Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

zaraz pójde do kąta.. zeby jeszcze było za co hihi:) koniec zycia zakochanie to stan przejsciowy i pojawia sie bardzo szybko..potem przechodzi w miłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz pójde do kąta.. zeby jeszcze było za co hihi za nic ;) postoimy razem;) koniec zycia zakochanie to stan przejsciowy i pojawia sie bardzo szybko..potem przechodzi w miłość a pozniej sa bobaski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam sobie stój..może przemyślisz pare spraw heh:) tak wogóle to ci sie w głowie chyba poprzewracało od tego parlamentu..Bruksela..wielki świat itd..strzeż sie przemo strzez sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmate mysli mialem zawsze :P przyznaje sie bez bicia;) nuda w tym kącie.....no intensywnie mysle nad tym co wiem ale do konca wszystkiego nie wiem hmm.....choc pomyslec razem;) nie poprzewraca mi sie:) w brukseli to moje hobby a w wyborach juz tez startowalem:P jak cie interesuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polityka mnie niewiele interesuje..porzadek musi byc nawet w burdelu a w polityce go nie ma... ale ty działaj politycznie jak cie to kręci..ja pochodze na salse zamiast męczyć sie polityką i politykami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy robi to co lubi,skoro podoba ci sie salsa to se chodz ,mi 7 lat zabawy w taniec starczy:) czas na inne hobby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i było, kuźwa, cudownie... pierwszy raz byłam na zakupach z tak cierpliwym facetem, który sam z siebie przynosil mi ciuchy do przymiarki... wątpliwosci coraz wieksze... a dzisiaj znowu dyskoteka... hmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak katie;) ciekawski jestem:P a ty poczatek zycia masz racje,facet jest fajny ale z tymi ciuchami to troszke przesada:) albo pedal albo.....hmm sama wiesz jak moze sie to skonczyc:) dorosla jestes wiec bez komentarza:) jak dla mnie dziwne zachowanie ,ale lepiej zeby dziewczyny sie wypowiedzialy co sadza:) ps: no chyba ze przynosil ci bielizne i chcial popatrzec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo Koniec zycia
Poczatek Zycia !! baw sie byly lzy czas na zabawe:) zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo przstań marudzić....jaki pedał? Normalny zakchany facet...pójdzie z nią wszędzie..i oby zawsze tak było.a nie tylko na poczatku sie faceci staraja a potem nagła przemiana i zmiana na gorsze oczywiście....pora zrozumiec ze trzeba dbac o kobiete i dawac jej to czego potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marudze :) wolisz zeby facet byl naturalny czy zeby udawal :) bo udawac latwo ale trudniej byc takim caly czas...moze to blad ale udawac nie lubie i albo to ktos akceptuje albo nie.. a dawac kobiecie to co potrzebuje to oczywiste tylko kobieta bedzie oczekiwala tego co dostala na poczatku a jak facet taki nie bedzie bo juz mu sie nie bedzie chialo to bedzie wielkie rozczarowanie:) MILOSC ,SZACUNEK,POMOC tak... ale nie naskakiwanie i robienie z siebie pajaca, unikniemy w ten sposob rozczarowan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mile jest takie zachowanie ale czy prawdziwe? wiem ze kobiety to lubia i zachwycaja sie tym ale badzmy realistami czy tak bedzie zawsze pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×