Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

koniec zycia.rób to na co masz ochote.jesli bedziesz miała ochote by ulec.ulegaj.niech on mysli ze to za jego urokiem osobistym.ma byc tak jak ty chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo a kiedy te twoje kombinacje stosowałeś.chyba dobre 10 lat temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wolne od pracy do konca tygodnia.mam pare spraw do przemyslenia i załatwienia..spędzam czas z synkiem..byłam z nim na spacerze.jest piękna pogoda..zupełnie nie listopadowa..teraz brzdąc padł i mam jakieś 2-3 godz dla siebie- dla was hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
oj katie to mnie rozczarowalas,przyznam sie ze nie wiedzialem ze to teraz tak bezposrednio jest:P przemo a kiedy te twoje kombinacje stosowałeś.chyba dobre 10 lat temu oooo i nabija sie ze mnie:P byly w pelni skuteczne a teraz to chyba bezpieczniej siedziec w domku:P zeby na blazna nie wyjsc:P o przyklad-->co do wyjazdu w góry..szczerze mówiąc gdyby pojechała w góry z facetem, którym byłabym zainteresowana i on by sie do mnie nie dobierał to zastanawiałabym sie o co kaman. o co koman to moze byc ze facet chce cie z szacunkiem traktowac na jaki kobieta zasluguje:) czyli przemo co.jak facetowi zależy na kobiecie to zaczyna od seksu.jesli kobieta powie że nie jest gotowa czy cos tam inego to facet odpuszcza sobie ja.?--- jednoznacznie ci nie odpowiem ale z twoich wypowiedzi wynika ze w wiekszosci wypadkow tak...chyba z lenistwa ogolnie jak cie czytam to czuje sie jak bym obudzil sie po 100 latach z letargu:P musze chyba zaczac cwiczyc text przed lustrem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
fajnie masz ja dzis znow nocka:( a ty sie spokojnie wyspisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo tylko nie ćwicz na mnie tych tekstów.ja wole naturalizm.:) też ubolewam nad tym, że swiat zwraiował i ze nie przyjedzie książe na białym koniu..chociaz kto wie..moze gdzies sie jeszcze jakis uchował. a ty przemo koniecznie musisz wyjść z domu i zobaczyć co sie na swiecie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
pracuje katie.. ,koniec roku ,zamowienia musza byc zrealizowane:) w sumie jeszcze 2 dni:P no i dobrze platne:) przemo tylko nie ćwicz na mnie tych tekstów.ja wole naturalizm. pfii...no naturalnie nie potrafil bym chyba walnac prosto z mostu o co chodzi:P hmm w gory cie zabiore:P eż ubolewam nad tym, że swiat zwraiował i ze nie przyjedzie książe na białym koniu..chociaz kto wie..moze gdzies sie jeszcze jakis uchował. kasiaze moze i jest ale z konmi klopot:P a ty przemo koniecznie musisz wyjść z domu i zobaczyć co sie na swiecie dzieje wiem co sie dzieje:P ....ale moje mysli sa na sali rozpraw 19.listopada i przy walce o podzial majatku:( nie pije wiec brak znieczulacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
hmm zima jest wiec na dworze nic ciekawego:P nawet kobiet w miniowach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 19 listopada już niedługo..dobrze ze sie nie znieczulasz.przynajmniej trzeźwo widzisz i oceniasz świat i ludzi.. a ja nawet nie będę mogła Cie wtedy wesprzeć bo 20-tego jade nad morze na 4 dni (wyjazd służbowy:) ) no ale są telefony jeszcze:) w góry powiadasz mnie zabierzesz..pożyjemy ....zobaczymy.. dlaczego nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
poprawie se humorek i kupie se soczek pomidorowy:P nad morze bezemnie?:( gory to odpowiedz na text o naturalizmie :P choc w sumie moge pocwiczyc przez telefonik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
kurde ile nowego tu sie dowiedzialem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
koniec swintuszenia i robaczywych mysli:P choc ciezko bez.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
20-tego jade nad morze na 4 dni (wyjazd służbowy ) hmm moze tam bedzie jakis rycerz na bialym koniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
Katie,Przemo, ale dokazujecie filutki...:) Tak trzymać. KONIEC ŻYCIA Każdy ma swojego garba...każdego coś gryzie...koniec życia już w góry z tym tam kolegą. Ustalcie reguły. Zaręczamci że jakby nie było rzadziej będziesz obsesyjnie rozmyślała o m niż kiedy zostaniesz w domu. Dziewczyno zasuwaj na TERAPIĘ!!! I do psychiatry po leki. Już! Bo narobisz rzeczy których już niedługo strasznie będziesz żałowała. Terapia to żaden wstyd, a leki p o m a g a j ą. Po to są. Nie poradzisz sobie bez nich albo poradzisz ale to potrwa dużo dłużęj. Kochana - ty to sobie robisz sama. Nie m z lafiryndą. Ty sama się zadręczasz. Kiedy sobie pomożesz (psycholog, psychiatra) przerwiesz ten krąg i zaczniesz długi marsz w górę:). Już nie czekaj bo nie mogę czytać tych twoich postów. I nie odbieraj jego telefonów na miłość boską. Kogo ty sobie wzięłaś za m, skoro on tak do ciebie mówi??? I ty jego żałujesz? A w ogóle skoro tak mówi to jest zakompleksiony dupek. I ma wobec ciebie poczucie niższości, stąd stara ci się zaimponować i cię pognębić. To zależy od ciebie, czy mu się uda. A on ma kompleksy i jest mały, malutki. Zasuwaj po pomoc. Już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
Katie - tylko nie rycerz na białym koniu. Rozmawiasz z ofiarą tego mitu:):):). Z rycerzy albo wychodzi:a) błędny czyli Don Kichot, b) gwiazdor turniejów czyli Casanova, ostatecznie c) Żywy Pomnik czyli zakochany w sobie narcyz. Gatunek "opiekunowie białogłów" już wyginął, przeminął z wiatrem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie na ten wyjazd nad morze..4 dni w spa w gdyni..wątpie czy tam będzie jakiś książe..będę tam z koleżankami z pracy to mi wystarczy.. koniec zycia.roxanne dobrze pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
...z tego zestawu najbardziej wart polecenia jest (biały) koń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo fajny zciebie gośc jak soczek pomidorowy poprawia ci nastrój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
będę tam z koleżankami z pracy to mi wystarczy.. kolezanki cos wymysla:P wyskok na miasto dobrze ci zrobi:) jakas odmiennosc od codziennosci i twoich czarnych mysli:) i problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniał mi sie kawal.. rano żona mówi do męża.ale miałam sen no co ci sie śniło ach śniło mi sie ze przyjechał po mnie książe na białym koniu i co ico pyta mąż i nic.obudziłam sie..patrze koń stoi ale księcia nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
Hehe, robię się samozwańczą specjalistką od ginących gatunków na tym topiku... I ciekawa rzecz wszystkie są rodzaju męskiego, przypadek...?:):):) Spadam na razie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
katie27 uwielbiam soczek pomidorowy a prawie wszystko przyprawiam keczupem takie zboczenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
hmm napewno....musze tez nad czyms takim pomyslec ,zdecydowanie tego potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) Ale tu ruch od rana.....Idę zaraz z corką i psem na spacer, bo szkoda marnowac tak piękną pogodę :) Milego popoludnia, zajrze tu wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do końca życia Jedź koniecznie ! Przeciez facet Cie nie zje! Potem sie odezwe. Buziaki i glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
katie27 ja myslalem o wyjezdzie a nie o sexie:P masz zdecydowanie robaczywe mysli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie27 ja myslalem o wyjezdzie a nie o sexie masz zdecydowanie robaczywe mysli nie rozumiem ja napisałam ze wyjezdzam ty napisałeś ze tez byś chciał pojechac gdzieś.ja ci napisałam w czym problem.znajdz miejscówke i jedź.a ty ze ja mam robaczywe mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×