznie 1,do psychiatry jeszcze nie trafilam,bo sie ludze ,ze samo przejdzie,no i umnie to hipohondria,lek przed chorobami,narazie jakos sobie radze,chociaz stawy mnie bola i kregoslup,jelito drazliwe i tak na zmiane,narazie tak zyje,a maz tez bezczelnie podchodzi do mojej nerwicy ,tuja tak jak twoj,mowi szykuj trumne,dlugo tak nie pociagniesz,tez mi to dziala na nerwy,dlatego jemu juz nic nie mowie,zale sie tylko wam,bo innym nie chce zawracac glowy,normalni ludzie nas nie rozumia,a co do tych pierniczkow ,super sprawa,to lekarstwo na nerwice,takie tradycje i rytualy uspokajaja,a wogole Bianka i Tuja wy juz macie dorosle dzieci ,ja sie nie moge do was porownac,przede mna jeszcze kopa roboty,jak wasze dzieci byly male tez mialyscie juz nerwice,jak sie u was uaktywnila ,wiecie przez co,jakies czynniki musialy byc,jak sobie radzilyscie przy wychowaniu malych dieci,pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to ja tuja
Mnie nerwica dokucz艂a ju偶 od dziecka. Tylko,kto tam wiedzia艂 co mi jest? w domu dzieci 8-ro - kto tam mn膮 by si臋 przejmowa艂. Przesz艂o mi jak zacz臋艂am dojrzewa膰 - 14 lat. Zapomnia艂am - 偶y艂am fajnie - do czasu! Dosta艂am silnego ataku paniki w wieku 28 lat - silny stress - mia艂am 2 dzieci - 5 lat i 1m-c. Zycie mia艂am ci臋偶kie - nie chc臋 pisa膰 - i tak trzyma mnie do dzisiaj. Nigdy nie wyobra偶a艂am sobie przy mojej nerwicy - jak ci臋偶kie zadanie b臋d臋 mia艂a do spe艂nienia z wychowaniem moich dzieci. DA艁AM RAD臉 - Chyba pom贸g艂 mi m贸j nadwra偶liwy charakter - "nie zgadzam si臋 z rzeczywisto艣ci膮"! oczywi艣cie,wyrzucam sobie ci膮gle,wracam my艣lami,co mog艂am zrobi膰 lepiej,inaczej - po latach to wida膰. Walka..walka..walka,z sam膮 sob膮 z przeciwno艣ciami losu. Ciasteczek juz nie piek臋..robi艂am to kiedy艣 cz臋sto. Dla mnie i M ju偶 mi si臋 nie chc臋..a po za tym cukrzyca. Jakby cz艂owiek m贸g艂 swobodnie,chocia偶by poje艣膰 - to zaraz go cos do pionu!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a u mnie sie zaczelo po 2 ciazy,moja 2 cora miala 6 miesiecy,a mnie panika jelito drazliwe nie wiedzialam ,ze cos takiego jest,wmowilam sobie raka jelita grobego i szok,otepienie,niemoc dzialania,bo bylam przekonana ze umre,juz przeprowadzalam rozmowe z mezem ,co z dziecmi jak mnie zabraknie,trzymalo mnie kolo pol roku,wszystko mnie przerastalo,brak sliny ,susza w ustach ,brak apetytu,dezorientacja i bole serca myslalam ze sie wykoncze,nie moglam patrzyc na swoje dziecko 6 miesieczne,zrobilam badania,bralam trochr lekkie uspokajacze ,poscilo,mialam spokoj przez 3 lata,i teraz od pol roku znowu to samo ,z tym ze inne dolegliwosci i lek przed chorobami,raz lepiej ,raz gorzej,szkoda gadac,mysle ze musze isc rano ,gdies do pracy,bo samotnosc mi nie sluzy,a ty Tuja powinnas byc dumna z siebie,ze wychowalas dzieci,mimowszystko odwalilas kupe dobrej roboty,co u was dzis

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 s-o-wka
tuja ty to chyba dawna starababa z tego forum ,co nie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to ja tuja
S贸wka - to by艂o tak dawno - he he a TY - jak widz臋 "weteranka" jak i ja - zagl膮dasz na ten topic. Dla mnie nadszed艂 czas refleksji - "przerabiam" swoje 偶ycie. Niestety - stwierdzam,偶e w moim 偶yciu,najwierniejsza by艂a jednak NERWICA.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to ja tuja
Nie mam zamiaru Was do艂owa膰. Przego艅cie mnie,jak tak jest.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 g膮ska...
dzi臋kuj臋, 偶e mnie nie zignorowa艂y艣cie:-) to mi艂e... ja jestem po tej drugiej stronie, optymistka pe艂n膮 g臋b膮:-D moja mama mia艂a bardzo ci臋偶kie dzieci艅stwo, mo偶e tu tkwi problem, ojciec alkoholik, wieczne ucieczki z domu przed awanturami, by艂a najstarsza - zawsze wszystkich broni艂a, zarabia艂a na chleb, chroni艂a m艂odsze rodze艅stwo czytam wasz topik 偶eby troch臋 j膮 zrozumie膰 ale jak dla mnie to kosmos.. nigdy nie my艣la艂am 偶e tak mo偶na to odczuwa膰:-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 g膮ska...
pozdrawiam was gor膮co, wok贸艂 tak pi臋knie, zimowo, jak w bajce:-D 偶ycz臋 wytrwa艂o艣ci w walce z tym paskudztwem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to ja tuja
G膮sko....... nie uwierzysz,ale ja te偶 jestem optymistk膮..... bardzo lubi臋 ludzi,lubi臋 si臋 艣mia膰.......tyle,偶e 偶ycie ten u艣miech z g臋by mi zmiata艂o! A moje dzieci艅stwo - bardzo podobne do Twojej Mamy! Jestem pokoleniem powojennym - ci膮g艂e rozmowy w domu o wojnie,o tych wszystkich okropie艅stwach i alkohol.... ucieczki z domu tez by艂y. Moje rodze艅stwo - mniej wra偶liwe - wiem to teraz,przetrzyma艂o to lepiej.a ja jako dzieciak mia艂am ataki paniki - tylko,kto tam zastanawia艂 si臋 nad tym co to jest? Hartowa艂o mnie 偶ycie..hartowa艂o... ciekawe,czy przychodzimy tutaj ze swoim z g贸ry przeznaczeniem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 g膮ska...
tuja, mam nadziej臋, nie, wierz臋 g艂臋boko 偶e nie. wierz臋 偶e mam wp艂yw na to kt贸r膮 drog臋 wybior臋 wierz臋 偶e mam w sobie du偶o pozytywnej mocy i mi艂o艣ci do ludzi:-D wiem 偶e to co daj臋 z siebie powraca do mnie, wi臋c staram si臋 dawa膰 to co dobre:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do tuja
to witaj tuja ,tak kiedys pisywalam tu ...teraz wpadam tu raz na 100 lat i akurat trafilam na ciebie i skojarzylam ze to chyba TY :D...czasem tu zajrze ale nie ma nikogo ze starej gwardii a szkoda, powiem szczerze ze omijam tego typu fora bo nie chce sie nakrecac,nauczylam sie z tym choolerstwem zyc choc czasem bywa ciezko ale oby tylko gorzej nie bylo.....u mnie to juz nascie lat z nerwica to sie mozna do tej bidy przyzwyczaic i ja oswoic...pozdrowienia!!!!! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to ja tuja
G膮sko - czy Twoja Mama siada do neta? Mo偶e powspomina艂abym z nia dzieci艅stwo i m艂odo艣膰 - - prywatnie",poplaka艂yby艣my razem" - te偶 pomaga!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bianka,co z toba,pochlonieta przygotowywaniami do swiat,jak twoj stan stabilny,moj sie zmienia rano makabra,z biegiem dnia lepiej,kobitki piszcie,wszystkie co z wami,jak wam zle,to do neta,poskrobcie cos,narazie wszyscy tacy milczacy,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 g膮ska...
tujo, to chyba nie jest dobry pomys艂.. chocia偶 nie wiem... staram si臋 aby nie wspomina艂a za bardzo bo zaczyna p艂aka膰 i roztkliwia膰 si臋 na 偶yciem:-( t臋skni do dobrych chwil i p艂acze nad z艂ymi po takich wspomnieniach widz臋 偶e nie czuje si臋 lepiej staram si臋 j膮 rozwesela膰 ale to na kr贸tk膮 met臋... mo偶e gdyby rozprawi艂a si臋 ze swoj膮 przesz艂o艣ci膮 raz a dobrze to ruszy艂a by do przodu, ale to chyba lepiej pod okiem specjalisty:-( pozdrawiam bardzo ciep艂o i dzi臋kuj臋 za dobre serce:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie ja tak za bardzo nie mam czasu czytac i pisac na forum, chociaz chcia艂abym bo mi smutno i nerwowo u mnie, pomagam mamie opiekowac sie babci膮 bo jest w rozsypce i ma napady p艂aczu i bardzo sie zmieni艂a:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
stresie,troche czasu zeby wejsc do nas zawsze znajdziesz,pytanie tylko,czy sie ma na to ochote,ja jestem nowa ,nigdy nie uczestniczylam w zadnym Foum,teraz mi to jakos dodaje sily ,nie czuje sie z moim problemem odlutkiem,wiec piszcie,dzis slabo sie czuje,zero planu na dzien dzisiejszy,na klacie cos mi siedzi ,ciezki oddech,kto tak ma ,to daje takie uczucie slabosci i znowu sie boje ,ze moj organizm,chory,i czarne mysli,a tu niedziela trzeba cos porobic z dziecmi ,bo sie zanudza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no edziulek wiem, 偶e jeste艣 nowa, bo ja odwiedzam to forum od ponad 2 lat:) kiedys wiecej czesciej pisalismy na tym forum, a teraz ogolnie jakos ma艂o osob sie odzywa postaram sie to nadrobic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ok ,mam nadzieje ze jak bedzie natchnienie to ponarzekamy sobie jeszcze,dzisiaj u nas nudna niedziela,bylismy z dziecmi krotko na sankach troche nas zasypalo,pozniej wzielam sobie z Bianki przyklad i upieklam z dziecmi ciasteczka,troche koslawe wyszly ,nieszkodzi ,ale smaczne,no i caly dzien ,nie bylo tragicznie,tylko taki wolnoplynacy niepokoj,ciezka klata,coz,a u was

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×