Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Stellla 45 Katie, nie powtarzaj sie ...niech Antych poszuka i poczyta.... toz to cios w klase robotnicza i to w najostrzejszej postaci....rasizmem mi tu zapachnialo.. zastanowie sie co z tym zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Miaa, Antych to dorosły chłopiec......, a ja? A ja kończę ten temat, bo czuję, że zdominowaliśmy nowy topik! Gdzie są dziewczyny?....nie wierzę, że śpią.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Antych, wiem , co zrobisz. Jesteś inteligentny. Cofniesz strony......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice wiele mi pokazali...wiele dla mnie znaczą...z tatem mam szczególną więź....dzieki niemu jestem taka jaka jestem...nigdy nie dostawałam niczego pod nos.....uczył mnie zycia ale nie nauczył ze na swiecie jest zło.....5 lat temu bedac na imprezie pojęłam o co chodzi.wiekszosc ludzi była naćpana...podszedł do mnie chłopak i zapytał mała na czym lecisz...a ja nie wiedziałam o co pyta...odpowiedziałam na spaidermenie....jakos sie nie smiał:) ale przynajmniej miałam swoją dziewczęca radośc i naiwność...nadal ja mam tylko schowałam gdzies głęboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miaa777 Ciekawe ... hmmm ... skąd Antychryst wie, jaką przyjemność daje wibrator ... hmm hmmm.no wlasnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Fajnie się gada, ale na mnie już czas.....Rycham jak gruźliczka( jutro idę się osłuchać )......Czy lekarz wyczuje również moje miękkie serce?:).... Śpijcie dobrze i spokojnie.... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
az musialem tu wejsc tak powialo sex-em :P z tego topicu :) katie27 pozwole se napisac ze jestem dumny z ciebie:) widze ze powoli zaczynasz myslec o sobie i swoich potrzebach:) ciekawe ciekawe kontynujcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
katie27 czego nie probowalas..?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo jestes...a ja myslałam ze nas porzuciłes...... oj wielu rzeczy nie próbowałam choć wiele rzeczy nie jest mi obcych:) wszystko przede mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
nie porzucilem poprostu wiecej pracuje , staram sie zapomniec,wiecej bywam poza domem... probuje wrocic do pionu bo kto by chcial upadlego faceta:P no i psychicznie szykuje sie do 19listopada --1 rozprawa a moze i jedyna.. a braki i checi sprobowania czegos nowego mam jak kazdy na tym forum:P ps: nowy tok rozmowy podoba mi sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
antychryst zakosztowac trzeba aby wiedziec ze sie zyje.... jak przesledzisz topiki to odpowiedz sobie sam : co mielismy z zycia.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo to dobrze...ja tez wiecej pracuje...praca jest moim lekarstwem teraz...najgorsze ze ludzie zaczynaja gadac o barszczu z uszkami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub
antychryst wracaj do piekla ,szorowanie kotlow czeka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robią sie tu pustgki.została sama z przemem i antychrystem..nie zebym narzekała.ale robie sie senna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
katie27 wiem wiem ja tez boje sie tego...ale zawsze mozna spedzic swieta w necie:D zreszta jest troszke czasu ,moze ktos przygarnie nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie jestem jeszcze po rozwodzie ale to tylko dlatego że nie chce mi się tym zajmować a życie po rozwodzie nie jest takie złe :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo-ja mam zmywarke automatyczna :P zgadzam sie -zakostowac mozna-ale nie z musu. skorpion-brrrrrrrrrrrr przeciwienstwo! nie udalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×