Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

przemku-nie mam na celu zeby ci dokopac tylko zebys sie wreszcie obudzil. przeczytalem wszystkie twoje posty na starym topiku zeby cokolwiek wiedziec,twoja sprawa nie jest przyjemna-ale i nie jest wyjatkowa.takich jest na peczki. nie trzeba byc kolumbem zeby wiedziec jak \"twoja\" kobieta bedzie cie traktowac. ona bedac z toba juz pokazala ze nie mozesz byc jej pewnym dlatego dziwie ci sie ze ciagle sie ludzisz-\" bo ona powiedziala\" no i co z tego?? tusk tez obiecywal cudy i co-dupa!! twoj tekst: \"prosze cie jak nie masz cos madrego do napisania to nie pisz\" jak sie nie ma co napisac to sie chwyta epitetow. stary- sam to odczules na starym w rozmowie z zalamana46 i co? teraz ty przyjales jej taktyke? podejrzewam ze jestes wartosciowym facetem,niestety jestes strasznie naiwny. szkoda ze nie dociera do ciebie ze piszac w taki wlasnie sposob chce toba potrzasnac. odbierasz moje wypociny jako atak- twoja sprawa-wiedz ze ja nie zmienie twojego zycia,nawet nie chce-bo to nie moje...-to tylko ty mozesz zrobic,ja i pozostali mozemy ci tylko zwrocic uwage na rzeczy na ktore patrzysz ale ich nie widzisz. ja to tylko robie w sposob inny niz pozostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak by nie bylo ...
to jest popaprane zycie ....moje tez !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też jak mała czarna owieczka sobie Was tu poczytuję :) nawet fajnie sobie gaworzycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antych nie biore tego jako atak tylko sie czepiasz:) poszedlem, zostalem zaskoczony teraz moja kolej:) wnioski wyciagniete... naiwny nie jestem:) poprostu w pale mi sie nie miesci po co jej adwokat:) to wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich little lamb a, ja czegoś tu nie chwytam 6 lat bylo ok. i nagle w ten rok po ślubie zaczęło się coś złego dziać???, czy aby nie wcześniej??? coś musialo to spowodować. Niczego wcześniej nie zauważyłaś? Piszesz,że nie kobieciarz, olewus, zamknięty w sobie, który w dodatku Cię kocha ...i on tak nagle rwie się do romansu ??? Nie pił, nie bił, podawał kawę do łożka....sory zastosujcie mi łopatologię, bo nadal nie kumam. Dziewczyny i chłopaki zastanówcie się, czy da się jeszcze uratować związek, w którym kobieta straciła dziecko przez występki faceta??? Ona mu przecież tego nigdy nie wybaczy!!! przemo przyszła z adwokatem, bo czuje się słaba i w momencie konfliktu będąc sama nie wiedziałaby co zrobić i powiedzieć.......przerobiłem to na swojej pierwszej lekcji.....identyczna prawie sytuacja, rozwód bez orzekania......a tu proszę- ona z \"papugą\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ripley-sory ale mam inne zdanie- nie uwazam ze czuje sie slaba-na moj gust to jest kobieta kuta na cztery lapy-a papuga jej po to zeby WYDOIC przemka do suchej nitki, ona go po prostu nie szanuje.tyral na nia caly czas-sam to pisal-wiec skoro ona ma dzieci-to musi zrobic wszystko zeby on nadal na nia i dzieci tyral. dla mnie to proste-cokolwiek ona nie powie :P przemo- jak kobieta mowi ci ze kartofle przed ugotowaniem obiera sie ze skory-to tez mowisz ze sie czepia?? :D:D:P taki przyklad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty.. twoje mniej popaprane
zycie??????????????????????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pomimo wszystko warto żyć.:) i to co dla jednych jest niezrozumiałe dla innych jest proste i jasne jak słonce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo powiększ sobie pałe jak ci sie w pale nie miesci:)bo jeszcze nie takie akcje przed tobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poniedziałku robię porządek w moim życiu...tak jak ktoś mi dzis poradził..dłuzej tak byc nie moze i basta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riplej, kurzu pełno po remoncie, a Ty na topiku? Kto ten bałagan posprząta? Katie,sio do łóżka, bo jutro wyjeżdżasz! Anty- popieram Cię. Przemo, głowa do góry!!! Będzie dobrze. Wszystkich pozostałych serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.Pa, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na oku sąsiedni blok, jeśli już tak żartujemy :p śledziłam Wasze flirtowanie z przemem, fajnie Wam to wychodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz naprawdę zmykam. Pies wyprowadzony, ciasto upieczone:) Pora na spoczynek......Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miło się czyta takie gaworzenie.... człowiek zaczyna wierzyć, że są jeszcze sympatyczni ludzie na tym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest ciekawego w moim IP? :) a tak w ogóle to IP mojej sieci radiowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iduna, nie wybijaj mnie ze snu:) My tu wszyscy jesteśmy sympatyczni i staramy się normalnie żyć.Zostań z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym....dlatego napisałam :) ale Wy tu sie wszyscy juz tak dobrze znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iduna, nie przesadzaj.....Po prostu często żartujemy i niektórym się wydaje, że łączy nas " coś więcej":) Chcemy sobie pomagać, wspierać się, ale też-czasami- zapomnieć o naszych problemach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to właśnie jest fajne ludzie zapomnieli, jak się żartuje wszystko biorą śmiertelnie poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, zaraz godzina duchów, a ja się boję! Zawsze o tej porze leżę z głową pod kołdrą. Gdzie jest Antychryst ?! On chyba z duchami sobie poradzi..... Dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze słowko.... Widzisz, Iduna, kiedyś tak sobie żartowałam i dostałam po uszach. Zarzucono mi, że z topiku robię czat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×