Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość z pomaranczowym tez
:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszk, jesli jeszcze nie śpisz piszesz że była już sprawa o alimenty, czy zostały już zasądzone???- jeśli tak, to jak on je będzie spłacał? skoro nie ma i nie szuka nawet pracy? moim zdaniem oszczedzisz sobie dużo zdrowia i nerwów rozwodem bez orzekania, a jeśli nie będzie płacił alimentów, to ścignie go najpierw komornik, a jeśli nic z niego nie \"ściągnie\" to dostanie za długi do odsiadki..tym samym też dostanie za swoje....mało??? cześć katie.....i pomarańczowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej riplej poza tym teraz ruszył znów fundusz alimentacyjny...więc nie jest az tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, fundusz w razie czego wypłaci agnieszce, ale komornik jej gnomowi nie popuści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....i dobrze mu tak..gnomowi jednemu..i wszystkim innym którzy nie płaca na swoje dzieci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten fundusz to dobra sprawa
czemu ojciec walczy w sadzie z matka ?? bo ona podwyzsza alim. dziecku ??!! przeciez nie dla siebie to robi ,dziecko i tak ma za swoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze że walczą, nie to co moja "ż" honorowa i dumna....alimenty na jej dziecko z pierwszego małżenstwa......uwaga!!!.....STO ZŁOTYCH POLSKICH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie27 ....i dobrze mu tak..gnomowi jednemu..i wszystkim innym którzy nie płaca na swoje dzieci!!!!! ci co uczciwie placa chcia buziaka:D czesc wszystkim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć przemo cyt. ci co uczciwie placa chcia buziaka .....od żony, czy komornika??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilam ze Słowacji... bylo cudownie... ale maż zaczyna znowu dzwonić. Nie odbieram... boje sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec życia, jeśli będziesz miękka nigdy nie pozbędziesz się swojego żałosnego męża.Doceń to, że masz fantastycznego przyjaciela, który troszczy się o Ciebie i zaprasza na fajne wypady. Idź koniecznie na terapię, bo naprawdę jesteś osobą współuzależnioną od partnera. Przypomnij sobie ile złego Ci uczynił......Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu wtrace swoje 3 grosze.. jak slysze ze fundusz alimentacyjny to dobra rzecz to mnie krew zalewa...i to tak na maxa!! :(:( jak mozna miec tak chore poglady?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella daj juz spokoj
wkrotce wyslesz wszystkich na terapie tylko nie siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz zgodzic sie z anty..
antych...skoro tatus nie placi alim. dziecko powietrzem nie zyje !!! Matka bez pracy , ma odpuscic !! ja imam sie kazdej pracy i nigdzie nie moge popracowac jednego pelnego roku . Bo pracodawca tez myslacy na swoja korzysc..... cwaniak !!!! fundusz wyplaci bez ociagania. A z gada komornik niech sciaga , a jednym slowem to wstyd ...plodza dzieci i nie mysla o nich ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo... milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ku ku
Wszystkim milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ku ku
Hi, hi, pelno tu pomaranczowych! I o to chodzi!opanowalismy planete!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zycze wszystkim miłego dnia...:) duzo sie teraz u mnie dzieje...dobrego tez:) chodze rozkojarzona i zakręcona(pozytywnie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec zycia...jak dobrze że wyjazd sie udał:) odrazu inaczej piszesz:) telefonów od m nie odbieraj...co on moze miec ci do powiedzenia... wyzwiska niech rzuca do nowej pani.. a ty juz nie musisz ich słuchac zyczę ci wiecej takich chwil jak na słowacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby.... tylko pozytywni
pomaranczowi :):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \" Stella daj juz spokoj\" Wiesz co Ci powiem? Jesteś żałosna( ny?), ale na szczęście posiadam wybitne poczucie humoru:) Jeśli człowiek sobie nie radzi, bo pewne rzeczy go przerastają, należy skorzystać z pomocy fachowca( w tym wypadku terapeuty). Ja też swego czasu spotykałam się z przyjacielem, ale miałam to szczęście, że jest psychologiem.Gadaliśmy, gadaliśmy, dzwonili, pisali....Gdybym takowego nie miała- na pewno udałabym się do odpowiedniej poradni, bo nie chciałabym do reszty się wykończyć.Oprócz tego szukałam rad i wsparcia u znajomych( sprawdzonych i niezawodnych). Widzisz?...a niby taka jestem przemądrzała!:) Dobrze radziłam tej dziewczynie, a jeśli masz inne zdanie to go wyrażaj jasno, a nie dokopuj pacyfistce, którą jestem:) Pozdrawiam PS To chyba Antych kiedyś dobrze napisał, że jak się ma wrzoda to należy go usunąć, a nie pielęgnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle witam Wszystkich serdecznie i zmykam do pracy. Zajrzę tu wieczorem, a Wam życzę miłego popołudnia. Przemo ma dziś rozwód, czy 19.11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O! gdzie miłość stawia siatki, Nie figlujcie, moje dziatki! Bo z miłością figlów nie ma: Jak was złapie, to zatrzyma! A.Fredro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia. [ P. Holbach ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×