Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

no pieknie....wystarczy ze chwile mnie nie ma i juz towarzycho robi pod siebie :P koncowka- do tej pory myslalem ze tylko dzieci na pierwszej randce wyznaja sobie bzdety...sama stwierdzasz ze z \"T\"rutniem znasz sie dopiero 1,5 mies....czy uwazasz ze to odpowiedni czas zeby sie poznac?? jesli tak myslisz to faktycznie masz\" mlody rozumek\" :D:P dodatkowo twierdzisz ze nie okreslil sie jeszcze !! (widac zachowal jeszcze zdrowy rozsadek) wiec jakim prawem roscisz sobie jakies prawa do niego?? jestescie dla siebie obcymi ludzmi-spedziliscie troche czasu migdalac sie...i to wszystko :P wiec pan Truteń ma prawo do wlasnego czasu, nawet gdyby mial go spedzic z inna kandydatka do trutniowego żądełka :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulepart
znowu pobita...ale...wreszcie wezwalam policje zalozyli mu niebieska karte...za chwile umowie sie z dzielnicowym na interwencje,...i zawiadomienie do prokuratury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antychryście zgadzam się z Tobą, ale nie w 100% nie mam prawa do T., to prawda ale z przyjaciółmi nie chodzi sie do łóżka nie rozumiem jego toku rozumowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulepart nie odpuszczaj, zgłaszaj wiem z własnego doświadczenia, że "wybaczanie" rozzuchwala agresora... Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 11 jestem umówiona z lekarzem... boję sie, że skonczy sie to w szpitalu... dzisiaj znowu nie mogłam wstać z łóżka. Teraz odczuwam czym jest samotnosć... nie mam nikogo, kto by mi pomógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich starych i nowych forumowiczów:) końcówko..załamujesz mnie:( przede wszystkim zadbaj o siebie (o swoje zdrowie) bo teraz wychodzą skutki wszystkich stresów minionych lat.. po drugie - dopiero co odzyskałaś wolność..ciesz sie nią:) Fajnie ze T jest ale jak go nie będzie to tez będzie fajnie:)..z innym.. zrozum, że na facetach świat sie nie kończy..fakt oni są potrzebni i w niektórych sprawach nie zastąpieni...ale nie za wszelką cene żeby ich trzymac za morde przy sobie... nie przywiazuj sie do T psychicznie i emocjonalnie do tego stopnia, że jak nie odbiera tel to m asz jazde w głowie...to bardzo niekorzystne przede wszystkim dla ciebie..a dla niego sygnał, że związek z Toba może być więzieniem..Takie nie przywiązywanie emocjonalne nie świadczy o braku uczucia tylko o niezależności i sile psychicznej..i do tego zmierzaj... z facetami tak jest im więcej im dasz wolności tym mniej jej potrzebuja i na odwrót... napisz co u lekarza i trzymaj sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałabym, żeby był ze mną, żeby powiedział, że mu zależy itp. Okazuje czułość, spedza ze mną czas, ale nie trzeba kochać, żeby tak sie zachowywać. Zerwę tę znajomość, bo nie chcę sie zaangazować za bardzo... bo juz sie w pewnym stopniu zaangażowałam. a to sa kompletne bzdury..to że T nie mówi ze mu zależy nie znaczy ze tak nie jest..słowa sa tylko sółowami i na krótko zadawalają kobiece potrzeby-dobrze o tym wiesz... a zrywanie znajomości z obawy przed zaangazowaniem lub brakiem zaangażowania z drugiej strony to pójście na łatwizne do potegi n-tej jesteś młoda tak jak T i macie cała wieczność-co mam być to bedzie...odpuść troche jesli czujesz z jego strony mniejsze zaangazowanie i zobaczysz co czas pokaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulepart- idź za ciosem..nie pozwól sie bić itd... małymi kroczkami przeżywaj każdy dzień a z kazdym dniem łatwiej będzie ci oddychac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bulepart
popros by dzielnicowy pokazal Ci ta niebieska karte, popros o raport z interwencji policji u ciebie i pilnuj tego bo przy rozwodzie jesli sie zdecydujesz w sadzie bedzie jak znalazl . I obdukcja tez wskazana. nie jestes niczyja wlasnoscia i deptanie zony przez boksera palanta jest karalna, jestes silna i dasz rade zyc w godnosci. Rece zdrowe masz i jak staniesz na nogi prace znajdziesz ,zadbaj o zdrowie psychiczne . Klos pozdrawia :D Stellla jak zdrowie mlodej ??? zdrowia zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja młoda już ok Mam wyrzuty sumienia, że czytam i lecę dalej......... Znacie wredną Stelcię-jak ogarnę bałagan wokół siebie-odezwę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Bulepart Posłuchaj biedna kobieto.......Nigdy, ale to przenigdy nie zdzierżyłabym, żeby facet mnie bił!!!!! Przeżyłam ( inteligentną) perfidną przemoc psychiczną i.......wyszłam z tego CAŁO ! Weź się do kupy ( czyt. opanuj się i zacznij myśleć racjonalnie) PS Jeśli sobie nie radzisz-daj mi adres.Przyjadę i dam " szkołę" Twojemu beznadziejnemu niudacznikowi ( chamowi). Chcesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze jedna opcja jesli chodzi o Trutnia.... otoz moze byc tak ze wyzej wymieniony moze wlasnie stwierdzil ze nie jest to to czego szukal i probuje sie uwolnic od naszej koncowki :P ( moze mial potrzebe zakiszenia :P....no i po zawodach ) :D -zastanawia mnie pewien sposob myslenia-dlaczego kobiety w przytlaczajacej wiekszosci uwazaja ze skoro samiec sie z nimi poocieral to powinien kontynuowac znajomosc ?? -po pierwsze, sex to tez rodzaj sita-albo jest fajnie i MOZNA myslec perspektywicznie albo slabo lub miernie i nie ma sensu tracic czasu. -czy majac chec na mleko,trzeba od razu kupowac krowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie pewien sposob myslenia-dlaczego kobiety w przytlaczajacej wiekszosci uwazaja ze skoro samiec sie z nimi poocieral to powinien kontynuowac znajomosc ?? -bo wiekszość kobiet nadal łączy ścisle seks z miłościa i oddaniem drugiemu człowiekowi..to taki stereotyp..tak nas uczyły mamy .. duzo facetów (tych starszych wiekiem) tez tak uważa i oburzają sie ze kobieta moze nie chciec nic wiecej niz tylko przespac sie z nim... takie zycie... mnie zastanawia dlaczego facet który zmienia panie jak rękawiczki jest seksownym macho a kobieta, która testuje sobie facetów i nie chce sie wiązac jest dziwka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia em
Stella...dziekuje..napisalam email...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zastanawia dlaczego facet który zmienia panie jak rękawiczki jest seksownym macho a kobieta, która testuje sobie facetów i nie chce sie wiązac jest dzi**a????? splycilas Kasiu problem...i mylisz pojecia:P co to jest macho wg was.? i dlaczego sexowny??? a nie sexowny nie jest macho? nie mylcie facetow ktorzy maja powodzenie ,maja to cos[moze to byc kasa,wladzawyglad] z prymitywnymi facetami nastawionymi na 3xz zdobyc,zerznąc,zapomniec.... jak juz wielokrotnie bylo tu mowione facetowi chodzi podobno tylko o sex,a kobiecie o milosc,zwiazek ,rodzine itp... facet od zarania dziejow byl/jest zdobywca to on zdobywal kobiete,od faceta wymagaliscie zeby staral sie,opsypywal prezentami czy kwiatami kobiete ,adorowal ja itp co w efekcie powodowalo ze albo kobieta zostala zaciagnieta do lozka :P albo zostawala faceta zona.. czasy sie zmienily ale stereotypy pozostaly a opinia o kobietach jest coraz gorsza .... co to jest to testowanie? nic innego jak oddanie swego ciala i to za DARMO ....dziwka oddaje za kase a inna testuje za darmo wiec jaka jest roznica.? zadna...taka kobieta ma opinie latwej lub dziwki a i przyklaja sie latke ze leci na KAASE.!!! podsumowanie:facetowi wypada zmienic kobiety jak rekawiczki a kobiecie nie:) a dlaczego? bo to wasza bajka jest ze sex laczy sie z uczuciem.! wiec miejsca na testowanie tu nie ma............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: musze sie zgodzic z antychem, T poczul sie osaczony lub chcial zakisic ogora,brak deklaracji wiec mozna bylo przyjac ze to zwiazek bez zobowiazan;) dziwne to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testowanie to znaczy sprawdzanie czy dany osobnik poza tym, że jest przystojny pociaga nas jeszcze intelektualnie i seksualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przema
Dlaczego ty taki wulgarny jesteś? Np. zakisić ogóra i 3 x z. Sprawia ci to przyjemność? A tak w ogóle pozdrawiam z zachodniej Polski, oczywiście też zaśnieżonej :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz wielokrotnie bylo tu mowione facetowi chodzi podobno tylko o sex,a kobiecie o milosc,zwiazek ,rodzine itp... oj musze cie rozczarowac...coraz wiecej kobiet teraz jest niezależnych i nie chca wikłać sie w trwałe związki a co za tym idzie nie myslą o facecie, którego mają w łózku jako o ich przyszłym mężu i ojcu dzieci...a to sie dzieje w dużej mierze za sprawą facetów i tego jak traktuja kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest to testowanie? nic innego jak oddanie swego ciala i to za DARMO ....dzi**a oddaje za kase a inna testuje za darmo wiec jaka jest roznica.? zadna...taka kobieta ma opinie latwej lub dzi**i a i przyklaja sie latke ze leci na KAASE.!!! OJ jak ja sie ztobą przemo nie zgadzam... jak to oddanie swego ciała za darmo? a przyjemność, która facet dostarcza...to transakcja wiązana..ty dajesz przyjemność..w zamian otrzymujesz przyjemność... jest równouprawnienie i jesli facet moze spotykac sie z róznymi kobietami bez zobowiązan to kobieta tez.. błedne natomiast jest przywłaszczanie sobie drugiej osoby po pierwszym spotkaniu albo przywłaszczanie po dłuzszym czasie...nikt nie jest nasza własnościa...i nigdy nie bedzie..czasy niewolnictwa o ile wiem dawno sie skonczyły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia em
szkoda....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dla jasnosci mówie tu o czystej grze czyli ludziach wolnych( nie zonatych nie męzatych)..i szczerych czyli takich którzy nie wyznaja miłości na 1-wszym spotkaniu i nie obiecuja złotych gór a potem sie okazuje ze chcieli tylko jednego...(trzeba było tak odrazu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby chciał tylko seksu, to odpusciłby chyba po pierwszym razie, kiedy odmówiłam. Nie poszłam z nim do łóżka ani na pierwszym, ani na drugim, ani na piątym spotkaniu. Dlatego tego nie czaję po prostu. Wczoraj sie spotkaliśmy - było fajnie - bez seksu. Dzisiaj się spotykamy... Proponuje wspólne wczasy nad morzem... NIE CZAJĘ... pozdrawiam wszystkich a szczególnie katie27... cholernie mądra z Ciebie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Kasiu jak to oddanie swego ciała za darmo? a przyjemność, która facet dostarcza...to transakcja wiązana..ty dajesz przyjemność..w zamian otrzymujesz przyjemność... dziwka oddaje za kase ,inna kobieta oddaje sie za prace lub podwyzke to tez transakcja wiazana;) a i dla jasnosci mówie tu o czystej grze czyli ludziach wolnych( nie zonatych nie męzatych)..i szczerych czyli takich którzy nie wyznaja miłości na 1-wszym spotkaniu i nie obiecuja złotych gór a potem sie okazuje ze chcieli tylko jednego...(trzeba było tak odrazu) hmm ciekawe:P..........i uczciwe popieram łedne natomiast jest przywłaszczanie sobie drugiej osoby po pierwszym spotkaniu albo przywłaszczanie po dłuzszym czasie...nikt nie jest nasza własnościa...i nigdy nie bedzie..czasy niewolnictwa o ile wiem dawno sie skonczyły.. hmm skonczylo sie...? powyzsze zdanie to ja pewnej osobie tlumaczylem :P a czy sie skonczylo to pozostawiam bez komentarza:) zawlaszczenie a traktowanie jak wlasnosc to 2 rozne pojecia Kasiu:) wiesz nikt nie lubi sie dzielic a juz nie kobieta/facetem est równouprawnienie i jesli facet moze spotykac sie z róznymi kobietami bez zobowiązan to kobieta tez.. rownouprawnienie nie ma nic do tego:P mylisz pojecia;) chcialas to ci wytlumaczylem ;) jak to jest postrzegane.. czasy sie zmieniaja,kobieta moze nawet spac z 10 naraz i nikomu nic do tego,jej sprawa ale jak to postrzegaja inni to juz inna bajka.. a z tej bajki biora sie pozniej opinie o latwych kobietach co rowna sie traktowaniu kobiet jak dziwki:) wiesz pojecie kultura,traktowanie kobiety z szacunkiem,calowanie w reke czy przepuszczenie przodem zanika a wiesz czemu.??? bo same sobie zgotowalyscie taki los:) macie swoje rownouprawnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sylwii Jest mi strasznie glupio, ze tak wyszlo. Pisz tu do nas-razem cos wymyslimy.Mysle, ze przede wszystkim powinnas przestac sie go bać.Damscy bokserzy karmią się lękim i cierpieniem swojej ofiary. Zwroc sie o pomoc do Osrodka Pomocy Rodzinie,pogadaj z rodzina i przyjaciółmi.Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo głupio piszesz i wyrażaj swoje zdanie jak najbardziej ale bardzo Cie prosze nie pouczaj mnie tekstami typu mylisz pojecia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ty przemo jestes facetem , który postrzega kobiety wspólczesne jako puszczalskie... ja cały czas zaznaczam, ze mówie o wolnych związkach dwojga dorosłych wolnych ludzi i nie ma to nic wspólnego z kórestwem, a to, ze niektórzy tego nigdy nie zrozumieją ..no cóż.. co do przywłaszczania i checi posiadania na własnośc..dla mnie to to samo...i doprowadza tylko i wyłacznie do zdrady..nawet najbardziej wierny partner nie wytrzyma presji zawłaszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pojecie kultura,traktowanie kobiety z szacunkiem,calowanie w reke czy przepuszczenie przodem zanika a wiesz czemu.??? bo same sobie zgotowalyscie taki los macie swoje rownouprawnienie a to największa bzdura... ale skoro jestes taki dobry przemo w wyprowadzaniu mnie z błedu to prosze mnie przekonac ze kobiety zgotowały sobie ten los..tylko sensowne argumenty prosze a nie jakas bablanina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×