Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

koncowko mam to szczescie miec ogrodek i obowiazki z tym zwiazane:P ale wies mi sie tez podoba [wypoczynek nie obowiazki;)] ok...ide sie uczyc .....3majcie za mnie kciuki rano jade do wawy bronic prace dyplomowa i zdac egzaminy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️ Stelko....to jasne, że szkoda czasu na siedzenie w necie (choć czasem i to się przydaje). Ale nie po drodze mi ostatnio z łączem ;)Korzystam z uroków pogody ile się da...wiosna w końcu, trza korzystać z uroków. W przeciwieństwie lubię łany i takie tam :D Odnajduję się w tym, ale mogę pojąć, że świruje sie na punkcie łąki pełnej mleczy ;P Co do wski.. przeniosłam się z blokowiska na wieś. Mam ogródek, który uwielbiam. Ale niestety, niebawem powrócę do pozycji blokersa 😠 Życie to jeden wielki ix...może i lepiej... Przemo...jak tu trzymać kciuki, jak to takie nudne... wykorzystać je i owszem :P ale kopniaka na szczęście mogę sprzedać...Powodzenia jakby co :D Końcówka 🖐️.... mam słomiany zapał co do diet...moja dieta stała kawa i fajki ...nie chce mi się jeść a i czasu zawsze mi brak. Bardziej powinnam poprawić witaminowo organizma...ale co tam. Zasuwam rowerem (kurde, że auta nim nie mogę zastąpić do pracy) jeżdżę czasem na rolkach a swoją droga obowiązki domowe też dają mi się we znaki...przydałoby się do tego jakieś naturalne zrzucenie kalorii :P:D:P ale w tej kwestii przyjdzie poczekać.... i czekać...wciąż :P Weekend wybieram się na działkę koleżanki na Mazurach. Zabieram swojego Młodego i jazda przed siebie. Mam zamiar zapomnieć na chwil kilka co to telefon, z laptoka tylko muza....i taniec na trawie z piwskiem w ręku :D żyć się chce.... Antych... bombowo, przyznaję. Dobre i pogadać :D:P. A że świat się kręci wokół tematu bzykania niezmiennie...to fakt. Czy to na uczelni, w pracy kręci się seksiarstwo :P:D:P Słucham właśnie....http://www.youtube.com/watch?v=4nXIYk7IEg8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w morde jeza -odorowa, zazdroszcze ci tego wsiowego klimatu . ciekawia mnie tylko po co ci te bariery? czy one cos daja?? cos rekompensuja? hm....:P ps. co w was wstapilo ludziska? jakies smetne te muzy wynajdujecie :P nie lepiej cos weselszego i milszego dla ducha i oka ? :D:D http://www.youtube.com/watch?v=N2CyQ7Eslg4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyjeżdżam na majówke i wam też życzę miłego odpoczynku:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu Kochani! Ja właśnie jadę na łono przyrody ( gospodarstwo agroturystyczne). Nie miałam wyboru, bo znajomi się uparli:) Gdyby nie oni to za żadne skarby...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrych masz znajomych
ja też chcę takich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dobrch znajomych...
trzeba sobie zapracować Stellla słynie z tego, ze piecze wspaniałe ciasto marchewkowe :) ma cudowny piekarnik, rybkę no i pieska (zwany jest pieszczotliwie bestią ) może ktoś wklei link z you tube tego pieska dawno go nie było na topiku😭 uwielbiam go oglądać, jest poprostu słodki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodki piesek robi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłego dnia wszystkim życzę
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ..piękne jak eden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówiłam Wam jeszcze, że mam przyjaciela w Izraelu. Strasznie za nim tęsknię........... Jak tam majówka? Wypoczęci? Zrelaksowani? Ja za moment jadę z dzieckiem i bestią na wycieczkę rowerową:) Miłego dla Was! PS Przestałam piec ciasto marchewkowe, bo mi się znudziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, ale cisza......nawet pomarańczki śpią.......... Wróciłam pełna wigoru, bo mam świetny rower, który sam niesie w dal......A bestia?........ta ma kondycję.........pozazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy pewnie się dziwią, dlaczego tak często plotę bez sensu. Odpowiadam: gdybym chciała z sensem i do tego rozpaczać-zostałabym na starym topiku. Po 3 latach ratowania swojego związku i morzu łez wylanych w samotności ( żeby dzieci nie widziały) i u przyjaciół powiedziałam sobie STOP ! Chcesz jeszcze troszkę pożyć, czy zwariować ?......wybrałam to pierwsze i jestem szczęśliwa!:) Wszyscy zrozumieli?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyć tego monologu Zmykam do kuchni, bo zmywarka to moje rączki:).......po obiedzie walnęłam wszystko do zlewu, wyluzowałam się i......pomknęłam na moim stalowym dwukołowym rumaku........( przyznam się bez bicia, że gdyby nie córka-leżałabym do wieczora na tapczaniku:)....... Fajnie mieć dzieci, ale nasuwa się pytanko: czym odpłacą na starość.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przyjaciel z Izraela umiera na raka. Przyjaźnił się z ojcem Neshamy ( znanym pieśniarzem). Nie macie pojęcia jak mi go brakuje.......... Dlaczego o tym piszę? Bo chcę to z siebie wywalić ! Chcę, żeby Złe Uszy usłyszały i oddały go do świata żywych !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłego dnia
Stellla ja też ratowałam zwiazek wiele lat i kicha :( ale mój mąż to wcielenie wszystkiego i alkoholik . Teraz wiem że to stracony czas i tej walki , samotność ..jestem sama ale nie samotna mam córkę ( 16 l ) jest nam teraz super , spokojnie bez strachu i awantur zaczynamy nowe życie. A wycieczki rowerowe to jest strzał w dziesiątkę kocham to . Często obie z córką jedziemy na pola i krzyczymy ile sił :D :P wywalamy z siebie stres nagromadzony...pomaga ;) pozdrawiam Was.......pomarancza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w Klubie Pomarańczo:) Tak trzymaj! Zasłużyłaś na spokojne, szczęśliwe życie! Życzę wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś o 3.43 odszedł na zawsze mój przyjaciel z Izraela. Boże, odchodzą od nas ludzie kochani, a kanalie pałętają się po ziemi i zatruwają życie innym. Tak wygląda sprawiedliwość świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj zmory wróciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi Stellla
a sprawiedliwośći szkoda szukać bo czy coś takiego istnieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokój wymalowany, rolety zakupione... miodzio... długi weekend przeżyty aktywnie i pracowicie aha, wiem, że tym co teraz napiszę wkurzę kilka osób, ale po kilku dniach przerwy nadal spotykam sie z panem T. miłego dnia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Twoje życie malenka
jesteś kowalem swego losu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końcówko wspaniałych chwil z panem T..bo w zyciu piękne są tylko chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka sciskam cie mocno..współczuje straty przyjaciela:( napewno zachowasz go w swoim sercu...będzie mu tam dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×