Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Do końca życia Ja tez Cię serdecznie pozdrawiam, a na Antycha się nie gniewaj , bo to fajny facet, ale jak coś powie-to już powie -mam na myśli to krocze:).....mógł przynajmniej cudzysłów postawić :).....chaaaa Wszystkich Was pozdrawiam i wracam do roboty ( Katie, buziaki prywatne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pprzemo..słysze to po raz który"nikt mnie nie chce" mówiłam przyjedź do OP..to przemilczałeś temat..a teraz sie użalasz nad sobą:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
hmm dobra to moze byc 18-nastka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
katie co to znaczy-------> mówiłam przyjedź do OP.. nie uzalam sie najwyzej bede sam:) a na sex zawsze cos znajde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do końca życia Widzisz, rodziców należy chronić, ale nie za wszelką cenę. Powinni wiedzieć, co się dzieje w domu ich dziecka i jesli dzieje sie krzywda- powinni bronić ( alkoholizm to juz nie krzywda- to dramat). Nie rozmawialas z nimi szczerze i teraz pewnie traktuja Cie jak znerwicowana histeryczke. Powtarzam jeszcze raz: zycie z osoba uzalezniona jest jawnym masochizmem i albo nam to pasuje, albo nie. Dla mnie jest przysłowiowym " kopaniem sobie grobu" za życia.Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Katie Mam pomysl: najpierw ja spotkam sie z Przemem i ocenię, czy warto..... Jestem dojrzała i nie szukam faceta:) Tak będzie bezpieczniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do poznawania- wszedzie mozna kogos poznac-i to w najmniej spodziewanej sytuacji. tyle ze najpierw musicie pozbyc sie bagazu-czytaj-dola. musicie poznac swoja wartosc i byc siebie pewni. to przyciaga-nie wazne gdzie-impreza,kino,sklep,ulica....i NAJWAZNIEJSZA rzecz-usmiech i pogoda ducha,pozytywne myslenie i dystans do siebie i otoczenia. naprawde-to jest sprawdzone-usmiech przyciaga-dolowanie (choc skryte w sobie)jest wyczuwalne i odpycha. i real-w necie mozna poznac-ale marne szanse. ludzie tak juz maja ze wiekszosc ukrywa swoje prawdziwe JA...a to wychodzi po czasie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawde powiadasz Antychryście.....Net to net, zupelnie inaczej jest w realu.Pamietasz, jak wczoraj spotkalismy sie w makro?......Patrze i oczom nie wierze......malutki, chudziutki, blady.......A tu taki wielki i pyskaty ten nasz Antych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo- jak ty takie teksty walisz w realu( to ide sie powiesic nikt mnie niechce )to sorki stary ale nie dziwie sie ze zostales sam. gdzie zostawiles "jaja"?? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, zajrze tu wieczorem, a Ty Katie otworz poczte i przewietrz pomieszczenie:) Życze wszystkim milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki bady?? to maka sie na mnie rozsypala :P a ze malutki- przeciez na kolanach sie czolgalem-bo ten gorset wyszczuplajacy mnie zniewolil.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wszystko wiadomo! A ja- durna-rzuciłam się na największego przystojniaka, a on do mnie: Co, pani? Co pani? Chłopa pani trza???..... Naprawde to Ty byles ten malutki, bialutki?.......przeciez mówiłam, żebyś gorset sobie darował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
Stellla45 nagrabisz se:P i bedziemy mieli na ciebie focha:P hihi... katie27 powtarzalem i bede powtarzac nie wazne ile kobieta ma w dowodzie ale wazne na ile sie czuje:) myslalem ze masz 18:( hmm a masz mniej?:P antychryst po tym co my tu o sobie napisalismy to malo zostalo do ukrycia:P chyba tylko fotek brak:P zreszta czy ktoras kobietka tu da sie zabejrowac i oszukac watpie.. to nie nastolatki ktorym imponuje byle co:) Pisze co czuje i mi z tym dobrze a jaja powiesilem na wieszaku bo narazie mi nie potrzebne...przedemna rozwod i walka o podzial majatku a to nie nastraja pozytywnie... katie27 przy tych tematach co my wtedy poruszalismy to faktycznie potraktowalem to jako zart:P zreszta jak czytam jestes w takim stanie emocjonalnym ze ciezki mogl by byc kontakt:P .....lecz nie jest wykluczony;) widzisz jaki wredny jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
kurde ide sprawdzic poczte:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
buuu pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyć tego dokazywania:)......obowiązki mnie wzywają. \"Krowy wydojone? Nieee! Świnie nakarmione? Nieee! Pola zaorane? Nieee! Chaty wysprzątane? Nieee!\"....To do roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
no wlasnie kto mi obiad zrobi:D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
katie27 masz robaczywe mysli:P ...ale odpowiedz pozostawie to twojej wyobrazni:P ps: przypominam ze mam twoj nr.:P koma---> to taka podpowiedz:P no chyba ze wolisz to inaczej interpretowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
przyjme kazda interpretacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pprzemo nie mam zadnych robaczywych mysli..niczego sobie nie wyobrażam a tym bardziej niczego nie interpretuje..rzucam propozycje pól żartem pół serio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
dobrze wychowany chlopiec nie korzysta z numerow przeznaczonych nie dla niego :P hmm ale poczuje sie chyba zwolniony z tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
no w naszym stanie ducha nie odbieram cie calkiem na serio:P.. ale ska pozwole se za twoja zgoda se poscic:P w koncu POZNAN daleko wiec nie bedziesz mnie scigac za to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×