Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukujaca butow

co sadzicie o tych kozakach ?

Polecane posty

Gość A ja...tak sobie
Ja nie mam nic do Aldo,tylko w Polsce też są Takie buty......Boszz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca butów
pozatym to wcale nie nosze tipsów, miałam je tylko raz w życiu, a do solarium też nie chodze, bo w lato opałam się na plaży na cały rok, i nie zamierzam sie smazyc w jakims tam solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakasienka
no przeciez dalam sklep z uk bo na ich stronie nie ma pokazanego asortymentu w polsce:o skad mialam wytrzasnac zdjecia isc do sklepu i robic foty telefonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakasienka
a ja mieszkam w polsce i wlasnie takie buty jak wkleilam u siebie w miescie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja...tak sobie
ale widziałaś że tam są zupełnie podobne do tych ,które założycielka topiku wkleiła:-O,upsssss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja...tak sobie
dobra gubicie sie totalnie:-D,chcecie cos pokazać tylko....co??? Gdybym spytała Was o ''najmodniejszą ''kurtkę na zimę to aż boję się co bym tu zobaczyła.....,ale zaryzykuję,jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja...tak sobie
Ja też mieszkam w Polsce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakasienka
ale chcesz kurtke modna w sensie mody ulicy czy nie wiem modna wg projektantow? bo to dwie rozne rzeczy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczka090807
p i z d o w a t e !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealne dla Joli Rutowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na poczatku
kakakakasienka - to co ty przeslalas to najwieksze wisniaki kupują!! Buachacha w zyciu bym tego gowna nie zalozyla juz wolalabym boso chodzic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na poczatku
Autorko sliczne muszkieterki!! Właśnie mnie natchnęłaś, bo też szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkashjsdgwwd
kakakakasienka takie buty jak wkleilas to moja mama kupuje heeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealne dla Joli Rutowicz
z tych wszystkich, jesli to już muszą być takie buty dla prostytutki, to te http://www.allegro.pl/item461631953_topobuwie_pl_azurowe_szalenstwo_br1245_37.html http://www.allegro.pl/item461644212_topobuwie_pl_super_sexy_bl592_39.html są najznośniejsze. nie odsyłam do miu miu, ale może np. ryłko ma w tym sezonie coś fajnego. warto wydać więcej pieniędzy i kupić jedną elegancką i wygodną parę butów skórzanych niż kilka par bazarowego czy deichmannowego dziadostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polonisty.
dziewczyna dobrze poprawiała, ale źle zacytowała, bo od połowy zdania. zasada jest banalna. "mnie" na początku zdania, "mi" w środku. to skoro już wszyscy nauczyli się odmiany zaimków wróćmy do kozaków. dziewczyny, kupujcie sobie na zimę buty, w których nie będziecie wyglądały karykaturalnie... jak gejsze drobiąc stópkami po oblodzonych chodnikach! gips wygląda gorzej od najbrzydszych wygodnych butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nareszcie jakieś normalne
buty. mówię o tych, które julk44 pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natuśka xD
To,że jakaś laska nosi buty "typu Jola Rutowicz" to nie znaczy,że od razu jest lachonem i płytka jak popielniczka. Nie ma co ulegać stereotypom. Podczas rozmowy zawsze wychodzi jaki kto jest. Ale nawet Technomułki trzeba szanować:D.Buty mozna kupić na specjalne okazje ,tzn.te kureskie:)chce,niechże w nich chodzi! A co komu do tego???? Ale i tak najwygodniejsze są saszki:) Co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca butów
właśnie w saszki mi sie nie podobaja, oklepane sa i kazda dziewczyna jaka spotykam na ulicy prawie takie nosi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natuśka xD
No właśnie poszukująca butów-KUP TO CO TOBIE SIĘ PODOBA:) Nie patrz na nic albo głupie gadanie jakichś szarych mysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×