Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 kaczikaczi
hej, prosz臋 o szybk膮 odpowied藕! :( mam taki problem, wczoraj po wigilii zacz臋艂am si臋 藕le czu膰. silne ko艂atanie serca, dr偶enie cia艂a, tak jakby zimne poty mnie oblewaj膮, niedobrze mi by艂o. raczej mi nic nie zaszkodzi艂o, bo jad艂am to samo co inni. nie mog艂am w nocy spa膰. co chwil臋 mnie co艣 budzi艂o. bardzo 藕le si臋 czu艂am. i to trwa do te pory. serce mi 艂omocze jak oszala艂e, co chwil臋 mam ochot臋 wybuchn膮膰 p艂aczem, niedobrze mi... jaki艣 atak nerwicy czy co to mo偶e by膰? nie daj臋 rady... nawet do lekarza dzisiaj nie mog臋 i艣膰... dawno si臋 tak 藕le nie czu艂am :( i weso艂ych 艣wi膮t:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesto to mam,jak grom z jasnego nieba,niby wszystko oki,zero,nerwow ,stresu,a tu nagle wewnetrezny niepokoj,dusznosci,ogolne oslabienie,mdlosci,to sa ukryte nerwy ,niewiadomo dlaczego ,wychodza w momentach,kiedy jest spokoj,nic sie nie dzieje,tak nieraz bywa,mam tez te stany,i najgorsze ,jak jest niedobrze i te mdlosci,nie boj sie ,to symptomy wegetatywne nerwicy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kaczikaczi
dzi臋kuj臋 za odpowied藕, to trwa do tej pory, na szcz臋艣cie mam neospasmin臋 (kt贸ra nic chyba nie pomaga) i jakie艣 tabletki do ssania kupione bez recepty w aptece. jutro id臋 do lekarza, zobaczymy co mi doradzi. najgorsze jest to, 偶e moi rodzice nie rozumiej膮, 偶e si臋 藕le czuj臋 i nadal podsycaj膮 atmosfer臋 w domu, kt贸ra i tak jest nerwowa od zawsze... do tego popadam w lekomani臋, masakra... jako艣 musz臋 wytrzyma膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oliwinka83*83
kaczikaczi a nic jakos niedawno sie w twoim zyciu nie wydarzy艂o? nie myslisz o czyms? nie masz 偶alu do kogos, kt贸ry z biegiem lat narasta? Pochodz do psychologa na pewno ci pomoze:) no i bierz teraz najlepiej co艣 ziolowego bez recepty, bo jestes jeszcze mloda i nie ma sensu brac silnych lek贸w powodzenia:) Pamietaj nie jestes sama!!!! Jest mnostwo osob ktore maj膮 jeszcze gorsze objawy ni偶 ty tecj cholernej nerwicy :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej,ciemno,zimno od rana do nocy,monotonja na maksa ,a moje 2 cory maja ferie jestem znimi sama od rana do nocy,maz pracuje,i ciagle cos chca ode mnie,ukladanki,gry ,ilez mozna,czuje sie fatalnie,nie mam motywacji do niczego i jeszcze te bole plecow,jak stara babcia,szczegolnie rano nie mam sily wstac,bo wszystko boli,jak sie rozruszam to lepiej,kogo bola miesnie,plecy ,kark,plecy przy kosci ogonowej ,znowu sie nakrecam,pocieszcie ze to tylko nerwica,ze to emocje,bo sie boje ze cos jednak mam i nie wiem nawet jakie badania robic,moze ogolne pobranie krwi mi pomoze,z drugiej strony nie mam ochoty chodzic po lekarzach,ten moj rodzinny to na mnie patrzec nie moze,przykre,nie zanudzam juz,jak u was

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oliwinka83*83
u mnie dzis bylo slonce:) ale caly dzien bolal mnie brzuch i plecy, edziulek to nerwica!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jak u was po swietach? Ja sie tak denerwowa艂am a nie by艂o wcale tak 藕le Mi艂ego dnia dla wszystkich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
swieta,sweta i po swietach,to byly takie jakies krotkie swieta w tym roku,jak nie swieta,tylko weekend,w piatek przygotowalam cala wigilje ,rodzice moi byli u nas,a w 1 dzien swiat bylismy w gorach na sankach,tak sie obawialam ,czy bedzie ok,zamiast sie cieszyc to sie obawialam,ale bylo nie najgorzej,drugi dzien swiat restauracja,wiec zero roboty.Dzis wstalam i boli mnie cale cialo,nawet szyja,to nienormalne,czytalam dawniejsze wpisy forum i wiem ,ze Bianka skarzyla sie na te bole stawow,miesni,kregoslupa.bianko,odpisz ,czy to ci przeszlo,jakie mialas bole i jak dlugo cie trzymalo,kobiety boje sie ze to nie nerwica

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
. Pozdrawiam pieknie wszystkich , ktos pyta艂 jak si臋 czuj臋 ?????? c贸偶 mog臋 powiedzie膰 dalej to samo sarce da艂o mi odpocz膮c na par臋 dni to znaczy wigilia i obydwa 艣wi臋ta by艂o supernawet w wigilie wypi艂am lampk臋 wina a w 艣wi臋ta szampana i drinka co ju偶 nie pi艂am kilka lat i by艂o super natomiast od wczoraj wieczora mam ko艂atania i taki 艣cisk w klatce .... A teraz jeszcze co艣 ubieg艂e 3 tygodnie by艂y straszne serce ko艂ata艂o non stop non stop dodatkowe skurcze pok艂贸ci艂am sie z me偶em bo ci膮gle na mnie wrzeszczy 偶e lubujesie w swoich dolegliwo艣ciach jakbym chcia艂a to by mi to juz dawno przesz艂o ale ja to kocham takiej w艣cieklizny dosta艂am zemia艂am ochote rozszarpa膰 go ........ w ko艅cu powiedzia艂 偶e w jego zak艂adzie pracy zak艂adowa lekarka to kardiolog i zn贸w k艂贸tnia bo mu wykrzycza艂am 偶e jakby mnie kocha艂 to by mi pom贸g艂 porozmawia艂 by z ta lekark膮 ......i tyle .Po paru dniach powiedzia艂 偶e za艂atwi艂 mi wizyt臋 u tej lekarki , pojecha艂m zabra艂am wszystkie wyniki tam zrobili mi ekg i po szczerej rozmowie z lekark膮 taka diagnoza ......wszystkie te dolegliwo艣ci ma pani od tarczycy wynik z tarczycy jest ju偶 niby w normie ale dolegliwo艣cib臋d膮 dop贸ki tarczyca ca艂kowicie nie zaniknie to typowe Hasimoto tartczyca zanika sa wahania hormon贸w i tak sie dzieje przy moim bardzo wrazliwym uk艂adzie wegetatywnym , serca mam niby zdrowe ale 偶eby mnie uspokoi膰 ada艂askierowania na UKG , EKG , HOLTER WYSI艁KOWE badania przy naszej kochanej s艂u偶bie zdrowia mam na marzec ..........i co dalej serce zdrowe a ja mam dzi艣 zn贸w jazdy jak mi szarpnie to bym ze strachu mog艂a w gacie narobic .....da艂a zn贸w Propranolol bo tylko ten przytarczycy jest wskazany do tego magnez i zio艂owe kaza艂a kupi膰 przy zdenerwowaniu ...wszystko u nas w rodzinie nikt nie mia艂 problem贸w z tarczyc膮 ani z sercem ....... nie wiem co b臋dzie dalej nogdy bym nie pomy艣la艂a 偶e tarczyca mo偶e tak da膰 w dupe ....I nic nie da si臋zrobi膰 z tymi dodatkowym skurczami , trzeba z nimi zy膰 TYLKO JAK????????????????????????????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
edziulko nerwica , nerwica mnie wczoraj tak bola艂 kregos艂up ze kazdy ruch powodowa艂 b贸l a wieczorem cz臋艣c krzyzowa tak mocno 偶e promieniowa艂o mi to do obydwu n贸g 艂udki mnie szarpa艂y i tu mi臋dzy 艂opatkami wzi臋艂am na noc czopek przeciwb贸lowy i rano ok ale za to zn贸w mam jazdy z sercem az mi sie zyga膰chce .....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Boze Bianka dzieki za odpowiedz,wiesz nie czytam o chorobach,wiele badan zrobilam,wsumie wiem ,ze jestem zdrowa,ale te codzienne bole w biodrach ,szyi,te prady promieniujace do lopatek,tego sie boje,inne dolegliwosci jak szarpniecia serca,dusznosci,suchosc gardla,pojawiaja sie i znikaja,to pasuje do nerwicy ale te bole kosci,lopatek jest codziennie rano najgorzej,ty tez to masz ,boze odrazu mi lzej,Bianko dlaczego los nas tak kara,moj maz tez twierdzi ,ze ja sie lubuje w tym uzalaniu nad soba,ale mi jest naprawde zle,ty wiesz dokladnie ,jak to jest kiedy ci sie goraco robi,a nogi,rece lodowate,klatka zasznurowana,dusznosc,i tysiac innych,jak mamy wierzyc ,ze jestesmy zdrowe,nikt nam nie wierzy ,bo nikt nie mieszka w naszym organizmie,ide zaraz na spacer z dziecmi ,maja ferie,wyjs sie nie boje.pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czytajac,Forum i wczesniejsze wpisy,byla sobie taka Nikitka5,ale nie wiem ,czy sie juz wyleczyla,nie ma jej juz,Nikitko5 jak bedziesz czytac odpisz cos,twoje wpisy to moje odczucia ,masz tez male dzieci jak ja,i czujesz podobnie,te Pieczenia ,swedzenia,bole i obserwacja dzieci ,gdy maja pryszcza,krostki,tez tak mam,jak mnie pod pacha swedzi tez sie zastanawiam ,co to moze byc,normalni ludzie nie zwracaja uwagi na takie pierdoly,a u nas to wzbudza lek,napisz cos,pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Edziula to jest normalne ten b贸l wiesz ja chyba 2 lata do ty艂u mai膮艂 tak silne b贸le kr臋gos艂upa wszystkie ko艣ci te przeguby w rekach nogach szyja 艂opatki no po prostu ca艂a by艂am obola艂a wi臋c juz tezmysla艂am o najgorszym posz艂am zrobi膰 badania przede wszystkim CRP bo moja mama ma go艣ciec i ju偶 tez mysla艂am 偶e to mam ale po badaniach okaza艂o si臋 偶e nic nie ma NIC NIC teraz te偶 mnie boli ale nie wg艂臋buiam si臋 w organizm bo wiem 偶e nic nie ma biore tablketk臋 przeciwb贸low膮 albo czopek i jest ok....... ja tylko boje si臋 serca ......... Wiecie co mi m膮偶 m贸wi brzydko to powt贸rzy膰 ale napisz臋 wam ;; Ta nerwica w ciula ci臋 robi aty si臋 dasz ''.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 edziulek13a
boze Bianka,nawet nie wiesz jak mi pomoglas ,juz nie mam tego leku,klucia delikatne na dole krzyza jeszcze sa,ale juz sie tak nie boje,ty juz dlugo nerwicowa jestes ,to mialas juz prawie wszystko,tylko to serducho tak ci sie przyczepilo inie daje spokoju,mnie serducho tez szarpnie nieraz ,ale nie jest to notoryczne,boze jakie niemile te szarpniecia,jak nie z tej planety,czlowiek potem zimnym sie oblewa,wspolczuje ci ,bo masz to wciaz,bianeczko,trzymaj sie cieplutko,ja wlasnie cala chate na glancus posprzatalam,z dziecmi troche pomalowalam i tak sie rozruszalam ,to lepiej,pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
eudziula bardzo si臋ciesz臋 ale nie z twojej nerwicy tylko z tego 偶e mog艂am ci w jaki艣 spos贸b pom贸c ....mi te偶 bardzo pomaga艂o jak co艣 mi dolega艂o a tu wesz艂am i dziewczyny mi napisa艂ay ze tezmaj膮 takie dolegliwosciwtedy momentalnie sieuspakaja艂am ........pozdrawiam cie serdecznie ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
edziulek ja tez miewam bo艂e kregoslupa i tez wydaje mi si臋 偶e je mam jak sie czegos obawiam, albo po prostu jak wstaj臋 to boli mnie cala cz臋艣膰 krzyzowa i brzuch, ale pozniej w trakcie dnia to mija

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej to ja ,Edziulek13,od dzis jestem wiktorynka7,musialam zmienic adres mejlowy,no i nie moglam uzyc starego hasla,wiec podalam nowe Wiktorynka7,buziole

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc,Bianka,Stresik,Oliwinka,tyle nas zostalo ,inni jakos sobie radza.Ja chyba juz jestem przypadek beznadziejny,w ten dzien Bianka co mi pomoglas czulam sie ok,myslalam ze tak pozostanie,bo wsumie moje bole koscka,stawow przechodzilas,nawet ta wiotkosc miesni i w przegobach dloni,to tylko nerwica,ale dzis ledwo co sie zwleklam z lozka,i co,strach,bo moje plecy wydaja mi sie gorace,i jak oddycham ,to ciezki oddech tak jakby dusznosci i lekkie dreszcze,mysle ze nikt tak nie ma,czuje sie chora i znowu czarne mysli,fobie ze dlugo nie pociagne,macie tak moze ,ze przy oddechu jest ciezko,jakby pluca byly slabe,boje sie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej wiktorynko jak ja ci napisz臋 co mi dolega to padniesz z wrazenia , ot贸偶 dwa dni temu zacz臋艂a mnie bolec sk贸ra na g艂owie sma nie wiem jak to po prosyu jedno miejsce na g艂owie nie mog艂am dotkn膮膰 ani sie nawet uczesac tak mnie bola艂o nastepnego dnia ca艂y dzie艅 mia艂am takie jakby odreALNIENIE czuje sie jakbym by艂a pijana i dzis boli mnie ca艂y czubek g艂owy nawet nie moge sie uczesa膰 jakbym mia艂a wszystkie nerwy na wierzchu do tego jakbym rozum traci艂a czegos takiego jeszcze nie mia艂m itez juz zaczynamsie bac co sie dzieje w tej g艂owie dlaczego ten czubek jakby ca艂y zdr臋twia艂y

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny jesli kt贸ras mia艂 cos takiego b艂agam niech odpisze bo wykoncz膮 mnie my艣li chodz臋 jak pijana nie potrafi臋 normalnie my艣lec , skupi膰 si臋 co to jest ????????????i czuje straszn膮 senno艣膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc bianka,ja w ciagu dnia sie znowu rozruszalam,najgorsze sa ranki,tak do 12 jak siedze wdomu,wtedy dolegliwosci z lekiem sie ukazuja,teraz tylko troche czuje zmeczone plecy,to normalne,ale rano to mialam przy tym bardzo niemile odczucia,takie odretwienia,eh szkoda gadac,mysle ze jakbym wychodzila raniutko do pracy,to nie mialabym czasu ,bo musialabym funkcjonowac,byloby lepiej,bianeczko wspomnialas o bolu skory na glowie ,we wlosach,wyobraz sobie ze tez to mialam,masowalam te miejca palcami,bolalo,ale sie tego nie balam,nie powiazalam tego wogole z nerwica,myslalam poprostu ze musze umyc glowe ,bo uzywam za duzo pianki,to przeszlo tez ,mam to nieraz,mam tez lupiez od zawsze ,sucha skora glowy,nie wiem ,wydaje mi sie ze to nie nerwica,pa ide na wspolna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bianka mnie tez czasami boli sk贸ra na glowie i jak sie czesze czuje b贸l. nie masz sie czego bac to koleny nerwob贸l napedzajacy ci l臋ki !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku .......... jak tak dalej p贸jdzie w tym roku chyba to forum padnie nie ma tu juz kto pisa膰 edziulek jak zmieni艂a nick tak tez zamilk艂a a reszta chyba zdrowe ...........pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochana Bianko,i tyle nas zostalo,troche smutno,jak twoj sylwester bez strachow,ja wypilam pare drineczkow bylo ok,ale nerwica mi sie nasilila,na drugi dzien dusznosci,strach,ach wszystko mi siadlo,chyba nerwicowcy nie moga alkoholu,zadko pilam i tak ale teraz to juz bede unikac.Dzis bylam moja Jule do przeczkolA zaprowadzic,Aty co taki ranny ptaszek,piszesz juz o 8,zle sie czujesz.U mnie fatalnie,juz nawet nie wiem na 100 procent ,czy to nerwica,napady goraca,cieply kark,kluska w gardle,gesta slina,suche gardlo,mialas tez tak prosze napisz,wiesz mam znowu glupie mysli,ze cos zagraza mojemu zyciu,cos w moim organizmie ,choroba,ach nawet juz nikomu tego nie mowie bo wszyscy beda mieli mnie dosc,pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witaj wiktorynko ja tez Sylwestra fajnie sp臋dzi艂am czu艂am si臋super , nastepnegto dnia bylismy ca艂膮 rodzinka na urodzinach po praz drugi od 8 lat napi艂am sie alkoholu w Sylwestra i w te urodziny czu艂am si臋 naprawd臋 tak jakbym nigdy nie by艂a chora .Po powrocie do domu umy艂am sie posz艂am spa膰 zasn臋艂am super po dw贸ch godzinach spania jak mi szarpn臋艂o w sercu tro sie od razu przebudzi艂am i juz sie zacz臋艂y jazdy nawet si臋 nie ba艂am postanowi艂am le偶e膰 do skutku ale jak si臋 rozkr臋ci艂o to puls chyba ze 200 a偶 mi tchu brakowa艂o wi臋膰 wsta艂am wzi臋艂am Propranoilol 1 tabletk臋 inic wi臋膰 jeszcze jedna i 3 tabletk magnezu i dopiero po tym si臋 uspokoi艂o i zasn臋艂am .Ale jak mnie nastepnego dnia z艂apa艂o zimno to mnie ca艂y dzie4艅 trzep膮艂o , ci膮gle mi zimno takie ciarki chodz膮 mi po plecach do9 tego te cholerne ko艂atania .......Te objawy kt贸re ty masz tez miewam i to cz臋sto ale mnie bardziej dokucza serce .......wczoraj ju偶 w艂膮czy艂am stronk臋 o niedoczynno艣ci tarczycy i to wszystko si臋 zgadza tak jak mi teraz powiedzia艂a ta kardiolog wina le偶y w tarczycy iteraz juz wierz膮 tu na tym forum dawno dziewczyny mi pisa艂y o tej cholernej tarczycy ale ja nie da艂am sobie tego powiedzie膰 bo wyniki by艂y prawie w normie a p贸zniej maszyna ruszy艂a mam Hasimoto mam maM I JESTEM TYM PRZERA呕ONA TERAZ WYNIKI Z TARCZZYCY S膭 W NORMIE ale ja dalej 偶le si臋 czuj臋 i tak b臋dzie bo to leczenie jest d艂ugie do ko艅ca zycia i raz b臋dzi lepiej raz gorzej ............

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oliwinka83*83
biakno i wiktorynko ja tez jestem i mi tez natr臋tne mysli dokuczaja:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hallo oliwinko czemu z nami nie piszesz ??????????????? wiktorynka tez co艣 sie opuszcza we wpisach co sie dzieje tak duzo zawsze pisa艂as a ty naraz stop nic ....... mysla艂am 偶e cos mi odpiszesz pare razy tu zaglada艂am i nic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×