Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

riplej42

呕YCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

no pieknie....wystarczy ze chwile mnie nie ma i juz towarzycho robi pod siebie :P koncowka- do tej pory myslalem ze tylko dzieci na pierwszej randce wyznaja sobie bzdety...sama stwierdzasz ze z \"T\"rutniem znasz sie dopiero 1,5 mies....czy uwazasz ze to odpowiedni czas zeby sie poznac?? jesli tak myslisz to faktycznie masz\" mlody rozumek\" :D:P dodatkowo twierdzisz ze nie okreslil sie jeszcze !! (widac zachowal jeszcze zdrowy rozsadek) wiec jakim prawem roscisz sobie jakies prawa do niego?? jestescie dla siebie obcymi ludzmi-spedziliscie troche czasu migdalac sie...i to wszystko :P wiec pan Trute艅 ma prawo do wlasnego czasu, nawet gdyby mial go spedzic z inna kandydatka do trutniowego 偶膮de艂ka :P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bulepart
znowu pobita...ale...wreszcie wezwalam policje zalozyli mu niebieska karte...za chwile umowie sie z dzielnicowym na interwencje,...i zawiadomienie do prokuratury...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
antychry艣cie zgadzam si臋 z Tob膮, ale nie w 100% nie mam prawa do T., to prawda ale z przyjaci贸艂mi nie chodzi sie do 艂贸偶ka nie rozumiem jego toku rozumowania

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bulepart nie odpuszczaj, zg艂aszaj wiem z w艂asnego do艣wiadczenia, 偶e "wybaczanie" rozzuchwala agresora... Trzymam kciuki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
na 11 jestem um贸wiona z lekarzem... boj臋 sie, 偶e skonczy sie to w szpitalu... dzisiaj znowu nie mog艂am wsta膰 z 艂贸偶ka. Teraz odczuwam czym jest samotnos膰... nie mam nikogo, kto by mi pom贸g艂...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wszystkich starych i nowych forumowicz贸w:) ko艅c贸wko..za艂amujesz mnie:( przede wszystkim zadbaj o siebie (o swoje zdrowie) bo teraz wychodz膮 skutki wszystkich stres贸w minionych lat.. po drugie - dopiero co odzyska艂a艣 wolno艣膰..ciesz sie ni膮:) Fajnie ze T jest ale jak go nie b臋dzie to tez b臋dzie fajnie:)..z innym.. zrozum, 偶e na facetach 艣wiat sie nie ko艅czy..fakt oni s膮 potrzebni i w niekt贸rych sprawach nie zast膮pieni...ale nie za wszelk膮 cene 偶eby ich trzymac za morde przy sobie... nie przywiazuj sie do T psychicznie i emocjonalnie do tego stopnia, 偶e jak nie odbiera tel to m asz jazde w g艂owie...to bardzo niekorzystne przede wszystkim dla ciebie..a dla niego sygna艂, 偶e zwi膮zek z Toba mo偶e by膰 wi臋zieniem..Takie nie przywi膮zywanie emocjonalne nie 艣wiadczy o braku uczucia tylko o niezale偶no艣ci i sile psychicznej..i do tego zmierzaj... z facetami tak jest im wi臋cej im dasz wolno艣ci tym mniej jej potrzebuja i na odwr贸t... napisz co u lekarza i trzymaj sie cieplutko:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja chcia艂abym, 偶eby by艂 ze mn膮, 偶eby powiedzia艂, 偶e mu zale偶y itp. Okazuje czu艂o艣膰, spedza ze mn膮 czas, ale nie trzeba kocha膰, 偶eby tak sie zachowywa膰. Zerw臋 t臋 znajomo艣膰, bo nie chc臋 sie zaangazowa膰 za bardzo... bo juz sie w pewnym stopniu zaanga偶owa艂am. a to sa kompletne bzdury..to 偶e T nie m贸wi ze mu zale偶y nie znaczy ze tak nie jest..s艂owa sa tylko s贸艂owami i na kr贸tko zadawalaj膮 kobiece potrzeby-dobrze o tym wiesz... a zrywanie znajomo艣ci z obawy przed zaangazowaniem lub brakiem zaanga偶owania z drugiej strony to p贸j艣cie na 艂atwizne do potegi n-tej jeste艣 m艂oda tak jak T i macie ca艂a wieczno艣膰-co mam by膰 to bedzie...odpu艣膰 troche jesli czujesz z jego strony mniejsze zaangazowanie i zobaczysz co czas pokaze...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bulepart- id藕 za ciosem..nie pozw贸l sie bi膰 itd... ma艂ymi kroczkami prze偶ywaj ka偶dy dzie艅 a z kazdym dniem 艂atwiej b臋dzie ci oddychac...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do bulepart
popros by dzielnicowy pokazal Ci ta niebieska karte, popros o raport z interwencji policji u ciebie i pilnuj tego bo przy rozwodzie jesli sie zdecydujesz w sadzie bedzie jak znalazl . I obdukcja tez wskazana. nie jestes niczyja wlasnoscia i deptanie zony przez boksera palanta jest karalna, jestes silna i dasz rade zyc w godnosci. Rece zdrowe masz i jak staniesz na nogi prace znajdziesz ,zadbaj o zdrowie psychiczne . Klos pozdrawia :D Stellla jak zdrowie mlodej ??? zdrowia zycze :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Moja m艂oda ju偶 ok Mam wyrzuty sumienia, 偶e czytam i lec臋 dalej......... Znacie wredn膮 Stelci臋-jak ogarn臋 ba艂agan wok贸艂 siebie-odezw臋 si臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do Bulepart Pos艂uchaj biedna kobieto.......Nigdy, ale to przenigdy nie zdzier偶y艂abym, 偶eby facet mnie bi艂!!!!! Prze偶y艂am ( inteligentn膮) perfidn膮 przemoc psychiczn膮 i.......wysz艂am z tego CA艁O ! We藕 si臋 do kupy ( czyt. opanuj si臋 i zacznij my艣le膰 racjonalnie) PS Je艣li sobie nie radzisz-daj mi adres.Przyjad臋 i dam " szko艂臋" Twojemu beznadziejnemu niudacznikowi ( chamowi). Chcesz?!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jest jeszcze jedna opcja jesli chodzi o Trutnia.... otoz moze byc tak ze wyzej wymieniony moze wlasnie stwierdzil ze nie jest to to czego szukal i probuje sie uwolnic od naszej koncowki :P ( moze mial potrzebe zakiszenia :P....no i po zawodach ) :D -zastanawia mnie pewien sposob myslenia-dlaczego kobiety w przytlaczajacej wiekszosci uwazaja ze skoro samiec sie z nimi poocieral to powinien kontynuowac znajomosc ?? -po pierwsze, sex to tez rodzaj sita-albo jest fajnie i MOZNA myslec perspektywicznie albo slabo lub miernie i nie ma sensu tracic czasu. -czy majac chec na mleko,trzeba od razu kupowac krowe??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zastanawia mnie pewien sposob myslenia-dlaczego kobiety w przytlaczajacej wiekszosci uwazaja ze skoro samiec sie z nimi poocieral to powinien kontynuowac znajomosc ?? -bo wiekszo艣膰 kobiet nadal 艂膮czy 艣cisle seks z mi艂o艣cia i oddaniem drugiemu cz艂owiekowi..to taki stereotyp..tak nas uczy艂y mamy .. duzo facet贸w (tych starszych wiekiem) tez tak uwa偶a i oburzaj膮 sie ze kobieta moze nie chciec nic wiecej niz tylko przespac sie z nim... takie zycie... mnie zastanawia dlaczego facet kt贸ry zmienia panie jak r臋kawiczki jest seksownym macho a kobieta, kt贸ra testuje sobie facet贸w i nie chce sie wi膮zac jest dziwka?????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sylwia em
Stella...dziekuje..napisalam email...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mnie zastanawia dlaczego facet kt贸ry zmienia panie jak r臋kawiczki jest seksownym macho a kobieta, kt贸ra testuje sobie facet贸w i nie chce sie wi膮zac jest dzi**a????? splycilas Kasiu problem...i mylisz pojecia:P co to jest macho wg was.? i dlaczego sexowny??? a nie sexowny nie jest macho? nie mylcie facetow ktorzy maja powodzenie ,maja to cos[moze to byc kasa,wladzawyglad] z prymitywnymi facetami nastawionymi na 3xz zdobyc,zerzn膮c,zapomniec.... jak juz wielokrotnie bylo tu mowione facetowi chodzi podobno tylko o sex,a kobiecie o milosc,zwiazek ,rodzine itp... facet od zarania dziejow byl/jest zdobywca to on zdobywal kobiete,od faceta wymagaliscie zeby staral sie,opsypywal prezentami czy kwiatami kobiete ,adorowal ja itp co w efekcie powodowalo ze albo kobieta zostala zaciagnieta do lozka :P albo zostawala faceta zona.. czasy sie zmienily ale stereotypy pozostaly a opinia o kobietach jest coraz gorsza .... co to jest to testowanie? nic innego jak oddanie swego ciala i to za DARMO ....dziwka oddaje za kase a inna testuje za darmo wiec jaka jest roznica.? zadna...taka kobieta ma opinie latwej lub dziwki a i przyklaja sie latke ze leci na KAASE.!!! podsumowanie:facetowi wypada zmienic kobiety jak rekawiczki a kobiecie nie:) a dlaczego? bo to wasza bajka jest ze sex laczy sie z uczuciem.! wiec miejsca na testowanie tu nie ma............

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ps: musze sie zgodzic z antychem, T poczul sie osaczony lub chcial zakisic ogora,brak deklaracji wiec mozna bylo przyjac ze to zwiazek bez zobowiazan;) dziwne to:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
testowanie to znaczy sprawdzanie czy dany osobnik poza tym, 偶e jest przystojny pociaga nas jeszcze intelektualnie i seksualnie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do przema
Dlaczego ty taki wulgarny jeste艣? Np. zakisi膰 og贸ra i 3 x z. Sprawia ci to przyjemno艣膰? A tak w og贸le pozdrawiam z zachodniej Polski, oczywi艣cie te偶 za艣nie偶onej :-) 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jak juz wielokrotnie bylo tu mowione facetowi chodzi podobno tylko o sex,a kobiecie o milosc,zwiazek ,rodzine itp... oj musze cie rozczarowac...coraz wiecej kobiet teraz jest niezale偶nych i nie chca wik艂a膰 sie w trwa艂e zwi膮zki a co za tym idzie nie mysl膮 o facecie, kt贸rego maj膮 w 艂贸zku jako o ich przysz艂ym m臋偶u i ojcu dzieci...a to sie dzieje w du偶ej mierze za spraw膮 facet贸w i tego jak traktuja kobiety...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
co to jest to testowanie? nic innego jak oddanie swego ciala i to za DARMO ....dzi**a oddaje za kase a inna testuje za darmo wiec jaka jest roznica.? zadna...taka kobieta ma opinie latwej lub dzi**i a i przyklaja sie latke ze leci na KAASE.!!! OJ jak ja sie ztob膮 przemo nie zgadzam... jak to oddanie swego cia艂a za darmo? a przyjemno艣膰, kt贸ra facet dostarcza...to transakcja wi膮zana..ty dajesz przyjemno艣膰..w zamian otrzymujesz przyjemno艣膰... jest r贸wnouprawnienie i jesli facet moze spotykac sie z r贸znymi kobietami bez zobowi膮zan to kobieta tez.. b艂edne natomiast jest przyw艂aszczanie sobie drugiej osoby po pierwszym spotkaniu albo przyw艂aszczanie po d艂uzszym czasie...nikt nie jest nasza w艂asno艣cia...i nigdy nie bedzie..czasy niewolnictwa o ile wiem dawno sie skonczy艂y..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sylwia em
szkoda....:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a i dla jasnosci m贸wie tu o czystej grze czyli ludziach wolnych( nie zonatych nie m臋zatych)..i szczerych czyli takich kt贸rzy nie wyznaja mi艂o艣ci na 1-wszym spotkaniu i nie obiecuja z艂otych g贸r a potem sie okazuje ze chcieli tylko jednego...(trzeba by艂o tak odrazu)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
gdyby chcia艂 tylko seksu, to odpusci艂by chyba po pierwszym razie, kiedy odm贸wi艂am. Nie posz艂am z nim do 艂贸偶ka ani na pierwszym, ani na drugim, ani na pi膮tym spotkaniu. Dlatego tego nie czaj臋 po prostu. Wczoraj sie spotkali艣my - by艂o fajnie - bez seksu. Dzisiaj si臋 spotykamy... Proponuje wsp贸lne wczasy nad morzem... NIE CZAJ臉... pozdrawiam wszystkich a szczeg贸lnie katie27... cholernie m膮dra z Ciebie kobieta

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
masz racje Kasiu jak to oddanie swego cia艂a za darmo? a przyjemno艣膰, kt贸ra facet dostarcza...to transakcja wi膮zana..ty dajesz przyjemno艣膰..w zamian otrzymujesz przyjemno艣膰... dziwka oddaje za kase ,inna kobieta oddaje sie za prace lub podwyzke to tez transakcja wiazana;) a i dla jasnosci m贸wie tu o czystej grze czyli ludziach wolnych( nie zonatych nie m臋zatych)..i szczerych czyli takich kt贸rzy nie wyznaja mi艂o艣ci na 1-wszym spotkaniu i nie obiecuja z艂otych g贸r a potem sie okazuje ze chcieli tylko jednego...(trzeba by艂o tak odrazu) hmm ciekawe:P..........i uczciwe popieram 艂edne natomiast jest przyw艂aszczanie sobie drugiej osoby po pierwszym spotkaniu albo przyw艂aszczanie po d艂uzszym czasie...nikt nie jest nasza w艂asno艣cia...i nigdy nie bedzie..czasy niewolnictwa o ile wiem dawno sie skonczy艂y.. hmm skonczylo sie...? powyzsze zdanie to ja pewnej osobie tlumaczylem :P a czy sie skonczylo to pozostawiam bez komentarza:) zawlaszczenie a traktowanie jak wlasnosc to 2 rozne pojecia Kasiu:) wiesz nikt nie lubi sie dzielic a juz nie kobieta/facetem est r贸wnouprawnienie i jesli facet moze spotykac sie z r贸znymi kobietami bez zobowi膮zan to kobieta tez.. rownouprawnienie nie ma nic do tego:P mylisz pojecia;) chcialas to ci wytlumaczylem ;) jak to jest postrzegane.. czasy sie zmieniaja,kobieta moze nawet spac z 10 naraz i nikomu nic do tego,jej sprawa ale jak to postrzegaja inni to juz inna bajka.. a z tej bajki biora sie pozniej opinie o latwych kobietach co rowna sie traktowaniu kobiet jak dziwki:) wiesz pojecie kultura,traktowanie kobiety z szacunkiem,calowanie w reke czy przepuszczenie przodem zanika a wiesz czemu.??? bo same sobie zgotowalyscie taki los:) macie swoje rownouprawnienie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do Sylwii Jest mi strasznie glupio, ze tak wyszlo. Pisz tu do nas-razem cos wymyslimy.Mysle, ze przede wszystkim powinnas przestac sie go ba膰.Damscy bokserzy karmi膮 si臋 l臋kim i cierpieniem swojej ofiary. Zwroc sie o pomoc do Osrodka Pomocy Rodzinie,pogadaj z rodzina i przyjaci贸艂mi.Trzymaj sie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
przemo g艂upio piszesz i wyra偶aj swoje zdanie jak najbardziej ale bardzo Cie prosze nie pouczaj mnie tekstami typu mylisz pojecia itd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
w艂asnie ty przemo jestes facetem , kt贸ry postrzega kobiety wsp贸lczesne jako puszczalskie... ja ca艂y czas zaznaczam, ze m贸wie o wolnych zwi膮zkach dwojga doros艂ych wolnych ludzi i nie ma to nic wsp贸lnego z k贸restwem, a to, ze niekt贸rzy tego nigdy nie zrozumiej膮 ..no c贸偶.. co do przyw艂aszczania i checi posiadania na w艂asno艣c..dla mnie to to samo...i doprowadza tylko i wy艂acznie do zdrady..nawet najbardziej wierny partner nie wytrzyma presji zaw艂aszczenia...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wiesz pojecie kultura,traktowanie kobiety z szacunkiem,calowanie w reke czy przepuszczenie przodem zanika a wiesz czemu.??? bo same sobie zgotowalyscie taki los macie swoje rownouprawnienie a to najwi臋ksza bzdura... ale skoro jestes taki dobry przemo w wyprowadzaniu mnie z b艂edu to prosze mnie przekonac ze kobiety zgotowa艂y sobie ten los..tylko sensowne argumenty prosze a nie jakas bablanina

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×