Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

dobra dobra przepraszam... nie ma usprawiedliwienia dla ochydy mojego postepowania..prosze o najwyższy wymiar kary hehe:) Ps.riplej tym linkiem mnie tak nakręcił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzowa
riplej42 jesteś WIELKI Kurcze głupia jestem.co to jest seks? Bawcie sie dobrze,ja muszę iść spać.Komp u młodego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim sexem?? my tu o powaznych,wznioslych idealach a ty o jakiejs wstretnej gimnastyce.fuj-wstydz sie :P -nie na widowni tylko za plecami-wysysam co dobre i rozsiewam zamet :P ja na serio o ulicy w doslownym znaczeniu-bo nie wiem co robisz,a moze byc tak ze do pracy jezdzisz autem,zakupy w malym sklepiku na uboczu i do tego jeszcze ciagle z glowa spuszczona...o to mi chodzi czy dajesz sie poznawac?? czy jak samiec na ciebie patrzy to widzi zaniedbana,zniechecona kure domowa czy sexowna intrygujaca laske? ja tu o pieknych celach a wy tylko o sexie .brrrr wstydzcie sie :D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riplej ja mam niedługo urodziny..szykuj cos specjalnego dla mnie:) cholewka ty masz przede mna.ach........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antychryst..myśle ze zaniedbana nie jestem..nie szlajam sie po imprezach...bo mi to teraz nie w głowie.na wszystko przyjdzie czas...a co do samców to oni musza ocenic jak mnie postrzagaja...ja ich dostrzagam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:24 katie27 tak sobie mysle ze może czas na zmiany w myśleniu czyli seks =tylko przyjemnośc zamiast seks=miłość kati- TY ZYJESZ!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra moj dzień wygląda tak...na 8 rano jade do pracy..wczesniej zaprowadzam syncia do przedszkola...potem 8 godz w pracy(nikt nawet patrzac na mnie nie pomysli ze cos sie sypnęło)...potem do przedszkola ...do sklepu i do domu...ale jak ładny dzien to kopie z synkiem w piłe...a w weekendy rower...łyżwy itd... no i komp.coraz czesciej........ na swoje usprawiedliwienike powiem ze nie szukam...nic na siłe.dopiero rozstałam sie z mężem...choc marze duzo marze o bliskości...spełnieniu.o tym co ja nazywam życiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie kurna pszczółki???? Nie wiem, jak to u pszczółek ... u nas tego w szkole nie było. jednak całe życie człowiek się musi uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje ale nie pełnia życia....teraz bardziej przypomina to zawieszenie w próżni...ale hello..mam prawo sobie tam troszke powisieć... riplej..wole zachecac niz zniechęcać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-ja to lapie tylko nie o to mi chodzi. mam na mysli twoja postawe-tzn.czesto jest tak ze jak mamy dola to nie zalezy nam na wygladzie-wydaje sie nam ze jak jest czysto,schludnie to ok,po postawie tez widac czy czujemy sie zrezygnowani czy pewni i otwarci. wiec jesli tak jest to facet to widzi i nie podejdzie do ciebie......co za tym idzie nici z sexu (pozostaje przyjaciel w szufladzie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie ... co najmniej dziwnym byłoby gdybyś po tak krótkim czasie żyła już pełnią życia. I tak radzisz sobie o wiele lepiej niż niejedna z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczulki to robia tak-fruna na kwiatuszek,pocieraja paleczki i zapylaja (bo nie ma tak malych gumek) no i miodek gotowy :D prawda ze mile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antychryst...z doświadczenia mojego wiem ze im bardzie wypindrzona byłam tym mniej do mnie miało śmiałośc podejsc.... a jak w dzinsach i adidasach bez makijazu to branie było... faceci boja sie zadbanych, pewnych siebie kobiet... i dobrze niech nie podchodza..wrrrrrrrr swoja droga ciekawa jestem jak wyglądacie...a najbardziej jak moja stella kochana wygląda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Katie, wiesz dlaczego tak jest?.....Bo masz wspaniałe wzory z domu( pisałaś, że Twój tatuś jest fantastyczny).... Jak się dowiem, że przyjęłaś męża do domu to....odejdę stąd! To nie szantaż.On jest alkoholikiem i najpierw długa terapia ( nie 6 tygodni, 12 kroków w tydzień ).......Wiecie, że się na tym znam, więc.... wytrwaj!!! Za dwa tygodnie.....miesiące on przyjdzie do Ciebie jak zbity pies ( w międzyczasie może teściowa zadzwoni i zapłacze), ale wiesz, co robić ? Wierzę w Twoją inteligencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa ... trzeba było napisać, że jak u kwiatków a nie pszczółek ... bo już myślałam, ze mam wleźć do ula :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-przyjaciel z szuflady to taki jeden co sie w nim baterie zmienia jak przestaje drygac....no juz jasniej sie nie da.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Katie, moja Ty przybrana córciu......Jestem jeszcze ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stela ja to sobie tak myśle ze mój m wybił mi tym kopniakiem z głowy wszystkie słabosci.naprawde stałam sie silniejsza jakby mnie olśniło... i oby tak było.nie podam sie..nigdy w życiu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Antych, przestań mieszać w głowie młodej dziewczynie! Wibrator to moja działka:)...Ona ma życie przed sobą !!!...i fajnego faceta w przyszłości......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antychryst...jescze nie mam takiego przyjaciela ale kolezanki sie odgrazaja ze na urodziny dostane:) stela ja chyba tez nie brzydka..po mamusi prawdziwej i przybranej...:) moja mama jest 3 lata od ciebie starsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt-jedni sie boja inni brzydza-jesli np jest to monstrum w stylu j.rutowicz. a jesli moge spytac-twoj ex sam poszedl na odwyk czy dalas mu ultimatum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Katie, kiedyś tak ładnie napisałaś o życiu Twoich rodziców......Masz cudnego ojca.... Nie twierdzę, że masz szukać jego repliki, ale podobieństwo popieram.Jesteś zresztą po " przejściach" i wiesz, co robić. Antych fajnie napisał - gęste sito. Przepuść kandydatów przez..... To samo tyczy się Karolinki, Atrakcyjnej i innych mlodych, cudnych dziewczyn.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Katie, nie powtarzaj sie:)...niech Antych poszuka i poczyta....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stel-a co to za tekst??? ..Ona ma życie przed sobą !!! a ty to sie juz przymierzasz do jesionki debowej? vibrator nie stanowi o wieku-taka sama przyjemnosc jak miod czy np.dobry film. nie przyjmuje takich tekstow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antych...mój mąz nie jest na odwyku...pogoniłam go bo miarka sie przebrała..a on głupio pytał co sie stało... zaspiewałam mu...NIC SIE NIE STAłO.NAPRAWDE NIC SIE NIE STAłO..NIC SIE NIE STAłO...NAPRAWDE NIC SIE NIE STAłO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×